Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 2021
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 augustus
Aix-en-Provence, Criterium
Ronde d'Aix-en-Provence, Ronde du Carnaval
1.CRT
Criterium
FRA
Bierbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bordeaux - Saintes
NE
Wedstrijd
FRA
Championship of the YUVL, Op de weg, Elite, Oekraïne
NE
Regionaal kampioenschap
UKR
Curia
Circuito de Curia
NE
Wedstrijd
POR
Drieslinter, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Getxo
Circuito de Getxo
1.1
Wedstrijd
ESP
6e etappe Greifans Cycling Festival
NE
Etappe
ISL
3e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
2e etappe KSI Kupa
NE
Etappe
HUN
Liberty Race
NE
Wedstrijd
SRB
Londerzeel
NE
Wedstrijd
BEL
Lyduokiai
Lyduokiu krasto turas
NE
Wedstrijd
LTU
6e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
3e etappe Newcastle West Wheelers Stage Race
NE
Etappe
IRL
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Olympische Spelen, BMX
JO
Wedstrijd
Olympische Spelen, BMX (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Richmond
Rooted Vermont
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Saint Vincent and the Grenadines Season Opener
NE
Wedstrijd
VIN
3e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Individuele tijdrit
BEL
Vissenbjerg
NE
Wedstrijd
DEN
4e etappe Vuelta a Trujillo de Peru
NE
Etappe
PER
4e etappe Vuelta Gran Santander
NE
Etappe
COL
4e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
02 augustus
4e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Newcastle West Wheelers Stage Race
NE
Etappe
IRL
Olympische Spelen, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
03 augustus
7e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
Kooigem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Ploegsprint, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Toledo
Speedway Omnium
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
04 augustus
Kooigem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Linden
NE
Wedstrijd
BEL
Marcolès, Criterium
1.CRT
Wedstrijd
FRA
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Individuele tijdrit
POL
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
Proloog Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Proloog
FRA
1e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Proloog
POR
2e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
4e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
Afgelast
05 augustus
1e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
1e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
Halen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Olympische Spelen, Baan, Keirin, Elite (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Omnium
JO
Olympisch Kampioenschap
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Randers Bike Week
NE
Individuele tijdrit
DEN
2e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
06 augustus
2e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
Burgh-Haamstede, Amateurs
Wielerronde Burgh-Haamstede
NE
Criterium
NED
2e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
1e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Sprint
NE
Olympisch Kampioenschap
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Provinciaal Kampioenschap van Luanda, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola
NE
Regionaal kampioenschap
ANG
2e etappe Randers Bike Week
NE
Criterium
DEN
3e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
07 augustus
Aarschot
Memorial Francis Tuerlinckx Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
1e etappe Belgrade Trophy Milan Panic, Junioren
2.1MJ
Etappe
SRB
Proloog Belgrade Trophy Milan Panic, Junioren
2.1MJ
Proloog
SRB
Bierbeek, Junioren (a)
Bierbeek-Bremt
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Campeonato Invierno de Maldonado
NE
Etappe
URU
Carcabuey
Vuelta a Carcabuey
NE
Wedstrijd
ESP
Concord, Criterium
NE
Criterium
USA
3e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
Denderbelle, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dun-le-Palestel, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
10e etappe deel a Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Klimtijdrit
SRB
10e etappe deel b Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Klimtijdrit
SRB
Kampioenschap van Minnesota, Op de weg, Verenigde Staten
NE
Regionaal kampioenschap
USA
Klerken (a)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mali
CN
Nationaal kampioenschap
MLI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Olympische Spelen, Baan, Ploegkoers, Elite
JO
Olympisch Kampioenschap
Oulu
Oulu SM Kortteli
NE
Wedstrijd
FIN
Overijse
Overijse-Tombeek W.K Molenhoek
NE
Wedstrijd
BEL
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
NE
Wedstrijd
ESP
Provinciaal Kampioenschap van Luanda, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Angola
NE
Regionaal kampioenschap
ANG
3e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
Refrath
NE
Wedstrijd
GER
Regan Rodrigues Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
Tasman Wheelers Winter Series 8
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Terva Stage Race
NE
Criterium
FIN
Proloog Terva Stage Race
NE
Proloog
FIN
