Julien Van Den Haesevelde

  0
Voornaam: Julien
Achternaam: Van Den Haesevelde
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 71 jaar
Geboortedatum: 24-08-1943
Geboorteplaats: Schorisse (Oost-Vlaanderen), België
Professional: 1967-1979
Familiebanden is een jongere broer van Joris Van Den Haesevelde

Uitslagen

Alle wedstrijden
Toon:


1964    1e in Anzegem, Cyclocross, Anzegem (West-Vlaanderen), België 
1964    3e in Zoutenaaie, Cyclocross, Zoutenaaie (West-Vlaanderen), België 
1964    4e in Zaffelare, Cyclocross, Zaffelare (Oost-Vlaanderen), België 
1964    3e in Sirault, Cyclocross, Sirault (Hainaut), België 
1964    1e in Erwetegem, Cyclocross, Amateurs, Erwetegem (Oost-Vlaanderen), België 
1964    3e in Zwijnaarde, Amateurs, Zwijnaarde (Oost-Vlaanderen), België 


1965    2e in Bornem, Cyclocross, Bornem (Antwerpen), België 
1965    3e in Massemen, Cyclocross, Massemen (Oost-Vlaanderen), België 
1965    4e in Merelbeke, Cyclocross (c), Merelbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1965    1e in Kaprijke, Cyclocross, Kaprijke (Oost-Vlaanderen), België 
1965    3e in Merelbeke - Kwenenbos, (Merelbeke, Cyclocross (b)) , Merelbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1965    2e in Stene-Oostende, (Stene, Cyclocross) , Stene (West-Vlaanderen), België 
1965    3e in Geraardsbergen, Cyclocross (a), Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België 
1965    5e in Laarne, Cyclocross (a), Laarne (Oost-Vlaanderen), België 
1965    3e in Zelzate, Cyclocross (a), Zelzate (Oost-Vlaanderen), België 
1965    4e in Lede, Cyclocross, Lede (Oost-Vlaanderen), België 
1965    1e in Laarne, Cyclocross (a), Laarne (Oost-Vlaanderen), België 
1965    3e in Geraardsbergen, Cyclocross (a), Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België 
1965    1e in Lochristi - Hyfte, Cyclocross, Amateurs (a), België 
1965    2e in Ninove, Cyclocross, Ninove (Oost-Vlaanderen), België 
1965    4e in Gistel, Cyclocross, Gistel (West-Vlaanderen), België 
1965    1e in Onkerzele, Cyclocross, Onkerzele (Oost-Vlaanderen), België 
1965    1e in Beernem, Cyclocross, Beernem (West-Vlaanderen), België 
1965    2e in Tollembeek, Cyclocross, Amateurs, Tollembeek (Brabant), België 
1965    2e in Knesselare, Cyclocross, Knesselare (Oost-Vlaanderen), België 
1965    1e in Mater, Cyclocross, Mater (Oost-Vlaanderen), België 
1965    2e in Beervelde, Cyclocross, Beervelde (Oost-Vlaanderen), België 
1965    1e in Wetteren, Cyclocross (a), Wetteren (Oost-Vlaanderen), België 
1965    3e in Wortegem, Cyclocross, Wortegem (Oost-Vlaanderen), België 
1965    2e in Tielt, Cyclocross, Tielt (Brabant), België 


1966    1e in Ingelmunster, Cyclocross, Ingelmunster (West-Vlaanderen), België 
1966    2e in Borsbeke, Cyclocross, Borsbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1966    3e in Nieuwerkerken, Cyclocross, Nieuwerkerken (Oost-Vlaanderen), België 
1966    3e in Oostakker, Cyclocross, Oostakker (Oost-Vlaanderen), België 
1966    1e in Flobecq - Vloesberg, (Flobecq, Cyclocross) , Flobecq (Hainaut), België 
1966    3e in Merelbeke, Cyclocross (c), Merelbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1966    3e in Sint-Martens-Lierde, Cyclocross, Sint-Martens-Lierde (Oost-Vlaanderen), België 
1966    3e in Edelare Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1966    3e in Merelbeke - Kwenenbos, (Merelbeke, Cyclocross (b)) , Merelbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1966    4e in Overboelare, Cyclocross, Overboelare (Oost-Vlaanderen), België 
1966    2e in Aalter, Cyclocross, Aalter (Oost-Vlaanderen), België 
1966    3e in Stene-Oostende, (Stene, Cyclocross) , Stene (West-Vlaanderen), België 
1966    2e in Moerbeke-Pereboom, (Moerbeke, Cyclocross) , Moerbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1966    3e in Laarne, Cyclocross (a), Laarne (Oost-Vlaanderen), België 
1966    1e in Zelzate, Cyclocross (a), Zelzate (Oost-Vlaanderen), België 
1966    3e in Hooglede, Cyclocross, Hooglede (West-Vlaanderen), België 
1966    2e in Flobecq - Vloesberg, (Flobecq, Cyclocross) , Flobecq (Hainaut), België 
1966    3e in Eeklo, (Eeklo, Cyclocross (a)) , Eeklo (Oost-Vlaanderen), België 
1966    5e in Kermiscross, (Ardooie, Cyclocross) , Ardooie (West-Vlaanderen), België 
1966    1e in Oeselgem, Cyclocross, Oeselgem (West-Vlaanderen), België 
1966    1e in Geraardsbergen, Cyclocross (a), Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België 
1966    2e in Wenduine, Cyclocross, Wenduine (West-Vlaanderen), België 
1966    3e in Wachtebeke, Cyclocross (a), Wachtebeke (Oost-Vlaanderen), België 
1966    1e in Deftinge, Cyclocross, Deftinge (Oost-Vlaanderen), België 
1966    1e in Gistel, Cyclocross, Gistel (West-Vlaanderen), België 
1966    1e in Gistel, Cyclocross, Amateurs, Gistel (West-Vlaanderen), België 
1966    1e in Onkerzele, Cyclocross, Onkerzele (Oost-Vlaanderen), België 
1966    2e in Meerbeke, Cyclocross, Meerbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1966    3e in Tollembeek, Cyclocross, Tollembeek (Brabant), België 
1966    1e in Knesselare, Cyclocross, Knesselare (Oost-Vlaanderen), België 
1966    1e in Mater, Cyclocross, Mater (Oost-Vlaanderen), België 
1966    4e in Mater, Cyclocross, Mater (Oost-Vlaanderen), België 
1966    2e in Meilegem-Munkzwalm, (Meilegem, Cyclocross) , Meilegem (Oost-Vlaanderen), België 
1966    1e in Sint-Martens-Lierde, Cyclocross, Sint-Martens-Lierde (Oost-Vlaanderen), België 
1966    2e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België 
1966    2e in Tervuren, Cyclocross, Tervuren (Brabant), België 
1966    1e in Sijsele, Cyclocross, Sijsele (West-Vlaanderen), België 


1967    5e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Zolder (Limburg), België 
1967    2e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Onbekend 
1967    3e in Nieuwerkerken, Cyclocross, Nieuwerkerken (Oost-Vlaanderen), België 
1967    2e in Vladslo, Cyclocross, Vladslo (West-Vlaanderen), België 
1967    1e in Sint-Martens-Latem, Cyclocross, Sint-Martens-Latem (Oost-Vlaanderen), België 
1967    1e in Edelare Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1967    3e in Nederhasselt, Cyclocross, Nederhasselt (Oost-Vlaanderen), België 
1967    1e in Oostakker, Cyclocross, Oostakker (Oost-Vlaanderen), België 
1967    3e in Gistel - Zevekote, (Zevekote, Cyclocross) , Zevekote (West-Vlaanderen), België 
1967    3e in Ruien, Cyclocross, Ruien (Oost-Vlaanderen), België 
1967    1e in Hooglede, Cyclocross, Hooglede (West-Vlaanderen), België 
1967    5e in Eeklo, (Eeklo, Cyclocross (a)) , Eeklo (Oost-Vlaanderen), België 
1967    2e in Geraardsbergen, Cyclocross (a), Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België 
1967    3e in Zarren-Werken, (Zarren, Cyclocross) , Zarren (West-Vlaanderen), België 
1967    2e in Deftinge, Cyclocross, Deftinge (Oost-Vlaanderen), België 
1967    1e in Ename-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (b)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1967    4e in Meerbeke, Cyclocross, Meerbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1967    2e in Tollembeek, Cyclocross, Tollembeek (Brabant), België 
1967    1e in Knesselare, Cyclocross, Knesselare (Oost-Vlaanderen), België 
1967    3e in Sint-Martens-Lierde, Cyclocross, Sint-Martens-Lierde (Oost-Vlaanderen), België 


1968    5e in Opwijk-Droeshout, (Opwijk, Cyclocross) , Droeshout (Brabant), België 
1968    3e in Schorisse, Cyclocross, Schorisse (Oost-Vlaanderen), België 
1968    6e in Wichelen, Cyclocross, Wichelen (Oost-Vlaanderen), België 
1968    1e in Aalter, Cyclocross, Aalter (Oost-Vlaanderen), België 
1968    3e in Ruien, Cyclocross, Ruien (Oost-Vlaanderen), België 
1968    3e in Etikhove, (Etikhove, Cyclocross) , Etikhove (Oost-Vlaanderen), België 
1968    2e in Oelegem, Cyclocross, Oelegem (Antwerpen), België 
1968    2e in Oeselgem, Cyclocross, Oeselgem (West-Vlaanderen), België 
1968    3e in Eeklo, (Eeklo, Cyclocross (a)) , Eeklo (Oost-Vlaanderen), België 
1968    2e in Hooglede, Cyclocross, Hooglede (West-Vlaanderen), België 
1968    1e in Laarne, Cyclocross (a), Laarne (Oost-Vlaanderen), België 
1968    2e in Sint-Maria-Horebeke, Cyclocross, Sint-Maria-Horebeke (Oost-Vlaanderen), België 
1968    1e in Zarren-Werken, (Zarren, Cyclocross) , Zarren (West-Vlaanderen), België 
1968    7e in Zemst-Laar, Cyclocross, Zemst (Brabant), België 
1968    1e in Ename-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (b)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1968    1e in Zaffelare, Cyclocross, Zaffelare (Oost-Vlaanderen), België 
1968    2e in Tollembeek, Cyclocross, Tollembeek (Brabant), België 
1968    1e in Onkerzele, Cyclocross, Onkerzele (Oost-Vlaanderen), België 
1968    1e in Mater, Cyclocross, Mater (Oost-Vlaanderen), België 
1968    1e in Sint-Martens-Lierde, Cyclocross, Sint-Martens-Lierde (Oost-Vlaanderen), België 
1968    4e in Wetteren, Cyclocross (a), Wetteren (Oost-Vlaanderen), België 
1968    2e in Overmere, Cyclocross, Overmere (Oost-Vlaanderen), België 
1968    1e in Deftinge, Cyclocross, Deftinge (Oost-Vlaanderen), België 
1968    1e in Kachtem, Cyclocross, Kachtem (West-Vlaanderen), België 
1968    2e in Vladslo, Cyclocross, Vladslo (West-Vlaanderen), België 


1969    2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Ruien (Oost-Vlaanderen), België 
1969    10e in Eindklassement De Trouwe Veldrijder, België 
1969    3e in Borsbeke, Cyclocross, Borsbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1969    2e in Okegem, Cyclocross, Okegem (Oost-Vlaanderen), België 
1969    1e in Knesselare, Cyclocross, Knesselare (Oost-Vlaanderen), België 
1969    6e in Heverlee, Cyclocross (a), Heverlee (Brabant), België 
1969    4e in veldrittrofee Jerome Stevens, (Munte, Cyclocross) , Munte (Oost-Vlaanderen), België 
1969    4e in Higro Prijs, (Drongen, Cyclocross (a)) , Drongen (Oost-Vlaanderen), België 
1969    3e in Vlaamse Witloofveldrit, (Vossem, Cyclocross) , Vossem (Brabant), België 
1969    3e in Langemark, Cyclocross, Langemark (West-Vlaanderen), België 
1969    2e in Sint-Maria-Latem, Cyclocross, Sint-Maria-Latem (Oost-Vlaanderen), België 
1969    2e in Kaprijke, Cyclocross, Kaprijke (Oost-Vlaanderen), België 
1969    4e in Hemiksem, Cyclocross, Hemiksem (Antwerpen), België 
1969    5e in Maleizen, Cyclocross, Maleizen (Brabant), België 
1969    3e in Dilbeek, Cyclocross, Dilbeek (Brabant), België 
1969    5e in Walem, Cyclocross, Walem (Antwerpen), België 
1969    2e in Tervuren, Cyclocross (a), Tervuren (Brabant), België 
1969    3e in Denderwindeke, Cyclocross, Denderwindeke (Oost-Vlaanderen), België 
1969    3e in Hooglede, Cyclocross, Hooglede (West-Vlaanderen), België 
1969    1e in Deftinge, Cyclocross, Deftinge (Oost-Vlaanderen), België 
1969    2e in Gistel, Cyclocross, Gistel (West-Vlaanderen), België 
1969    2e in Stekene, Cyclocross, Stekene (Oost-Vlaanderen), België 
1969    1e in Ename-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (b)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1969    1e in Zaffelare, Cyclocross, Zaffelare (Oost-Vlaanderen), België 
1969    3e in Nederzwalm-Hermelgem, Cyclocross, Nederzwalm-Hermelgem (Oost-Vlaanderen), België 
1969    3e in Tollembeek, Cyclocross, Tollembeek (Brabant), België 
1969    1e in Mater, Cyclocross, Mater (Oost-Vlaanderen), België 
1969    3e in Negenmanneke, (Sint-Pieters-Leeuw, Cyclocross) , Sint-Pieters-Leeuw (Brabant), België 
1969    1e in Oude Bareel, (Sint-Amandsberg, Cyclocross) , Sint-Amandsberg (Oost-Vlaanderen), België 
1969    2e in Sint-Martens-Lierde, Cyclocross, Sint-Martens-Lierde (Oost-Vlaanderen), België 
1969    1e in Mariakerke, Cyclocross, Amateurs, Mariakerke (Oost-Vlaanderen), België 
1969    1e in Mariekerke, Cyclocross, Mariekerke (Antwerpen), België 
1969    3e in Drongen-Baarle, (Drongen, Cyclocross (b)) , Drongen (Oost-Vlaanderen), België 
1969    9e in Heverlee, Cyclocross, Heverlee (Brabant), België 


1970    3e in Zillebeke, Cyclocross, Zillebeke (West-Vlaanderen), België 
1970    2e in Ename-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (b)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1970    3e in Wichelen, Cyclocross, Wichelen (Oost-Vlaanderen), België 
1970    2e in veldrittrofee Jerome Stevens, (Munte, Cyclocross) , Munte (Oost-Vlaanderen), België 
1970    2e in Langemark, Cyclocross, Langemark (West-Vlaanderen), België 
1970    2e in Berchem-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (a)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1970    7e in Noordzeecross, (Middelkerke, Cyclocross) , Middelkerke (West-Vlaanderen), België 
1970    4e in Pollare, Cyclocross, Pollare (Oost-Vlaanderen), België 
1970    4e in Heist-op-den-Berg, Cyclocross, Heist-op-den-Berg (Antwerpen), België 
1970    3e in Galmaarden, Cyclocross, Galmaarden (Brabant), België 
1970    3e in Linkebeek, Cyclocross, Linkebeek (Brabant), België 
1970    1e in Geraardsbergen, Cyclocross (a), Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België 
1970    4e in Grote Prijs Dries-Sport, (Wolvertem, Cyclocross, Cat. A) , Wolvertem (Brabant), België 
1970    2e in Hombeek, Cyclocross, Hombeek (Antwerpen), België 
1970    3e in Massemen, Cyclocross, Massemen (Oost-Vlaanderen), België 
1970    3e in Snasserscross, (Asse-Krokegem, Cyclocross) , Asse-Krokegem (Oost-Vlaanderen), België 
1970    3e in Asse - Meldert, (Asse-ter-Heide, Cyclocross) , Asse-ter-Heide (Oost-Vlaanderen), België 
1970    1e in Deftinge, Cyclocross, Deftinge (Oost-Vlaanderen), België 
1970    1e in Zaffelare, Cyclocross, Zaffelare (Oost-Vlaanderen), België 
1970    2e in Gistel, Cyclocross, Gistel (West-Vlaanderen), België 
1970    1e in Onkerzele, Cyclocross, Onkerzele (Oost-Vlaanderen), België 
1970    1e in Jette, Cyclocross, Jette (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België 
1970    2e in Ruddervoorde, Cyclocross (a), Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België 
1970    3e in Strépy-Bracquegnies, (Strépy-Bracquegnies, Cyclocross) , Strépy-Bracquegnies (Hainaut), België 
1970    3e in Bellem, Cyclocross (a), Bellem (Oost-Vlaanderen), België 
1970    3e in Moen, Cyclocross, Moen (West-Vlaanderen), België 
1970    1e in Mariekerke, Cyclocross, Mariekerke (Antwerpen), België 
1970    3e in Lichtervelde, Cyclocross, Lichtervelde (West-Vlaanderen), België 


1971    8e in Eindklassement De Trouwe Veldrijder, België 
1971    2e in Ename-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (b)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1971    3e in veldrittrofee Jerome Stevens, (Munte, Cyclocross) , Munte (Oost-Vlaanderen), België 
1971    4e in Otegem, Cyclocross, Otegem (West-Vlaanderen), België 
1971    1e in Berchem-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (a)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1971    3e in Pollare, Cyclocross, Pollare (Oost-Vlaanderen), België 
1971    5e in Grote Prijs Dries-Sport, (Wolvertem, Cyclocross, Cat. A) , Wolvertem (Brabant), België 
1971    2e in Knokke, Cyclocross, Knokke (West-Vlaanderen), België 
1971    4e in Walem, Cyclocross, Walem (Antwerpen), België 
1971    3e in Tervuren, Cyclocross (a), Tervuren (Brabant), België 
1971    4e in Kermiscross, (Ardooie, Cyclocross) , Ardooie (West-Vlaanderen), België 
1971    2e in Hombeek, Cyclocross, Hombeek (Antwerpen), België 
1971    2e in Linkebeek, Cyclocross, Linkebeek (Brabant), België 
1971    3e in Tollembeek, Cyclocross, Tollembeek (Brabant), België 
1971    3e in Asse - Meldert, (Asse-ter-Heide, Cyclocross) , Asse-ter-Heide (Oost-Vlaanderen), België 
1971    3e in Hingene Wintam, (Hingene, Cyclocross) , Hingene (Antwerpen), België 
1971    2e in Onkerzele, Cyclocross, , Onbekend 
1971    1e in Sint-Martens-Lierde, Cyclocross, Sint-Martens-Lierde (Oost-Vlaanderen), België 
1971    3e in Sint-Amands, Cyclocross, Sint-Amands (Antwerpen), België 
1971    3e in Deinze-Zeveren, (Deinze, Cyclocross) , Deinze (Oost-Vlaanderen), België 
1971    5e in Duinencross, (Koksijde, Cyclocross) , Koksijde (West-Vlaanderen), België 


