Hallo bezoeker   |   Aanmelden  |   Gebruikersnaam/Wachtwoord vergeten?
Gebruikersnaam:  Wachtwoord: 
        Bookmark and Share




Wedstrijden 1964

Etappewedstrijden
   Österreich-Rundfahrt
   Bain-de-Bretagne
   Calingasta
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit du Morbihan
   Clásico RCN
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Cursa Scintei
   Doble Melo
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   Essor Breton
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Giro d'Italia
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro di Sardegna
   GP du Midi-Libre
   GP Robbialac
   Hammonds Prize Medal Two Day
   Hoegaarden (a)
   Hulst, Amateurs
   Košice - Tatry - Košice
   Kroz Srbiju
   Laken, Amateurs (c)
   Lidice
   Lisboa - Setubal
   Lubbeek
   Marseille (c)
   Mil Millas Orientales
   Milk Race
   Morecambe
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
   Olympia's Tour
   Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
   Paris - Luxembourg
   Paris - Nice
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Red Rose Grand Prix Two Day
   Ronde van België
   Ronde van België, Amateurs
   Ronde van België, Onafhankelijken
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Scottish Milk Race
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Star Trophy Road Series
   Tour d'Anjou
   Tour de France
   Tour de Hongrie
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Herault
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Yonne
   Tour de Luxembourg
   Tour de Picardie
   Tour de Pologne
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Tunisie
   Tour du Maroc
   Tour du Maroc
   Tour du Nord
   Tour du Saint-Laurent
   Tour du Sud-Est
   Tour of Albania
   Tour of the South West
   Tour of Ulster
   Tour of Yugoslavia
   Volta a Portugal
   Volta Ciclista a Catalunya
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Cantabria
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Cuba
   Vuelta a España
   Vuelta a Guatemala
   Vuelta a Levante
   Vuelta al Valle -Arg-
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista de Viña del Mar
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta de la Juventud Mexicana
   Westouter, Cyclocross (a)
   Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
   Závod Míru (a)
   Zele, Amateurs
Andere wedstrijden
   's Gravendeel, Amateurs
   't Schijf, Amateurs
   's Gravenwezel, Cyclocross, Amateurs
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aartrijke (a)
   Aartselaar (b)
   Aberfoyle
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Achtmaal
   Affligem (a)
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alençon
   Alken
   Allassac
   Alphen aan de Rijn, Amateurs
   Ambert
   Amorebieta
   Amsterdam
   Aniche
   Antibes
   Antwerpen - Ougrée
   Antwerpen (d)
   Antwerpen, Zesdaagse
   Anzegem, Cyclocross
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Archer International Grand Prix
   Arcore
   Arendonk
   Argentan
   Armagh
   Arras
   Arrate
   Asper
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Asse, Cyclocross, Amateurs (b)
   Assebroek
   Assen (V)
   Assenede, Cyclocross
   Assent
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Auch
   Austral Wheelrace
   Auvelais
   Auvelais (b)
   Auxerre
   Avelgem
   Avelgem, Onafhankelijken
   Axel, Amateurs
