Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Login vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
  • Bookmark and Share


  • Wedstrijden 1976

    Etappewedstrijden
       Österreich-Rundfahrt
       Beverley (e)
       Beverley (e)
       Boucles de la Mayenne
       Brissago
       Caen (b)
       Calingasta
       Carrera Transpeninsular
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit Franco-Belge
       Clásico RCN
       Coors Classic
       Critérium du Dauphiné
       Cronostaffetta
       DDR Rundfahrt
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
       Eernegem, Amateurs
       Etoile de Bessèges
       Etoile des Espoirs
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Geraardsbergen, Criterium
       Giro d'Italia
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro delle Regioni, U23
       Giro di Puglia
       Giro di Sardegna
       Girvan
       GP du Midi-Libre
       GP Franco-Belge
       GP Guillaume Tell
       Gran Premio Internacional de Ciclismo Jalisco
       Košice - Tatry - Košice
       Kroz Jugoslaviju
       Kroz Srbiju
       Lausanne (a)
       Leende
       Leganés
       Les Journees Havro-Cauchoises (V)
       Lidice
       Marseille (g)
       Meulebeke (a)
       Milk Race
       Montevideo (b)
       Montjuich
       Olympia's Tour
       Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
       Paris - Nice
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       Rapport Toer
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt
       Ronde van België
       Ronde van de Kempen
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Ronde van Nederland
       Ronde van Noord-Holland
       Ruban Granitier Breton
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Bergamasca
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Shipston on Stour
       Star Trophy Road Series
       Steinmaur, Cyclocross
       Tirreno-Adriatico
       Tour d'Indre-et-Loire
       Tour de Corse
       Tour de France
       Tour de Gironde
       Tour de l'Aude
       Tour de l'Avenir
       Tour de l'URSS
       Tour de la Manche
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de la Yonne
       Tour de Luxembourg
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Romandie
       Tour de Slovaquie
       Tour de Suisse
       Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Maroc
       Tour Méditerranéen
       Tour Nivernais Morvan
       Tour of Albania
       Tour of Bulgaria
       Tour of Falcon
       Tour of Ireland
       Tour of Ulster
       Triptyque Ardennaise
       Viseu (b)
       Volta a Portugal
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta da Ascension
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Cantabria
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Costa Rica
       Vuelta a Cuba
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a España
       Vuelta a Guatemala
       Vuelta a Levante
       Vuelta a los Valles Mineros
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Toledo
       Vuelta al Estado Zulia
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Valle
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta de Bisbee
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
       Závod Míru
    Andere wedstrijden
       's Gravenpolder
       's Gravenwezel, Cyclocross, Cat. C
       's-Heerenhoek
       500 Millas del Norte Eindklassement
       Aalst, Criterium
       Aalst, Cyclocross
       Aalter (a)
       Aalter, Cyclocross
       Aalter, Cyclocross, Amateurs
       Aardenburg, Amateurs
       Aartrijke
       Aartselaar, Cyclocross, Amateurs
       Adegem, Cyclocross
       Adinkerke (a)
       Adinkerke, Amateurs
       Aigle, Cyclocross
       Aix-en-Provence
       Aix-en-Provence, Criterium
       Alblasserdam (V)
       Alken
       Alphen aan de Rijn (V)
       Altopascio
       Ambarès-et-La Grave
       Amorebieta
       Amorebieta, Cyclocross
       Amstel Gold Race
       Andwil
       Angerville
       Annaba
       Antibes
       Antwerpen - Tielen, Amateurs
       Antwerpen, Zesdaagse
       Apeldoorn (V) (a)
       Arendonk
       Arendonk, Cyclocross, Amateurs
       Arezzo
       Armagh
       Armilla
       Arnac
       Asse-Krokegem, Cyclocross
       Asse-ter-Heide, Cyclocross
       Assebroek
       Assel, Cyclocross
       Assenede
       Asti, U23
       Auckland, Zesdaagse
       Auxerre (a)
       Auzances
       Avelgem
       Böblingen
       Baaigem, Cyclocross
       Baasrode
       Baasrode (a)
       Baby Giro Eindklassement
       Bagneux
       Bain-de-Bretagne
       Balkan Championships, Op de weg, Elite
       Balkan Championships, Op de weg, Junioren
       Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
       Basildon
       Bath
       Battel, Cyclocross, Cat. C
       Bavikhove
       Beernem
       Beernem (a)
       Beernem, Amateurs
       Beernem, Cyclocross
       Beernem, Cyclocross, Amateurs
       Beerzel, Cyclocross
       Belfort
       Bellegem
       Bellem, Cyclocross (a)
       Bellingen, Cyclocross, Cat. C
       Belsele
       Belsele (a)
       Belsele, Cyclocross, Amateurs
       Berazategui
       Bergamo
       Bergara (a)
       Beringen
       Berkel, Amateurs
       Berlaar
       Berlaar, Cyclocross
       Berlare
       Berlicum (V)
       Berlin (a)
       Berlin (c)
       Berlin (e)
       Berlin (l) Eindklassement
       Berlin, Zesdaagse
       Bern (d)
       Bernos-Beaulac
       Bertem, Cyclocross
       Betekom
       Beveren
       Beveren-Waas
       Beverwijk (V)
       Biassono
       Biel-Bienne - Magglingen
       Bilbao (j)
       Bilzen
       Binningen
       Binningen (a)
       Bioul, Cyclocross, Cat. B
       Birmingham (d)
       Bladel
       Bladel (a)
       Bladel (V)
       Boa Vista
       Boechout
       Boezinge
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (d)
       Bologna (f)
       Booischot
       Boom
       Boorsem
       Bordeaux - Paris
       Bordeaux - Saintes
       Borsbeke, Cyclocross
       Bourges (a)
       Boussac (a)
       Boxmeer, Criterium
       Brabantse Pijl
       Brakel, Cyclocross
       Brasschaat (a)
       Bray
       Bredene
       Bredene, Cyclocross
       Breendonk, Cyclocross
       Breganze
       Bremen, Zesdaagse
       Brescia (f)
       Brette-les-Pins
       British Best All Rounder
       Bromford
       Brugg
       Brugg (a)
       Bruinisse (V)
       Bruinisse, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Bever
       Brussel/Bruxelles - Evere, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Nandrin
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Buggenhout (b)
       Burgh-Haamstede, Amateurs
       Buscate
       Bussières
       Buxton
       Buxton, Amateurs
       Caboalles de Abajo
       Calder
       Calenzano
       Callac
       Camaiore
       Camors
       Campi Bisenzio (a)
       Canet-Plage
       Cannes
       Canosa di Puglia
       Carhaix
       Carnago
       Carpineti
       Casentino
       Castelfranco Veneto
       Castell'Arquato
       Castelnuovo Scrivia
       Castiglione del Lago
       Castres
       Cavriago
       Cecina
       Ceglie Messapico
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Cesano Maderno
       Châteaulin
       Châteauroux
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Challenge Sedis
       Chamalières
       Chanteloup-les-Vignes (a)
       Chantenay
       Chardonnay
       Chateau-Chinon-Ville
       Chatham
       Chignolo Po (a)
       Cicogna
       Circuit de l'Indre
       Circuit des Frontières
       Cittiglio (V) (a)
       Cléguérec
       Col San Martino
       Colbordolo
       Collecchio
       Commentry
       Concarneau
       Contern, Cyclocross
       Coppa Caduti Sant'Alluccio
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa San Geo
       Cordoba Eindklassement
       Corréa
       Cosne-sur-Loire
       Cras-Avernas
       Cremona (a)
       Critérium des As
       Critérium International
       Cronoscalata della Futa, Chrono
       Cupra Marittima
       Düren
       Darlington
       De Panne
       De Panne (a)
       De Panne, Criterium
       De Pinte
       De Trouwe Veldrijder
       Deerlijk
       Deinze
       Deinze (a)
       Deinze, Cyclocross
       Den Haag (V)
       Denain
       Dendermonde
       Dentergem
       Desselgem
       Dewsbury
       Diegem, Cyclocross
       Diest
       Dikkelvenne, Cyclocross
       Dinteloord
       Dinteloord, Amateurs
