Nieuw en aangevuld 27-05-2016

    2016 Brest : 1e etappe (BLR)


    2016 Brest : 2e etappe (BLR)


    2016 Brest : 3e etappe (BLR)


    2013 Giro di Basilicata, Junioren (ITA)


    2013 Giro di Basilicata, Junioren : 1e etappe (ITA)


    2013 Giro di Basilicata, Junioren : 3e etappe (ITA)


    2015 Keizer der Juniores Koksijde, Junioren : 2e etappe deel a (BEL)


    2015 Keizer der Juniores Koksijde, Junioren : 2e etappe deel b (BEL)


    2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe (BLR)


    2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 2e etappe (BLR)


    1983 Sealink Race Proloog (GBR)


    1983 Sealink Race : 1e etappe (GBR)


    2016 Tour d'Afrique ()


    2016 Tour d'Afrique : 66e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 67e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 68e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 69e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 70e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 71e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 72e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 73e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 74e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 75e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 76e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 77e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 78e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 79e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 80e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 81e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 82e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 83e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 84e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 85e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 86e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 87e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 88e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 89e etappe ()


    2016 Tour d'Afrique : 90e etappe ()


    1983 Tour du Vaucluse Proloog (FRA)


    1983 Tour du Vaucluse (FRA)


    1983 Tour du Vaucluse : 1e etappe (FRA)


    1983 Tour du Vaucluse : 2e etappe (FRA)


    1983 Tour du Vaucluse : 3e etappe (FRA)


    1983 Tour du Vaucluse : 4e etappe deel a (FRA)


    1983 Tour du Vaucluse : 4e etappe deel b (FRA)


    2015 Trophée d'Or Féminin (V) (FRA)


    2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 1e etappe (FRA)


    2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 2e etappe (FRA)


    2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 3e etappe (FRA)


    2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 4e etappe (FRA)


    2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 5e etappe (FRA)