   Baardegem, Cyclocross
   Baarle-Nassau
   Baasrode
   Baasrode (a)
   Bad Schwalbach
   Badhoevedorp, Amateurs
   Bagshot, Cyclocross
   Bakewell
   Balen
   Bannalec
   Baracaldo
   Barcelona - Andorra
   Barnsley
   Basel
   Baslow
   Bavegem
   Bavel, Amateurs
   Bavikhove
   Beacon Hill
   Beaumont Trophy
   Beernem
   Beernem, Cyclocross
   Beernem, Onafhankelijken
   Beervelde
   Beervelde, Cyclocross
   Bellegem
   Bellingen, Cyclocross, Amateurs
   Bellingham
   Belsele (a)
   Belsele, Cyclocross, Amateurs
   Belvoir
   Berendrecht
   Bergamo (c)
   Beringen
   Berkel, Amateurs
   Berlare
   Berlare (a)
   Berlin - Angermünde - Berlin
   Berlin (g) Eindklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Zesdaagse
   Berlin, Zesdaagse (a)
   Bern
   Bern (b)
   Bernos
   Bernos-Beaulac
   Betekom
   Beveren-Waas
   Beveren-Waas (a)
   Bierbeek
   Bierges
   Bilbao
   Bilbao (e)
   Bilzen
   Binkom, Cyclocross, Amateurs
   Binningen, Cyclocross
   Blendheim Park (a)
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bologna - Raticosa
   Bonheiden
   Boom
   Bordeaux - Paris
   Bordeaux - Saintes
   Borgerhout
   Borgloon
   Borgloon (a)
   Borgosesia
   Bornem
   Borsbeke, Cyclocross
   Bottelare
   Boucles de la Seine St Denis
   Boulogne-sur-Mer
   Bourbriac
   Bourcefranc
   Boussac
   Brabantse Pijl
   Bradford (b)
   Bradford (d)
   Bradford, Junioren
   Braine-le-Comte
   Bramley, Chrono
   Brasschaat
   Brasschaat (b)
   Bray
   Bray
   Breda
   Breda (b)
   Breendonk
   Brest
   Brigueil-le-Chantre
   Brioude
   British Best All Rounder
   Brive-la-Gaillarde (b)
   Brugg
   Brugge
   Brugge, Onafhankelijken
   Brussegem, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Charleroi - Brussel/Bruxelles
   Brussel/Bruxelles - Evere, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Liège, Onafhankelijken
   Brussel/Bruxelles - Meulebeke
   Brussel/Bruxelles - Oetingen, Amateurs
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Verviers
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles , Zesdaagse
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Bruxelles - Nandrin
   Buenos Aires, Zesdaagse
   Buggenhout
   Buggenhout (b)
   Buggenhout (c)
   Bulle
   Burcht
   Burgenland Rundfahrt
   Burgos
   Burnie, Australienne
   Burnie, Scratch
   Burst
   Bussières
   Buxton
   Cabra
   Caen
   Callac
   Camaiore
   Cambrai
   Camors
   Camucia
   Cannes (b)
   Casentino
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Cesenatico
   Châteaugiron
   Châteaulin
   Châteauneuf-du-Faou
   Châtellerault
   Challenge Sedis
   Championat d'Auvergne
   Charleroi
   Charlieu
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Chaumeil
   Chaumont-Gistoux (a)
   Chef-Boutonne
   Circuit Cycliste Sarthe Eindklassement
   Circuit d'Aquitaine
   Circuit d'Auvergne
   Circuit des Frontières
   Circuit des genêts verts
   Circuit des régions frontalières Mouscron
   Circuit du Port de Dunkerque
   Circuit Franco-Belge
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Mezzanese
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Col San Martino
   Collecchio
   Colmar
   Combourg
   Commentry
   Commentry (a)
   Condé
   Conflans-Sainte-Honorine, Cyclocross
   Consett
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Casale
   Coppa Ciuffenna
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   Corréa
   Corsa Coppi
