1 4 KUKRLE Michael
CZE
ELKOV - KASPER 27 04:01:38 40
2 15 GRABIS Mateusz
POL
VOSTER ATS TEAM 27 + 00:00:15 30
3 2 ŤOUPALÍK Adam
CZE
ELKOV - KASPER 25 + 00:02:04 25
4 9 BUDZINSKI Tomasz
POL
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 23 + 00:02:27 20
5 44 PEKALA Piotr
POL
23 + 00:06:48 15
6 19 JUNTUNEN Antti-Jussi
FIN
AMPLER DEVELOPMENT TEAM 22 + 00:07:15 10
7 45 SOWINSKI Artur
POL
24 + 00:08:27 5
8 6 ZAHÁLKA Matěj
CZE
ELKOV - KASPER 28 + 00:09:34 3
9 8 BUDZINSKI Marcin
POL
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 23 + 00:14:20 3
10 25 KALOJÍROS Tomáš
CZE
CYCLING ACADEMY TRENČÍN 27 + 00:16:56 3
1 SCHLEGEL Michal
CZE
ELKOV - KASPER 26 OTL
3 KAŇKOVSKÝ Alois
CZE
ELKOV - KASPER 38 OTL
5 NEUMAN Dominik
CZE
ELKOV - KASPER 26 OTL
7 STACHOWIAK Adam
POL
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 32 OTL
11 PAWLAK Tobiasz
POL
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 26 OTL
14 CIESLIK Pawel
POL
VOSTER ATS TEAM 35 OTL
16 PAPIERSKI Damian
POL
VOSTER ATS TEAM 21 OTL
17 PARMA Krzysztof
POL
VOSTER ATS TEAM 34 OTL
22 BITINAS Mantas
LTU
AMPLER DEVELOPMENT TEAM 19 OTL
23 MIKUTIS Aivaras
LTU
AMPLER DEVELOPMENT TEAM 19 OTL
31 GRUBER Pavel
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 25 OTL
32 ŘEHA Filip
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 20 OTL
35 SMÉKAL René
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 20 OTL
37 BIENIEK Damian
POL
21 OTL
38 SZOSTKA Pawel
POL
23 OTL
41 GIERACKI Patryk
POL
22 OTL
43 PODLASKI Michal
POL
33 OTL
47 PROC Bartlomiej
POL
22 OTL
48 SEDZIELEWSKI Michal
POL
19 OTL
49 KOSTANSKI Mateusz
POL
22 OTL
50 KUS Adam
POL
22 OTL
55 FIJAK Jan
POL
21 OTL
56 MIAZGA Jan
POL
22 OTL
59 MANOWSKI Mateusz
POL
22 OTL
61 GORAK Dominik
POL
20 OTL
62 KRUPA Adrian
POL
24 OTL
69 ROTTER Michal
CZE
21 OTL
70 PROCHÁZKA Michal
CZE
22 OTL
71 KMÍNEK Vojtěch
CZE
21 OTL
72 KŘENEK Adam
CZE
20 OTL
1
2
1 - 40 of 70 items
77 GLANZ Michal
POL
25 OTL
78 FIOLKA Marcin
POL
34 OTL
10 BOGUSLAWSKI Marceli
POL
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI 24 DNF
13 FRANCZAK Pawel
POL
VOSTER ATS TEAM 30 DNF
18 JANISZEWSKI Sylwester
POL
VOSTER ATS TEAM 33 DNF
20 LAANEMÄE Erki
EST
AMPLER DEVELOPMENT TEAM 20 DNF
21 ANSONS Kristers
LAT
AMPLER DEVELOPMENT TEAM 22 DNF
24 RUBENIS Pauls
LAT
AMPLER DEVELOPMENT TEAM 20 DNF
26 LÍŠKA Andrej
SVK
CYCLING ACADEMY TRENČÍN 21 DNF
28 NAGY Simon
SVK
CYCLING ACADEMY TRENČÍN 20 DNF
30 OROS Samuel
SVK
CYCLING ACADEMY TRENČÍN 23 DNF
33 PSZCZOLARSKI Wojciech
POL
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 30 DNF
34 DOLNÍČEK Marek
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 22 DNF
39 OLSZAR Antoni
POL
20 DNF
40 STELCZYK Maciej
POL
19 DNF
42 ZAREBSKI Marcin
POL
21 DNF
46 DOMIN Krzysztof
POL
21 DNF
51 OSKO Milosz
POL
19 DNF
52 MUSIALIK Jakub
POL
19 DNF
57 KRAWCZYK Adrian
POL
20 DNF
60 TROSZOK Bartosz
POL
19 DNF
64 KIRAGA Radoslaw
POL
20 DNF
65 WIECZOREK Pawel
POL
21 DNF
68 KOPELENT David
CZE
19 DNF
73 PRUDNIKAU Dzmitry
BLR
30 DNF
74 SIEDLACZEK Kamil
POL
25 DNF
75 KARPIUK Adrian
POL
37 DNF
76 SZENDERSKI Marcin
POL
37 DNF
29 FROLEK Ladislav
SVK
CYCLING ACADEMY TRENČÍN 19 DNS
66 RAGUS Krystian
POL
24 DNS