4e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour of Mongolia
NE
Proloog
MGL
4e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
Tuzla
Memorijal Svi Tuzlanski biciklisti
NE
Wedstrijd
BIH
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
08 augustus
A Coruña
Vuelta a la Comarca Brigantina - GP Concello Betanzos
NE
Wedstrijd
ESP
Aarschot, Ind. (V)
Grote Prijs Aarschot
NE
Wedstrijd
BEL
Alphen aan de Rijn
WV Avanti Zondagmorgencompetitie
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
2e etappe Belgrade Trophy Milan Panic, Junioren
2.1MJ
Etappe
SRB
Bierbeek, Nieuwelingen (a)
Bierbeek-Bremt
NE
Wedstrijd
BEL
Circuito Ribeiro da Silva
NE
Wedstrijd
POR
4e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
Komárom
Brigetio Road Race
NE
Wedstrijd
HUN
La Plata
Circuito Astronomia Parque del Bosque
NE
Wedstrijd
ARG
Leuven, Mountainbike
CDM
XCE
BEL
4e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters A, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters B, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters C, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Oiartzun (a)
Xanisteban Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Olympische Spelen, Baan, Keirin, Elite
NE
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Omnium (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Olympische Spelen, Baan, Sprint, Elite (V)
JO
Olympisch Kampioenschap
Poggiana
GP di Poggiana
1.2
Wedstrijd
ITA
Pordenone (V)
Giro della Provincia di Pordenone
NE
Wedstrijd
ITA
Provinciaal Kampioenschap van Luanda, Op de weg, Elite, Angola
NE
Regionaal kampioenschap
ANG
4e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
3e etappe Terva Stage Race
NE
Etappe
FIN
Tlmace
NE
Wedstrijd
SVK
4e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
1e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
Witheridge (V)
Tour of Witheridge Moor
NE
Wedstrijd
GBR
Zunzgen
GP Oberbaselbiet
NE
Wedstrijd
SUI
09 augustus
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
2e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
10 augustus
Montpinchon
GP de Saint-Laurent
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Sunderland, Criterium (V)
Sunderland Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
3e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
2e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
Velle
GP Burgemeester Luc de Ryck - Temse
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
11 augustus
Messen, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SUI
1e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
1e etappe Tour of Anchorage
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
4e etappe Tour of Mongolia
NE
Ploegentijdrit
MGL
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
5e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
12 augustus
Briga
Trofeo Sportivi di Briga
NE
Wedstrijd
ITA
Caribbean Championships, Op de weg, Elite
1.2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Elite (V)
1.2
Regionaal kampioenschap
2e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
2e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
1e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
2.WWT
Etappe
NOR
3e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
13 augustus
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
1.2
Regionaal kampioenschap
Independence Day Classic
NE
Wedstrijd
PAK
1e etappe Kursk
NE
Individuele tijdrit
RUS
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
3e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Proloog Tour de l'Avenir
2.Ncup
Proloog
FRA
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
3e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
5e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
2e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
2.WWT
Etappe
NOR
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
14 augustus
Biron (V)
La Perigord
1.2
Wedstrijd
FRA
Bruce Kent Memorial
NE
Wedstrijd
NZL
2e etappe Campeonato Invierno de Maldonado
NE
Etappe
URU
Castelfidardo (d)
GP Santa Rita
NE
Wedstrijd
ITA
Dromore
John Beggs Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Focsani
Turul Vrancei
NE
Wedstrijd
ROM
Götene
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Wedstrijd
SWE
Heugnes
GP Christian Fenioux
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Kursk
NE
Etappe
RUS
Maribor, Mountainbike
CDM
Afdaling
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk
CN
Olympisch Kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, U23
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
4e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Rooiwal
Rooiwal Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
NE
Individuele tijdrit
HUN
Tasman Wheelers Winter Series 9
NE
Wedstrijd
NZL
1e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
POL
4e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Individuele tijdrit
DEN
6e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
3e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
2.WWT
Etappe
NOR
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
15 augustus
Abobo
GP du Conseil de l'Entente
NE
Wedstrijd
CIV
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1
Wedstrijd
FRA
Beselare
GP Dussessoye André Beselare-Zonnebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Brusque
NE
Wedstrijd
BRA
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
NE
Wedstrijd
ITA
Cessange
Festival Cessange/Leudelange
NE
Wedstrijd
LUX
El Puyo
Ruta del Guerrero
NE
Wedstrijd
ECU
Emptinne, Elite/U23 (V)
GP R.Warnon
NE
Wedstrijd
BEL
Emptinne, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Emptinne, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Götene
Kinnekulle Cyclassic
NE
Wedstrijd
SWE
Kiesen
GP Mobiliar
NE
Wedstrijd
SUI
Kilmessan
Collins/Christle Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Korbeek-Lo, Junioren
Vlaams-Brabantse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Kursk
NE
Criterium
RUS
Lancaster
Lancaster Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lendelede
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven
GP Jef Scherens
1.1
Wedstrijd
BEL
Loppem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Los Muermos
Copa Los Lagos
NE
Wedstrijd
CHI
Loudun (V)
Classic Féminine Vienne Poitou-Charentes, Picto-Charentaise
1.2
Wedstrijd
FRA
Melton Mowbray (V)
Owen Blower Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Oudenaarde, Mountainbike
CDM
XCE
BEL
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Perbais
Perbais-Walhain - GP Flahaut
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
2e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
5e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Salzburg
Salzburg Ring
NE
Wedstrijd
AUT
Satakunnan Ajo
NE
Wedstrijd
FIN
Spremberger Vorstadt
NE
Wedstrijd
GER
Sucha Beskidzka
Memorial Henryka Lasaka
1.2
Wedstrijd
POL
Talagante
NE
Wedstrijd
CHI
Tallinn
Tallinna rahvasoit
NE
Wedstrijd
EST
Tielt-Winge
Grote Kermisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Ploegentijdrit
FRA
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
5e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
7e etappe Tour of Mongolia
NE
Individuele tijdrit
MGL
4e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
2.WWT
Etappe
NOR
Usquert
Rond om de Bult van Usquert
NE
Wedstrijd
NED
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Individuele tijdrit
POR
Vorselaar, Nieuwelingen (a)
Herman Van Springels Diamond
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
16 augustus
Fermo
GP Capodarco
1.2
Wedstrijd
ITA
Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE
Wedstrijd
BEL
Merchtem
NE
Wedstrijd
BEL
Moorslede, Criterium
NE
Criterium
BEL
Tandil
GP Homenaje a Jorge Oscar Pereyra
NE
Wedstrijd
ARG
Torhout, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Xàtiva
Trofeu Fira d'Agost
NE
Wedstrijd
ESP
17 augustus
Balmberg
Rüttenen - Balmberg
NE
Klimwedstrijd
SUI
8e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
NE
Europees kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
4e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Wervik (a)
Omloop van de Grensstreek IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
1.1
Wedstrijd
BEL
18 augustus
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
NE
Europees kampioenschap
Linköping
Wolfram GP
NE
Wedstrijd
SWE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
6e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
19 augustus
1e etappe Belorechensk Kup
NE
Koppelwedstrijd
RUS
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren (V)
NE
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
NE
Europees kampioenschap
Garmin Gravel Worlds
NE
Wedstrijd
USA
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
6e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Ploegentijdrit
ESP
20 augustus
1e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
2e etappe Belorechensk Kup
NE
Ploegentijdrit
RUS
Haasdonk (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Proloog One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Proloog
HUN
Spartanburg, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
1e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
NE
Wedstrijd
EST
7e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
1.1
Wedstrijd
BEL
21 augustus
1e etappe 3 Stage Race
NE
Etappe
ANT
2e etappe 3 Stage Race
NE
Etappe
ANT
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
NE
Criterium
USA
2e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
3e etappe Campeonato Invierno de Maldonado
NE
Etappe
URU
Collie
Collie - Donnybrook - Collie
NE
Wedstrijd
AUS
Detroit, Criterium
NE
Criterium
USA
1e etappe Drumul Eroilor
NE
Klimtijdrit
ROM
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren (V)
NE
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
NE
Europees kampioenschap
7e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Mount Washington
Mount Washington Hillclimb
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mauritius (V)
CC
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
1e etappe deel b One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
1e etappe deel a One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
1e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Wedstrijd
FRA
Proloog 1e etappe Syysetapit
NE
Etappe
FIN
2e etappe Syysetapit
NE
Etappe
FIN
2e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
Thorigny
GP Gustave Beignon
NE
Ploegentijdrit
FRA
8e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
Vigo (a)
GP Cidade de Vigo
NE
Wedstrijd
ESP
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
NE
Wereldkampioenschap
22 augustus
's Gravenwezel
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe 3 Stage Race
NE
Etappe
ANT
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Ampleforth (V)
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
Borna
Bornaer Stadtkriterium
NE
Criterium
GER
1e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Casentino
Giro del Casentino
NE
Wedstrijd
ITA
Crito'Star, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Delfzijl
Ronde van Delfzijl
NE
Wedstrijd
NED
Donaghadee
North Down GP
NE
Wedstrijd
IRL
2e etappe Drumul Eroilor
NE
Individuele tijdrit
ROM
11e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
12e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CC
Nationaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Hamburg
Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GER
Afgelast
Ivanic-Grad
Memorijal Stjepan Grgac
NE
Wedstrijd
CRO
Kampioenschap van Québec, Op de weg, Elite, Canada
NE
Regionaal kampioenschap
CAN
Kláštor pod Znievom
NE
Wedstrijd
SVK
Landen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark (c)
Langemark-Madonna
NE
Wedstrijd
BEL
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Wedstrijd
POR
Mellerud
Brudfjällsracet
NE
Wedstrijd
SWE
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Merksem (V)
Merxem Classic
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
2e etappe One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
3e etappe Queensland Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
AUS
Regional de Sao Vicente
NE
Wedstrijd
CPV
Rio de Janeiro
Parque Radical de Deodoro Circuito
NE
Wedstrijd
BRA
Saint George
Filicity Criterium
NE
Criterium
GRD
Saint Philip
Bushy Park Race Circuit
NE
Wedstrijd
BAR
3e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Etappe
FRA
2e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Individuele tijdrit
FRA
Salto
NE
Wedstrijd
ARG
3e etappe Syysetapit
NE
Etappe
FIN
3e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
9e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
Valkenswaard, Mountainbike
CDM
XCE
NED
Vejle
NE
Wedstrijd
DEN
Vigo (e)
GP Cidade de Vigo
NE
Wedstrijd
ESP
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
Zreče
Skok na Roglo
NE
Wedstrijd
SLO
23 augustus
Accra
Ghana Granfondo Race
NE
Wedstrijd
GHA
Le Pertre, U23
Circuit des 2 Provinces - Le Pertre
NE
Wedstrijd
FRA
24 augustus
Gambassi
G.P.Chianti Colline d´Elsa
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Proloog Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Proloog
NED
1e etappe Tour de Panamá
NE
Individuele tijdrit
PAN
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
25 augustus
1e etappe Belorechensk
NE
Individuele tijdrit
RUS
De Klinge
NE
Wedstrijd
BEL
Geetbets, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Oudenburg (a)
Memorial Danny Jonckheere Oudenburg IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Portsmouth
Portsmouth evening circuits
NE
Wedstrijd
GBR
Riga
NE
Wedstrijd
LAT
Ruiselede, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
2e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Walterboro, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
26 augustus
Aarschot, Criterium
Knoet Criterium
NE
Wedstrijd
BEL
Aarschot, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Belorechensk
NE
Criterium
RUS
Cluj-Napoca
Trofeo Ardealul
NE
Wedstrijd
ROM
Couvin, Junioren
Course de cote / Klimkoers
NE
Klimwedstrijd
BEL
Couvin, Nieuwelingen
Course de cote / Klimkoers
NE
Klimwedstrijd
BEL
Couvin, Nieuwelingen (a)
Course de cote / Klimkoers
NE
Klimwedstrijd
BEL
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
2e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
Overijse
Druivenkoers
1.1
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Baan, Omnium, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Baan, Omnium, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
3e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
1e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
3e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
4e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
27 augustus
3e etappe Belorechensk
NE
Etappe
RUS
Cluj-Napoca
Turul Clujulul
NE
Wedstrijd
ROM
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
Proloog Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Ploegentijdrit
ITA
3e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
1e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Criterium
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
Proloog Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
2.2
Proloog
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
1e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
2e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
4e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
5e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
2e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Individuele tijdrit
28 augustus
Šenčur
Šenčurja
NE
Wedstrijd
SLO
Adriatic Race
1.2
Wedstrijd
1e etappe Almaty
Kivilev Memorial, Tour of Almaty
2.1
Etappe
KAZ
Afgelast
Braunau
NE
Wedstrijd
AUT
4e etappe Campeonato Invierno de Maldonado
NE
Etappe
URU
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
Dudince, Criterium
NE
Criterium
SVK
1e etappe Emakumeen Euskal Bira, Junioren (V)
Bizkaikoloreak
2.Ncup
Etappe
ESP
Gijzenzele
Grote Prijs Van Durme-Michiels
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
1e etappe GP Orped 8
NE
Etappe
ANG
Hapeville
Spin the District
NE
Criterium
USA
Helsinki
Tour de Helsinki
NE
Wedstrijd
FIN
Himmerland
Himmerland Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
4e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
2e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Etappe
USA
1e etappe Hydra
Tour Hydrama
NE
Etappe
GRE
1e etappe IL Sverre
NE
Individuele tijdrit
NOR
3e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Individuele tijdrit
USA
Marke
Grote Prijs Gemeente Marke
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Morecambe (V)
North West Tour Three Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nederhasselt (V)
Grote Prijs Tania De Jonge
NE
Wedstrijd
BEL
Ostrava
Memorial Jana Veselého
NE
Wedstrijd
CZE
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
2e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
3e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
3e etappe deel a Tour de LaSalle
NE
Individuele tijdrit
NED
3e etappe deel b Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
5e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
4e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
29 augustus
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
1.2
Wedstrijd
NED
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
NE
Wedstrijd
FRA
Braunau
NE
Wedstrijd
AUT
2e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Proloog Carpathia Couriers Path
2.2U
Proloog
POL
Contrarreloj por Equipos Nicaragua
NE
Ploegentijdrit
NIC
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
NE
Wedstrijd
EST
2e etappe Emakumeen Euskal Bira, Junioren (V)
Bizkaikoloreak
2.Ncup
Etappe
ESP
Gießen
Rund um das Stadttheater
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
2e etappe GP Orped 8
NE
Etappe
ANG
Grand Prix de la Somme
1.2
Wedstrijd
FRA
Hohenstein-Ernstthal
Rund um den Sachsenring
NE
Wedstrijd
GER
5e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
3e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Criterium
USA
2e etappe Hydra
Tour Hydrama
NE
Etappe
GRE
2e etappe IL Sverre
NE
Etappe
NOR
4e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
Knesselaere, U23
Memorial Bjorn Lambrecht IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Krupina
NE
Wedstrijd
SVK
La Route des Géants, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Afgelast
La Route des Geantes (V)
1.2
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Mal, Junioren (a)
Mal-Tongeren
NE
Wedstrijd
BEL
Melsele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Memorial Gustava Sumika - Farm Tour Hrabyne
NE
Wedstrijd
CZE
2e etappe Montbéliard
GP du Pays de Montbéliard
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Morecambe (V)
North West Tour Three Day
NE
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
NE
Nationaal kampioenschap
POL
Opgrimbie
De Graal van Grömme
NE
Wedstrijd
BEL
Paraná (a)
Aniversario Complejo A. Pucheta
NE
Wedstrijd
ARG
1e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
NE
Etappe
HUN
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Schönaich
NE
Wedstrijd
GER
Sevnica
Skok na Lisco
NE
Wedstrijd
SLO
Skive
1.2
Wedstrijd
DEN
4e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
Tlaxcala
Clásica Miguel Arroyo
NE
Wedstrijd
MEX
4e etappe Tour de LaSalle
NE
Criterium
NED
6e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
Tropovci
Pokal Občine Tišina
NE
Wedstrijd
SLO
Ulster Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
NE
Regionaal kampioenschap
IRL
Vielsalm, Mountainbike, Elite/U23
Baraque Fraiture
NE
Wedstrijd
BEL
Vielsalm, Mountainbike, Elite/U23 (V)
Baraque Fraiture
NE
Wedstrijd
BEL
Vielsalm, Mountainbike, Junioren
Baraque Fraiture
NE
Wedstrijd
BEL
Vielsalm, Mountainbike, Nieuwelingen
Baraque Fraiture
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Waanrode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
30 augustus
1e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
1e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
Deinze
NE
Wedstrijd
BEL
Erwetegem (V)
GP Jolien D'Hoore
NE
Wedstrijd
BEL
Kortemark (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Morecambe (V)
North West Tour Three Day
NE
Etappe
GBR
Plouay (V)
GP Ouest France, GP de Plouay - Classic Lorient Agglomération
1.WWT
Wedstrijd
FRA
31 augustus
1e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
Afgelast
2e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
2e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
2e etappe Copa Giant
NE
Etappe
CRC
8e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Proloog Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Proloog
POR
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
1e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
Proloog Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.1
Proloog
ROM
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...