Laatste uitslagen


  Proloog Carpathia Couriers Path    Hamish, Schreurs
  2e etappe Clásica de Fusagasugá    Juan Pablo, Suárez Suárez
  1e etappe GP Elsy Jacobs (V)    Annemiek, Van Vleuten
  Himmerland    Jonas Gregaard, Wilsly
Himmerland Rundt
  18e etappe Ho Chi Minh City (a)   Thanh Tam, Nguyen
Ho Chi Minh City Television Cup
  6e etappe International Presidency Turkey Tour    Jaime, Roson Garcia
  5e etappe Tour de Bretagne    Boris, Vallée
  3e etappe Tour de Romandie    Thibaut, Pinot
Ronde van Romandië
  1e etappe Yorkshire 3 day    Dylan, Groenewegen
Tour de Yorkshire Three Day

  Proloog Clásica de Fusagasugá    Wilson Alexander, Marentes Torres
  1e etappe Gracia Orlova (V)    Alena, Amialiusik
  17e etappe Ho Chi Minh City (a)   Thanh Tam, Nguyen
Ho Chi Minh City Television Cup
  5e etappe International Presidency Turkey Tour    Jakub, Mareczko
  4e etappe Tour de Bretagne    Adrien, Costa
  2e etappe Tour de Romandie    Nairo Alexander, Quintana Rojas
Ronde van Romandië

  Feodosiya   Dimitry, Samokhvalov
  3e etappe Giant Liga    Jiří, Nesveda
  16e etappe Ho Chi Minh City (a)   Hoang Tai, Phan
Ho Chi Minh City Television Cup
  4e etappe International Presidency Turkey Tour    Sacha, Modolo
  Rishon Le Zion, Criterium   Omer, Goldstein
  3e etappe Tour de Bretagne    Cyrille, Patoux
  1e etappe Tour de Romandie    Marcel, Kittel
Ronde van Romandië
  5e etappe Tour du Sénégal    Rutger, Roelandts

  15e etappe Ho Chi Minh City (a)   Duy Nhan, Tran Nguyen
Ho Chi Minh City Television Cup
  3e etappe International Presidency Turkey Tour    André, Greipel
  Eindklassement Panorama Tour    Brandon, Downes
  Eindklassement Panorama Tour    Samuel, De Swardt
  4e etappe Panorama Tour    Samuel, De Swardt
  4e etappe Panorama Tour    Brandon, Downes
  2e etappe Tour de Bretagne    Boris, Vallée
  Proloog Tour de Romandie    Jon, Izaguirre Insausti
Ronde van Romandië
  4e etappe Tour du Sénégal    X, X

  2e etappe International Presidency Turkey Tour    Peio, Bilbao Lopez de Armentia
  3e etappe Panorama Tour    Johan, Deysel
  3e etappe Panorama Tour    Egon, Campbell
  Roma (V)    Marta, Bastianelli
Trofeo Lazzaretti
  Roma, U23    Vincenzo, Albanese
Gran Premio della Liberazione
  1e etappe Tour de Bretagne    František, Sisr
  3e etappe Tour du Sénégal    Abderrahmane Mehdi, Hamza
  Eindklassement Volta à Bairrada    Rafael, Ferreira Reis
  3e etappe Volta à Bairrada    Rafael, Ferreira Reis

  Affligem    Remy, Mertz
Grote Paasprijs IC 1
  Ardooie    Jo, Maes
  Asmara    Yonas, Fissahaye
Asmara Circuit
  Beograd - Banja Luka II    Filippo, Fortin
  Birstonas    Paulius, Šiškevičius
  Boezinge (V)    Christine, Majerus
Dwars door de Westhoek
  Boezinge, Junioren (V)   Lotte, Rotman
  Boezinge, Nieuwelingen (V)   Luca, De Langhe
  Bratislava    Andrij, Kulyk
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
  Cairns, Mountainbike    Nino, Schurter
  Cairns, Mountainbike (V)    Annika, Langvad
  Cairns, Mountainbike, U23   Sam, Gaze
  Cairns, Mountainbike, U23 (V)   Kate, Courtney
  Eindklassement Circuit de Saône-et-Loire    Žydrunas, Savickas
  4e etappe Circuit de Saône-et-Loire    Žydrunas, Savickas
  Clubchampionships, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland   Callum, Gordon
  Cluj-Napoca, Mountainbike-Marathon (V)    Charlotte, Davies
  Dardagny   Valère, Thiébaud
Prix de l'U.V.G. - Sprinter Club Lignon
  Deux-Acren, Junioren   Arnaud, Deleu
  Durana    Sergio, Samitier Samitier
Trofeo Eusebio Velez
  Durban    Bradley, Potgieter
Tour Durban, Mr Price Tour
  2e etappe Grenland GP    Trond Håkon, Trondsen
Kalas Cup/Norgescup
  Harelbeke, Junioren (a)   Jasper, Philipsen
E3 Harelbeke
  14e etappe Ho Chi Minh City (a)   Nhan, Truong Nguyen Thanh
Ho Chi Minh City Television Cup
  14e etappe Ho Chi Minh City (a)   Nguyen Hung, Mai
Ho Chi Minh City Television Cup
  14e etappe Ho Chi Minh City (a)   Thanh Dien, Tran
Ho Chi Minh City Television Cup
  14e etappe Ho Chi Minh City (a)   Truong Tai, Nguyen
Ho Chi Minh City Television Cup
  14e etappe Ho Chi Minh City (a)   Thanh Nhanh, Tran
Ho Chi Minh City Television Cup
  14e etappe Ho Chi Minh City (a)   Van Duan, Le
Ho Chi Minh City Television Cup
  Eindklassement III° Clásica Elite Guatemala    Julian Noé, Yac Yac
  1e etappe III° Clásica Elite Guatemala    Manuel Oseas, Rodas Ochoa
  2e etappe III° Clásica Elite Guatemala    Francisco, González
  1e etappe International Presidency Turkey Tour    Przemysław, Niemiec
  Jesseren, Junioren   Nils, Sinschek
  Eindklassement Joe Martin Stage Race    Connor, Dilger
  4e etappe Joe Martin Stage Race    Connor, Dilger
  Eindklassement Joe Martin Stage Race (V)    Coryn, Rivera
  4e etappe Joe Martin Stage Race (V)    Lauren, Stephens
  Eindklassement Joe Martin Stage Race International    Neilson, Powless
  4e etappe Joe Martin Stage Race International    Travis, McCabe
  Kiev, Mountainbike (a)   Dmytro, Titarenko
  Kiev, Mountainbike (V) (a)   Iryna, Popova
  Eindklassement Kroz Hrvatsku    Matija, Kvasina
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  6e etappe Kroz Hrvatsku    Sondre, Holst Enger
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  La Roue Tourangelle    Samuel, Dumoulin
  Liège    Wout, Poels
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik
  Made, Criterium    Koos Jeroen, Kers
Ronde van Made
  Marbais   Eric, De Decker
  Melton Mowbray (a)   Conor, Dunne
East Midlands International Cicle Classic/Rutland-Melton
  Molenstede (a)   Dries, De Bondt
Molenstede Diest
  Mtarfa, Chrono    Wayne, Spiteri
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela   José, Molina
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela (V)   Mariana, Martínez
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Venezuela   Gregory, Guevara
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Venezuela (V)   Andrea, Ortiz
  Oberwart    Daniel, Auer
Burgenland Rundfahrt
  Ottenburg, Junioren   Stan, Van Tricht
  Ovidiopol (a)   Konstantin, Ribaruk
Trophy Ovdyopolya
  2e etappe Panorama Tour    Samuel, De Swardt
  2e etappe Panorama Tour    Brandon, Downes
  Paris - Mantes-la-Jolie    Paul, Ourselin
Paris - Mantes-en-Yvelines
  Pilisszántó, Mountainbike   Tomas, Paprstka
  Pilisszántó, Mountainbike (V)   Barbara, Benkó
  Pilisszántó, Mountainbike, Junioren   Matúš, Štoček
  Pilisszántó, Mountainbike, Junioren (V)   Sofie, Joannidu
  Plymouth, Mountainbike    Liam, Killeen
  Plymouth, Mountainbike (V)    Evie, Richards
  Sainte-Martine    Olivier, Brisebois
GP Sainte-Martine
  San Remo, Junioren    Luca, Mozzato
GP Sportivi Sovilla - Piccola San Remo
  Schoonbroek   Stijn, Goolaerts
Schoonbroek-Retie
  Eindklassement Szlakiem walk mjr. Hubala    Eryk, Latoń
  3e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala    Eryk, Latoń
  Eindklassement Tour de Santa Catarina    Wilson Ramiro, Rincón Díaz
  5e etappe Tour de Santa Catarina    Wilson Ramiro, Rincón Díaz
  2e etappe Tour du Sénégal    Abdellah, Ben Youcef
  Turku   Jaakko, Hänninen
  Vezin, Nieuwelingen   Thibaut, Ponsaerts
  Villanueva de Castellón    Antonio, Angulo Sampedro
Memorial Pascual Momparler
  2e etappe Volta à Bairrada    Daniel José, Pereira Mestre
  Wernigerode    Lennert, Klemann
Wernigeröder Radsporttage, Harzer Bergpreis
  Zelzate (b)   Steven, Caethoven
  Zulzeke, Junioren   Jens, Vanoverberghe

  Ülenurme - Haaslava   Karl-Patrick, Lauk
  Beograd - Banja Luka I    Vitaly, Buts
  Borsele (V)    Barbara, Guarischi
Omloop van Borsele
  Budapest (d)   Marek, Čanecký
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary
  Bury, Junioren   Sebastien, Grignard
  Cairns, Downhill    Loic, Bruni
  Cairns, Downhill (V)    Rachel, Atherton
  Cairns, Downhill, Junioren   Matt, Walker
  Casterton    Sam, Pickering
Wal Smith Memorial - Casterton 50
  2e etappe Circuit de Saône-et-Loire    Romain, Bacon
  3e etappe Circuit de Saône-et-Loire    Melvin, Rulliere
  Cluj-Napoca, Mountainbike    Adrian, Brzozka
  Cluj-Napoca, Mountainbike (V)    Kristina, Konvisarova
  Feodosiya   Vladimir, Ilchenko
  1e etappe Grenland GP    Krister, Hagen
Kalas Cup/Norgescup
  Hélécine, Junioren   Stan, Van Tricht
  Herning (a)   Mads, Würtz Schmidt
  13e etappe Ho Chi Minh City (a)   Minh Luan, Nguyen
Ho Chi Minh City Television Cup
  3e etappe Joe Martin Stage Race    Chris, Strumolo
  3e etappe Joe Martin Stage Race (V)    Coryn, Rivera
  3e etappe Joe Martin Stage Race International    Carlos Eduardo, Alzate Escobar
  Koewacht    Roy, Eefting
Wim Hendriks Trofee
  5e etappe Kroz Hrvatsku    Jesper, Hansen
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  5e etappe Kroz Hrvatsku    Erik, Baška
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  5e etappe Kroz Hrvatsku    Nikolai, Trusov
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  5e etappe Kroz Hrvatsku    Sérgio Miguel, Paulinho Moreira
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  5e etappe Kroz Hrvatsku    Juraj, Sagan
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  5e etappe Kroz Hrvatsku    Jay, McCarthy
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  5e etappe Kroz Hrvatsku    Michal, Kolář
Tour of Croatia, Tour de Croatie
  Meerkerk    Maarten, van Trijp
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela   Anibal, Natera
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela (V)   Mariel, Burgos
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Venezuela   José, Diaz
  Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Venezuela (V)   Wilmarys, Pacheco
  Pannonhalma, Chrono    Tomáš, Nagy
V4 II. Pannonhalma Time Trial
  1e etappe Panorama Tour    Julius, Cobbett
  1e etappe Panorama Tour    Carl, Lotter
  Ploegsteert, Nieuwelingen   Lander, Scheers
  Rotselaar, Junioren    Wout, Huygen
  Simo    Jesse, Kaislavuo
Simo Klimscheffskij's muistajo
  2e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala    Bartlomiej, Matysiak
  Tollembeek, Junioren   Yarne, Van Gijsegem
  4e etappe Tour de Santa Catarina    Gilberto, de Gois Veiga
  1e etappe Tour du Sénégal    Abderrahmane, Mansouri
  Eindklassement Tour of Eritrea    Merhawi, Goitom
Giro di Eritrea
  5e etappe Tour of Eritrea    Million, Amanuel
Giro di Eritrea
  Varsenare, Junioren   Thibau, Verhofstadt
  1e etappe Volta à Bairrada    Samuel José, Rodrigues Caldeira
  Zandhoven   Arno, Crabbe
Zandhoven IC 2
  Zandhoven, Nieuwelingen   Xandres, Vervloesem
Zandhoven (Pulderbos)
Lees verder...