Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Tour de France 2003
Ronde van Frankrijk


Frankrijk
Datum: 14-07-2003
9e etappe
Afstand: 184.5 km
Weg - Etappe
Start:
Aankomst:
UCI-categorie: WT/GT

Uitslag

1 Alexandre Vinokourov  KAZin 05h 02m
2 Paolo Bettini  ITAop 36s
3 Iban Mayo Diez  ESPop
4 X X  op
5 Jan Ullrich  GERop
6 Ivan Basso  ITAop
7 Georg Totschnig  AUTop
8 Francisco Mancebo Perez  ESPop
9 Haimar Zubeldía Aguirre  ESPop
10 Tyler Hamilton  USAop
11 Roberto Laiseka Jaio  ESPop
12 Didier Rous  FRAop 52s
13 Denis Menchov  RUSop
14 Christophe Moreau  FRAop 01m 06s
15 Roberto Heras Hernandez  ESPop
16 David Plaza Romero  ESPop
17 Carlos Sastre Candil  ESPop
18 Iván Ramiro Parra Pinto  COLop
19 Luca Paolini  ITAop 01m 47s
20 Massimiliano Lelli  ITAop
21 Laurent Brochard  FRAop
22 Laurent Dufaux  SUIop
23 Laurent Lefèvre  FRAop
24 Michael Boogerd  NEDop
25 Santiago Botero Echeverry  COLop
26 Javier Pascual Llorente  ESPop
27 Peter Luttenberger  AUTop
28 David Millar  GBRop
29 David Etxebarria Alkorta  ESPop
30 Giuseppe Guerini  ITAop
31 Felix Manuel Garcia Casas  ESPop
32 Stéphane Goubert  FRAop
33 Sylvain Chavanel  FRAop
34 Manuel Beltran Martinez  ESPop
35 Alexandre Botcharov  RUSop
36 Richard Virenque  FRAop
37 Davide Rebellin  ITAop
38 Pietro Caucchioli  ITAop
39 Grischa Niermann  GERop 02m
40 Axel Merckx  BELop
41 Evgueni Petrov  RUSop 02m 04s
42 Angel Luis Casero Moreno  ESPop 03m 30s
43 José Bento Azevedo Carvalho  PORop 04m 26s
44 Jörg Jaksche  GERop
45 Vladimir Miholjevic  CROop 05m 45s
46 Franco Pellizotti  ITAop
47 José-Luis Rubiera Vigil  ESPop 06m 40s
48 Jörg Ludewig  GERop 07m 19s
49 Juan Miguel Mercado Martin  ESPop
50 Matthias Kessler  GERop
51 Mikel Artetxe Guezuraga  ESPop
52 Ludovic Turpin  FRAop
53 Daniele Nardello  ITAop
54 José Enrique Gutierrez Cataluña  ESPop
55 Fabio Sacchi  ITAop
56 Iñigo Chaurreau Bernadez  ESPop 11m 07s
57 Mikel Astarloza Chaurreau  ESPop
58 Pablo Lastras Garcia  ESPop
59 Udo Bölts  GERop
60 Leonardo Bertagnolli  ITAop 11m 33s
61 Mikel Pradera Rodriguez  ESPop
62 Vladimir Karpets  RUSop
63 Xabier Zandio Echaide  ESPop
64 Guido Trentin  ITAop
65 Cédric Vasseur  FRAop
66 Marcos Antonio Serrano Rodriguez  ESPop
67 Isidro Nozal Vega  ESPop
68 Alberto Lopez de Munain Ruiz de Gauna  ESPop
69 Unai Etxebarria Arana  VENop
70 Salvatore Commesso  ITAop
71 Andy Flickinger  FRAop 15m 38s
72 Benoît Poilvet  FRAop
73 Andrea Noè  ITAop
74 René Andrle  CZEop
75 Kurt Van De Wouwer  BELop
76 Jens Voigt  GERop
77 Rolf Aldag  GERop
78 Michael Rogers  AUSop
79 Dario David Cioni  ITAop
80 Marzio Bruseghin  ITAop
81 George Hincapie Garcés  USAop
82 Aitor Garmendia Arbilla  ESPop
83 Maryan Hary  FRAop
84 Danilo Di Luca  ITAop
85 Erik Zabel  GERop 19m 18s
86 Nicolas Portal  FRAop
