Nieuw en aangevuld 03-09-2015

   1950 U.C. Trevigiani: Rizzato, Angelo (ITA)
   1950 U.C. Trevigiani: Santin, Antonio (ITA)
   1951 U.C. Trevigiani: Trevisan, Umberto (ITA)
   1956 U.C. Trevigiani: Zoppas, Pietro (ITA)
   1957 U.C. Trevigiani: Sfoggia, Narciso (ITA)
   1960 U.C. Trevigiani: Facchin, Luciano (ITA)
   1963 U.C. Trevigiani: Rossetto, Pino (ITA)
   1965 U.C. Trevigiani: Vian, Franco (ITA)
   1966 U.C. Trevigiani: Bianchin, Gianfranco (ITA)
   1971 U.C. Trevigiani: Zago, Giovanni (ITA)
   1979 U.C. Trevigiani: Bassegio, Gino (ITA)
   1984 U.C. Trevigiani: Mastellotto, Luciano (ITA)
   1985 S.C. F.W.R. - Valigeria Roncato - Club Argentin - Power: Toffoletti, Roberto (ITA)
   1985 S.C. F.W.R. - Valigeria Roncato - Club Argentin - Power: Mosole, Lucio (ITA)
   1985 S.C. F.W.R. - Valigeria Roncato - Club Argentin - Power: Salvador, Fortunato (ITA)
   1985 S.C. F.W.R. - Valigeria Roncato - Club Argentin - Power: Mosole, Renis (ITA)
   1985 S.C. F.W.R. - Valigeria Roncato - Club Argentin - Power: Del Pup, Marco (ITA)
   1985 S.C. F.W.R. - Valigeria Roncato - Club Argentin - Power: Mosole, Gianni (ITA)
   1985 U.C. Trevigiani: Vanzella, Flavio (ITA)
   1986 S.C. F.W.R. - Sibec - Zooveneta - Club Argentin - Power: Baldin, Ermanno (ITA)
   1986 S.C. F.W.R. - Sibec - Zooveneta - Club Argentin - Power: Solagna, Andrea (ITA)
   1986 S.C. F.W.R. - Sibec - Zooveneta - Club Argentin - Power: Bolognini, Massimo (ITA)
   1986 S.C. F.W.R. - Sibec - Zooveneta - Club Argentin - Power: Salvador, Fortunato (ITA)
   1986 S.C. F.W.R. - Sibec - Zooveneta - Club Argentin - Power: Pascottini, Giorgio (ITA)
   1986 S.C. F.W.R. - Sibec - Zooveneta - Club Argentin - Power: Tramanin, Igor (ITA)
   1986 S.C. F.W.R. - Sibec - Zooveneta - Club Argentin - Power: Mosole, Gianni (ITA)
   1986 S.C. F.W.R. - Sibec - Zooveneta - Club Argentin - Power: Toffoletti, Roberto (ITA)
   1986 U.C. Trevigiani: Longo, Federico (ITA)
   1987 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Beani, Fabio (ITA)
   1987 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Solagna, Andrea (ITA)
   1987 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Colledani, Franco (ITA)
   1987 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Rossato, Mirko (ITA)
   1987 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Frigo, Fabio (ITA)
   1987 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Pascottini, Giorgio (ITA)
   1987 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Toffoletti, Roberto (ITA)
   1987 U.C. Trevigiani: Merlotto, Gianfranco (ITA)
   1988 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Frigo, Fabio (ITA)
   1988 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Colledani, Franco (ITA)
   1988 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Buodo, Roberto (ITA)
   1988 S.C. F.W.R. - Bata - Club Argentin - Bianchi: Toffoletti, Roberto (ITA)
   1996 U.C. Trevigiani: Sgambelluri, Roberto (ITA)
   1997 U.C. Trevigiani - Mapei - Cassamarca: Zandarin, Flavio (ITA)
   1997 U.C. Trevigiani - Mapei - Cassamarca: Figura, Antonio (ITA)
   1997 U.C. Trevigiani - Mapei - Cassamarca: Pellizotti, Franco (ITA)
    1972 Alveley, Cyclocross (GBR)
Martino Cyclo Cross


