Koster kroont zich tot Nederlands kampioene op de weg

24-06-2016 16:47:41
Anouska Koster heeft bij de NK wielrennen in Goeree-Overflakkee de wegtitel voor zich opgeëist. In de 131 kilometer lan ...

Lees verder...

Nizzolo spurt nog twee jaar langer voor Trek-Segafredo

24-06-2016 16:42:45
Giacomo Nizzolo heeft zijn contract bij Trek Segafredo verlengd tot 2018. De Italiaanse sprinter rijdt al sinds 2011 voo ...

Lees verder...

Martin blaast tegenstand weg en wint vijfde opeenvolgende Duitse tijdrittitel

24-06-2016 13:35:52
Tony Martin (Etixx-Quick Step) heeft het Duits kampioenschap tijdrijden met sprekend gemak gewonnen. In Streufdorf klopt ...

Lees verder...

Ook Omloop Het Nieuwsblad en Strade Bianche krijgen plekje in WorldTour

24-06-2016 11:23:11
Naast Dwars door Vlaanderen promoveert ook de Omloop Het Nieuwsblad volgend seizoen naar de WorldTour, die zo al minsten ...

Lees verder...

Zieke Contador zal ook dit jaar geen Spaans kampioen worden

24-06-2016 11:22:18
Alberto Contador (33) moet noodgedwongen passen voor het Spaans kampioenschap wielrennen. De Tinkoff-kopman is ziek en v ...

Lees verder...

Gilbert praat met Etixx-Quick Step: 'Maar er is niets getekend'

24-06-2016 05:41:29
Philippe Gilbert heeft in zijn zoektocht naar een nieuwe ploeg met Etixx-Quick Step gesproken. Gilbert had na het BK tij ...

Lees verder...

Campenaerts is een zucht sneller dan Lampaert op BK tijdrijden

23-06-2016 20:49:59
Victor Campenaerts (LottoNL-Jumbo) heeft in Mol-Postel het BK tijdrijden gewonnen. Hij was drie seconden sneller dan Yve ...

Lees verder...

Pinot vlamt naar eerste titel tegen de klok

23-06-2016 20:46:29
Deze week worden heel wat nationale truien uitgedeeld. Komend weekend staan de wegritten op het programma, eerst worden ...

Lees verder...

Le Tour: Lotto-Soudal trekt met indrukwekkende trein voor Greipel naar de Tour

23-06-2016 20:42:36
De doelstellingen bij Lotto-Soudal voor de Tour zijn duidelijk als je kijkt naar de ploeg: ritten winnen met André Grei ...

Lees verder...

Laatste uitslagen



  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan Maksym Averin
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V) Anouska Koster
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland Tony Martin
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V) Trixi Worrack
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea Daniel Teklehaimanot Girmazion
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland,  Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi Ioannis Tamouridis
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan Ryota Nishizono
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V) Eri Yonamine
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië Matija Kvasina
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg Bob Jungels
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal Nelson Filipe Santos Simões Oliveira
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië Serghei Tvetcov
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland Sergey Chernetskiy
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela Pedro António Gutiérrez Daza
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan Kento Omachi
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan (V) Misuzu Shimoyama
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland Maximilian Schachmann
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan Marino Kobayashi
  11e etappe Vuelta a Colombia Julio Alexis Camacho Bernal


  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België Elias Van Breussegem
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus Kanstantsin Sivtsov
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België Victor Campenaerts
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V) Ann-Sophie Duyck
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica Juan Carlos Rojas Villegas
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V) Milagro Mena Solano
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken Martin Madsen Toft
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V) Cecile Uttrup Ludwig
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk Thibaut Pinot
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V) Audrey Cordon
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië Alex Dowsett
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V) Hayley Simmonds
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland Nicolas Roche
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V) Anna Turvey
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen Ignatas Konovalovas
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen Edvald Boasson Hagen
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V) Vita Heine
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne Andriy Vasylyuk
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V) Evgeniya Vysotska
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije Marek Čanecký
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V) Lucia Valachová
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje Jon Izaguirre Insausti
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V) Anna Sanchis Chafer
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië Leopold König
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V) Martina Sablikova
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea Hyeong Min Choe
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea (V) Ju Mi Lee
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden Alexander Wetterhall
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken Mikkel Bjerg
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V) Simone Eg
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen Iver Knotten
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V) Susanne Andersen
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije Matúš Štoček
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V) Martina Šefcíková
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië Richard Holec
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië (V) Adela Safarova
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oekraïne Mark Padun
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje Martin Bouzas Rey
  7e etappe Tour of America's Dairyland Scott Law
  10e etappe Vuelta a Colombia Cristian Montoya Giraldo
  1e etappe Zollernalbkreis Kevin Vogel


  Halle - Ingooigem Dries De Bondt
  Ilkley, Criterium Scott Thwaites
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan Elchin Asadov
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland Samuel Pökälä
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V) Lotta Lepistö
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië Manuel Quinziato
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V) Elisa Longo Borghini
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan Dmitriy Gruzdev
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V) Yekaterina Yuraitis
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland Gatis Smukulis
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V) Lija Laizane
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland Tom Dumoulin
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen Maciej Bodnar
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V) Katarzyna Niewiadoma
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V) Emma Johansson
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland Fabian Cancellara
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V) Doris Schweizer
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië Stefano Oldani
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V) Alessia Vigilia
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan Vadim Pronskiy
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan (V) Rinata Akhmetcha
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland Martinš Pluto
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland (V) Viktorija Sipovica
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland Stijn Daemen
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V) Maaike Boogaard
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland Jonas Döring
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V) Léna Mettraux
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Italië Filippo Ganna
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Letland Krists Neilands
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland Tim Rodenburg
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland Martin Schäppi
  Stadsprijs Tienen,  Tienen, Elite/U23 Senne Leysen
  6e etappe Tour of America's Dairyland Ayden Toovey
  9e etappe Vuelta a Colombia Jairo Alonso Salas Atehortua


  Bassevelde (a) Kristof Dhollander
  GP van de stad Geluwe IC 1,  Geluwe Mitchell Mulhern
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland Gert Jõeäär
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V) Liisi Rist
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V) Annemiek Van Vleuten
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland Kristo Prangel
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland (V) Merili Sirvel
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Estland Markus Pajur
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Estland (V) Kristel Sandra Soonik
  Oerlikon, Afvalrace (b) Tim Schlichenmaier
  Oerlikon, Puntenkoers (b) Tim Schlichenmaier
  Oerlikon, Scratch (b) Cyrille Thièry
  Romsée - Stavelot - Romsée IC 1,  Romsée Adne Van Engelen
  Romsée (a) Rutger Wouters
  5e etappe Tour of America's Dairyland Scott Law
  8e etappe Vuelta a Colombia Frank Jair Osorio Carvajal


  4e etappe Tour of America's Dairyland Owen Gillott


  Trofeo San Juan y San Pedro,  Aguilar de Campóo Aser Estévez Cividanes
  Analamanga Stéphane Lacas
  Noel Teggart Memorial,  Banbridge Ryan Sherlock
  GP Erevoorzitter Hubert Verhoeyen,  Bavegem (a) Wesley Van Dyck
  Kieldrecht-Prosperpolder,  Beveren (V) Ellen Van Loy
  Binderveld, Nieuwelingen Jonas Lammens
  Brno, 1 km, U23 David Sojka
  Brno, Keirin (V) Sara Kankovska
  Brno, Omnium Pieter Bulling
  Brno, Scratch (V) Lucie Hochmann Zaleska
  Brno, Sprint Pavel Kelemen
  Brno, Sprint (V) Sara Kankovska
  2e etappe Copa Río de Janeiro Felipe Cristiano Marques da Paixao
  Donnersbergkreis,  Donnerberg Simon Nuber
  Erembodegem-Terjoden,  Erembodegem (b) Dries De Bondt
  Ronde van de Leur,  Etten-Leur Leon Strötker
  Eindklassement Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Katarzyna Niewiadoma
  2e etappe deel a Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Katarzyna Niewiadoma
  2e etappe deel a Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Moniek Tenniglo
  2e etappe deel b Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Thalita De Jong
  2e etappe deel a Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Thalita De Jong
  Gunnedah - Tamworth Samuel Hill
  Halen-Zelk,  Halen (a) Alexander Geuens
  Harlem Skyscraper Classic,  Harlem Marcel Kalz
  Heubach, Mountainbike Florian Vogel
  Heubach, Mountainbike (V) Gunn-Rita Dahle Flesjå
  Bundesliga XCO,  Heubach, Mountainbike, Elite/U23 Andri Frischknecht
  Heubach, Mountainbike, Junioren Wilson Peña
  Heubach, Mountainbike, Junioren (V) Ida Jansson
  Iaşi, Mountainbike Ovidiu Tudor Oprea
  Kasterlee, Junioren Alan Heye
  Kasterlee, Nieuwelingen Daan Grosemans
  Eindklassement Kroz Srbiju,  Tour of Serbia, Ronde van Servië Matej Mugerli
  6e etappe Kroz Srbiju,  Tour of Serbia, Ronde van Servië Patrick Gamper
  GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout,  Lede Jonas Rickaert
  Les Gets, Downhill Rémy Thirion
  Les Gets, Downhill (V) Morgane Charre
  Riverport Road Race,  Lunenburg Edward Walsh
  Mönchengladbach, Criterium Frank Lütters
  7e etappe Merida Cup Juraj Bellan
  GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti,  Mungia Oscar Linares Misioner
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zwitserland Urs Huber
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zwitserland (V) Ariane Kleinhans
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken Simon Lien Andreassen
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V) Annika Langvad
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken Christian Storgaard
  Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken (V) Caroline Bohe
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België Maxime Haot
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize Edgar Nissan Arana
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize (V) Kaya Cattouse
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala Manuel Oseas Rodas Ochoa
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala (V) Andrea Fernanda Guillén Rivera
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua José Geovanni Rodríguez Cerda
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala Melvin Boron
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Guatemala Angel Carranza
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belize Ernest Banner
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië Mattia Bevilacqua
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen Joakim Kjemhus
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V) Susanne Andersen
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Belize Shaun Codd
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica Pablo Mora
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica (V) Angie Bogantes
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Belize Giovanni Lovell
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Duitsland Pascal Ackermann
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Noorwegen Amund Grøndal Jansen
  Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Masters A, België Michael Blanchy
  Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Masters B, België Kurt Van Goidsenhoven
  Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Masters C, België Patrick Jacobs
  Eindklassement Nature Valley Grand Prix,  North Star GP Evan Huffman
  5e etappe Nature Valley Grand Prix,  North Star GP Charles Bradley Huff
  Nevada City Classic,  Nevada City Jason Saltzman
  Eindklassement Oberösterreich Rundfahrt Stephan Rabitsch
  4e etappe Oberösterreich Rundfahrt Lukas Pöstlberger
  Oedelem (a) Jordy Vermeire
  Clássica Memorial Bruno Neves,  Oliveira de Azemeis Angel Lorenzo Sánchez Rebollido
  Roskilde Michael Valgren Andersen
  Eindklassement Route du Sud,  Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn Nairo Alexander Quintana Rojas
  5e etappe Route du Sud,  Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn Arnaud Démare
  Eindklassement Satakunnan Ajo Matti Manninen
  2e etappe Satakunnan Ajo Matti Manninen
  Schladming, Downhill Slawomir Lukasik
  Schladming, Downhill (V) Petra Bernhard
  2e etappe Infernul Muntelui,  Sinaia Eduard-Michael Grosu
  Beaumont Trophy,  Stamfordham (a) Dion Smith
  Steinmaur Jonas Tenbruck
  Eindklassement Ster Elektrotoer,  Ster ZLM Toer Sep Vanmarcke
  5e etappe Ster Elektrotoer,  Ster ZLM Toer Wim Stroetinga
  Tabasalu Risto Raid
  Tielt-Winge, Nieuwelingen Thibaut Ponsaerts
  Eindklassement Tour de Beauce,  GP de Beauce Greg Daniel
  5e etappe Tour de Beauce,  GP de Beauce Greg Daniel
  Eindklassement Tour de Kumano Oscar Pujol Muñoz
  3e etappe Tour de Kumano Jin Okubo
  Bergklassement Tour de Suisse,  Ronde van Zwitserland Antwan Tolhoek
  Eindklassement Tour de Suisse,  Ronde van Zwitserland Miguel Angel López Moreno
  Puntenklassement Tour de Suisse,  Ronde van Zwitserland Maximiliano Ariel Richeze Araquistain
  9e etappe Tour de Suisse,  Ronde van Zwitserland Jarlinson Pantano Gomez
  Eindklassement Tour des Pays de Savoie Enric Mas Nicolau
  5e etappe Tour des Pays de Savoie Tao Geoghegan Hart
  Eindklassement Tour Nivernais Morvan Clément Carisey
  6e etappe Tour Nivernais Morvan Mark Downey
  3e etappe Tour of America's Dairyland Eamon Franck
  Eindklassement Tour of Britain (V),  The Women's Tour Lizzie Armitstead
  5e etappe Tour of Britain (V),  The Women's Tour Lotta Lepistö
  Eindklassement Tour of Slovenia Rein Taaramäe
  4e etappe Tour of Slovenia Alexander Porsev
  Eindklassement Tour of Washington County Andrew Seitz
  2e etappe Tour of Washington County Taylor Pearman
  3e etappe Tour of Washington County Paul Mica
  Eindklassement Trofeo Karlsberg, Junioren Brandon McNulty
  3e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren Matúš Štoček
  7e etappe Vuelta a Colombia Mauricio Ortega Ramirez
  Wałbrzych, Mountainbike Bartlomiej Wawak
  Wałbrzych, Mountainbike (V) Paula Gorycka
  Skoda Auto Gran Prix MTB,  Wałbrzych, Mountainbike, Junioren Marcin Budzinski
  Wałbrzych, Mountainbike, Junioren (V) Magdalena Zielinska
  Circuit du Hainaut-Wallonie,  Wanfercée-Baulet Kévin Lalouette
  Korona Kocich Gór,  Zawonia Mateusz Komar

Naar Kalender
deWielerstrijd
Je kunt een ploeg samenstellen voor de periode
Tour de France - 2016.
De inschrijfperiode sluit op:
2016-07-01 : 23.59 CET


Fotokwis

Op dit moment is er geen actuele opgave. Iedereen kan deze kwis verder laten lopen door een foto te uploaden.
Naar Fotokwis

Nieuw en aangevuld


Camacho Bernal, Julio Alexis
Foto: Courtesy www.federacioncolombianadeciclismo.com

Naar Nieuw en aangevuld

Coureurs & Wedstrijden:

Kirishima, Japan


Naar Kirishima, Japan

Nieuw en aangevuld Forums

  de Wielerstrijd   23-06-2016 17:09:49
Inschrijfperiode Tour de France 2016

Re: 23-06-2016 17:09:49 WinegumJoe:
De Olympische Spelen tellen wel degelijk mee, maar die vallen natuurlijk ruim na de Tour de France. De periode Tussen Tour en Vuelta is waar die wedstrijd in valt. ...

  de Wielerstrijd   23-06-2016 09:13:12
Top 100 Aller Tijden op 31-12-2015.

Re: 23-06-2016 09:13:12 Psyclo:
Nog steeds eerst! Het blijft een mac htig gezicht, de laatste edities gaat het allang minder maar ja, de jaren gaan tellen hé ...


Naar Forum

Fietsvarianten

Fietsen in Lommel


fietspaden omzoomden bos
en veld, elke wind gebroken
door heg en boom

zelfs jij, mijn lief, niet gewend aan duwen,
vond het zalig zo te glijden en nergens
verloren we een knooppunt
uit het oog: de borden van Limburg
spraken hun langzame taal

we overschreden een grens
zonder van een grens te weten
behalve zo’n kegel in het gras:
die droeg zijn eigen wapen

neen, nergens gleden we
zo zalig aan de tijd voorbij:
de vooravond viel met de voormiddag
samen, alleen een serveuse
sprak op de noen een ander accent

en Lommel blonk uit met roze asfalt
na de grensweg die op en neer ging
en links en rechts het spoor volgend
van de bomen

geloof me, lezer: ben je een fietser,
kom hier dan dromen – doch val niet
in slaap want onverwacht duikt
na een bocht een verwante op,
ook zo’n dromer met een fietsheld in z’n kop


Staf de Wilde



'Dé wielergedichten'

Agenda

Je kunt in deze rubriek zelf onderwerpen plaatsen. Voeg hier zelf een evenement toe!

2ª KLASIKA MARINO LEJARRETA

09-10-2016
2ª klasika Marino Lejarreta
modalidad contrarreloj por equipos

inscripción cerrada a ciclistas ex-profesionales ...
Lees verder...