Flandria - Romeo 1965

         

Ploegnaam:
Flandria - Romeo
Jaar
1965
vanaf - tot
01-01-1965 - 31-12-1965
Nationaliteit
België
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen

slider image slider image slider image

Ploegnaam:   Flandria - Romeo
Jaar  1965
vanaf - tot   01-01-1965 - 31-12-1965
Nationaliteit  België
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen  Flandria 


 Bevoegdheden

Ploegleider(s)

Briek Schotte

Ploegleider

Guillaume Driessens

Ploegleider

Samenstelling ploeg

Daniel Andries


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Louis Baudeweijns


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965
(Onafhankelijke)


Guido Beheydt


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Roger Blockx


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Willy Bocklant


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Jan Boonen


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Jos Boons


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Joseph Bosmans


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Walter Boucquet


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Frans Brands


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Jean-Baptiste Claes


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Jozef Corstjens


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Rene Couchez


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Romain De Loof


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Julien De Pré


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Benjamin De Wilde


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Daniel Delameilleure


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Luc Delefortrie


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Eric Demunster


België
vanaf 01-01-1965 tot 13-06-1965
(Onafhankelijke)


Eric Demunster


België
vanaf 14-06-1965 tot 31-12-1965


Roger Eeckhout


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Eric Esprit


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Freddy Eugen


Denemarken
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Richard Everaerts


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Noël Foré


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Valère Frennet


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Julien Gaelens


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Julien Gekiere


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Leon Gevaert


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Alberto Carvalho


Portugal
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Jan Goots


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Julien Haelterman


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Willy Haven


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Willy Hoogewijs


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Gaston Hoskens


België
vanaf 18-08-1965 tot 31-12-1965


Gaston Hoskens


België
vanaf 01-01-1965 tot 17-08-1965
(Onafhankelijke)


Tony Houbrechts


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Jan Hugens


Nederland
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Jan Huygens


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Maurice Joosen


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Roger Joosen


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Jan Lauwers


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Léon Lenaers


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Karel Leyten


Nederland
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Frans Meert


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Francesco Miele


Italië
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Yvo Molenaers


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Jan Nolmans


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Marcel Ongenae


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Willy Planckaert


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Peter Post


Nederland
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Guido Reybrouck


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Clément Roman


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Willy Samyn


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Edy Schütz


Luxemburg
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


José Sersté


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Noël Steyaert


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Etienne Thomaes


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Roland Van De Rijse


België
vanaf 09-06-1965 tot 31-12-1965


Bart Van De Ven


Nederland
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965


Georges Van Den Berghe


België
vanaf 01-01-1965 tot 31-12-1965