87 Yuriy Krivtsov  FRAop
88 Jakob Piil  DENop
89 Steve Zampieri  SUIop
90 Bekim Leif Christensen  DENop
91 Michael Blaudzun  DENop
92 Viatcheslav Ekimov  RUSop
93 Rik Verbrugghe  BELop
94 Christophe Edaleine  FRAop
95 Koos Moerenhout  NEDop
96 Jérôme Pineau  FRAop
97 Bradley McGee  AUSop
98 Andrea Peron  ITAop
99 Pavel Padrnos  CZEop
100 Markus Zberg  SUIop
101 Stuart O'Grady  AUSop
102 Nicolas Vogondy  FRAop
103 Tobias Steinhauser  GERop
104 Thor Hushovd  NORop
105 Serge Baguet  BELop
106 Fabrizio Guidi  ITAop
107 Nicki Sørensen  DENop
108 Mario Aerts  BELop
109 David Moncoutié  FRAop
110 Nicolas Fritsch  FRAop
111 David Latasa Lasa  ESPop
112 Iñigo Landaluze Intxaurraga  ESPop
113 Frédéric Finot  FRAop
114 Fred Rodriguez  USAop
115 Juan Antonio Flecha Giannoni  ESPop 21m 13s
116 Servais Knaven  NEDop
117 Victor Hugo Peña Grisales  COLop 23m 45s
118 Floyd Landis  USAop
119 Daniel Becke  GERop 32m 34s
120 Stéphane Augé  FRAop
121 Christophe Mengin  FRAop
122 Andrei Hauptman  SLOop
123 Bram de Groot  NEDop
124 Sébastien Hinault  FRAop
125 Anthony Geslin  FRAop
126 Patrice Halgand  FRAop
127 Médéric Clain  FRAop
128 Philippe Gaumont  FRAop
129 Samuel Dumoulin  FRAop
130 Walter Bénéteau  FRAop
131 Christophe Brandt  BELop
132 Thomas Liese  GERop
133 Alvaro Gonzalez de Galdeano Aranzabal  ESPop
134 David Munoz Banon  ESPop
135 Dario Andriotto  ITAop
136 Hans De Clercq  BELop
137 Robert Hunter  RSAop
138 José Vicente Garcia Acosta  ESPop
139 David Cañada Gracia  ESPop
140 Franck Renier  FRAop
141 Jean-Patrick Nazon  FRAop
142 Julian Usano Martinez  ESPop
143 Stefano Garzelli  ITAop
144 Paolo Bossoni  ITAop
145 Carlos Da Cruz  FRAop
146 Matthew Wilson  AUSop
147 Baden Cooke  AUSop
148 Thomas Voeckler  FRAop
149 Uwe Peschel  GERop
150 Remmert Wielinga  NEDop
151 René Haselbacher  AUTop
152 Iñigo Cuesta Lopez de Castro  ESPop
153 Oscar Freire Gomez  ESPop
154 Marc Wauters  BELop
155 Raffaele Ferrara  ITAop
156 Laszlo Bodrogi  FRAop
157 Davide Bramati  ITAop
158 Nicolas Jalabert  FRAop
159 Christophe Oriol  FRAop
160 Alessandro Bertolini  ITAop
161 Paolo Fornaciari  ITAop
162 Gilberto Simoni  ITAop
163 Gerrit Glomser  AUTop
164 Torsten Schmidt  GERop
165 Damien Nazon  FRAop
166 Marco Milesi  ITAop
167 Romans Vainsteins  LATop
168 Pierrick Fédrigo  FRAop 38m 43s
169 Nick Gates  AUSop 39m 31s
170 Robbie McEwen  AUSop
171 Leon van Bon  NEDop
172 Sandy Casar  FRAop 42m 43s

Uitvallers

  Eddy Mazzoleni Did Not FinishITA
  Lilian Jégou Did Not FinishFRA
  Jimmy Casper Did Not FinishFRA
  Stefano Zanini Did Not FinishITA
  Andreas Klöden Did Not FinishGER
  Angelo Furlan Did Not FinishITA
  Joseba Beloki Dorronsoro Did Not FinishESP
  Details:

Fotoalbum 2003

Er zijn helaas nog geen foto's in dit album.
  Afbeelding toevoegen



rss

Members online: