Help je ons?

Ontbrekende uitslagen
  22-05-2015Aberystwyth (a)
  22-05-20151e etappe AHH ajo
  22-05-20151e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
  22-05-20151e etappe Durango, Iron Horse Classic
  22-05-20151e etappe Odessa (b), GP Stadium Chernomorets
  22-05-2015Paris - Arras, Paris - Arras Tour
  22-05-20151e etappe Volta ao Alto Támega
  20-05-20151e etappe Tour of Zhoushan Island I (V)
  17-05-2015Bandar Seri Begawan, Pehin Yahya Cycling Race
  17-05-2015Beirut, Lebanese Season Opener
  17-05-2015Belém (a), Copa Metropolitana de Ciclismo
  17-05-2015Braunau (a)
  17-05-2015Fredericia
  17-05-2015Leipzig (a), Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
  17-05-2015Nürnberg, Rund um die Nürnberger Altstadt
  17-05-2015Pelham, Niagara Classic
  17-05-2015Roskilde
  17-05-2015Saint John's, ABACA Circuit Race
  17-05-2015Sakai, Criterium
  16-05-2015Boldesti-Scaeni, Drumul Vinului
  16-05-2015Braunau
  16-05-2015Maryland, Tommy Givan Memorial Race
  16-05-2015Sabiñánigo (a), Memorial Luis Muñoz
  16-05-2015Szczekociny, Criterium
  16-05-2015Tampere, Tampere Kortelli
  16-05-20152e etappe Tour de Pécs, Tour de Pecs
  16-05-2015Yilan
  15-05-2015Big Bear Lake (V), Tour of California Invitational Time Trial
  15-05-20151e etappe Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
  14-05-2015Diessenhofen, Auffahrtskriterium Diessenhofen
  14-05-2015Dortmund (o), Westfalen Preis
  14-05-2015Ryde
  14-05-2015Stange, Gylne Gutuer
  10-05-20151e etappe Copa de Ruta Perez Zeledon
  10-05-2015Esztergom, Kínok Kínja
  10-05-2015Kampioenschap van Extremadura, Op de weg, Elite, Spanje
  10-05-2015Kayl, Festival de la Petite Reine LC Kayl
  10-05-2015Maracay (a), Clásico Día de las Madres
  10-05-2015Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Antigua en Barbuda
  10-05-2015Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië
  10-05-2015Skogbygd, Chrono, Nes Mila
  10-05-2015Velky Hores
  09-05-2015Ajdovščina, Criterium, Po Ulicah Ajdovščine
  09-05-2015Kampioenschap van Castillië en la Mancha, Op de weg, Elite, Spanje
  09-05-2015Kopong, Kopong Race
  08-05-20151e etappe Salcano Bitlis Stage Race
  07-05-2015Prostejov, Ploegsprint
  03-05-2015Apertura Temporada de Trujillo
  03-05-2015GP Israël de Freitas
  03-05-2015Tour de Romandie, Ronde van Romandië
  03-05-2015Tour de Romandie, Ronde van Romandië
  03-05-2015Varginha, Copa Promoson
  03-05-2015Vilnius, Criterium, Vilnius Criterium Cup I
  02-05-20151e etappe Tour of Egat Kanchanaburi, Tour of Friendship
  01-05-2015Copa de España, Elite/U23
  01-05-2015Frei, Vårmila
  01-05-2015Mauren, Criterium
  01-05-2015Mbeya
  01-05-20151e etappe Ramot Menashe, Tour of Ramot Menashe
  28-04-2015Copa Maxicatzin
  26-04-2015Maykop
  26-04-2015Patos, Circuito Ducks Bike
  26-04-2015Reykjarnes, Reykjarnes Tournament
  26-04-2015Schengen
  19-04-2015Montego Bay, Montego Bay Rotary Club East-Bikeathon Challenge
  18-04-2015Domzale, Pokal Andreja Hauptmann
  18-04-20151e etappe Tour of East Taiwan
  17-04-20151e etappe El Kantara, Tour de El Kantara
  14-04-2015Juegos del Alba, Op de weg
  12-04-2015Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
  12-04-2015Paloma del Espiritu Santo, Expo Regional Canindeyu
  11-04-2015Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
  11-04-2015Vuelta Ciclista al País Vasco, Ronde van het Baskenland
  11-04-2015Vuelta Ciclista al País Vasco, Ronde van het Baskenland
  08-04-2015Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Afrika
  07-04-2015Ognolpóskie Igrzyska LZS - Memorial Joachima Halupczoka
  04-04-2015Iten
  01-04-2015Camden, Criterium, MacArthur CC Open Criterium
  30-03-2015Chişinău, Cupa Primăverii
  29-03-2015Volta Ciclista a Catalunya, Ronde van Catalonië
  29-03-2015Volta Ciclista a Catalunya, Ronde van Catalonië
  28-03-20151e etappe Quito, Festival de Ciclismo
  28-03-2015Rotterdam (s), GP RWC Rotterdam
  27-03-2015Biskra, GP de Djamoura
  22-03-2015Njabini, Aberdares Classic
  17-03-2015Tirreno-Adriatico
  17-03-2015Tirreno-Adriatico
  15-03-2015Pantanal, Volta Pantanal
  15-03-2015Toluca de Lerdo
  08-03-2015Canelones (a), Vuelta de Canelones
  08-03-2015Mühlhausen-Ehingen, Schmolke Carbon Cup Trainingsrennen
  01-03-2015Cañero, Clásico Cañero
  01-03-2015Newry, John Haldene Memorial
  21-02-20151e etappe Río Mamoni
  15-02-2015Monterrey
  15-02-2015Pre-Vuelta Independencia
  15-02-20154e etappe Pre-Vuelta Independencia
  15-02-2015Vuelta Instituto Trabajadores de Nuevo Léon, Vuelta IUTT y C.R.O.C.
  15-02-20153e etappe Vuelta Instituto Trabajadores de Nuevo Léon, Vuelta IUTT y C.R.O.C.
  14-02-20153e etappe Pre-Vuelta Independencia
  14-02-20152e etappe Vuelta Instituto Trabajadores de Nuevo Léon, Vuelta IUTT y C.R.O.C.
  13-02-20151e etappe 10 to 4 Race, Mountainbike
  02-02-201521e etappe Tour d'Afrique
  01-02-2015Safi, Criterium
  04-01-2015Colonia
  04-01-2015Santa Coloma de Farnés, Cyclocross