    2016 Vitebsk : 1e etappe (BLR)


   2015 Bétheny, Chrono (V) 1. Duyck, Ann-Sophie (FRA)
Chrono Champenois - Trophée Européen

   2015 Bétheny, Chrono (V) 2. Cromwell, Tiffany (FRA)
Chrono Champenois - Trophée Européen

   2015 Bétheny, Chrono (V) 3. Simmonds, Hayley (FRA)
Chrono Champenois - Trophée Européen

   2016 Brest: 1e etappe 1. Tishchenko, Gordej (BLR)

   2016 Brest: 1e etappe 2. Agiyevich, Oleg (BLR)

   2016 Brest: 1e etappe 3. Tishkov, Roman (BLR)

   2016 Brest: 1e etappe 4. Shemetau, Mikhail (BLR)

   2016 Brest: 1e etappe 5. Korolok, Evgeny (BLR)

   2016 Brest: 2e etappe 1. Korolok, Evgeny (BLR)

   2016 Brest: 2e etappe 2. Strokau, Vasili (BLR)

   2016 Brest: 2e etappe 3. Agiyevich, Oleg (BLR)

   2016 Brest: 2e etappe 4. Belyavski, Vasili (BLR)

   2016 Brest: 2e etappe 5. Ikanovich, Arseni (BLR)

   2016 Brest: 3e etappe 1. Korolok, Evgeny (BLR)

   2016 Brest: 3e etappe 2. Muzychkin, Anton (BLR)

   2016 Brest: 3e etappe 3. Dubovski, Vladislav (BLR)

   2016 Brest: 3e etappe 4. Strokau, Vasili (BLR)

   2016 Brest: 3e etappe 5. Yanotchkin, Vladislav (BLR)

   1943 Diksmuide, Criterium 3. Vandenberghe, Georges (BEL)

   1942 Ertvelde (a) 1. Vandenberghe, Georges (BEL)

   2015 Flamanville, Cyclocross (V) 1. Mani, Caroline (FRA)

   2015 Flamanville, Cyclocross (V) 2. Labous, Juliette (FRA)

   2015 Flamanville, Cyclocross (V) 3. Grossetête, Maëlle (FRA)

   2015 Flamanville, Cyclocross, Junioren 1. Turgis, Tanguy (FRA)

   2015 Flamanville, Cyclocross, Junioren 2. Crispin, Mickael (FRA)

   2015 Flamanville, Cyclocross, Junioren 3. Legrand, Matthieu (FRA)

   2015 Flamanville, Cyclocross, U23 1. Koretzky, Victor (FRA)

   2015 Flamanville, Cyclocross, U23 2. Dubau, Joshua (FRA)

   2015 Flamanville, Cyclocross, U23 3. Finé, Eddy (FRA)

   2015 Gippingen (V) (a) 1. Koster, Anouska Helena (SUI)
Radsporttage Gippingen

   2015 Gippingen (V) (a) 2. Pitel, Edwige (SUI)
Radsporttage Gippingen

   2015 Gippingen (V) (a) 3. De Jong, Thalita (SUI)
Radsporttage Gippingen

   2013 Giro di Basilicata, Junioren 1. Paret-Peintre, Aurelien (ITA)

   2013 Giro di Basilicata, Junioren 2. Rota, Lorenzo (ITA)

   2013 Giro di Basilicata, Junioren 3. Power, Robert (ITA)

   2013 Giro di Basilicata, Junioren : 3e etappe 1. Riabushenko, Aliaksandr (ITA)

   2013 Giro di Basilicata, Junioren : 3e etappe 2. Rochas, Rémy (ITA)

   2013 Giro di Basilicata, Junioren : 3e etappe 3. Pernebekov, Yerlan (ITA)

   2015 Keizer der Juniores Koksijde, Junioren 1. Beullens, Cedric (BEL)

   2015 Keizer der Juniores Koksijde, Junioren 2. Hayter, Ethan (BEL)

   2015 Keizer der Juniores Koksijde, Junioren 3. Vanacker, Bjarne (BEL)

   2015 Keizer der Juniores Koksijde, Junioren : 2e etappe deel b 1. Mertens, Julian (BEL)

   2015 Keizer der Juniores Koksijde, Junioren : 2e etappe deel b 2. Schmiedel, Sebastian (BEL)

   2015 Keizer der Juniores Koksijde, Junioren : 2e etappe deel b 3. Vanacker, Bjarne (BEL)

   2015 Liège - La Gleize, Junioren : 2e etappe deel a 1. De Haes, Jorden (BEL)
Aubel - Thimister - La Gleize

   2015 Liège - La Gleize, Junioren : 2e etappe deel a 1. Reynders, Jens (BEL)
Aubel - Thimister - La Gleize

   2015 Liège - La Gleize, Junioren : 2e etappe deel a 1. Mertens, Julian (BEL)
Aubel - Thimister - La Gleize

   2015 Liège - La Gleize, Junioren : 2e etappe deel a 1. Loenders, Glenn (BEL)
Aubel - Thimister - La Gleize

   2015 Liège - La Gleize, Junioren : 2e etappe deel a 1. Lijnen, Marnix (BEL)
Aubel - Thimister - La Gleize

   2015 Liège - La Gleize, Junioren : 2e etappe deel a 1. Goolaerts, Stijn (BEL)
Aubel - Thimister - La Gleize

   2015 Loenhout, Cyclocross (V) 1. Cant, Sanne (BEL)
Azencross (V)

   2015 Loenhout, Cyclocross (V) 2. Havlíková, Pavla (BEL)
Azencross (V)

   2015 Loenhout, Cyclocross (V) 3. Van Loy, Ellen (BEL)
Azencross (V)

   2015 Loenhout, Cyclocross, Junioren 1. Wolsink, Thijs (BEL)
Azencross

   2015 Loenhout, Cyclocross, Junioren 2. Petrov, Spencer (BEL)
Azencross

   2015 Loenhout, Cyclocross, Junioren 3. De Clercq, Jari (BEL)
Azencross

   2015 Loenhout, Cyclocross, U23 1. Hoeyberghs, Daan (BEL)
Azencross

   2015 Loenhout, Cyclocross, U23 2. Hermans, Quinten (BEL)
Azencross

   2015 Loenhout, Cyclocross, U23 3. Soete, Daan (BEL)
Azencross

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 1. Korolok, Evgeny (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 1. Shemetau, Mikhail (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 2. Volkov, Ilya (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 2. Tishchenko, Gordej (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 3. Yanotchkin, Vladislav (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 3. Filipcik, Piotr (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 4. Belyavski, Vasili (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 4. Peshkun, Alexei (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 5. Nesterenko, Gleb (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 1e etappe 5. Bozhkov, Stanislav (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 2e etappe 1. Dubovski, Vladislav (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 2e etappe 2. Zhyhunou, Dzmitry (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 2e etappe 3. Tishkov, Roman (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 2e etappe 4. Akhramenka, Yauheni (BLR)

   2016 Memorial Boris A. Bolshakov : 2e etappe 5. Ikanovich, Arseni (BLR)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Afrika 1. Spies, Jean (RSA)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Afrika 1. Poulton, Jared (RSA)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Afrika 1. Van Heerden, Steven (RSA)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Afrika 1. Steyn, Jac-Johann (RSA)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden 1. Wengelin, Matthias (SWE)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden 2. Friberg, Calle (SWE)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden 3. Eriksson, Martin (SWE)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden (V) 1. Rissveds, Jenny (SWE)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden (V) 2. Johansson, Emma (SWE)

   2015 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden (V) 3. Edvardsson, Angelica (SWE)

   2016 Tour d'Afrique 1. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique 2. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique 3. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique 4. Dixon, Rupert ()

   2016 Tour d'Afrique 5. Metcalfe, Jason ()

   2016 Tour d'Afrique : 66e etappe 1. X, X ()

   2016 Tour d'Afrique : 67e etappe 1. X, X ()

   2016 Tour d'Afrique : 68e etappe 1. X, X ()

   2016 Tour d'Afrique : 69e etappe 1. Dixon, Rupert ()

   2016 Tour d'Afrique : 69e etappe 2. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 69e etappe 3. Voisin, Mike ()

   2016 Tour d'Afrique : 70e etappe 1. X, X ()

   2016 Tour d'Afrique : 71e etappe 1. X, X ()

   2016 Tour d'Afrique : 72e etappe 1. X, X ()

   2016 Tour d'Afrique : 73e etappe 1. X, X ()

   2016 Tour d'Afrique : 74e etappe 1. X, X ()

   2016 Tour d'Afrique : 75e etappe 1. X, X ()

   2016 Tour d'Afrique : 76e etappe 1. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 76e etappe 2. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 76e etappe 3. Voisin, Mike ()

   2016 Tour d'Afrique : 77e etappe 1. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 77e etappe 2. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 77e etappe 3. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 78e etappe 1. Metcalfe, Jason ()

   2016 Tour d'Afrique : 78e etappe 2. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 78e etappe 3. Whelan, Graham ()

   2016 Tour d'Afrique : 79e etappe 1. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 79e etappe 2. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 79e etappe 3. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 80e etappe 1. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 80e etappe 2. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 80e etappe 3. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 81e etappe 1. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 81e etappe 2. Whelan, Graham ()

   2016 Tour d'Afrique : 81e etappe 3. Metcalfe, Jason ()

   2016 Tour d'Afrique : 82e etappe 1. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 82e etappe 2. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 82e etappe 3. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 83e etappe 1. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 83e etappe 2. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 83e etappe 3. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 84e etappe 1. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 84e etappe 2. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 84e etappe 3. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 85e etappe 1. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 85e etappe 2. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 85e etappe 3. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 86e etappe 1. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 86e etappe 2. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 86e etappe 3. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 87e etappe 1. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 87e etappe 2. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 87e etappe 3. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 88e etappe 1. Steenkamp, Katja ()

   2016 Tour d'Afrique : 88e etappe 2. Cunningham, Douwe ()

   2016 Tour d'Afrique : 88e etappe 3. Houterman, Emma ()

   2016 Tour d'Afrique : 89e etappe 1. X, X ()

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) 1. Neylan, Rachel (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) 2. Pitel, Edwige (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) 3. Taylor, Carlee (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) 4. Riabchenko, Tetyana (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) 5. Kupfernagel, Hanka (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 2e etappe 1. Wells, Kimberly (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 2e etappe 2. Gass, Daniela (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 2e etappe 3. Tuhai, Ksenya (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 3e etappe 1. Neylan, Rachel (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 3e etappe 2. Taylor, Carlee (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 3e etappe 3. Pitel, Edwige (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 4e etappe 1. Vekemans, Anisha (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 4e etappe 2. Tuslaite, Daiva (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 4e etappe 3. Vieceli, Lara (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 5e etappe 1. Rowney, Loren (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 5e etappe 2. Bastianelli, Marta (FRA)

   2015 Trophée d'Or Féminin (V) : 5e etappe 3. Fournier, Roxane (FRA)

   2015 Vårgårda (V) 1. D'Hoore, Jolien (SWE)
Open de Suede Vargarda

   2015 Vårgårda (V) 2. Bronzini, Giorgia (SWE)
Open de Suede Vargarda

   2015 Vårgårda (V) 3. Brennauer, Lisa (SWE)
Open de Suede Vargarda

(1970)
(1979)
(1983)
(1984)
(1985)
(1986)
(1986)
(1987)
(1989)
(1991)
(1995)
(2007)
(2009)
(2010)
(2011)
(2011)
(2012)
(2016)




Zoek op datum (b.v. 03-12-2004)