   Corsico
   Critérium des As
   Critérium Martini, Cyclocross
   Cupra Marittima
   Curia
   Düren
   Daknam, Amateurs
   De Panne
   De Panne, Criterium
   De Pinte (a)
   De Trouwe Veldrijder
   Deerlijk
   Deftinge, Cyclocross
   Deinze
   Deinze (b)
   Delph
   Den Haag (d)
   Den Haag (g)
   Den Haag, Cyclocross
   Denain
   Denderleeuw
   Denderleeuw (a)
   Dendermonde
   Desselgem
   Devonport, Scratch
   Diepenbeek, Onafhankelijken
   Diest, Cyclocross, Amateurs
   Dikkelvenne, Cyclocross
   Diksmuide, Criterium
   Dinteloord
   Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië
   Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
   Doble Bragado Eindklassement
   Dordrecht
   Dortmund (l)
   Dortmund, Zesdaagse
   Dover - London
   Dubnica (b)
   Dudzele
   Duffel
   Durango
   Dworp (a)
   E3 Harelbeke
   Ede
   Eede
   Eeklo
   Eeklo, Cyclocross (b)
   Eine
   Eisden
   Eisden, Criterium
   Eke
   Ekeren (a)
   Elfstedenronde
   Elfstedenronde, Onafhankelijken
   Elsloo
   Emblem, Cyclocross, Amateurs
   Empoli
   Erembodegem
   Erembodegem (a)
   Erfurt
   Erpe (a)
   Ertvelde (c)
   Ertvelde, Onafhankelijken
   Erwetegem, Cyclocross
   Erwetegem, Cyclocross, Amateurs
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschenbach
   Essen, Zesdaagse
   Essex (a)
   Essex (b)
   Este
   Estella (e)
   Eu
   Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Evergem (a)
   Evreux
   Felletin
   Ferrière-la-Grande
   Ferryhill Eindklassement
   Firenze - Viareggio
   Flèche du Sud Eindklassement
   Flèche Wallonne
   Flawinne (V)
   Foligno
   Fougères
   Fourchambault
   Fourmies
   Frank Tidmarsh Memorial Grand Prix
   Frankfurt, Zesdaagse
   Ganshoren
   Ganshoren, Amateurs
   Gap
   Gavere
   Gavere, Cyclocross
   Geel (a)
   Geetbets (a)
   Gembloux
   Gendringen, Amateurs
   Genk
   Genk - Oudegem
   Gent - Gent, Onafhankelijken
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent - Wevelgem, Amateurs
   Gent (a)
   Gentbrugge
   Genua - Nice
   Geraardsbergen (a)
   Getxo
   Getxo (f)
   Gippingen (a)
   Girlington Kermesse
   Giro del Belvedere
   Giro del Lazio
   Giro del Ticino
   Giro del Veneto
   Giro dell'Appennino
   Giro della Provincia di Reggio Calabria
   Giro della Romagna
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro di Campania
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Gistel
   Gistel, Cyclocross
   Giussano, Cyclocross
   Goirle
   Goostrey
   Gorinchem (V)
   Gouda, Amateurs
   Gourin
   GP Bodson
   GP Catalunya
   GP de Belgique
   GP de France
   GP de la Tomate
   GP des Nations
   GP Kanton Genève
   GP Liberazione, U23
   GP Palio del Recioto
   Graauw, Amateurs
   Grafton - Inverell
   Graignes
   Grauw
   Grenchen
   Grimbergen, Cyclocross, Amateurs
   Grobbendonk (a)
   Guénin
   Guérande
   Guéret
   Guéret (b)
   Guebwiller
   Guerlesquin
   Gullegem
   Hénon
   Haacht
   Hamme
   Handzame (a)
   Hannut, Onafhankelijken
   Hansweert, Amateurs
   Harelbeke (a)
   Harelbeke (b)
   Harelbeke, Onafhankelijken
   Harzrundfahrt
   Hasselt
   Heemskerk
   Heestert - Doornik - Heestert, Onafhankelijken
   Heist-op-den-Berg
   Heist-Op-Den-Berg, Cyclocross
   Heist, Cyclocross
   Helchteren
   Hemel Hempstead
   Hennebont
   Herald Sun Tour Eindklassement
   Herentals, Criterium
   Herenthout (a)
   Hertford
   Heule
   Heusden
   Heusden-Zolder