       Domburg, Amateurs
       Dongen
       Doomkerke, Cyclocross
       Dordrecht
       Dortmund (a)
       Dortmund, Zesdaagse
       Douglas, Amateurs
       Drogenbos
       Drongen, Cyclocross, Amateurs
       Dronten (V)
       Dubbeldam (V)
       Dubnica
       Dudzele, Cyclocross, Amateurs
       Duffel
       Duffel, Cyclocross
       Dunières
       Dunkerque (b)
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Dworp
       Echt
       Echt (V)
       Ede (V)
       Edegem, Cyclocross (a)
       Edelare, Cyclocross, Amateurs
       Eeklo
       Eeklo, Criterium
       Eernegem, Cyclocross (a)
       Eibar (a)
       Eine
       Ekeren
       Eksaarde, Cyclocross, Amateurs
       Elsloo
       Embrach
       Emmen
       Empoli
       Epe (V)
       Eppegem, Cyclocross, Cat. C
       Erembodegem
       Ergué-Gabéric
       Ertvelde
       Erwetegem, Cyclocross
       Essen
       Essen, Cyclocross
       Estella (a)
       Etoile Hennuyere Eindklassement
       Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Evere, Cyclocross
       Evergem (a)
       Faenza
       Felixstowe
       Ferrière-la-Grande
       Figline Valdarno
       Firenze - Viareggio
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Florida
       Foligno
       Fourchambault
       Fourmies
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main, Zesdaagse
       Galder
       Ganshoren
       Garancières-en-Beauce
       Garbagnate Milanese
       Geetbets (a)
       Geffen (V)
       Geleen
       Genève (b)
       Genève (d)
       Genève (f)
       Genk, Cyclocross, Amateurs
       Gent - Ieper
       Gent - Staden
       Gent - Wervik
       Gent - Wevelgem
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Gieten, Cyclocross
       Gijzegem
       Gippingen
       Giro d'Apulia1 e etappe
       Giro del Friuli
       Giro del Lazio
       Giro del Veneto
       Giro del Veneto e delle Dolomiti Eindklassement
       Giro dell'Umbria
       Giro della Lunigiana, Junioren Eindklassement
       Giro della Provincia di Reggio Calabria
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro delle Regioni, U23 Eindklassement
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Campania
       Giro di Lombardia
       Gistel
       Gistel, Amateurs
       Gistel, Cyclocross
       Gits, Amateurs
       Gits, Amateurs (a)
       Gooik, Cyclocross
       Gorinchem (V)
       Gouda
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP de France
       GP de Wallonie
       GP des Herbiers
       GP des Nations
       GP Felix Melchior
       GP Plumelec
       Grabs - Voralp
       Grafton - Inverell
       Grave
       Grembergen, Cyclocross, Amateurs
       Grenoble, Zesdaagse
       Groede (V)
       Gullegem
       Hénon
       Haaltert
       Haasdonk
       Halen, Cyclocross, Amateurs
       Halen, Cyclocross, Cat. C
       Halle
       Halstead (a)
       Hamme
       Hamme, Cyclocross, Amateurs (a)
       Hamont
       Hannover
       Hannut
       Hansbeke, Cyclocross
       Hansweert
       Hansweert (V)
       Hansweert, Amateurs
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harelbeke (b)
       Harlow
       Harrogate (b)
       Harrogate (e)
       Harrogate (f)
       Harrogate (g)
       Harrogate (h)
       Harworth (a)
       Harzrundfahrt
       Heerjansdam
       Heerjansdam (V)
       Heikant, Amateurs
       Heindonk
       Heist-op-den-Berg
       Hel van het Mergelland
       Helchteren
       Hemrik, Cyclocross
       Hengelo, Criterium
       Herald Sun Tour Eindklassement
       Hereford
       Herne
       Herning, Zesdaagse
       Hertford
       Hertford (a)
       Herzele
       Heule (a)
       Heusden
       Heusden-Zolder
       Heusden-Zolder, Criterium
       Heusden, Cyclocross
       Heusden, Cyclocross, Amateurs
       Heverlee
       Heywood
       Hinckley
       Hingene, Cyclocross, Amateurs
       Hoboken
       Hollands Kroon (V)
       Holsworthy, Achtervolging, Amateurs
       Hoofdplaat, Amateurs
       Houthulst
       Huizingen, Amateurs
       Hulste
       Humbeek
       Humberside
       Hyon - Mons
       Ibarra, Cyclocross
       Ichtegem (a)
       Ichtegem (b)
       Ichtegem (d)
       IJzendijke, Amateurs
       Imola - San Marino
       Ingleton
       Irish Sea Tour of the North Eindklassement
       Isbergues
       Issoire (c)
       Izegem
       Izenberge
       Jadranska Magistrala Eindklassement
       Jezus-Eik, Cyclocross
       Jezus-Eik, Cyclocross, Cat. C
       Josselin
       Jugon
       Jylland Rundt Eindklassement
       København, Sprint
       København, Sprint, Amateurs
       København, Zesdaagse
       Köln - Frechen
       Köln (a)
       Köln (V) (b)
       Köln, Zesdaagse
       Kachtem, Cyclocross, Amateurs
       Kalfort, Cyclocross, Amateurs
       Kalfort, Cyclocross, Cat. C
       Kalken, Cyclocross, Amateurs
       Kalmthout
       Kalmthout (a)
       Kalmthout, Cyclocross, Cat. B
       Kamerik
       Kampenhout
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
       Kanegem, Cyclocross, Amateurs
       Kemmel, Cyclocross, Amateurs
       Kemzeke
       Kerkdriel (V)
       Kerniel, Cyclocross, Amateurs
       Kerniel, Cyclocross, Cat. C
       Kessel - Lier
       Klein Sinaai, Cyclocross, Amateurs
       Klerken, Amateurs
       Klingnau
       Kloosterzande
       Kluisbergen, Cyclocross, Amateurs
       Knokke
       Knokke (a)
       Knokke-Heist
       Koersel
       Koersel, Cyclocross, Amateurs
       Koersel, Cyclocross, Amateurs
       Koersel, Cyclocross, Cat. C
       Koewacht, Amateurs
       Koewacht, Amateurs (a)
       Koksijde
       Koksijde, Cyclocross
       Koolskamp
       Kortemark
       Kortemark, Amateurs
       Kortemark, Cyclocross
       Kortenberg, Cyclocross
       Kortenhoef
       Kortrijk - Galmaarden, Amateurs
       Kortrijk, Criterium
       Krimpen aan den IJssel (V)
       Kruibeke
       Kruiningen
       Kruiseke
       Kruishoutem
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kuurne, Amateurs
       La Machine
       La Torre
       Laarne
       Laarne, Cyclocross, Amateurs
       Laigueglia
       Laken, Amateurs
       Lanaken, Cyclocross
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancy
       Landivisiau (a)
       Landivisiau (b)
       Langemark, Amateurs
       Langemark, Cyclocross
       Lannion
       Larciano (a)
       Laredo
       Laredo (a)
       Le Creusot
       Le Poiré-sur-Vie
       Le Quillio
       Le Samyn
       Lede
       Lede, Cyclocross, Amateurs
       Ledegem
       Ledegem, Amateurs
       Ledegem, Junioren
       Leende, Dernycriterium
       Leffinge, Amateurs
       Legnano
       Legnano (b)
       Leibstadt
       Leiden
       Leimuiden
       Lekkerkerk
       Lembeek, Cyclocross
       Lescouët-Jugon
       Lessines
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Liège
       Lichtervelde
       Lichtervelde, Cyclocross
       Liedekerke
       Lillers
       Lincoln
       Linköping, Elite/U23
       Linköping, Elite/U23 (V)
       Linne
       Lissone
       Liverpool (a)
       Llançà
       Llodio
       Lochristi - Hyfte, Cyclocross, Amateurs (a)
       Lokeren, Cyclocross, Amateurs
       Lommel
       Lommel (a)
       Londerzeel
       London
       London (aa)
       London (b)
       London (i)
       London (j)
       London (o)
       London, Amateurs
       London, Sprint, Amateurs (a)
       London, Sprint, Amateurs (b)
       Loro Ciuffenna
       Los Gatos
       Lovendegem, Amateurs
       Lucca (a)
       Lugano
       Lutlommel
       Luxembourg (b)
       Luzzara
       Málaga
       Möhlin
       München, Zesdaagse
       Münster, Zesdaagse
       Maël-Pestivien
       Maassluis
       Maastricht, Zesdaagse
       Made (V)
       Made, Criterium
       Madrid
       Madrid (c)
       Madrid (d)
       Madrid (e)
       Madrid (f)
       Magnago
       Mainz (V)
       Maldegem (a)
       Maldegem, Cyclocross, Amateurs (a)
       Malderen
       Malopolski Wyscig Gorski Eindklassement
       Malveira
       Marciana
       Maria-Aalter
       Marmande
       Marmande, Criterium
       Marmo
       Martorano
       Massemen, Cyclocross
       Mauren, Criterium
       Maurs
       Meaux
       Mechelen
       Mechelen, Cyclocross
       Media Agua
       Melbourne - Warrnambool
       Melle
       Melsele
       Melzo
       Memorial Anatoli Tcherepovitch Eindklassement
       Mende
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Mendrisio (a)
       Mercatale Valdarno
       Mercedes
       Mere
       Merelbeke
       Merelbeke, Cyclocross
       Merelbeke, Cyclocross (a)
       Merksem
       Merksplas, Cyclocross, Amateurs
       Merseyside
       Meyrin
       Mezzana Bigli
       Michelbeke, Cyclocross, Amateurs
       Middelburg - Goes
       Middelkerke, Cyclocross
       Mierlo
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano - Vignola
       Milano, Zesdaagse
       Moerbeke, Cyclocross
       Moerbeke, Cyclocross, Amateurs
       Moerbeke, Cyclocross, Amateurs (a)
       Moerbeke, Cyclocross, Cat. C
       Mol, Cyclocross, Amateurs
       Molteno
       Momignies
       Monaco
       Monasterolo del Castello
       Montalbano
       Montauroux
       Montecatini Terme
       Montegrotto Terme
       Montelupo
       Monza (a)
       Moorsele
       Moorslede, Criterium
       Morrovalle
       Mortsel
       Mount Evans
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Munkzwalm, Cyclocross
       Munte, Cyclocross
       Munte, Cyclocross (b)
       Munte, Cyclocross, Amateurs
       Murguía
       Nancy - Strasbourg
       Nandrin, Criterium
       Naninne, Cyclocross, Amateurs
       Nantes
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclo-cross, Internationale Liefhebbers, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, USSR
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Polen
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       Nederbrakel
       Nederename
       Nederzwalm-Hermelgem, Cyclocross
       Neerheylissem
       Neeroeteren
       Negrar
       Nerviano
       Nevada City
       Newcastle, Zesdaagse
       Nibbixwoud, Amateurs
       Nice
       Nice (f)
       Niel
       Niel, Cyclocross
       Niel, Cyclocross, Amateurs
       Nieuwerkerken, Cyclocross
       Nieuwkerken-Waas
       Nieuwpoort
       Nieuwpoort (a)
       Nieuwpoort (V)
       Nijlen, Cyclocross, Cat. B
       Nijmegen
       Ninove
       Ninove (a)
       Ninove (b)
       Ninove, Cyclocross, Amateurs
       Niort (a)
       Nokere
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs (V)
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
       Norwich, Criterium
       Nottingham (d)
       Novi Ligure (a)
       Obbicht
       Oberrohrdorf
       Oberwart
       Oedelem, Cyclocross
       Oeselgem, Cyclocross, Amateurs
       Oggiono
       Oirschot (V)
       Olsene
       Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Olympische Spelen, Baan, Sprint
       Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
       Olympische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c
       Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c (a)
       Omloop van de Krimpenerwaard (V)
       Omloop van het Westerkwartier (V)
       Onkerzele, Cyclocross
       Onze-Lieve-Vrouw-Waver
       Ooigem, Amateurs
       Oost-Souburg, Amateurs
       Oostakker
       Oostakker, Amateurs
       Oostduinkerke
       Oostduinkerke (a)
       Oostende, Amateurs
       Oostende, Cyclocross, Amateurs
       Oosterhout
       Oosterhout (a)
       Oostkamp
       Oostkamp, Cyclocross
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne, Amateurs
       Oradour-sur-Glane
       Orchies
       Ossendrecht
       Otegem, Cyclocross
       Ottenburg, Cyclocross, Amateurs
       Ottignies
       Oud-Turnhout
       Oude Tonge, Amateurs
       Oudenaarde, Cyclocross
       Oudenaarde, Cyclocross (b)
       Oudenaarde, Cyclocross (c)
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Péruwelz
       Paderno
       Pamplona (a)
       Pan American Championships, Baan, 1 km, Elite
       Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
       Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Elite
       Pan American Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
       Papendrecht, Amateurs
       Parabiago (c)
       Paris - Auxerre
       Paris - Bourges
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Limoges
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Troyes
       Paris, Sprint
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Pellenberg, Cyclocross, Amateurs
       Pernod - Super Prestige
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Petegem
       Peulis, Cyclocross, Amateurs
       Peymeinade
       Pfäffikon
       Pfaffnau
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Piemonte, Criterium
       Pietra Ligure
       Pijnacker
       Pijnacker (V) (a)
       Pléaux
       Plaintel
       Plancoët
       Plessala
       Pleurtuit
       Ploërdut
       Plouay (a)
       Poeke, Cyclocross, Amateurs
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Pogny
       Pollare, Cyclocross
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontedecimo
       Pontoise
       Poperinge (a)
       Porto - Lisboa
       Poullaouen
       Prato
       Prestatyn, Criterium
       Prinsenbeek
       Promotion Pernod
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap van Zuid-Holland, Op de weg, Nederland
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Pulheim
       Putanges
       Putte
       Putte-Kapellen
       Putte, Cyclocross, Cat. A
       Puttershoek (V)
       Québec Eindklassement
       Quad Cities, Criterium
       Quiberon
       Quillan
       Ranst
       Raversijde, Cyclocross
       Raversijde, Cyclocross
       Real
       Rebecq-Rognon
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Retie
       Rijssen
       Rillaar, Cyclocross
       Rio Maior
       Ripponden
       Roanne
       Rochecorbon
       Roden (V)
       Rodez
       Roeselare
       Roeselare (a)
       Roeselare, Criterium
       Roma, U23
       Romsée
       Ronde de l'Oise
       Ronde van de IJsselmonding
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Ronse
       Ronse (b)
       Roskilde, Amateurs
       Rossano Veneto
       Rotterdam (n)
       Rotterdam (V) (c)
       Rotterdam, Zesdaagse
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Amateurs
       Ruddervoorde, Cyclocross (a)
       Ruggell
       Ruisbroek
       Ruiselede
       Rumbeke, Amateurs
       Rummen (a)
       Russikon
       Rutas de America Eindklassement
       Sérénac
       São Paulo (a)
       Saaremaa Velotuur Eindklassement
       Sabiñánigo
       Saint Peter Port
       Saint-Claud
       Saint-Pol-sur-Ternoise
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Saint-Tropez
       Salò
       Salamanca
       Salamanca (a)
       Salta
       San Damiano d'Asti
       San Ignacio
       San Vendemiano
       Sankt-Vith
       Santa Croce sull' Arno
       Santo Stefano Lodigiano
       Santpoort
       Sas van Gent
       Sas van Gent (V)
       Sassano - Cagliari
       Saussignac
       Scarlino
       Scarperia
       Schelderode, Cyclocross
       Schelderode, Cyclocross (a)
       Scheveningen (V)
       Schijndel
       Schijndel (V)
       Schoonaarde, Cyclocross
       Schoten
       Scottish Milk Race Eindklassement
       Segovia
       Seignelay
       Seillans - Draguignan
       Semmerzake, Cyclocross
       Seraing
       Sheffield (r)
       Sheffield, Criterium
       Shipston on Stour
       Sin-le-Noble
       Sinaai
       Sint Jansteen (V)
       Sint Maartensdijk (V)
       Sint Willebrord (V)
       Sint-Agatha-Berchem, Cyclocross
       Sint-Amands
       Sint-Amandsberg
       Sint-Anna, Cyclocross, Amateurs
       Sint-Denijs
       Sint-Denijs-Westrem, Cyclocross, Amateurs
       Sint-Gillis-Waas
       Sint-Job-in-'t-Goor, Cyclocross, Cat. C
       Sint-Joris-ten-Distel, Cyclocross, Amateurs
       Sint-Katelijne-Waver
       Sint-Kwintens-Lennik
       Sint-Kwintens-Lennik, Cyclocross, Amateurs
       Sint-Maria-Horebeke, Cyclocross
       Sint-Martens-Lierde
       Sint-Martens-Lierde, Cyclocross
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Niklaas, Criterium (a)
       Sint-Pieters-Leeuw
       Sleidinge
       Smetlede, Cyclocross
       Snellegem, Amateurs
       Soignies
       Soissons
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Solingen (V)
       Solleröloppet
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Southport (a)
       Southport, Criterium
       Southwick
       Sovizzo
       Spa
       Spermalie, Cyclocross, Amateurs
       Staden, Criterium, Amateurs
       Stafa
       Stal - Koersel
       Stamfordham
       Stavelot
       Steenhuffel, Cyclocross
       Steenwijk, Criterium
       Stekene
       Stekene, Cyclocross
       Stekene, Cyclocross, Amateurs
       Stockay
       Strijpen
       Strombeek-Bever
       Tarbes
       Tavarnelle
       Tavarnuzze
       Telford
       Templeuve (a)
       Temse
       Teralfene
       Thüringen-Rundfahrt, U23 Eindklassement
       Tielt, Cyclocross, Amateurs
       Tienen (b)
       Tienen, Criterium
       Tisselt
       Tongeren
       Torhout, Amateurs
       Torhout, Cyclocross (a)
       Torino - Biella (a)
       Tour d'Egypte Eindklassement
       Tour de la Guadeloupe Eindklassement
       Tour de la Nouvelle-Calédonie Eindklassement
       Tour du Gévaudan Eindklassement
       Tour du Lac Léman
       Tour of Crimea Eindklassement
       Tour of Malopolska Eindklassement
       Tour of Sochi Eindklassement
       Tour of Southland Eindklassement
       Tournai
       Tre Valli Varesine
       Tremelo, Cyclocross (a)
       Treviso (a)
       Trofeo Minardi
       Trofeo Pantalica
       Turbigo (a)
       Uitbergen, Cyclocross, Amateurs
       Ulvenhout
       Uppsala, Elite/U23
       Utrecht
       Vailly-sur-Sauldre
       Valdengo
       Valencia
       Valkenswaard
       Vancouver
       Varennes-Vauzelles
       Varignana
       Varignana (a)
       Velaines
       Veldegem, Amateurs
       Veldhoven
       Vendôme
       Vernon
       Veurne
       Veurne, Amateurs
       Viane
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vielsalm
       Vielsalm (a)
       Vigevano
       Vigo (b)
       Vigo (c)
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villance
       Villapourçon
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Vinkt, Amateurs
       Violay
       Vitoria
       Vlaardingen
       Vladslo, Cyclocross, Amateurs
       Volkegem, Cyclocross, Cat. A
       Volketswil, Cyclocross
       Vossem, Cyclocross
       Vrasene
       Vuelta a Venezuela Eindklassement
       Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
       Vught (V)
       Wädenswil
       Waarschoot
       Waasmunster
       Wakefield
       Wanfercée-Baulet
       Washington
       Wasmuel
       Wateringen
       Wavre
       Weelde, Cyclocross
       Weert
       Welkenraedt
       Wemeldinge
       Wemeldinge (b)
       Wemmel, Cyclocross
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Amateurs
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
       Werkendam (V)
       Wernhout (V)
       Wervik
       Wervik, Cyclocross
       Wesseling (V)
       West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
       Westende
       Westerbork (V)
       Westrode
       Westrozebeke
       Wetteren, Cyclocross
       Wetteren, Cyclocross (a)
       Wetteren, Cyclocross, Amateurs
       Wetteren, Cyclocross, Amateurs (a)
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon, Cyclocross
       Wetzikon, Cyclocross
       Wezembeek-Oppem
       Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Amateurs
       Wichelen, Cyclocross
       Wichelen, Cyclocross (a)
       Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
       Wiesbaden
       Willebroek
       Wilrijk, Dernycriterium
       Wilsele
       Wilskerke, Cyclocross, Amateurs
       Wingene
       Wingene, Cyclocross
       Woerden (a)
       Woesten
       Wohlen
       Woldingham
       Wolvega (V)
       Wolvertem, Cyclocross, Cat. A
       Woodstock, Criterium
       Wuustwezel
       Yarra
       Yorkshire, Cyclocross
       Ytong Bohemia Tour Eindklassement
       Závod Míru, Junioren Eindklassement
       Zürich
       Zürich, Amateurs
       Zürich, Cyclocross
       Zürich, Zesdaagse
       Zaffelare, Cyclocross, Amateurs
       Zambana
       Zandhoven
       Zarren, Cyclocross
       Zaventem
       Zele
       Zele (a)
       Zele (b)
       Zele (c)
       Zele, Cyclocross
       Zelzate, Cyclocross
       Zerkegem, Amateurs
       Zevekote, Cyclocross
       Zillebeke, Cyclocross
       Zolder, Cyclocross, Amateurs
       Zomergem
       Zonhoven, Cyclocross, Cat. B
       Zottegem
       Zottegem, Amateurs
       Zwankendamme, Cyclocross, Amateurs
       Zwevegem
       Zwevegem, Cyclocross, Amateurs
       Zwevezele
       Zwevezele, Cyclocross, Amateurs
       Zwijnaarde
       Zwijnaarde (a)
       Zwijnaarde, Criterium, Amateurs
       Zwijndrecht
       Zwolle

    rss

    Members online: