Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 4404 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Shenfield (Groot-Brittannië)
Essex C.R.A. 10 Time Trial
Shenley (Groot-Brittannië)
Poly Road Race
Shenley (Groot-Brittannië)
North Middlesex & Hertfordshire C.A. 50 Time Trial
Shenstone, Junioren (Groot-Brittannië)
Circuit of Shenstone
Shenzhen (China)
Night Road Cycle Tour
Shenzhen (China)
Guangdong Green Road
Shenzhen (a) (China)
Shenzhen (b) (China)
Shenzhen Red Bull Race
Shenzhen (c) (China)
Shenzhen (d) (China)
Dapeng Taokas Cup
Shepparton (Australië)
Keith Esson Memorial - Shepparton
Shepparton (a) (Australië)
Scott People's Memorial, Scotty's Race
Shepparton, BMX Supercross (Australië)
Sherbrooke, Cyclocross (Canada)
# 1
Sherbrooke, Cyclocross (a) (Canada)
# 2
Sherbrooke, Cyclocross (V) (Canada)
# 1
Sherbrooke, Cyclocross (V) (a) (Canada)
# 2
Sherbrooke, Cyclocross, Junioren (Canada)
# 1
Sherbrooke, Cyclocross, Junioren (Canada)
# 2
Sheriff Hutton (Groot-Brittannië)
Sheriff Hutton (V) (Groot-Brittannië)
Circuit of Sheriff Hutton
Sheriff Hutton, Junioren (Groot-Brittannië)
Circuit of Sheriff Hutton Junior Road Race
Sherwood (Groot-Brittannië)
Sherwood Acorn Road Race
Sherwood, Chrono (Groot-Brittannië)
Sherwood 50 Time Trial
Sherwood, Mountainbike (Groot-Brittannië)
Sherwood Pines
Sherwood, Mountainbike (V) (Groot-Brittannië)
Sherwood Pines
Shildon (Groot-Brittannië)
Brusselton Road Race
Shildon, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Crescent Shildon Cyclo Cross
Shinyanga (Tanzania)
Nane Nane Classic
Shiojiri, Cyclocross (Japan)
Shiojiri, Cyclocross (V) (Japan)
Shipley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Beauvale C.C. Shipley Sort - Out Cyclo Cross
Shipston on Stour (Groot-Brittannië)
Tour of the Cotswolds
Shipston on Stour, Junioren (Groot-Brittannië)
Valley of the Cotswolds Junior Road Race
Shirahama, Chrono (Japan)
JBCF Time Trial Nanki Shirahama
Shirahama, Criterium (Japan)
Shirahama Critelium, Criterium
Shiraz (Iran)
Shirley (Groot-Brittannië)
South Western Christmas Cyclo Cross
Shirley - Liveridge Hill (Groot-Brittannië)
Warstone B.C. Road Race
Shirley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Circuit of the Sods
Shirley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Dulwich Paragon C.C. Cyclo Cross
Shirley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
De Laune Shirley Hills Cyclo Cross
Shirley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
South Western Shirley Hills Cyclo Cross
Shirley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Festival R.C. - Shirley Hills Cyclo Cross
Shirley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
G.S. Borossa Cyclo Cross
Shirley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Shirley Hills - I.C.S. Trophy Cyclo Cross
Shirley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Norwood Paragon C.C. - Shirley Hills Cyclo Cross
Shirley, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Crusader C.C. Cyclo Cross
Shirley, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Festival R.C. - Shirley Hills Novices Cyclo Cross
Shitai (China)
Shizuoka-shi (Japan)
Challenge Cycle Road Race
Shizuoka-shi, Keirin (Japan)
Japan Track Cup
Shizuoka-shi, Keirin (V) (Japan)
Japan Track Cup
Shizuoka-shi, Puntenkoers (Japan)
Japan Track Cup
Shizuoka-shi, Puntenkoers (V) (Japan)
Japan Track Cup
Shizuoka-shi, Sprint (Japan)
Japan Track Cup
Shizuoka-shi, Sprint (V) (Japan)
Japan Track Cup
Shoham, Criterium (Israël)
Shoham, Criterium (Israël)
Shoham, Criterium (Israël)
Shotley Bridge, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Shotley Bridge Cyclo Cross
Shrewsbury (Groot-Brittannië)
Powys Industrial Buildings Criterium
Shrewsbury (Groot-Brittannië)
Shropshire Hospitals Road Race
Shrewsbury (Groot-Brittannië)
T.E. Jones, Elite, Criterium
Shrewsbury (Groot-Brittannië)
Powis Industrial Building Criterium
Shrewsbury (Groot-Brittannië)
Cooper & Green Criterium
Shrewsbury, Chrono (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire 50 Time Trial
Shrewsbury, Criterium (Groot-Brittannië)
Shrewsbury Grand Prix
Shrewsbury, Criterium, Nieuwelingen (V) (Groot-Brittannië)
Mid Shropshire Circuit Criterium
Shrewsbury, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Shrewsbury, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire Cyclo Cross
Shrewsbury, Cyclocross (V) (Groot-Brittannië)
Shrewsbury, Cyclocross, Junioren (Groot-Brittannië)
Shropshire (Groot-Brittannië)
Shropshire Star Elite, Road Race
Shropshire (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire 25 Time Trial
Shropshire (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire May Day Road Race
Shropshire (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire Team Time Trial
Shropshire (Groot-Brittannië)
Mersey Roads Club 24 Hour Time Trial
Shropshire (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire 10 Time Trial
Shropshire (Groot-Brittannië)
Tour of Shropshire Three Day
Shropshire, Junioren (Groot-Brittannië)
Mid - Shropshire Junior May Day Road Race
Shropshire, Mountainbike (Groot-Brittannië)
Shropshire, Mountainbike (V) (Groot-Brittannië)
Shtërpca (Kosovo)
Shuzenji (Japan)
Siófok (Hongarije)
Tour de Pelso - Balaton Maraton
Siauliai (Litouwen)
Sibaté (Colombia)
Circuito Sibaté
Sibbe, Amateurs (Nederland)
Sibiu Cycling Tour (Roemenië)
SIC Kencana, Criterium (Maleisië)
Sidcup, Cyclocross (Groot-Brittannië)
De Laune Footscray Meadows Cyclo Cross
Sidcup, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Gemini B.C. - Christmas Novices Cyclo Cross
Sidcup, Cyclocross, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
De Laune Footscray Meadows Novices Cyclo Cross
Side (Turkije)
GP Side
Side (Turkije)
Kleopatra Beach Criterium
Sidi Bel Abbès (Algerije)
GP APC Boukhanifis
Sidi Ifni (Marokko)
Sidi Slimane (Marokko)
FRMC - KAC
Sidoardja, Criterium (Indonesië)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link