   Heusden, Cyclocross
   Heusden, Cyclocross, Amateurs
   Hoboken
   Hoegaarden (b)
   Hoeilaart - Diest - Hoeilaart
   Hoepertingen
   Holme Moss
   Holy Saturday Classic
   Hombeek, Cyclocross
   Hombeek, Cyclocross
   Hombeek, Cyclocross (b)
   Hoofdplaat, Amateurs
   Hooglede, Cyclocross
   Hoogstraten (a bis)
   Hoogstraten (a)
   Hoogstraten, Amateurs
   Horwich (b)
   Houthulst
   Huelgoat
   Huesca
   Huijbergen
   Huijbergen, Cyclocross
   Huldenberg
   Hull (c)
   Hulst
   Hulst - Tessenderlo
   Hulst, Amateurs (a)
   Hulste
   Humbeek, Cyclocross
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Imola
   Impe, Onafhankelijken
   Inca
   Ingelmunster (a)
   Irish Sea Tour of the North Eindklassement
   Isbergues
   Isle of Man (a)
   Issoire
   Izenberge
   Jabbeke, Cyclocross
   Jadranska Magistrala Eindklassement
   Jezus-Eik, Cyclocross
   København, Amateurs, Sprint
   København, Omnium
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (h)
   Köln, Cyclocross (b)
   Köln, Zesdaagse
   Kalken, Cyclocross
   Kalmthout (a)
   Kampenhout
   Kampenhout, Amateurs
   Kampioenschap van Henegouwen, Onafhankelijken
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen, Onafhankelijken
   Kapellen
   Kassel, Amateurs
   Kemzeke (a)
   Kessel - Lier
   Klein Vorst
   Klingnau
   Knesselare, Cyclocross
   Knokke (a)
   Koersel
   Koksijde
   Kontich
   Kontich (b)
   Kortemark
   Kortenberg
   Kortenberg, Amateurs
   Kortenberg, Cyclocross
   Kortenhoef
   Kortessem (a)
   Kortrijk - Galmaarden, Onafhankelijken
   Kortrijk, Criterium
   Kruiningen
   Kruishoutem (a)
   Kumtich
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kuurne, Onafhankelijken
   Kwaadmechelen
   La Chapelle-Janson
   La Clayette
   La Couronne
   La Machine
   La Reineta
   La Seyne
   La Trimouille
   Laarne, Cyclocross
   Labastide-d'Armagnac
   Laguirande
   Laigueglia
   Lalinde
   Lanaken
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landegem
   Langemark
   Langemark (b)
   Lanrélas
   Latrobe, Australienne
   Latrobe, Scratch
   Launceston, Zesdaagse
   Laval
   Le Poiré-sur-Vie
   Le Puy
   Lede
   Lede, Cyclocross
   Ledegem (a)
   Leeds (d)
   Leerbeek, Amateurs
   Legnano (b)
   Leiderdorp, Amateurs
   Lekkerkerk
   Lembeek, Cyclocross
   Lendelede
   Leopoldsburg
   Lessines
   Leuven
   Leuven - Gent, Onafhankelijken
   Leuven (a)
   Leval-Trahegnies, Cyclocross, Amateurs
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - La Gleize, Junioren Eindklassement
   Lichtervelde
   Lier
   Lillers
   Limoges
   Lincoln
   Lisboa - Porto
   Liverpool (a) Eindklassement
   Liverpool (e)
   Liverpool (g)
   Llodio
   Lochristi - Hyfte, Cyclocross, Amateurs
   Loenhout, Amateurs
   Lokeren
   Lokeren, Amateurs
   Lommel (a)
   Lommel (b)
   Lommel, Criterium
   Londerzeel (d)
   Londerzeel, Amateurs
   London
   London - Holyhead
   London (t)
   London, Amateurs
   London, Amateurs, Sprint
   Lorient
   Lubersac
   Lugano, Chrono
   Lutlommel
   Luxembourg
   Luxembourg (c)
   Luxembourg, Cyclocross
   Lyon
   Lyon (f)
   München - Zürich
   Münster, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maassluis
   Machelen
   Machelen, Onafhankelijken
   Mackeson
   Made, Criterium
   Madrid, Zesdaagse
   Maggiora
   Maleizen, Cyclocross
   Malveira
   Manchester, Amateurs
   Manchester, Amateurs (a)
   Manx International, Amateurs
