Etappewedstrijden
   's Gravenpolder, Amateurs
   Österreich-Rundfahrt
   Boucles de la Mayenne
   Caen (b)
   Calingasta
   Cantagrillo
   Carrera Ciclista del Pacífico
   Carrera Transpeninsular
   Challenge Sedis
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Ardennes
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit Franco-Belge
   Clásico RCN
   Contern, Cyclocross
   Coors Classic
   Coors Classic
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Cronostaffetta
   DDR Rundfahrt
   Deinze, Amateurs
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
   Driedaagse van De Panne
   Etoile de Bessèges
   Etoile des Espoirs
   Fitchburg Longsjo Classic
   Flèche du Sud
   Giro d'Italia
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Puglia
   Giro di Sardegna
   Girona
   Girvan
   GP Abimota
   GP des Cévennes
   GP du Midi-Libre
   GP Franco-Belge
   GP Guillaume Tell
   Grande Prémio Clok
   Grande Prémio do Minho
   Heikant, Amateurs
   Herald Sun Tour
   Hulst, Amateurs
   Jadranska Magistrala
   Junior Tour Of Ireland
   Kellogg's Tour of Britain
   Košice - Tatry - Košice
   Kroz Jugoslavija
   Kroz Srbiju
   Kruishoutem, Amateurs
   Lausanne (a)
   Leganés
   Les Journees Havro-Cauchoises (V)
   Lidice
   Lleida
   Marseille (g)
   Melbourne - Berri
   Meulebeke (a)
   Milk Race
   Montjuich
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nevele, Amateurs
   Niedersachsen Rundfahrt
   Okolo Slovenska
   Olympia's Tour
   Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
   Ostschweizer Rundfahrt
   Paris - Nice
   Quatre Jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van België
   Ronde van de Kempen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Ronde van Noord-Holland
   Ronse
   Route de France, U23
   Route du Sud
   Ruban Granitier Breton
   Ruota d'Oro
   Scottish Milk Race
   Sealink Race
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Bergamasca
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Sint-Kwintens-Lennik, Cyclocross, Amateurs
   Star Trophy Road Series
   Tirreno-Adriatico
   Tour d'Indre-et-Loire
   Tour de Corse
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de l'Aude
   Tour de l'Avenir
   Tour de L'Essonne
   Tour de l'URSS
   Tour de la Manche
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Yonne
   Tour de Louisiana
   Tour de Luxembourg
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Suisse
   Tour de Tunisie
   Tour de Wallonie, Amateurs
   Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs
   Tour du Vaucluse
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Ireland
   Tour of Ulster
   Triptyque Ardennaise
   Volta a Portugal
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Costa Rica
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mallorca
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle del Cauca
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de Bisbee
   Vuelta de la Juventud Colombia, U23
   Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
   Ytong Bohemia Tour
   Závod Míru
   Závod Míru, Junioren
   Zes van Rijn en Gouwe
Andere wedstrijden
   's Gravendeel, Amateurs
   's Gravenpolder
   's-Heerenhoek
   500 Millas del Norte Eindklassement
   Aachen
   Aalst (a)
   Aalst, Criterium
   Aalter (a)
   Aalter, Amateurs
   Aalter, Cyclocross
   Aalter, Cyclocross, Amateurs
   Aardenburg, Amateurs
   Aartrijke
   Aartrijke (a)
   Aartselaar (a)
   Achtmaal (V)
   Aci Catena (a)
   Adegem, Cyclocross
   Adinkerke (a)
   Adria
   Affoltern am Albis
