Ontbrekende uitslagen

  09-12-2016Proloog Tour de Madagascar
  09-12-20161e etappe Vuelta Ciclista Padre Avelino Fernández, Vuelta a Barahona
  08-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Chili
  08-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Chili (V)
  07-12-2016Oceania Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
  07-12-2016Oceania Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Junioren
  07-12-2016Oceania Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
  07-12-2016Oceania Cycling Championships, Baan, Keirin, Elite
  04-12-2016Masterton, Alfredton Circuit
  03-12-2016Ezulwini, Inyatsi Toy Ride
  03-12-2016Hell of the Marianas
  03-12-2016Hillingdon (a), Imperial Winter Series 1
  03-12-2016Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Maleisië
  03-12-2016Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite, Maleisië (V)
  03-12-2016Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Chili
  03-12-2016Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Chili (V)
  03-12-2016Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Maleisië
  03-12-2016Yahuarcocha, Clasica Team RB+
  02-12-2016Belmopan - Belize City, Alpheus Williams Classic
  02-12-2016Grenchen, Puntenkoers, Junioren, Track Cycling Challenge
  02-12-2016London, Revolution Series - Champs league # 3
  02-12-2016London (V), Revolution Series - Champs league # 3
  02-12-2016London, Junioren, Revolution Series - Champs league # 3
  02-12-2016London, Junioren (V), Revolution Series - Champs league # 3
  02-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Tsjechië (V)
  02-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Tsjechië
  02-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Tsjechië (V)
  02-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië
  02-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23, Tsjechië
  02-12-2016Windmill Race
  01-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
  01-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
  01-12-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
  27-11-2016Chandigarh, Chandigarh Cyclothon
  27-11-2016Hamme-Zogge, Cyclocross, Flandriencross Hamme
  27-11-2016Nairobi, John Njoroge Memorial Race
  26-11-2016Manchester, Revolution Series - Champs league #2
  26-11-2016Manchester, Junioren, Revolution Series - Champs league #2
  26-11-2016Manchester, Junioren (V), Revolution Series - Champs league #2
  26-11-2016Manchester, Ploegenachtervolging (V) (a), Revolution Series
  26-11-20161e etappe Vuelta a la Laguna (a)
  26-11-2016Zeven, Cyclocross
  24-11-20161e etappe Pandeglang
  20-11-2016Ballinrobe, Hollymount Bike Race
  20-11-2016Caracas, Memorial Ochoa, Bermudez, Milano, Rodriguez
  20-11-2016Gent, Junioren, Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent
  20-11-2016Koper, S Kolesom na Praznik Kakijev
  20-11-2016San José, Ruta al Sur Colono La Jungla
  19-11-20161e etappe Southern Revolution Tour, Nam Ky Khoi Nghia Race
  18-11-2016Dubai, Coast to Coast Challenge
  18-11-20161e etappe Vuelta al Altiplano
  17-11-2016Slaný, Cyclocross
  13-11-2016Bagnoles-de-l'Orne, Cyclocross, Challenge Yves Libor
  13-11-2016Lima, Criterium
  13-11-2016Macapá (b), Taça Serapio Hyacinth
  12-11-2016's-Hertogenbosch, Cyclocross, Den Bosch
  11-11-2016Lamentin (a), La Belle Martinique
  06-11-2016Belize City (l), UWI Day of Focus
  06-11-2016Brasília, 100 KM de Brasilia
  06-11-2016Guayaquil, Nuestra Señora del Quinche
  06-11-2016Hittnau, Cyclocross
  06-11-2016Sidwashini
  06-11-2016Veles, Trofej Grad Veles
  05-11-20161e etappe Clasica del Gringo
  05-11-20161e etappe Giro de Pilipinas
  05-11-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
  05-11-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, U23, Oostenrijk
  05-11-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
  05-11-2016Tindur, Chrono, Lokahóf HRÍ
  05-11-20161e etappe Trophée des As
  03-11-2016Aigle, Junioren, Grand Prix de la Ville d'Aigle
  03-11-2016Aigle, Junioren (V), Grand Prix de la Ville d'Aigle
  03-11-2016Aigle, U23, Grand Prix de la Ville d'Aigle
  03-11-20161e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
  02-11-2016Tour La Libertad
  02-11-20163e etappe Tour La Libertad
  30-10-2016Bandar Seri Begawan (a), LOF Cycling Challenge
  30-10-2016Caldas, GP Cima Postobón
  30-10-2016Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite
  30-10-2016Mount Parnitha, Elite/U23, Anavasi Parnithas
  30-10-2016Veracruz, Veracruz - Alvarado - Veracruz
  29-10-2016MountainChampionship of ACT , Op de weg, Elite, Australië
  29-10-2016Noosa, Criterium, Noosa International Criterium
  28-10-20161e etappe Clásica Perla del Fonce
  23-10-2016Aniversario da F.A.C.
  23-10-2016Calder Stewart Elite Series, Benchmark Homes Tour
  23-10-20166e etappe Calder Stewart Elite Series, Benchmark Homes Tour
  23-10-2016Carribean Championships, Op de weg, Elite
  23-10-2016Rusingi - Huye, Nyungwe Challenge
  23-10-2016Santos (b), GP Genival Dos Santos
  23-10-2016Skopje, Trofej DNRB
  23-10-2016Szeged, Misik László emlékverseny
  23-10-2016Tour del Paraguay
  23-10-20164e etappe Tour del Paraguay
  23-10-2016Valkenburg aan de Geul, Cyclocross
  22-10-2016Karongo - Rusingi, Kivu Belt
  22-10-2016Siteki, Siteki Cycling Challenge
  16-10-20162e etappe Aguazul, Clásica Aguazul
  16-10-2016Desafio Tour do Rio
  16-10-2016Gold Coast, Darren Smith Cycle Classic
  16-10-2016Sellin, Rund auf Rügen
  16-10-2016Steinmaur, Cyclocross, Radquer Steinmaur
  16-10-201610e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo
  13-10-2016Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
  11-10-20161e etappe Tour de Borneo
  09-10-2016Érôme, Cyclocross, Érôme Gervans
  09-10-2016Dunavski Kup, Danube Cup
  09-10-2016Mons
  09-10-2016National Sports Festival Japan, Op de weg, Elite, Japan
  09-10-2016Salvador, Desafio de Salvador
  09-10-2016San Bernardino, Copa Primavera de Ciclismo
  09-10-2016Sokolka, Criterium, Memoriał im. J. Goscilo
  08-10-2016Lugano, Mini Gianetti Day
  08-10-2016Pecrot
  08-10-2016Sokolka, Memoriał im. Stanisława Kirpszy
  08-10-2016Te Awamutu, Te Awamutu Open Road Race
  08-10-20161e etappe Tour of Fiji
  07-10-20161e etappe Vuelta a San Félix
  02-10-2016Aigle, Cyclocross
  02-10-2016Arandelovac, Elite/U23, Memorijal Milana Milićevića
  02-10-2016Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt, Uveghuta Kupa
  02-10-2016Beirut - Faraya
  02-10-2016Gieten, Cyclocross
  02-10-2016Grand Bahama Cycling Club Championships, Op de weg, Elite, Bahama's
  02-10-2016Porcheresse
  02-10-2016Tobago Cycling Classic
  01-10-2016Benferri, San Jerónimo-Benferri
  01-10-20161e etappe Clásico Restaurante el Gran Chivo
  01-10-2016Mbeya
  01-10-2016Tobago International
  01-10-20164e etappe Tobago International
  01-10-2016UCI World Tour
  30-09-20161e etappe Maykop Stage Race
  30-09-20163e etappe Tobago International
  29-09-20162e etappe Tobago International
  29-09-2016Proloog Vuelta a Tarija
  28-09-2016Tabor, Cyclocross
  25-09-2016Amatör Kupa
  25-09-2016Belém (a), Prova Coronel Fontoura
  25-09-2016Bergen (b)
  25-09-2016Cinquale, Junioren, Trofeo Buffoni
  25-09-2016Kalas Cup/Norgescup
  25-09-2016Kolsassberg
  25-09-2016Leuze (b), Leuze-Eghezée
  25-09-2016Mossoró, Prova Gov Dix-Sept Rosado
  25-09-2016Pacific Harbour
  25-09-20162e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
  25-09-2016Pre-Vuelta Nicaragua
  25-09-20164e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
  25-09-20169e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo
  25-09-2016Tortola, Jason Bally Memorial
  25-09-2016Tour de Pécs, Tour de Pecs
  25-09-20165e etappe Tour de Pécs, Tour de Pecs
  24-09-2016Ottoland, Ronde van Ottoland
  24-09-2016Panciu, VeloPower Road Race
  24-09-2016Shymkent, Tour of Shymkent
  24-09-2016Tønder
  24-09-2016Twizel - Timaru
  21-09-2016Giant Liga
  21-09-201614e etappe Giant Liga
  19-09-20161e etappe Lesotho Sky Stage Race, Mountainbike
  18-09-2016Bled, Ob Blejskem Jezeru
  18-09-2016Copa Sancarleña
  18-09-20163e etappe Copa Sancarleña
  18-09-2016San Pedro Sula
  17-09-2016Avusy, Le Défi Boscardin
  17-09-2016Debrecen (a), Tour de Debrecen
  17-09-2016Merida Cup
  17-09-2016Pro Road Tour
  16-09-20163e etappe Clásica Ciudad de Soacha, Luis Carlos Galán Sarmiento
  16-09-2016New Haven, New Haven GP
  11-09-2016Ainazi, Chrono, Ainazi - Majaka - Ainazi
  11-09-2016Bétheny, Chrono (V), Chrono Champenois - Trophée Européen
  11-09-2016Carupano, Clasico Virgen del Valle
  11-09-2016Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
  11-09-20164e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
  11-09-2016Copa Cero de Oro
  11-09-2016Copa Guanacasteca
  11-09-20164e etappe Copa Guanacasteca
  11-09-20161e etappe Feilding, Feilding Festival of Cycling
  11-09-2016Klimkampioenschap Munster, Op de weg, Elite, Ierland
  11-09-2016Macapá, Yazigi Open
  10-09-20161e etappe 2 Stage Even
  10-09-20161e etappe Čierny Vah
  10-09-20163e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
  10-09-20163e etappe Copa Guanacasteca
  10-09-2016Logan, Lotoja Classic
  10-09-2016Whistler, RBC Gran Fondo Whistler
  09-09-20161e etappe Clásica Ciudad de Facatativá
  09-09-20161e etappe Region-Tour
  09-09-20161e etappe Volta de Roraima
  07-09-2016Ploegsteert (a)
  04-09-2016Afritz, Bergpreis Afritz - Verditz
  04-09-2016Ioánnina, Mitsikeli Hill Climb
  04-09-2016Jyväskylä, Tähtisadeajot
  04-09-2016Pantanal, Volta Pantanal
  04-09-20161e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
  04-09-2016Poroszló, Tisza-Tó Maraton
  04-09-20162e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
  04-09-2016Rembo, Rembotrampet
  03-09-2016Ramarama (a), Bruce Kent Memorial
  02-09-2016Bordeaux, Criterium
  29-08-2016The Transcontinental
  28-08-2016Athína, Kallipefkis Hill Climb
  28-08-2016Campeonato Invierno de Maldonado
  28-08-20164e etappe Campeonato Invierno de Maldonado
  28-08-2016Helsinki, Tour de Helsinki
  28-08-2016Mahalapye, Botswana Railways Challenge
  28-08-20161e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
  28-08-2016Sevnica, Skok na Lisco
  28-08-2016Thika, Ndakaini Road Race
  28-08-20164e etappe Tour de Pécs, Tour de Pecs
  28-08-2016Vilnius (a)
  28-08-20161e etappe Vuelta a Carupano
  27-08-2016Kingstown, Chatoyer Challenge
  27-08-2016Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Oekraïne (V)
  27-08-2016Nieuwpoort, Vestingronde Nieuwpoort
  27-08-20161e etappe Timaru 2 day Tour
  27-08-2016Tindur, RB Classic
  26-08-20163e etappe Tour de Maurice, Tour of Mauritius
  25-08-20162e etappe Tour de Maurice, Tour of Mauritius
  24-08-20161e etappe Tour de Maurice, Tour of Mauritius
  22-08-2016Türkiye Genel Ferdi Klasmanı
  21-08-20163e etappe Campeonato Invierno de Maldonado
  21-08-20162e etappe Kláštor pod Znievom
  21-08-2016Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Hongarije
  20-08-2016Collie, Collie - Donnybrook - Collie
  20-08-20161e etappe Kláštor pod Znievom
  20-08-20161e etappe Port au Port
  14-08-20162e etappe Tour de Pécs, Tour de Pecs
  14-08-20163e etappe Tour de Pécs, Tour de Pecs
  10-08-2016Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Elite
  07-08-2016Natal, Prova Leonir Nunes de Carvalho
  24-07-2016Kring Føroyar
  24-07-20165e etappe Kring Føroyar
  23-07-20164e etappe Kring Føroyar
  22-07-20163e etappe Kring Føroyar
  21-07-20162e etappe Kring Føroyar
  20-07-20161e etappe Kring Føroyar
  17-07-20161e etappe Tour de Pécs, Tour de Pecs
  17-07-20161e etappe Tour of Whitehorse
  09-07-2016Staunton, Tour de Donut
  03-07-2016Lárissa, Elite/U23, Achileia Larissas
  26-06-2016Balassagyarmat, Cserhát Tour
  25-06-2016Tainan, Jia Nan Plain Great Challenge
  18-06-20161e etappe Port Antonio - Montego Bay
  14-06-2016Oerlikon, Australienne
  12-06-2016Kolkata, Kolkata Cyclothon
  12-06-2016San Antonio de Padua Classic Event Guayama
  10-06-20161e etappe Albstadt-Etappenrennen, Junioren (V)
  29-05-2016Builders World Botswana Gabarone Classic
  29-05-20164e etappe Builders World Botswana Gabarone Classic
  29-05-20162e etappe Cléguer, Routes Du Scorff Cleguer
  28-05-20162e etappe Builders World Botswana Gabarone Classic
  28-05-20163e etappe Builders World Botswana Gabarone Classic
  22-05-20165e etappe Dunavski Kup, Danube Cup
  22-05-20166e etappe Dunavski Kup, Danube Cup
  21-05-2016Wänershofs 2-dagers
  15-05-2016Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
  14-05-20161e etappe Hajdú-Fönix Kupa, Hajdu-Fonix Kupa
  14-05-20161e etappe Volta às Terras do Café
  08-05-2016Závod Míru, Junioren, Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
  08-05-20164e etappe Závod Míru, Junioren, Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
  07-05-20163e etappe Essor Breton
  05-05-2016Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Pakistan
  01-05-2016Frei, Vårmila
  30-04-20161e etappe Tour of Egat Kanchanaburi, Tour of Friendship
  17-04-2016Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Oekraïne
  03-04-20162e etappe Lesneven (b), Tour du Pays de Lesneven
  27-03-2016Mumbai, Mumbai-Pune