    1972 Bagshot, Cyclocross (c) (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross


    1972 Bristol, Cyclocross (GBR)
Bristol Ashton Court Scramble


    1972 Colchester, Cyclocross (GBR)
Colchester Rovers Cyclo Cross


    1972 Dundee, Cyclocross (GBR)
Charles Star Cyclo Cross


    1972 Foots Cray, Cyclocross deel a (GBR)
Gemini Cyclo Cross


    1972 Foots Cray, Cyclocross deel b (GBR)
Gemini Cyclo Cross


    2015 Holland Ladies Tour (V) : 1e etappe (NED)


    2015 Holland Ladies Tour (V) : 2e etappe (NED)


    1972 Ipswich, Cyclocross (GBR)
Wolsey Cyclo Cross


    2015 Kuala Lumpur, Keirin (V) (MAS)
South East Asian GP


    2015 Kuala Lumpur, Omnium (V) (MAS)
South East Asian GP


    2015 Kuala Lumpur, Sprint (V) (MAS)
South East Asian GP


    1972 Little Eaton, Cyclocross (GBR)
Circuit of Drum Hill Cyclo Cross


    1972 London, Cyclocross (GBR)
Finsbury Park Cyclo Cross


    1972 Lower Bullingham, Cyclocross (GBR)
Gannet Cyclo Cross


    1971 Lower Bullingham, Cyclocross (GBR)
Gannet Cyclo Cross


    1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië (GBR)


    1972 Shirley, Cyclocross (GBR)
South Western Shirley Hills Cyclo Cross


    1972 Southampton, Cyclocross (GBR)
Crabwood Cyclo Cross


    1972 Sway, Cyclocross (GBR)
New Forest Cyclo Cross


    2015 Tour de l'Ardèche (V) : 1e etappe (FRA)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes


    2015 Tour of Alberta : 1e etappe (CAN)


    2015 Tour of Bulgaria : 3e etappe (BUL)


    2015 Tour of Bulgaria : 4e etappe (BUL)


    1965 Vuelta a Cuba (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 1e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 2e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 3e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 4e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 5e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 6e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 7e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 8e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 9e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 10e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 11e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 12e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 13e etappe (CUB)


    1965 Vuelta a Cuba : 14e etappe (CUB)


    2015 Vuelta a España : 10e etappe (ESP)
Ronde van Spanje


    2015 Vuelta a España : 11e etappe (ESP)
Ronde van Spanje


    2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite ()


    2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite ()


    2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite (V) ()


   1972 Alveley, Cyclocross 1. Atkins, John (GBR)
Martino Cyclo Cross

   1972 Alveley, Cyclocross 2. Stone, Eric (GBR)
Martino Cyclo Cross

   1972 Alveley, Cyclocross 3. Dodd, Chris (GBR)
Martino Cyclo Cross

   1972 Alveley, Cyclocross 4. Page, Roger (GBR)
Martino Cyclo Cross

   1972 Alveley, Cyclocross 5. Lyne, Tony (GBR)
Martino Cyclo Cross

   1972 Alveley, Cyclocross 6. Barnett, Vic (GBR)
Martino Cyclo Cross

   1972 Alveley, Cyclocross 7. Bufton, Graham (GBR)
Martino Cyclo Cross

   1972 Alveley, Cyclocross 8. Miller, Dave (GBR)
Martino Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 1. Atkins, John (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 2. Mernickle, Keith (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 3. Collyer, Graham (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 4. Miller, Dave (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 5. O'Leary, Barry (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 6. Shergold, Geoff (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 7. Jewell, Ian (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 8. Steed, John (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 9. Morris, John (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bagshot, Cyclocross (c) 10. Nobbs, Richard (GBR)
Bagshot Scramble Cyclo Cross

   1972 Bristol, Cyclocross 1. Bohin, Andy (GBR)
Bristol Ashton Court Scramble

   1972 Bristol, Cyclocross 2. Metcalfe, John (GBR)
Bristol Ashton Court Scramble

   1972 Bristol, Cyclocross 3. Weekes, Tony (GBR)
Bristol Ashton Court Scramble

   1972 Bristol, Cyclocross 4. Solomon, Roger (GBR)
Bristol Ashton Court Scramble

   1972 Bristol, Cyclocross 5. Hancock, R. (GBR)
Bristol Ashton Court Scramble

   1972 Bristol, Cyclocross 6. Bohin, Dave (GBR)
Bristol Ashton Court Scramble

   1972 Colchester, Cyclocross 1. Barnett, Vic (GBR)
Colchester Rovers Cyclo Cross

   1972 Colchester, Cyclocross 2. Mobbs, Cefn (GBR)
Colchester Rovers Cyclo Cross

   1972 Colchester, Cyclocross 3. Gooch, Chris (GBR)
Colchester Rovers Cyclo Cross

   1972 Colchester, Cyclocross 4. Pears, Neil (GBR)
Colchester Rovers Cyclo Cross

   1972 Colchester, Cyclocross 5. Morris, John (GBR)
Colchester Rovers Cyclo Cross

   1972 Dundee, Cyclocross 1. Templeton, Phil (GBR)
Charles Star Cyclo Cross

   1972 Dundee, Cyclocross 2. Wylie, Lionel (GBR)
Charles Star Cyclo Cross

   1972 Dundee, Cyclocross 3. Berry, Sandy (GBR)
Charles Star Cyclo Cross

   1972 Foots Cray, Cyclocross deel b 1. Mernickle, Keith (GBR)
Gemini Cyclo Cross

   1972 Foots Cray, Cyclocross deel b 2. Mobbs, Cefn (GBR)
Gemini Cyclo Cross

   1972 Foots Cray, Cyclocross deel b 3. O'Leary, Barry (GBR)
Gemini Cyclo Cross

   1972 Foots Cray, Cyclocross deel b 4. Cauvain, Stan (GBR)
Gemini Cyclo Cross

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 1e etappe 1. D'Hoore, Jolien (NED)

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 1e etappe 2. Garner, Lucy (NED)

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 1e etappe 3. Brand, Lucinda (NED)

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 1e etappe 4. Worrack, Trixi (NED)

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 1e etappe 5. Majerus, Christine (NED)

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 2e etappe 1. D'Hoore, Jolien (NED)

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 2e etappe 2. Brand, Lucinda (NED)

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 2e etappe 3. Majerus, Christine (NED)

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 2e etappe 4. Worrack, Trixi (NED)

   2015 Holland Ladies Tour (V) : 2e etappe 5. Garner, Lucy (NED)

   1972 Ipswich, Cyclocross 1. Gooch, Chris (GBR)
Wolsey Cyclo Cross

   1972 Ipswich, Cyclocross 2. Mobbs, Cefn (GBR)
Wolsey Cyclo Cross

   1972 Ipswich, Cyclocross 3. Pears, Neil (GBR)
Wolsey Cyclo Cross

   1972 Ipswich, Cyclocross 4. Sutton, Dave (GBR)
Wolsey Cyclo Cross

   2015 Kuala Lumpur, Keirin (V) 1. Mustapa, Fatehah (MAS)
South East Asian GP

   2015 Kuala Lumpur, Keirin (V) 2. McCurley, Shannon (MAS)
South East Asian GP

   2015 Kuala Lumpur, Keirin (V) 3. Rasee, Pannaray (MAS)
South East Asian GP

   2015 Kuala Lumpur, Omnium (V) 1. Somnet, Jupha (MAS)
South East Asian GP

   2015 Kuala Lumpur, Omnium (V) 2. Fitriyani, Fitriyan (MAS)
South East Asian GP

   2015 Kuala Lumpur, Omnium (V) 3. Mohamad Azman, Nurul Alissa (MAS)
South East Asian GP

   2015 Kuala Lumpur, Sprint (V) 1. Mustapa, Fatehah (MAS)
South East Asian GP

   2015 Kuala Lumpur, Sprint (V) 2. Mohammed Adnan, Farina Shahwati (MAS)
South East Asian GP

   2015 Kuala Lumpur, Sprint (V) 3. McCurley, Shannon (MAS)
South East Asian GP

   1972 Little Eaton, Cyclocross 1. Stone, Eric (GBR)
Circuit of Drum Hill Cyclo Cross

   1972 Little Eaton, Cyclocross 2. Brassington, Daryl (GBR)
Circuit of Drum Hill Cyclo Cross

   1972 Little Eaton, Cyclocross 3. Dodd, Chris (GBR)
Circuit of Drum Hill Cyclo Cross

   1972 Little Eaton, Cyclocross 4. Barnett, Vic (GBR)
Circuit of Drum Hill Cyclo Cross

   1972 Little Eaton, Cyclocross 5. Davies, Barry (GBR)
Circuit of Drum Hill Cyclo Cross

   1972 London, Cyclocross 1. O'Leary, Barry (GBR)
Finsbury Park Cyclo Cross

   1972 London, Cyclocross 2. Cauvain, Stan (GBR)
Finsbury Park Cyclo Cross

   1972 London, Cyclocross 3. Canavan, Roger (GBR)
Finsbury Park Cyclo Cross

   1972 London, Cyclocross 4. Walter, Steve (GBR)
Finsbury Park Cyclo Cross

   1972 London, Cyclocross 5. Shergold, Geoff (GBR)
Finsbury Park Cyclo Cross

   1972 London, Cyclocross 6. Ellis, A. (GBR)
Finsbury Park Cyclo Cross

   1971 Lower Bullingham, Cyclocross 1. Page, Roger (GBR)
Gannet Cyclo Cross

   1971 Lower Bullingham, Cyclocross 2. Lyne, Tony (GBR)
Gannet Cyclo Cross

   1972 Lower Bullingham, Cyclocross 1. Lyne, Tony (GBR)
Gannet Cyclo Cross

   1972 Lower Bullingham, Cyclocross 2. Page, Roger (GBR)
Gannet Cyclo Cross

   1972 Lower Bullingham, Cyclocross 3. Summerfield, Tony (GBR)
Gannet Cyclo Cross

   1972 Lower Bullingham, Cyclocross 4. Bohin, Andy (GBR)
Gannet Cyclo Cross

   1972 Lower Bullingham, Cyclocross 5. Bufton, Graham (GBR)
Gannet Cyclo Cross

   1972 Lower Bullingham, Cyclocross 6. Wilson, Anthony (Tony) (GBR)
Gannet Cyclo Cross

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 1. Dodd, Chris (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 7. Metcalfe, John (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 8. McDonald, Tom (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 9. Summerfield, Tony (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 10. Loftus, Paul (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 11. Blankley, Jim (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 12. Jackson, T. (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 13. Travis, Richard (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 14. Shergold, Geoff (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 15. Cauvain, Stan (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 16. Steed, John (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 17. Winters, Alan (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 18. Jones, Andy (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 19. Rawnsley, John (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 20. Mobbs, Cefn (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 21. Ellis, A. (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 22. Wilkinson, Chris (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 23. Shakespeare, Mick (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 24. Tranter, D. (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Groot-Brittannië 25. Balcombe, Phil (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië 6. Newton, Roger (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië 7. Moore, Jim (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië 8. Davies, Barry (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië 1. Morris, Jeff (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië 2. Atkinson, Steve (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië 3. Metcalfe, John (GBR)

   1972 Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië 4. Walter, Steve (GBR)

   1972 Shirley, Cyclocross 1. Mernickle, Keith (GBR)
South Western Shirley Hills Cyclo Cross

   1972 Shirley, Cyclocross 2. Shergold, Geoff (GBR)
South Western Shirley Hills Cyclo Cross

   1972 Shirley, Cyclocross 3. Newton, Roger (GBR)
South Western Shirley Hills Cyclo Cross

   1972 Shirley, Cyclocross 4. Nobbs, Richard (GBR)
South Western Shirley Hills Cyclo Cross

   1972 Shirley, Cyclocross 5. Jewell, Ian (GBR)
South Western Shirley Hills Cyclo Cross

   1972 Shirley, Cyclocross 6. Cauvain, Stan (GBR)
South Western Shirley Hills Cyclo Cross

   1972 Shirley, Cyclocross 7. Steed, John (GBR)
South Western Shirley Hills Cyclo Cross

   1972 Southampton, Cyclocross 1. Blaker, Dave (GBR)
Crabwood Cyclo Cross

   1972 Southampton, Cyclocross 2. Bohin, Andy (GBR)
Crabwood Cyclo Cross

   1972 Southampton, Cyclocross 3. Emery, Keith (GBR)
Crabwood Cyclo Cross

   1972 Southampton, Cyclocross 4. Longland, Glen (GBR)
Crabwood Cyclo Cross

   1972 Southampton, Cyclocross 5. Moore, Vernon (GBR)
Crabwood Cyclo Cross

   1972 Southampton, Cyclocross 6. Sherwin, Steve (GBR)
Crabwood Cyclo Cross

   1972 Southampton, Cyclocross 7. Bohin, Dave (GBR)
Crabwood Cyclo Cross

   1972 Sway, Cyclocross 1. Sherwin, Steve (GBR)
New Forest Cyclo Cross

   1972 Sway, Cyclocross 2. Blaker, Dave (GBR)
New Forest Cyclo Cross

   1972 Sway, Cyclocross 3. Emery, Keith (GBR)
New Forest Cyclo Cross

   1972 Sway, Cyclocross 4. Wheeler, Kevin (GBR)
New Forest Cyclo Cross

   1972 Sway, Cyclocross 5. Moore, Vernon (GBR)
New Forest Cyclo Cross

   1972 Sway, Cyclocross 6. Longland, Glen (GBR)
New Forest Cyclo Cross

   2015 Tour de l'Ardèche (V) : 1e etappe 1. Fournier, Roxane (FRA)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes

   2015 Tour de l'Ardèche (V) : 1e etappe 2. Wells, Kimberly (FRA)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes

   2015 Tour de l'Ardèche (V) : 1e etappe 3. Collins, Emily Mary (FRA)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes

   2015 Tour de l'Ardèche (V) : 1e etappe 4. Rowney, Loren (FRA)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes

   2015 Tour de l'Ardèche (V) : 1e etappe 5. Ryan, Kendall (FRA)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes

   2015 Tour of Alberta : 1e etappe 1. Roulston, Hayden (CAN)

   2015 Tour of Alberta : 1e etappe 1. Didier, Laurent (CAN)

   2015 Tour of Alberta : 1e etappe 1. Sergent, Jesse (CAN)

   2015 Tour of Alberta : 1e etappe 1. Vandewalle, Kristof (CAN)

   2015 Tour of Alberta : 1e etappe 1. Mollema, Bauke (CAN)

   2015 Tour of Alberta : 1e etappe 1. Rast, Grégory (CAN)

   2015 Tour of Alberta : 1e etappe 1. Busche, Matthew (CAN)

   2015 Tour of Alberta : 1e etappe 1. Coledan, Marco (CAN)

   2015 Tour of Bulgaria : 3e etappe 1. Tybor, Patrik (BUL)

   2015 Tour of Bulgaria : 3e etappe 2. Cieslik, Pawel (BUL)

   2015 Tour of Bulgaria : 3e etappe 3. Morajko, Jacek Tadeusz (BUL)

   2015 Tour of Bulgaria : 3e etappe 4. Pokidov, Maxim (BUL)

   2015 Tour of Bulgaria : 3e etappe 5. Hristov, Stefan Koychev (BUL)

   2015 Tour of Bulgaria : 4e etappe 1. Panassenko, Nikita (BUL)

   2015 Tour of Bulgaria : 4e etappe 2. Belykh, Sergei (BUL)

   2015 Tour of Bulgaria : 4e etappe 3. Nikitin, Matvey (BUL)

   2015 Tour of Bulgaria : 4e etappe 4. Cieslik, Pawel (BUL)

   2015 Tour of Bulgaria : 4e etappe 5. Gerganov, Evgeni (BUL)

   2015 Vertova, Junioren 1. Conci, Nicola (ITA)
Trofeo Emilio Paganessi

   2015 Vertova, Junioren 2. Charmig, Anthon (ITA)
Trofeo Emilio Paganessi

   2015 Vertova, Junioren 3. Lambrecht, Bjorg (ITA)
Trofeo Emilio Paganessi

   1965 Vuelta a Cuba 1. Noriega, Rodolfo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 1. Marrero, Juan (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 2. Torres, Héctor (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 2. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 3. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 3. Herr, Léon Antonio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 4. Paez, Orlando (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 5. Barreiro, Usmany (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 6. Palenzuela, Leosvaldo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 7. Torres, Héctor (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 8. Gonzalez, Felix (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 9. Lizano Viciedo, Inocente (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba 10. Llanes, Orestes (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 1e etappe 1. Noriega, Rodolfo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 1e etappe 2. Hernández, Manuel (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 1e etappe 3. de Leon, Angel (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 1e etappe 4. Mesa, Rolando (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 1e etappe 5. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 2e etappe 1. Mesa, Rolando (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 2e etappe 2. Torres, Héctor (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 2e etappe 3. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 2e etappe 4. Noriega, Rodolfo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 2e etappe 5. Palenzuela, Leosvaldo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 3e etappe 1. Treto, Eliecer (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 3e etappe 2. Mesa, Rolando (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 3e etappe 3. Paez, Orlando (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 3e etappe 4. Lizano Viciedo, Inocente (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 3e etappe 5. Herr, Léon Antonio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 4e etappe 1. Noriega, Rodolfo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 4e etappe 2. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 4e etappe 3. Paez, Orlando (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 4e etappe 4. de Leon, Angel (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 4e etappe 5. Barreiro, Usmany (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 5e etappe 1. Torres, Héctor (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 5e etappe 2. Hernández, Manuel (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 5e etappe 3. de Leon, Carlos (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 5e etappe 4. Lizano Viciedo, Inocente (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 5e etappe 5. Sobero, Benito (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 6e etappe 1. Mesa, Rolando (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 6e etappe 2. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 6e etappe 3. Ulloa, Raul (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 6e etappe 4. Torres, Héctor (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 6e etappe 5. de Leon, Angel (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 7e etappe 1. Barzaga, Pedro (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 7e etappe 2. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 7e etappe 3. Paez, Orlando (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 7e etappe 4. Sanchez, Luis (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 7e etappe 5. Palenzuela, Leosvaldo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 8e etappe 1. Lizano Viciedo, Inocente (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 8e etappe 2. Gonzalez, Felix (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 8e etappe 3. Palenzuela, Leosvaldo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 8e etappe 4. Hernández, Manuel (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 8e etappe 5. Orosco, Lazaro (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 9e etappe 1. Valdespino, Roberto (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 9e etappe 2. Brooks, Miguel (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 9e etappe 3. Sánchez, Luis (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 9e etappe 4. Duenas, Carlos (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 9e etappe 5. Manresa, Alfredo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 10e etappe 1. Noriega, Rodolfo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 10e etappe 2. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 10e etappe 3. Herr, Léon Antonio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 10e etappe 4. Lizano Viciedo, Inocente (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 10e etappe 5. Paez, Orlando (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 11e etappe 1. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 11e etappe 2. Hernández, Manuel (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 11e etappe 3. Torres, Héctor (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 11e etappe 4. Sobero, Benito (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 11e etappe 5. Pérez, Oscar (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 12e etappe 1. Prieto, Tomás (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 12e etappe 2. Treto, Blas (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 12e etappe 3. Herr, Léon Antonio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 12e etappe 4. Torres, Héctor (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 12e etappe 5. Barreiro, Usmany (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 13e etappe 1. Palenzuela, Leosvaldo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 13e etappe 2. Martinez Martinez, Sergio (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 13e etappe 3. Barreiro, Usmany (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 13e etappe 4. Torres, Héctor (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 13e etappe 5. Noriega, Rodolfo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 14e etappe 1. Candelario, Bernardo (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 14e etappe 2. Lizano Viciedo, Inocente (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 14e etappe 3. Llanes, Orestes (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 14e etappe 4. Martínez, Miguel (CUB)

   1965 Vuelta a Cuba : 14e etappe 5. Noriega, Rodolfo (CUB)

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 22. Schleck, Fränk (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 24. Rossetto, Stéphane (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 26. De Clercq, Bart (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 27. Arroyo Duran, David (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 30. Cardoso, André Fernando (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 31. Madrazo Ruiz, Ángel (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 32. Froome, Chris (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 33. Bagot, Yohann (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 35. Navarro Garcia, Daniel (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 37. Sanchez Gonzalez, Samuel (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 39. Afonso Vilela, Ricardo Augusto (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 41. Coppel, Jérôme (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 42. Cano Ardila, Alex Alberto (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 47. Bennett, George (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 48. Losada Alguacil, Alberto (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 51. Henao Montoya, Sergio Luis (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 54. Fraile Matarranz, Omar (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 55. Cherel, Mickaël (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 58. Zubeldía Aguirre, Haimar (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 59. Moreno Allue, Franscico Javier (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 63. Rojas Gil, José Joaquin (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 64. Plaza Molina, Rubén (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 65. Erviti Ollo, Imanol (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 66. Machado Pinto, Tiago José (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 67. Amador Bikkazakova, Andrey (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 68. Berhane, Natnael Teweldemedhin (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 69. Ramírez Chacón, Brayan Stiven (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 72. Lindeman, Bert-Jan (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 73. De Gendt, Thomas (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 74. Verona Quintanilla, Carlos (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 75. Van Den Broeck, Jurgen (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 78. De Buyst, Jasper (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 79. Ventoso Alberdi, Francisco José (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 82. Cummings, Steve (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 83. Đurasek, Kristijan (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 85. Moinard, Amaël (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 88. Cousin, Jérôme (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 95. Reynes Mimo, Vicente (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 96. Minard, Sébastien (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 97. Fröhlinger, Johannes (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 99. van Winden, Dennis (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 101. Quintero Norena, Carlos Julian (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 103. van Poppel, Danny (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 106. Duarte Arevalo, Fabio Andres (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 109. Valencia Gonzalez, Juan Pablo (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 110. Irizar Aranburu, Markel (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 112. Van der Sande, Tosh (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 114. Pedraza Morales, Walter Fernando (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 116. Duque, Leonardo Fabio (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 118. Rubiano Chavez, Miguel Angel (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 120. Van Zyl, Johan (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 121. Rosskopf, Joey (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 124. De Kort, Koen (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 128. Reza, Kévin (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 134. Bilbao Lopez de Armentia, Peio (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 136. Vicioso Arcos, Angel (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 144. De Marchi, Alessandro (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 145. Thomson, Jay Robert (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 151. Fischer, Murilo Antonio (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 153. Barbero Cuesta, Carlos (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 155. Drucker, Jempy (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 156. Van Asbroeck, Tom (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 157. Mas Bonet, Luis Guillermo (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 158. Grmay, Tsgabu Gebremaryan (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 162. Hansen, Jesper (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 165. Le Gac, Olivier (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 169. Vansummeren, Johan (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 171. Richeze Araquistain, Maximiliano Ariel (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Vuelta a España : 11e etappe 174. van Poppel, Boy (ESP)
Ronde van Spanje

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite 1. Philipp, Antoine ()

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite 1. Ferrand-Prévot, Pauline ()

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite 1. Sarrou, Jordan ()

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite 1. Koretzky, Victor ()

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite 1. Federspiel, Daniel ()

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite 2. Gaze, Sam ()

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite 3. Gegenheimer, Simon ()

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite (V) 1. Indergand, Linda ()

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite (V) 2. Boe Jacobsen, Ingrid ()

   2015 Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite (V) 3. Stirnemann, Kathrin ()

(1975)
(1978)
(1990)
(1990)
(1990)
(1990)
(1998)
(1998)
(1998)
(2015)
(2015)
(2015)




Zoek op datum (b.v. 03-12-2004)