1972    3e in Borsbeke, Cyclocross, Borsbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1972    2e in Waardamme, Cyclocross, Waardamme (West-Vlaanderen), België 
1972    3e in Bertem, Cyclocross, Bertem (Vlaams-Brabant), België 
1972    1e in Zillebeke, Cyclocross, Zillebeke (West-Vlaanderen), België 
1972    2e in Kalken, Cyclocross, Kalken (Oost-Vlaanderen), België 
1972    8e in Vlaamse Druivenveldrit, (Overijse, Cyclocross) , Overijse (Vlaams-Brabant), België 
1972    1e in Oostakker, Cyclocross, Amateurs, Oostakker (Oost-Vlaanderen), België 
1972    2e in Nieuwerkerken, Cyclocross, Nieuwerkerken (Oost-Vlaanderen), België 
1972    3e in Heusden, Cyclocross, Amateurs, Heusden (Oost-Vlaanderen), België 
1972    2e in Pollare, Cyclocross, Pollare (Oost-Vlaanderen), België 
1972    2e in Tongrinne, Cyclocross, Tongrinne (Namur), België 
1972    3e in Schelderode, Cyclocross, Schelderode (Oost-Vlaanderen), België 
1972    2e in Wetteren, Cyclocross, Wetteren (Oost-Vlaanderen), België 
1972    2e in Waasmunster, Cyclocross, Waasmunster (Oost-Vlaanderen), België 
1972    3e in Grote prijs Jan Teugels, (Breendonk, Cyclocross) , Breendonk (Antwerpen), België 
1972    3e in Sint-Michiels, Cyclocross, Sint-Michiels (West-Vlaanderen), België 
1972    1e in Massemen, Cyclocross, Massemen (Oost-Vlaanderen), België 
1972    3e in Sint-Maria-Horebeke, Cyclocross, Sint-Maria-Horebeke (Oost-Vlaanderen), België 
1972    2e in Elst Sportief, (Steenhuffel, Cyclocross) , Steenhuffel (Brabant), België 
1972    1e in Deftinge, Cyclocross, Deftinge (Oost-Vlaanderen), België 
1972    1e in Meulebeke, Cyclocross, Meulebeke (West-Vlaanderen), België 
1972    1e in Dworp, Cyclocross, Dworp (Brabant), België 
1972    3e in Gistel, Cyclocross, Gistel (West-Vlaanderen), België 
1972    2e in Ruddervoorde, Cyclocross (a), Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België 
1972    1e in Dikkelvenne, Cyclocross, Dikkelvenne (Oost-Vlaanderen), België 
1972    3e in Snasserscross, (Asse-Krokegem, Cyclocross) , Asse (Vlaams-Brabant), België 
1972    3e in Nederzwalm-Hermelgem, Cyclocross, Nederzwalm-Hermelgem (Oost-Vlaanderen), België 


1973    2e in Zillebeke, Cyclocross, Zillebeke (West-Vlaanderen), België 
1973    4e in Langemark, Amateurs, Langemark (West-Vlaanderen), België 
1973    3e in Handzame, Cyclocross, Handzame (West-Vlaanderen), België 
1973    3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, België 
1973    4e in Bertem, Cyclocross, Bertem (Vlaams-Brabant), België 
1973    2e in Kluisbergen, Cyclocross, Kluisbergen (Oost-Vlaanderen), België 
1973    3e in Moerbeke-Waas, (Moerbeke, Cyclocross (a)) , Moerbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1973    3e in Wetteren, Cyclocross, Wetteren (Oost-Vlaanderen), België 
1973    5e in Sint-Agatha-Berchem, Cyclocross, Sint-Agatha-Berchem (Brabant), België 
1973    3e in Sint-Maria-Horebeke, Cyclocross, Sint-Maria-Horebeke (Oost-Vlaanderen), België 
1973    2e in Alza, Cyclocross, Alza (Pais Vasco), Spanje 
1973    3e in Teralfene, Cyclocross, Teralfene (Brabant), België 
1973    2e in Lyon, (Lyon, Cyclocross) , Lyon (Rhone-Alpes), Frankrijk 
1973    3e in Onkerzele, Cyclocross, , Onbekend 
1973    2e in Baracaldo, Cyclocross, Baracaldo (Pais Vasco), Spanje 
1973    1e in Arechavaleta, (Aretxabaleta, Cyclocross) , Aretxabaleta (Pais Vasco), Spanje 
1973    2e in Valladolid, Cyclocross, Valladolid (Castilla y Leon), Spanje 
1973    3e in Wambrechies, (Wambrechies, Cyclocross) , Wambrechies (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk 


1974    4e in Vlaamse Witloofveldrit, (Vossem, Cyclocross) , Vossem (Brabant), België 
1974    2e in Edelare Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1974    4e in Heusden, Cyclocross, Heusden (Oost-Vlaanderen), België 
1974    3e in Leupegem-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (c)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1974    3e in Wetteren, Cyclocross, Wetteren (Oost-Vlaanderen), België 
1974    3e in Sint-Agatha-Berchem, Cyclocross, Sint-Agatha-Berchem (Brabant), België 
1974    3e in Massemen, Cyclocross, Massemen (Oost-Vlaanderen), België 
1974    1e in Pasajes, Cyclocross, Pasajes (Pais Vasco), Spanje 
1974    2e in Ligny, Cyclocross, Ligny (Namur), België 
1974    2e in Arechavaleta, (Aretxabaleta, Cyclocross) , Aretxabaleta (Pais Vasco), Spanje 
1974    3e in Irún, Cyclocross, Irún (Pais Vasco), Spanje 