   Afrikaans Kampioenschap, Baan, 1 km
   Afrikaans Kampioenschap, Mountainbike, 24 hours
   Aix-en-Provence
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alblasserdam (V)
   Alcalá de Chivert
   Alcoi
   Alcora
   Alfafar
   Alicante
   Almazora
   Alquerías (c)
   Alquerias del Niño Perdido
   Altona
   Ambarès-et-La Grave
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Antibes
   Antwerpen, Zesdaagse
   Apeldoorn (V) (a)
   Appelscha
   Arco
   Areia
   Arendonk
   Arezzo
   Arezzo (a)
   Arezzo (b)
   Arma di Taggia
   Armagh
   Armilla
   Arrate
   Asian Games, Op de weg
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Assebroek
   Assebroek, Cyclocross
   Assendelft (V)
   Assenede
   Asti, U23
   Athus
   Atina
   Augsburg
   Auxerre (a)
   Auzances
   Avelgem
   Axel, Amateurs
   Azpeitia, Cyclocross
   Baardegem, Amateurs
   Baasrode
   Baasrode (a)
   Baby Giro Eindklassement
   Bachte-Maria-Leerne, Amateurs
   Baden-Baden
   Bain-de-Bretagne
   Balkan Championships, Op de weg, Elite
   Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
   Barcelona (a)
   Bathurst - Penrith
   Bavikhove
   Bayon
   Beasley Memorial
   Bedizzole
   Beernem
   Beernem (a)
   Bellegem
   Bellem, Cyclocross, Amateurs
   Belsele
   Belsele (a)
   Belsele, Cyclocross, Amateurs
   Bendigo
   Benicasim
   Benifayó
   Berazategui
   Bergamo
   Bergara (a)
   Beringen
   Berlare
   Berlicum (V)
   Berlin - Leipzig
   Berlin (a)
   Berlin (c)
   Berlin (e)
   Berlin (l) Eindklassement
   Berlin, Cyclocross
   Berlin, Zesdaagse
   Bern (d)
   Bernos-Beaulac
   Bernos-Beaulac (a)
   Bertem, Cyclocross
   Betekom
   Beveren
   Beveren-Waas
   Beveren-Waas, Cyclocross, Amateurs
   Biassono
   Biel-Bienne - Magglingen
   Biervliet, Amateurs
   Bilzen
   Birmingham (b)
   Birsfelden
   Bladel
   Boechout
   Boezinge (a)
   Bologna
   Bologna - Passo della Raticosa
   Bologna (d)
   Bologna (f)
   Bonheiden
   Booischot
   Boom
   Boorsem
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Saintes
   Bornem
   Bornem, Cyclocross
   Borsbeek, Amateurs
   Boussac (a)
   Boxmeer, Criterium
   Brügg bei Biel
   Brabantse Pijl
   Bradford (b)
   Bradford (e)
   Brakel, Amateurs
   Brasschaat (a)
   Bray
   Brecht
   Bredene
   Bredene (a)
   Breendonk, Cyclocross
   Breganze
   Bremen (a)
   Bremen, Zesdaagse
   Brescia (f)
   Breskens, Amateurs
   British Best All Rounder
   Bruinisse, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Ingooigem
   Brussel/Bruxelles - Nandrin
   Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Buggenhout (b)
   Burriana
   Buscate
   Buxton, Amateurs
   Caboalles de Abajo
   Caivano
   Callac
   Camors
   Campi Bisenzio (a)
   Cannes
   Canosa di Puglia
   Cantù
   Carhaix
   Carpineti
   Cartaxo
   Casentino
   Castelfranco Veneto
   Castellón
   Casterton
   Castiglione del Lago
   Castres
   Castro
   Cavalese
   Cavriago
   Cecina
   Ceglie Messapico
   Cenaia
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, 1 km
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Achtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Central American and Caribbean Sports Games, Baan, Sprint
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg
   Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ploegentijdrit
   Ceresara
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaulin
   Châteauroux
   Chaam, Amateurs
   Chaam, Criterium
   Challenge Sedis
   Chantenay
   Chateau-Chinon-Ville
   Chauffailles
   Chignolo Po (a)
   Cicogna
   Circuit de Bretagne sud
   Circuit de l'Indre
   Circuit des Frontières
   Circuit du Morbihan
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Cittiglio (V)
   Clinge (V)
   Clinge, Amateurs
   Col San Martino
   Collecchio
   Commonwealth Games, Baan, 1 km
   Commonwealth Games, Baan, 10 Mijl
   Commonwealth Games, Baan, Achtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging
   Commonwealth Games, Baan, Sprint
   Commonwealth Games, Baan, Tandem
   Commonwealth Games, Op de weg
   Commonwealth Youth Championships, Baan, 1 km
   Concarneau
   Cootamundra
   Coppa Caduti Sant'Alluccio
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa San Geo
   Cordoba Eindklassement
   Corréa
   Cosne-sur-Loire
   Costa del Azahar Eindklassement
   Coutances
   Cowra - Bathurst
   Cras-Avernas (a)
   Cremona (a)
   Critérium des As
   Cronoscalata della Futa, Chrono
   Cuneo
   Cupra Marittima
   Currarong
   Düren
   Dagmersellen, Cyclocross
   Davenport, Criterium
   De Haan
   De Panne
   De Panne, Criterium
   De Pinte
   Deerlijk
   Deinze (b)
   Deinze, Cyclocross
   Den Haag
   Den Haag (V)
   Den Haag (V) (b)
   Den Haag, Cyclocross
   Denain
   Dentergem
   Denver City, Criterium
   Desselgem
   Dewsbury
   Diegem, Amateurs
   Diest
   Dikkelvenne, Cyclocross
   Dilsen
   Diss
   Diss (a)
   Domburg, Amateurs
   Dompaire (V)
   Dongen
   Donnington Park, Criterium
   Dookola Mazowska
   Dordrecht (V)
   Dortmund (b)
   Dortmund, Zesdaagse
   Douglas, Amateurs
   Dronten (V)
   Dubbeldam (V)
   Dubnica
   Duffel
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Echt
   Ede (V)
   Eeklo
   Eeklo (a)
   Eernegem, Cyclocross (a)
   Eibar (a)
   Ekeren
   Elsloo
   Embrach
   Emmen
   Emmen (a)
   Emmen (V) (a)
   Epe, Criterium
   Erembodegem
   Erembodegem, Amateurs
   Ertvelde
   Essen
   Essen, Cyclocross
   Estella (a)
   Etten-Leur, Amateurs
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Evergem (a)
   Faenza
   Fayt-le-Franc, Amateurs
   Ferla
   Fermo
   Fexhe-Slins, Amateurs
   Figline Valdarno
   Figline Valdarno (a)
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Florida
   Flumserberg, Cyclocross
   Foligno
   Forlì
   Fougères (a)
   Fourchambault
   Fourmies
   Frankfurt am Main
   Frankfurt am Main, Zesdaagse
   Frasnes-lez-Anvaing
   Fucecchio (a)
   Galder
   Ganshoren
   Gavere, Cyclocross
   Geertruidenberg (V)
   Geetbets
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wervik
   Gent - Wevelgem
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen
   Geraardsbergen, Criterium
   Gieten, Cyclocross
   Gippingen
   Giro d'Apulia3 e etappe
   Giro del Friuli
   Giro del Lazio
   Giro del Veneto
   Giro dell'Umbria
   Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Gistel
   Gits, Amateurs
   Gits, Cyclocross
   Gouda, Amateurs
   GP CAV
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP de Wallonie
   GP des Herbiers
   GP des Nations, Amateurs
   GP Duas Rodas
   GP Mallorca
   GP Plumelec
   Grabs - Voralp
   Grafton - Inverell
   Grand Prix des Nations
   Grenoble, Zesdaagse
   Grimbergen, Cyclocross, Cat. B
   Grimbergen, Cyclocross, Cat. B
   Grody Piastowski
   Guadalajara
   Guadalajara (b)
   Guazzora, Elite/U23
   Guimiliau
   Gullegem
   Hénon
   Haaltert
   Haasdonk
   Haasdonk, Amateurs
   Halle
   Halle, Cyclocross, Amateurs
   Halstead (a)
   Ham-sur-Sambre, Amateurs
   Hamilton
   Hamme
   Handzame, Cyclocross
   Hank
   Hannover
   Hannut
   Hansbeke, Cyclocross
   Hansweert
   Hansweert, Amateurs
   Harelbeke
   Harelbeke
   Harelbeke (b)
   Harlow
   Harlue, Amateurs
   Harrogate (b)
   Harrogate (c) Eindklassement
   Harrogate (d)
   Harrogate (e)
   Harrogate (f)
   Harrogate (g)
   Harrogate (h)
   Hartford
   Harworth
   Harzrundfahrt
   Haverhill
   Hazebrouck (a)
   Heerenveen (V)
   Heerhugowaard
   Heerlerheide (V)
   Heindonk
   Heinkenszand, Amateurs
   Heist-op-den-Berg
   Heist-op-den-Berg (a)
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Hellevoetsluis (V)
   Hemrik, Cyclocross
   Hengelo, Criterium
   Hereford
   Hereford (a)
   Herne
   Herning, Zesdaagse
   Herselt
   Hertford (a)
   Hertford, Chrono
   Herzele
   Heteren (V)
   Heule (a)
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Heusden, Cyclocross
   Hingene, Cyclocross, Amateurs
   Hoboken
   Hoeleden, Amateurs
   Hoevelaken (V)
   Holsworthy, Achtervolging, Amateurs
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hoogeveen (V) (a)
   Hoogeveen (V) (b)
   Hooglede, Cyclocross
   Houthulst
   Huddersfield, Criterium
   Hulste
   Humbeek
   Hyon - Mons
   Ichtegem (a)
   Ichtegem (d)
   Igorre, Cyclocross
   IJsselmonde (V)
   IJzendijke, Amateurs
   Ille-sur-Têt
   Imola - San Marino
   Ingleton, Chrono
   Innsbruck
   Isbergues
   Isola della Scala
   Issoire (c)
   Ivanic-Grad, Elite/U23
   Izegem
   Izenberge
   Jezus-Eik, Cyclocross
   Josselin
   Jugon
   København
   København (a)
   København, Sprint, Amateurs
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (b)
   Köln - Frechen
   Köln (a)
   Köln (c)
   Köln, Zesdaagse
   Kachtem, Amateurs
   Kaisten
   Kalken, Amateurs
   Kalmthout
   Kalmthout (a)
   Kamerik
   Kamerik (a)
   Kampenhout
   Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
   Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
   Kanegem, Cyclocross, Amateurs
   Kapelle, Amateurs
   Karlovy Vary - Praha
   Kaysersberg, Cyclocross
   Kemzeke
   Kerkdriel (V)
   Klimmen (V)
   Klingnau
   Kloosterburen (V)
   Kloosterzande, Amateurs
   Kloosterzande, Criterium
   Knokke
   Knokke (a)
   Koekelare (a)
   Koersel
   Koewacht, Amateurs
   Koksijde
   Koksijde, Cyclocross
   Konstanz
   Koolskamp
   Kortemark
   Kortenhoef
   Kortrijk - Galmaarden, Amateurs
   Kortrijk, Criterium
   Krimpen aan de Lek (V)
   Krimpen aan den IJssel (V)
   Kruibeke
   Kruiningen
   Kruishoutem
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwadendamme
   Kwintsheul
   La Boucherie
   La Machine
   La Palmyre
   La Rúa
   Laarne, Amateurs
   Labastida
   Laigueglia
   Laken, Amateurs
   Lamballe
   Lampaul-Guimiliau
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancaster (a)
   Lancy
   Landen, Amateurs
   Landivisiau (b)
   Langemark, Cyclocross
   Langenthal
   Lannion
   Larciano
   Larciano (a)
   Laterina
   Launceston, Zesdaagse
   Lausanne
   Lausen, Cyclocross
   Le Creusot
   Le Quillio
   Le Samyn
   Lecco
   Lecco (a)
   Lede
   Ledegem
   Ledegem, Junioren
   Leeds (c)
   Leende
   Legnano
   Legnano (b)
   Leiden
   Les Ormes
   Lessines
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven
   Levanger
   Liège
   Liège - Geer, Amateurs
   Lichtervelde
   Lido di Venezia
   Liedekerke
   Lier
   Lillers
   Lincoln
   Linköping
   Linne
   Lissone
   Liverpool (a)
   Llodio
   Lokeren, Cyclocross, Amateurs
   Lommel
   Lommel (a)
   Londerzeel
   Londerzeel, Cyclocross, Amateurs
   London - Bradford
   London - Holyhead
   London (a)
   London (b)
   London (c)
   London (e)
   London, Amateurs
   London, Sprint, Amateurs (a)
   London, Sprint, Amateurs (b)
   London, Zesdaagse
   Longridge
   Loro Ciuffenna
   Los Gatos
   Lotenhulle, Amateurs
   Loulé
   Lovendegem, Amateurs
   Lozzo Atestino
   Lugano, Chrono
   Lusia
   Lutlommel
   Luxembourg (b)
   Luzzara
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Münster, Zesdaagse
   Maël-Pestivien
   Maarheeze
   Maarkedal, Cyclocross
   Maarkedal, Cyclocross
   Maastricht (V)
   Maastricht, Zesdaagse
   Machelen, Amateurs
   Machelen, Cyclocross, Amateurs
   Made, Criterium
   Madrid
   Magnago
   Maldegem
   Malderen
   Malters
   Malveira
   Manchester (a)
   Manchester (b)
   Marciana
   Maria-Aalter
   Marke, Amateurs (a)
   Marmande
   Marmo
   Maurs
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross
   Media Agua
   Melbourne
   Melbourne - Bendigo
   Melbourne - Warrnambool
   Melle
   Mellet
   Melsele
   Melzo
   Mende
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio (a)
   Mendrisio (b)
   Mercatale Valdarno
   Merchtem, Cyclocross
   Mere
   Merelbeke
   Merelbeke, Cyclocross
   Merelbeke, Cyclocross (a)
   Merishausen
   Merksem
   Merlin-Plage
   Merseyside
   Mezzana Bigli
   Middelburg - Goes
   Midlands Tour
   Mierlo
   Milano - Busseto
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Cyclocross (a)
   Milano, Zesdaagse
   Mockridge Memorial
   Moerbeke, Cyclocross
   Moerbeke, Cyclocross, Amateurs (b)
   Molino dei Torti
   Molteno
   Monaco (a)
   Montalbano
   Montauroux
   Montbron
   Montecatini Terme
   Montelupo
   Montluçon (a)
   Monza (a)
   Moorsele
   Moorslede, Criterium
   Morat/Murten (d)
   Mortsel
   Moulins
   Mount Evans
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Munkzwalm, Amateurs
   Munte, Cyclocross
   Munte, Cyclocross (b)
   Munte, Cyclocross, Amateurs
   Murguía
   Nancy - Strasbourg
   Nantes
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Profs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Polen
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   National Park
   Nederbrakel
   Neeroeteren
   Negrar
   Nerviano
   Neu-Ulm
   Neuenburg
   Neufchâtel-en-Bray
   Nevada City
   Newport, Criterium
   Nice
   Nice (e)
   Niel
   Niel, Cyclocross
   Nieuwkerken-Waas
   Nieuwmoer, Cyclocross, Amateurs
   Nieuwpoort (V)
   Nieuwrode, Cyclocross, Amateurs
   Nijlen, Cyclocross, Cat. B
   Nijlen, Cyclocross, Cat. B
   Nijlen, Cyclocross, Cat. B
   Nijverdal (V)
   Ninove
   Ninove (a)
   Ninove (b)
   Niort (a)
   Nogaro
   Nogent-sur-Oise
   Nokere
   Nootdorp (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
   Norwich, Criterium
   Nottingham
   Nottingham (a)
   Nottingham (b)
   Novi Ligure (a)
   Nyngan - Dubbo
   Obbicht
   Obernai
   Oberwart
   Oberwil
   Odense
   Oggiono
   Olsene
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c
   Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c (a)
   Omloop van het Krimperenland (V)
   Omloop van het Westerkwartier (V)
   Onze-Lieve-Vrouw-Waver
   Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Amateurs
   Oost-Souburg, Amateurs
   Oostakker
   Oostakker, Cyclocross
   Oostburg, Amateurs
   Oostduinkerke
   Oostduinkerke (a)
   Oostende, Amateurs
   Oosterhout
   Oostkamp
   Oostrozebeke, Criterium
   Oostzaan (V)
   Oradour-sur-Glane
   Orchies
   Orense
   Oslo
   Ossendrecht
   Ottenburg, Cyclocross, Amateurs
   Ottignies
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudenaarde, Amateurs
   Oudenburg, Amateurs
   Outer, Amateurs
   Overijse
   Overijse, Cyclocross
   Overijse, Cyclocross
   Overloon (V)
   Paderno
   Palazzolo sull'Oglio
   Palma de Mallorca (a)
   Pamel, Cyclocross
   Pamplona
   Pamplona (a)
   Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
   Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
   Pan American Championships, Op de weg, Elite
   Pan American Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
   Papendrecht, Amateurs
   Paris - Évreux
   Paris - Ézy
   Paris - Auxerre
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Rouen
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris - Villenauxe
   Paris, Sprint
   Parizot
   Peccioli
   Peer, Criterium
   Pernod - Super Prestige
   Pescara
   Pescara (a)
   Pescara, Elite/U23
   Petín
   Petegem
   Peterborough, Criterium
   Peymeinade
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs (a)
   Piemonte
   Pijnacker
   Pléaux
   Plancoët
   Plessala
   Ploërdut
   Plouay (a)
   Poelkapelle, Amateurs
   Poggiana
   Poggio a Caiano (a)
   Poggio alla Cavalla
   Pogny
   Pointe-à-Pitre (a)
   Polignano a Mare
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pontedecimo
   Pontoise
   Poperinge (a)
   Porrentruy - Zürich
   Porto - Lisboa
   Prato
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Putevima AVNOJ-a Eindklassement
   Putte
   Putte-Kapellen
   Putte, Cyclocross, Cat. A
   Quad Cities, Criterium (V)
   Quillan
   Rapport Toer Eindklassement
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Retie
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt Eindklassement
   Rho - Macugnaga
   Ridderkerk
   Rieti
   Rijen
   Rijssen
   Rio Maior
   Ripponden
   Riverland
   Roanne
   Roden (V)
   Roeselare (a)
   Roeselare, Criterium
   Roma, U23
   Romsée
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Limburg
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronse (b)
   Ronse, Amateurs
   Roosendaal (a)
   Roosendaal (V) (a)
   Roskilde, Amateurs
   Rosmalen, Cyclocross
   Rossano Veneto
   Rotterdam, Zesdaagse
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross (a)
   Ruisbroek
   Ruiselede
   Rummen (a)
   Rutas de America Eindklassement
   Sérénac
   São Paulo (a)
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Sabiñánigo (a)
   Saint-Claud
   Saint-Gilles-Croix-de-Vie
   Saint-Raphaël
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Salta
   San Bernardino (a)
   San Ignacio (a)
   San Mateo
   San Vendemiano
   Sankt Johann in Tirol (V)
   Sant'Ermete
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Maria
   Santarém
   Santo Stefano Lodigiano
   Santpoort
   Sas van Gent
   Sassano - Cagliari
   Schönbühl
   Schaffhausen, Cyclocross
   Schaidt
   Schelderode, Cyclocross
   Schiedam
   Schijndel
   Schoonaarde, Cyclocross
   Schoondijke, Amateurs
   Schoten (a)
   Schuiferskapelle, Amateurs
   Segovia
   Seignelay
   Selva
   Semmerzake, Amateurs
   Seraing
   Shipston on Stour
   Sierra de Guadarrama
   Simpelveld
   Simpelveld (a)
   Sinaai (a)
   Sindelfingen (b)
   Singen
   Sint Jansteen, Amateurs
   Sint Maartensdijk (V)
   Sint Maartensdijk, Amateurs
   Sint Michielsgestel (V)
   Sint Willebrord, Amateurs
   Sint-Amands
   Sint-Anna, Cyclocross, Amateurs
   Sint-Denijs
   Sint-Gillis-Waas
   Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross
   Sint-Katelijne-Waver
   Sint-Kwintens-Lennik
   Sint-Laureins, Cyclocross
   Sint-Lodewijk, Amateurs
   Sint-Maria-Horebeke, Cyclocross
   Sint-Martens-Bodegem, Cyclocross, Amateurs
   Sint-Martens-Latem, Amateurs
   Sint-Martens-Lierde
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Niklaas, Criterium (a)
   Sint-Pieters-Leeuw
   Sleidinge
   Soignies
   Soissons
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Soler
   Solingen
   Sollerön
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Southport, Criterium
   Southport, Criterium (a)
   Southwick
   Sovizzo
   Stal - Koersel
   Steenhuize-Wijnhuize - Hekelgem, Amateurs
   Steenwijk, Criterium
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene
   Stockay
   Strijpen
   Strombeek-Bever
   Stuttgart
   Sutton
   Tavarnelle
   Templeuve
   Temse
   Teralfene
   Terneuzen, Amateurs
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
   Tholen, Amateurs
   Thulin, Amateurs
   Tienen (b)
   Tienen, Criterium
   Tisselt
   Tongeren
   Torhout (a)
   Torhout, Amateurs
   Torhout, Cyclocross (a)
   Torino - Biella (a)
   Toulouse (e)
   Tour de Haute-Marne
   Tour de la Guadeloupe Eindklassement
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
   Tour de la Région de Lodz, Junioren
   Tour de Seine et Marne Eindklassement
   Tour du Haut-Var
   Tour of Bulgaria Eindklassement
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the North Easter Three Day Eindklassement
   Tournai
   Tre Valli Varesine
   Treviso (a)
   Troféu Joaquim Agostinho Eindklassement
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo Minardi
   Turbigo (a)
   Ulvenhout
   Unna, Amateurs
   Uppsala, Elite/U23
   Urdorf
   Usquert (V)
   Utrecht
   Vaassen (V)
   Vailly-sur-Sauldre
   Valencia
   Valencia (f)
   Valkenburg aan de Geul
   Valkenburg aan de Geul (a)
   Valkenswaard
   Vancouver
   Varennes-Vauzelles
   Varginha
   Varignana (a)
   Velaines
   Veldhoven
   Venhuizen
   Veurne
   Viane
   Viane (a)
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vigevano
   Villa di Villa
   Villa Lagarina
   Villafranca de Ordizia
   Villapourçon
   Vilvoorde
   Vilvoorde (a)
   Vinaroz
   Vincenza, U23
   Violay
   Vlissingen
   Voerendaal
   Volkegem, Cyclocross, Cat. A
   Volta da Ascension Eindklassement
   Vossem, Cyclocross
   Vrasene
   Vuelta a la Sabana
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Würenlingen, Cyclocross
   Waasmunster
   Wanfercée-Baulet
   Warszawa
   Washington
   Wasmuel
   Wateringen
   Waterlandkerkje, Amateurs
   Wavre
   Welkenraedt
   Welles
   Wemmel, Cyclocross
   Wemmel, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Universitairen
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Universitairen
   Werelduurrecord (V)
   Wernhout (V)
   Wervik
   Wervik, Amateurs
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westdorpe, Amateurs
   Westkapelle (V)
   Westrozebeke
   Wetteren, Cyclocross, Amateurs (a)
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wevelgem, Amateurs
   Wezembeek-Oppem
   Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Amateurs
   Wichelen, Cyclocross (a)
   Willebroek
   Wilrijk, Dernycriterium
   Wilsele
   Wilsele, Amateurs
   Wingene
   Wingene, Cyclocross
   Woerden (a)
   Woesten
   Wolvertem, Cyclocross, Cat. A
   Woubrechtegem, Amateurs
   Wuustwezel
   Yerseke, Amateurs
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Eindklassement
   Zürich
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Cyclocross
   Zürich, Zesdaagse
   Zambana
   Zaventem
   Zele
   Zele (a)
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zele, Amateurs
   Zelzate, Amateurs
   Zevekote
   Zevekote, Cyclocross
   Zomergem
   Zonhoven, Cyclocross, Cat. B
   Zottegem
   Zottegem, Amateurs
   Zuiddorpe, Amateurs
   Zwevegem
   Zwevezele (a)
   Zwijnaarde
   Zwijnaarde (a)
   Zwijndrecht
   Zwolle