Olympische Spelen, Op de weg, Elite 1996


Onbekend
Datum: 31-07-1996
Afstand: 221,8 km
Weg - Olympisch kampioenschap
Start:
Aankomst:
UCI-categorie: JO
Hoofdindex Olympische Spelen, Op de weg, Elite

Uitslag

1 Pascal Richard  SUIin 04h 53m 56s
2 Rolf Sørensen  DENop
3 Maximilian Sciandri  GBRop 02s
4 Frankie Andreu  USAop 01m 14s
5 Richard Virenque  FRAop
6 Melchor Mauri Prat  ESPop 01m 15s
7 Fabio Baldato  ITAop 01m 28s
8 Michele Bartoli  ITAop
9 Zbigniew Spruch  POLop 01m 29s
10 Johan Museeuw  BELop
11 Jesper Skibby  DENop
12 Lance Armstrong  USAop
13 Dmitri Konychev  RUSop 02m 29s
14 Serguei Outschakov  UKRop
15 Wilfried Peeters  BELop 02m 32s
16 Olaf Ludwig  GERop 02m 36s
17 Laurent Brochard  FRAop 02m 37s
18 Arvis Piziks  LATop
19 Neil Stephens  AUSop 02m 38s
20 Erik Zabel  GERop 02m 47s
21 Laurent Jalabert  FRAop
22 Kaspars Ozers  LATop
23 Robbie McEwen  AUSop 02m 48s
24 Jaan Kirsipuu  ESTop
25 Frank Vandenbroucke  BELop
26 Miguel-Maria Indurain Larraya  ESPop
27 Vassili Davidenko  USAop
28 Rolf Aldag  GERop
29 Andrei Kivilev  KAZop
30 Ján Svorada  CZEop
31 Juris Silovs  LATop
32 Francesco Casagrande  ITAop
33 Andrei Tchmil  BELop
34 Michel Lafis  SWEop
35 Glenn Magnusson  SWEop
36 Lauri Aus  ESTop
37 Maurizio Fondriest  ITAop
38 Erik Dekker  NEDop
39 Orlando Sérgio Gomes Rodrigues  PORop
40 Brian Holm  DENop
41 Steve Bauer  CANop
42 Lars Michaelsen  DENop
43 Oleg Pankov  UKRop
44 Werner Riebenbauer  AUTop
45 Erik Breukink  NEDop
46 Harald Morscher  AUTop
47 Ruber Alveiro Marin Valencia  COLop
48 Pedro Miguel Gonçalves Lopes  PORop
49 Andres Lauk  ESTop 02m 50s
50 Slawomir Chrzanowski  POLop
51 Pavel Tonkov  RUSop
52 Beat Zberg  SUIop
53 Alexandre Vinokourov  KAZop
54 Peter Wrolich  AUTop
55 Markus Andersson  SWEop
56 Aart Vierhouten  NEDop
57 Joona Laukka  FINop
58 Piotr Ugrumov  LATop
59 Milan Dvorščík  SVKop
60 Johan Bruyneel  BELop 02m 51s
61 Douglas Ryder  RSAop
62 Georg Totschnig  AUTop
63 Kari Myyryläinen  FINop
64 Michael Barry  CANop
65 Damian McDonald  AUSop
66 Ric Reid  NZLop
67 Abraham Olano Manzano  ESPop 02m 52s
68 Ján Valach  SVKop
69 Pavel Kavetzki  BLRop
70 Robert Pintaric  SLOop
71 Eduardo Graciano  MEXop 02m 53s
72 David McCann  IRLop
73 Veaceslav Oriel  MDAop
74 Greg Randolph  USAop
75 Gordon Fraser  CANop
76 George Hincapie Garcés  USAop
77 Manuel Fernandez Gines  ESPop
78 Nuno Duarte Silva Marta  PORop
79 Malcolm Elliott  GBRop
80 Eric Wohlberg  CANop 02m 54s
81 Peter Luttenberger  AUTop
82 Mario Cipollini  ITAop
83 Didier Rous  FRAop
84 Javier de Jesus Zapata Villada  COLop
85 Aleksandr Shefer  KAZop
86 Oscar Alveiro Giraldo Hernandez  COLop
87 Bjarne Riis  DENop 02m 55s
88 Jacques Landry  CANop
89 Andrei Teteriouk  KAZop
90 Eduardo Uribe  MEXop
91 Mauro Ribeiro  BRAop
92 Dainis Ozols  LATop
93 Steve Hegg  USAop
94 Tomasz Brozyna  POLop 02m 56s
95 Remigius Lupeikis  LTUop
96 Raido Kodanipork  ESTop
97 Blaine Fergus Wickner  RSAop
98 Stephen Hodge  AUSop 02m 57s
99 John Tanner  GBRop
100 Djamolidine Abduzhaparov  UZBop
101 Marino Alonso Monje  ESPop
102 Patrick Jonker  AUSop
103 Evgueni Berzin  RUSop
104 Alex Zülle  SUIop 02m 58s
105 Rolf Järmann  SUIop
106 Romans Vainsteins  LATop
107 Frédéric Moncassin  FRAop 02m 59s
108 Tristan Hoffman  NEDop
109 Tom Steels  BELop 03m
110 Thomas Frischknecht  SUIop 03m 08s
111 Danny Nelissen  NEDop 03m 14s
112 Cândido Joaquim Venda Moreira Barbosa  PORop 07m 33s
113 Evgeni Golovanov  BLRop 11m 42s
114 José Bento Azevedo Carvalho  PORop
115 Pavel Zaduban  SVKop 11m 43s
116 Hussein Jose Monsalve Madrid  VENop
117 Irving Jaime Aguilar Robles  MEXop

  Uitslag Details:

Er zijn helaas nog geen foto's in dit album.
  Afbeelding toevoegen