1975    1e in Bavikhove, Cyclocross, Bavikhove (West-Vlaanderen), België 
1975    2e in Handzame, Cyclocross, Handzame (West-Vlaanderen), België 
1975    3e in Wervik, Cyclocross, Wervik (West-Vlaanderen), België 
1975    3e in Edelare Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1975    2e in Erwetegem-Zottegem, (Erwetegem, Cyclocross) , Erwetegem (Oost-Vlaanderen), België 
1975    3e in Sint-Maria-Horebeke, Cyclocross, Sint-Maria-Horebeke (Oost-Vlaanderen), België 
1975    2e in Zele, Cyclocross, Zele (Oost-Vlaanderen), België 
1975    2e in Onkerzele, Cyclocross, Onkerzele (Oost-Vlaanderen), België 
1975    2e in Lembeek, Cyclocross, Lembeek (Brabant), België 
1975    1e in Wemmel, Cyclocross, Wemmel (Brabant), België 
1975    2e in Edegem, Cyclocross (a), Edegem (Antwerpen), België 
1975    2e in Lichtervelde, Cyclocross, Lichtervelde (West-Vlaanderen), België 


1976    1e in Ibarra, Cyclocross, Ibarra (Pais Vasco), Spanje 
1976    3e in Duffel, Cyclocross, Duffel (Antwerpen), België 
1976    1e in Smetlede, Cyclocross, Smetlede (Oost-Vlaanderen), België 
1976    2e in Heusden, Cyclocross, Heusden (Oost-Vlaanderen), België 
1976    2e in Nederzwalm-Hermelgem, Cyclocross, Nederzwalm-Hermelgem (Oost-Vlaanderen), België 
1976    3e in Pollare, Cyclocross, Pollare (Oost-Vlaanderen), België 
1976    2e in Leupegem-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (c)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1976    2e in Wichelen, Cyclocross, Wichelen (Oost-Vlaanderen), België 
1976    2e in Hansbeke, Cyclocross, Hansbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1976    2e in Erwetegem-Zottegem, (Erwetegem, Cyclocross) , Erwetegem (Oost-Vlaanderen), België 
1976    1e in Oostkamp, Cyclocross, Oostkamp (West-Vlaanderen), België 
1976    3e in Adegem, Cyclocross, Adegem (Oost-Vlaanderen), België 
1976    3e in Elst Sportief, (Steenhuffel, Cyclocross) , Steenhuffel (Brabant), België 
1976    2e in Lanaken, Cyclocross, Lanaken (Limburg), België 
1976    2e in Merelbeke-Melsen, (Merelbeke, Cyclocross) , Merelbeke (Oost-Vlaanderen), België 
1976    3e in Lichtervelde, Cyclocross, Lichtervelde (West-Vlaanderen), België 


1977    1e in Langemark, Cyclocross, Langemark (West-Vlaanderen), België 
1977    4e in Grobbendonk, Cyclocross, Grobbendonk (Antwerpen), België 
1977    3e in Merchtem, Cyclocross, Merchtem (Brabant), België 
1977    3e in Leupegem-Oudenaarde, (Oudenaarde, Cyclocross (c)) , Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1977    2e in Dour, Cyclocross, Dour (Hainaut), België 
1977    11e in Berlaar, Cyclocross, Berlaar (Antwerpen), België 
1977    3e in Schoonaarde, Cyclocross, Schoonaarde (Oost-Vlaanderen), België 
1977    2e in Munkzwalm, Cyclocross, Munkzwalm (Oost-Vlaanderen), België 
1977    3e in Evere, Cyclocross, Evere (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België 


1978    5e in Wemmel, Cyclocross, Wemmel (Brabant), België 

Foto: © Van den Haesevelde Julien
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.

Stats

Zeges in database: 69
Cross - Wedstrijd: 69
Zeges per ploeg/jaar:
1967: 6 zeges
1968: 10 zeges
1969: 8 zeges
1970: 6 zeges
1971: 2 zeges
1972: 7 zeges
1973: 1 zege
1974: 1 zege
1975: 2 zeges
1976: 3 zeges
1977: 1 zege
1978: 0 zeges
1979: 0 zeges