1 21 LAPORTE Christophe
FRA
COFIDIS 29 04h27'45'' 3
2 14 GODON Dorian
FRA
AG2R CITROEN TEAM 25 04h27'49''
3 72 PAQUOT Tom
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 22 04h27'50''
4 71 MERTZ Remy
BEL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 26 04h27'52''
5 13 COSNEFROY Benoit
FRA
AG2R CITROEN TEAM 26 04h27'55''
6 62 FIORELLI Filippo
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 27 04h27'55''
7 147 PRADES REVERTER Eduard
ESP
DELKO 34 04h27'55''
8 123 GALVAN FERNANDEZ Francisco
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 24 04h27'55''
9 63 GABBURO Davide
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 28 04h27'55''
10 7 ALBANESE Vincenzo
ITA
EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 25 04h27'55''
11 143 FEDELI Alessandro
ITA
DELKO 25 04h27'55''
12 115 VELASCO Simone
ITA
GAZPROM-RUSVELO 26 04h27'55''
13 34 MADOUAS Valentin
FRA
GROUPAMA - FDJ 25 04h27'55''
14 184 LEVEAU Jérémy
FRA
XELLISS - ROUBAIX LILLE METROPOLE 29 04h27'55''
15 164 GRELLIER Fabien
FRA
TOTALENERGIES 27 04h27'55''
16 175 MAURELET Flavien
FRA
ST MICHEL - AUBER 93 30 04h27'55''
17 132 BARGUIL Warren
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 30 04h27'55''
18 161 BURGAUDEAU Mathieu
FRA
TOTALENERGIES 23 04h27'55''
19 102 ANGULO SAMPEDRO Antonio
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 29 04h27'55''
20 75 WIRTGEN Luc
LUX
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB 23 04h27'55''
21 183 DE WITTE Mathias
BEL
XELLISS - ROUBAIX LILLE METROPOLE 28 04h27'55''
22 136 LEDANOIS Kevin
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 28 04h27'55''
23 61 BATTAGLIN Enrico
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 32 04h27'55''
24 111 CHERNETSKII Sergei
RUS
GAZPROM-RUSVELO 31 04h27'55''
25 133 BOUET Maxime
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 35 04h27'55''
26 122 ADRIA OLIVERAS Roger
ESP
EQUIPO KERN PHARMA 23 04h27'55''
27 51 BARTHE Cyril
FRA
B&B HOTELS P/B KTM 25 04h27'55''
28 141 DELETTRE Alexandre
FRA
DELKO 24 04h27'55''
29 165 JOUSSEAUME Alan
FRA
TOTALENERGIES 23 04h27'55''
30 41 VAKOČ Petr
CZE
ALPECIN-FENIX 29 04h27'55''
31 135 HARDY Romain
FRA
TEAM ARKEA - SAMSIC 33 04h27'55''
32 185 URRUTY Maxime
FRA
XELLISS - ROUBAIX LILLE METROPOLE 28 04h27'55''
33 64 CAÑAVERAL VARGAS Johnatan
COL
BARDIANI CSF FAIZANE' 25 04h27'55''
