Laatste uitslagen


  Constantine   Hichem, Chabane
Circuit International de Constantine
  1e etappe deel a Critérium International    Benjamin, King
Criterium International
  1e etappe deel b Critérium International    Fabio, Felline
Criterium International
  Landivisiau (b)   Franck, Bonnamour
Prix Gilbert Bousquet
  2e etappe deel a Lleida (d)   Dmitriy, Strakhov
Volta a Lleida
  2e etappe deel b Lleida (d)   Peio, Goikoetxea Goiogana
Volta a Lleida
  Milano - Busseto    Simone, Consonni
Trofeo Auro Boreri
  Renwick (a)   Jason, Christie
Graperide
  3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali    Francesco, Chicchi
  5e etappe Tour de Normandie    Bjørn Tore, Hoem Nilsen
Ronde van Normandië
  3e etappe Tour de Perth    Sam, Crome
  3e etappe Tour ta'Malta    X, X
  4e etappe Volta ao Alentejo    Paweł, Bernas
  6e etappe Volta Ciclista a Catalunya    Sergey, Chernetskiy
Ronde van Catalonië
  2e etappe Vuelta Ciclista del Uruguay    Francisco Ramón, Chamorro Piva
  2e etappe VW Cyprus Cycling Tour    Roman, Paramonov

  Eindklassement Clásica Nacional Ciudad de Anapoima    Oscar, Sevilla Ribera
  3e etappe Clásica Nacional Ciudad de Anapoima    Cristián Camilo, Serrano Forero
  Harelbeke    Geraint, Thomas
E3 Prijs Harelbeke / Vlaanderen
  Harelbeke, Criterium    Danny, van Poppel
  1e etappe Lleida (d)   Mikel, Elorza Pagaldai
Volta a Lleida
  1e etappe San Dimas Stage Race    Emerson, Oronte
  2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali    Ben, Swift
  4e etappe Tour de Normandie    Nicolas, Vereecken
Ronde van Normandië
  2e etappe Tour de Perth    Raphael, Freienstein
  Eindklassement Tour International de Constantine    Amanuel, Gebrezgabihier Egerzeigzaarhka
  3e etappe Tour International de Constantine    Salim, Keddah
  Eindklassement Tour of Canakkale    Ahmet, Akdylek
  3e etappe Tour of Canakkale    Ismail, Akşoy
  2e etappe Tour ta'Malta    Giuseppe, Di Salvo
  3e etappe Volta ao Alentejo    Johim, Ariesen
  5e etappe Volta Ciclista a Catalunya    Alejandro, Valverde Belmonte
Ronde van Catalonië
  1e etappe Vuelta Ciclista del Uruguay    William, Chiarello
  1e etappe VW Cyprus Cycling Tour    Loukas, Katapodis

  Ajaccio   Thomas, Boudat
Classica Corsica
  2e etappe Clásica Nacional Ciudad de Anapoima    Oscar, Sevilla Ribera
  1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali    Tomasz, Kiendyś
  1e etappe deel a Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali    Manuel, Belletti
  1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali    Jarosław, Marycz
  1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali    Davide, Rebellin
  1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali    Adrian, Kurek
  3e etappe Tour de Normandie    Daniel, Hoelgaard
Ronde van Normandië
  Proloog 1e etappe Tour de Perth    Paul, Van der Ploeg
  Eindklassement Tour de Taiwan    Mirsamad, Poor Seiedi Golakhour
  5e etappe Tour de Taiwan    Tino, Thömel
  2e etappe Tour International de Constantine    Abderrahmane, Mansouri
  2e etappe Tour of Canakkale    Recep, Ünalan
  1e etappe Tour ta'Malta    Luca A., Caruso
  2e etappe Volta ao Alentejo    Manuel António, Leal Cardoso
  4e etappe Volta Ciclista a Catalunya    Tejay, Van Garderen
Ronde van Catalonië

  1e etappe Clásica Nacional Ciudad de Anapoima    Jefferson, Rueda
  Dwars door Vlaanderen / Dwars door België    Jelle, Wallays
À travers les Flandres / À travers la Belgique
  2e etappe Tour de Normandie    Dimitri, Claeys
Ronde van Normandië
  4e etappe Tour de Taiwan    Mirsamad, Poor Seiedi Golakhour
  1e etappe Tour International de Constantine    Abdelmalek, Madani
  1e etappe Tour of Canakkale    Onur, Balkan
  1e etappe Volta ao Alentejo    James, Oram
  3e etappe Volta Ciclista a Catalunya    Domenico, Pozzovivo
Ronde van Catalonië

  1e etappe Tour de Normandie    Lucas, Destang
Ronde van Normandië
  3e etappe Tour de Taiwan    Wouter, Wippert
  Eindklassement Tour Internationale d'Annaba    Hichem, Chabane
  4e etappe Tour Internationale d'Annaba    Hichem, Chabane
  Proloog Tour of Canakkale    Ahmet, Akdylek
  2e etappe Volta Ciclista a Catalunya    Alejandro, Valverde Belmonte
Ronde van Catalonië

  San Juan (a)   Gerardo, Tivani
GP Clausura de San Juan
  Proloog Tour de Normandie    Tom, Bohli
Ronde van Normandië
  2e etappe Tour de Taiwan    Patrick, Bevin
  3e etappe Tour Internationale d'Annaba    Abdelbasset, Hannachi
  1e etappe Volta Ciclista a Catalunya    Maciej, Paterski
Ronde van Catalonië

  Aldergrove    Jay, Lamoureux
  Barcelona, Mountainbike    Carlos, Coloma Nicolás
  Barcelona, Mountainbike (V)    Githa, Michiels
  Eindklassement BDO Tour of Northland    Sam, Gaze
  4e etappe BDO Tour of Northland    Ben, Johnstone
  Beloeil    Joren, Touquet
  Berbourg    Brent, Luyckx
GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur
  Bornem (d)   Jordi, Sloof
Bornem-Hingene
  Budingen (a)   Christophe, Prémont
Budingen-Zoutleeuw
  Carlow    Mark, Dowling
Des Hanlon Memorial
  Eindklassement Cheddi Jagan Memorial    Hamza, Eastman
  3e etappe Cheddi Jagan Memorial    Akeem, Arthur
  Cholet    Pierrick, Fédrigo
GP Cholet - Pays de Loire
  Cholet (V)    Audrey, Cordon
GP Cholet - Pays de Loire
  Damme, Junioren    Bram, Welten
Guido Reybrouck Classic
  Den Hout    Twan, Brusselman
Omloop Houtse Linies
  2e etappe Dunavski Kup    Stevan, Klisuric
Danube Cup
  Eindklassement GP Sochi    Alexander, Foliforov
  4e etappe GP Sochi    Alexander, Foliforov
  Eindklassement Grande Prémio de Liberty Seguros    Ruben Antonio, Almeida Guerreiro
Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina
  2e etappe Grande Prémio de Liberty Seguros    Ruben Antonio, Almeida Guerreiro
Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina
  Groß Dölln    Hans , Pirius
Rund um das Driving Center Groß Dölln
  Ichtegem (f)   Matthias, Allegaert
  Izmir, Mountainbike (V)    Jovana, Crnogorac
Izmir XCO Cup
  Izmir, Mountainbike, Elite/U23    Ivan, Smirnov
Izmir XCO Cup
  Leonding    Felix, Großschartner
Internationales Eröffnungsrennen
  2e etappe Memorial Utochkina    Valentin, Grigorenko
  Milano - San Remo    John, Degenkolb
Milaan - San Remo
  Mol (a)   Benjamin, Verraes
Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis
  Montecassiano    Gianni, Moscon
GP San Giuseppe
  Muelas del Pan    Vadim, Zhuravlev
Trofeo Iberdrola
  Saint-Maurice-le-Girard    Pascal, Eenkhoorn
Bernaudeau Junior
  Tenterden    Karol Andrzej, Domagalski
Wally Gimber Trophy
  1e etappe Tour de Taiwan    Wouter, Wippert
  Eindklassement Tour du Cameroun    Clovis, Kamzong Abessolo
  8e etappe Tour du Cameroun    Jérémie, Nzeke
  2e etappe Tour Internationale d'Annaba    Abdelbasset, Hannachi
  Valencia    Julio, Medina
Clasico Ciudad de Valencia, Clasico Indeval
  Eindklassement Vuelta a Vendimia    Piter, Campero Villarroel
  Eindklassement Vuelta al Estado de Oaxaca    David, Salomon
  6e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca    Julio Alexis, Camacho Bernal
  7e etappe Vuelta Serial a Nuevo León    Manuel, Serrano Plowells
Lees verder...