   Manx Mountain
   Marmo
   Massemen, Cyclocross
   Mater, Cyclocross
   Maurs (a)
   Mazé, Cyclocross
   Mechelen
   Mechelen, Cyclocross (a)
   Media Agua
   Meerbeke
   Meerbeke, Cyclocross
   Meerhout (a)
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne, Zesdaagse
   Melle
   Melle (b)
   Melle, Amateurs
   Melsele (a)
   Mende
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Mercatale Valdarno
   Merchtem, Amateurs (a)
   Mere
   Merelbeke
   Merelbeke (a)
   Merelbeke, Amateurs
   Merelbeke, Cyclocross (a)
   Merelbeke, Cyclocross (b)
   Merksem (a)
   Merseyside
   Merseyside, Cyclocross
   Meulebeke
   Meymac
   Middelkerke, Cyclocross
   Mierlo
   Milano - Busseto
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano - Vignola
   Milano, Zesdaagse
   Miniac-Morvan
   Miramas
   Miramont-de-Guyenne
   Moerbeke, Cyclocross (a)
   Mol
   Molenstede
   Monaco (a)
   Monaco (b)
   Mont Faron - Ligne
   Mont Faron, Chrono
   Montélimar
   Montalbano
   Montanino
   Montecatini Terme
   Montjuich, Criterium
   Montmorillon
   Montréal, Zesdaagse
   Montréal, Zesdaagse (b)
   Monza
   Moorsele
   Moorslede, Criterium
   Morat/Murten
   Morecambe
   Mortsel
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mouscron
   Mouscron (b)
   Munte, Cyclocross
   Munte, Cyclocross, Amateurs
   Névez
   Nancy - Strasbourg
   Nantes
   Naranco
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Profs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechoslowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Interclubs, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Joegoslavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Frankrijk
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   Nazareth
   Neder-Over-Heembeek, Junioren
   Nederbrakel
   Nederbrakel (b)
   Nederbrakel (c)
   Nederbrakel (d)
   Nederename, Cyclocross (b)
   Nerviano
   Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
   New Brighton
   Niel, Cyclocross
   Niel, Cyclocross, Amateurs
   Nieuwerkerken
   Nieuwerkerken, Cyclocross
   Nijlen (a)
   Nijlen, Cyclocross
   Ninove
   Ninove (b)
   Ninove, Cyclocross
   Nokere
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Amateurs
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Nottingham (a)
   Novi Ligure
   Nyon
   Oakenclough
   Objat
   Odense
   Oedelem
   Oelegem, Cyclocross
   Oeselgem, Cyclocross
   Oggiono
   Oirschot
   Okegem, Cyclocross
   Oldenzaal
   Olen
   Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Achtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Olympische Spelen, Baan, Sprint
   Olympische Spelen, Baan, Tandem, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Amateurs
   Olympische Spelen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Onafhankelijken
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c
   Omloop Het Volk voor beloften en elite z/c (a)
   Onkerzele, Cyclocross
   Onze-Lieve-Vrouw-Waver
   Oordegem (a)
   Oostakker
   Oostakker, Cyclocross
   Oostakker, Cyclocross
   Oostakker, Cyclocross
   Oostakker, Cyclocross, Amateurs
   Oostakker, Cyclocross, Amateurs
   Oostende (a)
   Oostende, Cyclocross (b)
   Oosterhout
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Opbrakel
   Opwijk
   Opwijk, Cyclocross
   Oradour-sur-Glane
   Orchies
   Orense
   Ossendrecht
   Ottenburg, Cyclocross
   Oud-Vossemeer, Amateurs
   Oudegem