34 35 PINOT Thibaut
FRA
GROUPAMA - FDJ 31 04h27'55''
35 27 PERICHON Pierre Luc
FRA
COFIDIS 34 04h27'55''
36 103 CUADRADO RUIZ DE GAUNA Unai
ESP
EUSKALTEL - EUSKADI 24 04h27'55''
37 66 MARENGO Umberto
ITA
BARDIANI CSF FAIZANE' 29 04h27'55''
38 53 COQUARD Bryan
FRA
B&B HOTELS P/B KTM 29 04h27'55''
39 117 STRAKHOV Dmitrii
RUS
GAZPROM-RUSVELO 26 04h27'55''
40 91 GRADEK Kamil
41 68 BAGATIN Christian
ITA
ISEO - RIME - CARNOVALI 19 +8:18
42 22 RAMIREZ VERA Cristobal Ignacio
CHI
20 +8:25
43 35 NORDAL Mattias
DEN
20 +8:31
44 114 MARABINI Nicolo'
ITA
21 +8:56
45 102 PARRAVANO Francesco
ITA
21 +8:56
1 MARUKHIN Daniil
KAZ
VINO-ASTANA MOTORS 22 DNF
2 SHTEIN Iogan
KAZ
VINO-ASTANA MOTORS 22 DNF
3 KHATPIN Nurzhan
KAZ
VINO-ASTANA MOTORS 20 DNF
4 DOSTIYEV Ilkhan
KAZ
VINO-ASTANA MOTORS 19 DNF
7 PERCRULE Doriand
FRA
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 22 DNF
8 BIETRY Sacha
FRA
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 21 DNF
9 EVANS Louis
GBR
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT 20 DNF
11 KARL Adam
HUN
22 DNF
12 HÖGLUND August
SWE
20 DNF
14 BELOHVOSCIKS Kristians
LAT
19 DNF
15 HOUILLIER Louis
FRA
19 DNF
17 MILLS-KEELING George
GBR
20 DNF
19 BELLE DIT LA GRENADE Jeremie
FRA
19 DNF
20 PAUCHARD Eliot
FRA
22 DNF
21 FERNANDEZ RODRIGUEZ Javier
ESP
20 DNF
23 MOLINA Igor Teodoro
BRA
22 DNF
25 BARRIGUETE RODRIGUEZ Mateo
ESP
19 DNF
26 HOPKINS Dylan
AUS
LJUBLJANA GUSTO SANTIC 20 DNF
27 HRIBAR Jernej
SLO
LJUBLJANA GUSTO SANTIC 19 DNF
28 JURISEVIC Carlo
CRO
LJUBLJANA GUSTO SANTIC 20 DNF
29 AVBELJ Blaž
SLO
LJUBLJANA GUSTO SANTIC 20 DNF
33 D'AMORE Domenico
ITA
21 DNF
34 GHIRLANDA Marco
SUI
22 DNF
36 ARROYO ROSARIO Miguel
MEX
A.R. MONEX PRO CYCLING TEAM 21 DNF
38 MIRALRIO JARAMILLO Jose Eduardo
MEX
A.R. MONEX PRO CYCLING TEAM 19 DNF
39 ZAVALA PANTOJA Leonardo Rafael
MEX
A.R. MONEX PRO CYCLING TEAM 20 DNF
41 GUZZO Federico
ITA
ZALF EUROMOBIL FIOR 20 DNF
46 GAZZOLI Michele
ITA
TEAM COLPACK BALLAN 22 DNF
47 MERIS Sergio
ITA
TEAM COLPACK BALLAN 20 DNF
48 PLEBANI Nicola
ITA
TEAM COLPACK BALLAN 20 DNF
52 BELLERI Michael
ITA
22 DNF
54 VILLA Giacomo
ITA
19 DNF
55 BONELLI Alessio
ITA
20 DNF
58 CARPENE Samuele
ITA
GENERAL STORE - F.LLI CURIA - ESSEGIBI 21 DNF
60 PALOMBA Marco
ITA
GENERAL STORE - F.LLI CURIA - ESSEGIBI 19 DNF
1
2
3
4
41 - 80 of 150 items
*According to UCI regulations.
61 ONGARO Davide
ITA
20 DNF
62 CASSOL Daniel
ITA
19 DNF
63 PELLEGRINI Cristofer
ITA
19 DNF
66 BERASI Michele
ITA
ISEO - RIME - CARNOVALI 19 DNF
67 MASOTTO Leandro
ITA
ISEO - RIME - CARNOVALI 22 DNF
71 RANCILIO Marco
ITA
20 DNF
74 GALIMBERTI Lorenzo
ITA
20 DNF
76 CORDIOLI Gianluca
ITA
20 DNF
77 SACCON Mattia
ITA
22 DNF
78 LA TERRA PIRRE' Samuele
ITA
19 DNF
80 VETTOREL Marco
ITA
20 DNF
81 BAUCE Davide
ITA
22 DNF
82 PESENTI Jacopo
ITA
22 DNF
83 PORTA Gabriele
ITA
21 DNF
84 MOTTA Alessandro
ITA
19 DNF
89 DEBIASI Andrea
ITA
CYCLING TEAM FRIULI ASD 20 DNF
91 CORTESE Jacopo
ITA
MG.K VIS VPM 21 DNF
92 MARTINELLI Edoardo
ITA
MG.K VIS VPM 21 DNF
93 PENCEDANO Nicolo
ITA
MG.K VIS VPM 21 DNF
96 NASTASI Daniel
ITA
D'AMICO UM TOOLS 22 DNF
97 ISLAMI Besnik
ITA
D'AMICO UM TOOLS 19 DNF
99 ROBERTI Luca
ITA
D'AMICO UM TOOLS 21 DNF
100 RUIZ ACUÑA Jeferson Armando
COL
D'AMICO UM TOOLS 19 DNF
101 GINESTRA Lorenzo
ITA
21 DNF
103 DE LAURENTIIS Giuseppe
ITA
19 DNF
104 LOLLI Marco
ITA
22 DNF
105 MALAVER SAMACA Brayan Esteban
COL
20 DNF
106 BROGI Edoardo
ITA
21 DNF
107 ORLANDI Alberto
ITA
22 DNF
110 BELLISSIMO Cristopher
ITA
19 DNF
113 PINARDI Davide
ITA
20 DNF
115 ANSALONI Emanuele
ITA
21 DNF
116 LUCCA Simone
ITA
21 DNF
117 CHESINI Marco
ITA
22 DNF
118 STOCCO Filippo
ITA
22 DNF
119 BONOMI Nicola
ITA
19 DNF
121 CAO Mario
ITA
19 DNF
122 LUNARDELLI Yuri
ITA
20 DNF
123 TAFFAREL Andrea
ITA
20 DNF
125 POLESE Ivano
ITA
19 DNF
126 GREGUOLDO Gabriel
ITA
19 DNF
127 BUONAURO Michele
ITA
21 DNF
128 IMPELLIZZERI Simone
ITA
20 DNF
129 POGGI Luca
ITA
19 DNF
130 CISARI Alessandro
ITA
20 DNF
131 CUCCHETTI Lorenzo
ITA
20 DNF
132 NEPOTE VESIN Giacomo
ITA
22 DNF
133 CERIANI Marco
ITA
19 DNF
134 GALIMBERTI Stefano
ITA
22 DNF
135 DAVARIAS Ioannis
GRE
19 DNF
136 GALIGANI Leonardo
ITA
19 DNF
137 DEMIRI Mikel
ALB
21 DNF
138 FRANCHINI Francesco
ITA
19 DNF
140 BUONCRISTIANI Marco
ITA
21 DNF
141 GAZZELLINI Luca
ITA
21 DNF
142 MINNOZZI Matteo
ITA
21 DNF
143 LUCHETTI Marco
ITA
20 DNF
144 CASTELLANI Valerio
ITA
22 DNF
145 LIBERTI Mirco
ITA
19 DNF
146 LENTI Luca
ITA
20 DNF
147 GUGLIELMI Riccardo
ITA
21 DNF
148 MAGNANI Andrea
ITA
21 DNF
149 CANCELLOTTI Giacomo
ITA
19 DNF
150 DOVA Dennis
ITA
22 DNF
151 FALGIANI Lorenzo
ITA
21 DNF
152 BERARDI Simone
ITA
20 DNF
153 DI CECCO Cristhian
ITA
22 DNF
154 CIOTTI Leonardo
ITA
20 DNF
155 CAPOFERRI Alessandro
ITA
19 DNF
73 BARONI Alessandro
ITA
20 DNS