Laatste uitslagen


  1e etappe Ørestads 2 dagars    Edvin, Wilson
  Borsele (V)    Kirsten, Wild
Omloop van Borsele
  3e etappe Circuit de Saône-et-Loire    Etienne, Fabre
  4e etappe Circuit de Saône-et-Loire    Yoän, Verardo
  Dalen    Jeff, Vermeulen
Zuid Oost Drenthe Classic I
  Dudince    Maroš, Kováč
  Eindklassement GP Vila-Real    Ivan, Martínez Jiménez
  2e etappe GP Vila-Real    Sebastian, Mora Vedri
  Herning (a)   Asbjørn Kragh, Andersen
  4e etappe Kroz Hrvatsku    Dimitri, Claeys
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  Mankele, Mountainbike, Junioren (V)    Frances, Du Toit
  1e etappe Mealhada    Gustavo, Cesar Veloso
Volta à Bairrada
  Pärnu    Norman, Vahtra
Pärnu Tänavasõit
  Roma, U23    Lucas, Gaday Orozco
GP Liberazione
  Tjeldstø, Chrono    Ronald, Valvatne
Sotramila
  1e etappe Tour de Bretagne    Adrian Aas, Stien
  5e etappe Tour du Sénégal    Bécaye, Traoré
  6e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23    Jhonatan, Restrepo Valencia
Vuelta a Colombia

  2e etappe Circuit de Saône-et-Loire    Camille, Chancrin
  Eindklassement Giro del Trentino    Richie, Porte
Ronde van Trentino
  4e etappe Giro del Trentino    Paolo, Tiralongo
Ronde van Trentino
  1e etappe GP Vila-Real    Ivan, Martínez Jiménez
  14e etappe Ho Chi Minh City    Truong Tai, Nguyen
Ho Chi Minh City Television Cup
  2e etappe Joe Martin Stage Race (V)    Leah, Kirchmann
  2e etappe Joe Martin Stage Race International    John, Murphy
  3e etappe Kroz Hrvatsku    Maciej, Paterski
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  4e etappe Tour du Sénégal    Bécaye, Traoré
  5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23    Jonathan, Ospina Rivas
Vuelta a Colombia

  1e etappe Circuit de Saône-et-Loire    Mathieu, Fernandes
  3e etappe Giro del Trentino    Domenico, Pozzovivo
Ronde van Trentino
  13e etappe Ho Chi Minh City    Luu Thanh Nhan, Nguyen
Ho Chi Minh City Television Cup
  1e etappe Joe Martin Stage Race (V)    Lauren, Stephens
  1e etappe Joe Martin Stage Race International    Gregory Juel, Brenes Obando
  2e etappe Kroz Hrvatsku    Marko, Kump
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Venezuela   Edwin, Torres
  3e etappe Tour du Sénégal    Abderrahim, Aouida
  4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23    Richard, Carapaz
Vuelta a Colombia

  Flèche Wallonne    Alejandro, Valverde Belmonte
Waalse Pijl
  Flèche Wallonne (V)    Anna, van der Breggen
Waalse Pijl
  2e etappe Giro del Trentino    Richie, Porte
Ronde van Trentino
  12e etappe Ho Chi Minh City    Anh Dung, Le
Ho Chi Minh City Television Cup
  1e etappe Kroz Hrvatsku    Grega, Bole
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Venezuela   Argenis, Garcia
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Venezuela   Mayber, Hidalgo
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Venezuela   Edwin, Torres
  2e etappe Tour du Sénégal    Zouhair, Rahil
  3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23    Richard, Carapaz
Vuelta a Colombia

  1e etappe Giro del Trentino    Emanuel, Buchmann
Ronde van Trentino
  1e etappe Giro del Trentino    Bartosz, Huzarski
Ronde van Trentino
  1e etappe Giro del Trentino    Dominik, Nerz
Ronde van Trentino
  1e etappe Giro del Trentino    José João, Pimenta Costa Mendes
Ronde van Trentino
  1e etappe Giro del Trentino    Cristiano, Salerno
Ronde van Trentino
  1e etappe Giro del Trentino    Cesare, Benedetti
Ronde van Trentino
  1e etappe Giro del Trentino    Patrick, Konrad
Ronde van Trentino
  1e etappe Giro del Trentino    Paul, Voss
Ronde van Trentino
  11e etappe Ho Chi Minh City    Van Dong, Le
Ho Chi Minh City Television Cup
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Venezuela   Leangel, Linarez
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Venezuela   Edwin, Torres
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Venezuela   Franklin, Chacon
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Venezuela   Leonel, Quintero
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Venezuela   Luis, Colmenarez
  1e etappe Tour du Sénégal    Zouhair, Rahil
  2e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23    Wilmar Andrea, Paredes
Vuelta a Colombia

  10e etappe Ho Chi Minh City    Quoc Dinh, Nguyen
Ho Chi Minh City Television Cup
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Venezuela   Argenis, Garcia
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Venezuela   José, Navas
  Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Venezuela   Yofran, Azuaje
  1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23    Jonathan Kléver, Caicedo Cepeda
Vuelta a Colombia

  Amstel Gold Race    Michal, Kwiatkowski
  Apeldoorn (V)    Kirsten, Wild
Ronde van Gelderland
  Eindklassement Arden Challenge    Niels, Vandyck
Sports Tech Arden Challenge
  4e etappe Arden Challenge    Jef, Smismans
Sports Tech Arden Challenge
  Aviá, Downhill   Jordi, Junyent Traserra
  Aviá, Downhill (V)    Blanca, Julia Barthe
  Beograd - Banja Luka II    Andi, Bajc
  Bergen, Chrono    Bjørnar Vevatne, Øverland
Straumemilen
  Beselare    Davy, Commeyne
Beselare-Zonnebeke
  Breisach    Andreas, Schreier
  Bursa, Mountainbike    Christian, Helmig
  Bursa, Mountainbike (V)   Esra, Kurkcu
  Calabogie    Ed, Veal
Calabogie Road Classic
  Cambridge (a)   Bryan, Lewis
Tour of the Battenkill
  Castello di Brianza    Nicolò, Rocchi
Memorial Angelo Fumagalli
  Clubchampionships, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland   Michael, Torckler
  2e etappe Copa Río de Janeiro    Flavio, Cardoso Santos
  Düren    Silvio, Herklotz
Rund um Düren
  Dilsen-Stokkem    Joren, Segers
  Drogheda (a)   David, Watson
Coombes Connor Memorial
  Durana    Jon, Irisarri Rincón
Trofeo Eusebio Velez
  Eindklassement GP of Adygeya    Sergey, Firsanov
  3e etappe GP of Adygeya    Kiril, Sinitsyn
  Haasrode, Nieuwelingen   Luca, De Meester
  Eindklassement Hajdú-Fönix Kupa    Gábor, Fejes
Hajdu-Fonix Kupa
  2e etappe Hajdú-Fönix Kupa    Csaba, Pályi
Hajdu-Fonix Kupa
  9e etappe Ho Chi Minh City    Thanh Tam, Nguyen
Ho Chi Minh City Television Cup
  Kingstown (d)   Cammie, Adams
  Kruishoutem (a)   David, Desmecht
  Lannilis    Alexandre, Geniez
Tro-Bro Léon
  Lattomeri    Roope, Nurmi
Lattomeri ajo
  Mettet (a)   Christophe, Mosbeux
  Nalles, Mountainbike (V)    Gunn-Rita, Dahle Flesjå
Marlene Sudtirol Shunshine Race
  Nenagh   Paidi, O'Brien
Visit Nenagh Classic
  Oberwangen    Jan-André, Freuler
  Oberwangen (V)    Jutta, Stienen
  Oberwangen, U19   Jonathan, Ruga
  Pan American Championships, Op de weg, Junioren   Luis R., Villalobos
  Pan American Championships, Op de weg, Junioren (V)   Karen, Flores
  Plymouth, Mountainbike    Grant, Ferguson
  Plymouth, Mountainbike (V)    Annie, Last
  Pommeroeul, Junioren (a)   Dylan, Bouwmans
GP Bati-Metallo
  Ronde van Noord-Holland    Johim, Ariesen
  Rosenheim    Tobias, Erler
Rosenheimer Frucade
  Saint-Pompon, Mountainbike (V) (a)   Pauline, Ferrand-Prévot
  Saint-Pompon, Mountainbike (V) (a)   Perrine, Clauzel
  Salgótarján    Adrian, Brzozka
Tarján Kupa
  Salgótarján, Mountainbike   Adrian, Brzozka
  Salgótarján, Mountainbike (V)   Barbara, Benkó
  4e etappe Sea Otter Classic    Daniel, Holloway
  Sfendami, Mountainbike-Marathon   Periklis, Ilias
  Sfendami, Mountainbike-Marathon (V)   Barvara, Fasoh
  Eindklassement Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour    Andriy, Vasylyuk
  4e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour    Andrij, Kulyk
  Tarouca, Downhill    Antonio, Ferreiro Pajuelo
  Tarouca, Downhill (V)    Filipa, Gomes Peres
  Torredonjimeno    Antonio, Pedrero López
Clasica Ciudad Torredonjimeno
  Eindklassement Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost    Romain, Cardis
  5e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost    Asbjørn Kragh, Andersen
  Eindklassement Tour of Nyanga    Nkumalo, Dube
  3e etappe Tour of Nyanga    Nkumalo, Dube
  Eindklassement Tour of Walla Walla    Nigel, Kinney
  4e etappe Tour of Walla Walla    Nigel, Kinney
  Eindklassement Tweedaagse van de Gaverstreek    Joeri, Stallaert
  2e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek    Sander, Cordeel
  Viborg, Mountainbike    Sebastian Fini, Carstensen
  Viborg, Mountainbike (V)    Annika, Langvad
  Eindklassement Volta às Terras de Santa Maria Feira    José Carlos P., Neves Fernandes
  2e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira    Ivo Emanuel, Alves Oliveira
  3e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira    Zulmiro Manuel, Silva Magalhães
  Eindklassement Vuelta Castilla y Leon    Pierre, Rolland
  3e etappe Vuelta Castilla y Leon    Pierre, Rolland
  Eindklassement Vuelta Serial a Nuevo León    Manuel, Serrano Plowells
  10e etappe Vuelta Serial a Nuevo León    Ruben Elias, Horta Castro
Lees verder...