   Oudegem, Amateurs
   Oudenaarde
   Oudenaarde, Cyclocross (c)
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Overmere, Cyclocross
   Overpelt (a)
   Pamplona
   Pamplona (d)
   Panton Memorial
   Papendrecht
   Papendrecht, Amateurs
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Eu
   Paris - Ezy
   Paris - La Ferté-Bernard
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Tours
   Paris - Troyes
   Paris (d)
   Paris (f)
   Paris, Amateurs, Sprint
   Paris, Sprint
   Penistone
   Pernod - Super Prestige
   Perth, Zesdaagse
   Pescara
   Pescara, Elite/U23
   Petegem
   Piemonte
   Pléaux
   Plémet
   Plévin
   Plessala
   Ploërdut
   Plonéour-Lanvern
   Plouëc
   Plouay
   Ploudalmézeau
   Plouigneau
   Plounevez-Quintin
   Pluméliau
   Plumelec
   Pluneret
   Poeldijk
   Pola de Lena
   Polymultipliée
   Pommeroeul (a)
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Pontrieux
   Ponzano Magra
   Poperinge (a)
   Port-Brillet
   Porto - Lisboa
   Poullaouen
   Prato
   Prinsenbeek
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
   Puteaux
   Putte
   Putte-Kapellen
   Puttershoek, Amateurs
   Puurs (a)
   Québec, Zesdaagse
   Quad Cities, Criterium
   Quemper-Guézennec
   Querrien
   Quiberon
   Quillan
   Ranst, Cyclocross, Amateurs
   Raversijde, Onafhankelijken
   Relegem, Amateurs
   Rennes (a)
   Rijen
   Rijkevorsel (a)
   Rijmenam
   Rijsbergen
   Rio Maior
   Riom
   Robbiano
   Roeselare (b)
   Roeselare (c)
   Roeselare (e)
   Roeselare, Criterium
   Romershoven
   Romsée - Stavelot - Romsée
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Haspengouw
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen (a)
   Ronde van Vlaanderen, Onafhankelijken
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronse
   Roquevaire
   Rotterdam, Amateurs (a)
   Roubaix - Cassel - Roubaix
   Rousies
   Route de France, U23 Eindklassement
   Ruddervoorde
   Ruiselede
   Rummen
   Sévignac
   São Paulo (d)
   Saaremaa Velotuur Eindklassement
   Saddleworth
   Saint-Brieuc
   Saint-Brieuc (b)
   Saint-Céré
   Saint-Claud
   Saint-Georges-de-Chesné
   Saint-Hilaire-les-Places
   Saint-Just-la-Pendue
   Saint-Just-sur-Loire
   Saint-Lormel
   Saint-Méen-le-Grand
   Saint-Ouen-du-Tilleul
   Saint-Raphaël
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   Saint-Vallier
   San Costanzo
   San Salvador del Valle
   San Sisto
   Santa Croce sull' Arno
   Sanvignes
   Sassari - Cagliari
   Sassenheim, Amateurs
   Saussignac
   Schellebelle
   Scherpenheuvel
   Schiedam
   Schilde, Cyclocross
   Schoten
   Schoten - Willebroek
   Schoten, Onafhankelijken
   Sebnitz
   Seignelay
   Sheffield (h)
   Sheffield (i)
   Sierra de Guadarrama
   Simpelveld
   Sinaai, Onafhankelijken
   Sint Willebrord
   Sint-Amands
   Sint-Amandsberg
   Sint-Andries
   Sint-Andries (b)
   Sint-Anna, Cyclocross, Amateurs
   Sint-Eloois-Winkel, Onafhankelijken
   Sint-Genesius-Rode
   Sint-Gillis-bij-Dendermonde, Criterium, Amateurs
   Sint-Jans-Molenbeek, Amateurs
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Lambrechts-Woluwe
   Sint-Lenaarts
   Sint-Lievens-Esse
   Sint-Martens-Latem, Cyclocross
   Sint-Martens-Lierde
   Sint-Martens-Lierde, Cyclocross
   Sint-Niklaas (a)
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sirault, Cyclocross
   Sirault, Cyclocross
   Sizun
   Sizun
   Sleidinge
   Soissons
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solesmes
   Solleröloppet
   Somerville
   Somma Lombardo
   Southport
   Southwick
   Sprundel
   Stal - Koersel
   Stalybridge
   Stein (a)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Stene, Cyclocross
   Sterrebeek, Amateurs
   Stoke-Sub-Hamdon
   Strombeek-Bever
   Telegraph Trophy
   Templeuve
   Temse
   Terheijden
   Tervuren
   Tervuren, Cyclocross (a)
   Tervuren, Cyclocross (b)
   Tessenderlo
   Tessenderlo, Criterium
   Thizy
   Tielt - Antwerpen - Tielt
   Tielt, Cyclocross
   Tienen
   Tienen (c)
   Tisselt, Cyclocross
   Tollembeek, Cyclocross, Amateurs
   Tongeren
   Torhout
   Torino - Biella
   Torres Vedras (a)
   Tour de Corrèze
   Tour des Crombrailles Eindklassement
   Tour des Quatre-Cantons
   Tour du Roussillon Amateur Internationaux, Amateurs Eindklassement
   Tour of Crimea Eindklassement
   Tour of East Anglia2 e etappe
   Tour of Malopolska Eindklassement
   Tour of Southland Eindklassement
   Tour of the Cotswolds
   Trédion
   Tre Valli Varesine
   Treviso (a)
   Trofeo Assalit
   Trofeo Borras
   Trofeo del Sprint
   Trofeo Jaumendreu
   Trofeo Masferrer
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Minardi
   Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza, U23
   Trofeo Salvatore Morucci
   Turnhout (a)
   Ulvenhout
   Uppsala, Elite/U23
   Ussel
   Vailly-sur-Sauldre
   Valognes
   Vannes
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Vaux Gold Tankard
   Vayrac
   Veldhoven
   Vergt
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Vichy
   Villabona
   Villafranca de Ordizia (a)
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Violay
   Virginal, Amateurs
   Visé
   Vladslo, Cyclocross
   Vlijmen
   Vorst - Brussel
   Vorst, Amateurs
   Vossem, Cyclocross
   Vrasene
   Vuelta a El Salvador Eindklassement
   Vuelta a Venezuela Eindklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Eindklassement
   Waarschoot
   Waasmunster
   Wally Gimber Trophy Tenterden
   Walshoutem
   Waregem (b)
   Washington
   Wasmuel
   Wavre
   Weekend Ardennais
   Wemmel, Amateurs
   Wemmel, Cyclocross
   Wenduine , Cyclocross
   Werchter
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
   Wernhout
   West Yorkshire Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
   Westouter (a)
   Westrozebeke
   Wetteren (b)
   Wetteren, Dernycriterium
   Wettingen
   Wevelgem (a)
   Wezembeek-Oppem
   White Hope Sprint Trophy, Amateurs, Sprint
   Willebroek
   Wilrijk, Dernycriterium
   Winenne
   Wingene
   Worcester St Johns Grand Prix
   Wortegem
   Yorkshire, Cyclocross
   Zürich (a)
   Zürich, Amateurs
   Zürich, Zesdaagse
   Zaffelare, Cyclocross
   Zandhoven
   Zedelgem
   Zeebrugge
   Zegge, Amateurs
   Zele (b)
   Zele (c)
   Zellik
   Zelzate , Cyclocross (a)
   Zemst-Laar, Cyclocross
   Zemst, Cyclocross
   Zemst, Cyclocross (a)
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zevekote, Cyclocross
   Zichem
   Zingem (b)
   Zingem, Criterium
   Zoetermeer
   Zoetermeer (b)
   Zolder
   Zomergem, Onafhankelijken
   Zonhoven (a)
   Zonhoven, Cyclocross
   Zonnebeke (a)
   Zonnegem (a)
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zoutenaaie, Cyclocross
   Zuidland
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwijnaarde , Amateurs
   Zwijndrecht -B- (a)
   Zwijndrecht -B- (b)
   Zwolle (b)



rss

Members online: