Alle wedstrijden

Toon:


01  oktober


 
2e etappe Almaty
Kivilev Memorial, Tour of Almaty
KAZ 
 
URU 
 
HUN 
 
Bergen (a)
Fanahytten Opp
NOR 
 
SUI 
 
SUI 
 
Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
BEL 
 
COL 
 
Delicias
Jessica Jurado Criterium
MEX 
 
El Jumeal
Subida a El Jumeal
ARG 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Lichtervelde
Grote Prijs Café De Boksneuze
BEL 
 
SUI 
 
Monteveglio
GP Bruno Beghelli
ITA 
 
Monteveglio (V)
GP Bruno Beghelli
ITA 
 
Morón
Trofeo del Pollo
ESP 
 
HUN 
 
IRL 
 
Nettetal
Großer Preis von Nettetal
GER 
 
Oggiono
Piccolo Giro di Lombardia
ITA 
 
Padborg
Padborg/Bov, Speditørløbet
DEN 
 
Paris - Connerré
Paris - Connere
FRA 
 
Rumst
Herdenkingsprijs Ludo De Bruyne
BEL 
 
Thompson, Cyclocross
KMC Crossfest #2
USA 
 
USA 
 
USA 
 
TRD 
 
Tour de Vendée
Ronde van de Vendée
FRA 
 
USA 
 
USA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

02  oktober


 
LES 
 
BEL 
 

03  oktober


 
Binche
Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke
BEL 
 
MAS 
 
Münster (a)
Münsterland Giro
GER 
 
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
ITA 
 

04  oktober


 
TRD 
 
Ichtegem
GP Jules Van Hevel IC 2
BEL 
 
MAS 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
ITA 
 
PER 
 
Zele
Zele Individueel - KAJ-KWB PRIJS, OOSTVLAAMSE SLUITINGSPRIJS
BEL 
 

05  oktober


 
GUA 
 
MAS 
 
Milano - Torino
Milaan - Turijn
ITA 
 
POL 
 
KAZ 
 
KAZ 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
POL 
 
SUI 
 
POL 
 
SUI 
 
POL 
 
POL 
 
SUI 
 
POL 
 
SUI 
 
POL 
 
POL 
 
FRA 
 
PER 
 
CRC 
 

06  oktober


 
Bangkok, Achtervolging
Acc Track Asia Cup
THA 
 
Bangkok, Achtervolging (V)
Acc Track Asia Cup
THA 
 
THA 
 
THA 
 
GUA 
 
MAS 
 
DEN 
 
NOR 
 
NOR 
 
AZE 
 
AZE 
 
DEN 
 
DEN 
 
NOR 
 
NOR 
 
AZE 
 
AZE 
 
NOR 
 
NOR 
 
AZE 
 
NOR 
 
NOR 
 
NOR 
 
NOR 
 
NOR 
 
NOR 
 
DEN 
 
DEN 
 
DEN 
 
NOR 
 
NOR 
 
DEN 
 
DEN 
 
NOR 
 
NOR 
 
DEN 
 
DEN 
 
NOR 
 
NOR 
 
 
 
UKR 
 
PER 
 
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
BEL 
 

07  oktober


 
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross #1
USA 
 
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross #1
USA 
 
GUA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
ITA 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
MAS 
 
BEL 
 
Mercedes
Apertura CC La Nación Mercedes
ARG 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
Orbe, Chrono
Prix Wanner des Trois Rivières
SUI 
 
Sabotin
VN na Sabotin
SLO 
 
Strasice
Tour de Brdy
CZE 
 
Te Awamutu
Te Awamutu Open Road Race
NZL 
 
FJI 
 
CRO 
 
BEL 
 

08  oktober


 
BEL 
 
BRA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross #2
USA 
 
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross #2
USA 
 
Boom
Jaarmarktprijs
BEL 
 
ANT 
 
BEL 
 
GBR 
 
GBR 
 
GBR 
 
DEN 
 
DEN 
 
DEN 
 
Hong Kong
Hong Kong Challenge
HKG 
 
La Plata
G.P.Pechito bancalari
ARG 
 
FRA 
 
FRA 
 
GER 
 
Medvode
VN Avtomojster
SLO 
 
Montecatini Terme
GP Ezio del Rosso
ITA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
FRA 
 
FRA 
 
BEL 
 
IRI 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
Ronse, Cyclocross
Hotondcross/GP Mario De Clercq
BEL 
 
Ronse, Cyclocross (V)
Hotondcross/GP Mario De Clercq
BEL 
 
Ronse, Cyclocross, Junioren
Hotondcross/GP Mario De Clercq
BEL 
 
Ronse, Cyclocross, Nieuwelingen
Hotondcross/GP Mario De Clercq
BEL 
 
Ronse, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Hotondcross/GP Mario De Clercq
BEL 
 
Ronse, Cyclocross, U23
Hotondcross/GP Mario De Clercq
BEL 
 
ESP 
 
Salvador
Desafio de Salvador
BRA 
 
FJI 
 
Veracruz
Veracruz - Alvarado - Veracruz
MEX 
 
PER 
 

09  oktober


 
Jamestown
Jamestown Classic
USA 
 
Nakauchi, Cyclocross
Ibaraki Cyclo-cross Toride
JPN 
 
Nakauchi, Cyclocross (V)
Ibaraki Cyclo-cross Toride
JPN 
 
IRI 
 
FJI 
 

10  oktober


 
BEL 
 
TUR 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
Ponsacco
Coppa Mobilio Ponsacco - Linea
ITA 
 
IRI 
 
CHN 
 
COL 
 
COL 
 

11  oktober


 
TUR 
 
Kumanovo
Trophy 11 October
MKD 
 
Marche-en-Famenne
Famenne Ardenne Classic
BEL 
 
IRI 
 
ISR 
 
FRA 
 
FRA 
 
CHN 
 
COL 
 
NIC 
 
CHI 
 
COL 
 

12  oktober


 
CMR 
 
TUR 
 
IRI 
 
FRA 
 
CHN 
 
COL 
 
NIC 
 
CHI 
 
CHI 
 
COL 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 
AUT 
 

13  oktober


 
QTR 
 
CMR 
 
TUR 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
ESP 
 
IRI 
 
Skopje
Trofej Skopje
MKD 
 
Skopje
Trofej DNRB
MKD 
 
CHN 
 
COL 
 
NIC 
 
CHI 
 
COL 
 
MEX 
 

14  oktober


 
Proloog Aguazul
Clásica Aguazul
COL 
 
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross #1
USA 
 
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross #1
USA 
 
Boulder, Cyclocross, Junioren
US Open of Cyclocross #1
USA 
 
Boulder, Cyclocross, U23 (a)
US Open of Cyclocross #1
USA 
 
Gloucester, Cyclocross
Craft Sportswear GP #1
USA 
 
Gloucester, Cyclocross (V)
Craft Sportswear GP #1
USA 
 
CMR 
 
USA 
 
Hartbeespoort
Satellite Challenge
RSA 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
TUR 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
AUS 
 
EST 
 
EST 
 
EST 
 
EST 
 
NED 
 
FRA 
 
PHI 
 
PHI 
 
CHN 
 
BRA 
 
COL 
 
NIC 
 
CHI 
 
COL 
 
MEX 
 

15  oktober


 
1e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
COL 
 
SUI 
 
SUI 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross #2
USA 
 
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross #2
USA 
 
Boulder, Cyclocross, Junioren (a)
US Open of Cyclocross #2
USA 
 
Boulder, Cyclocross, U23
US Open of Cyclocross #2
USA 
 
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
FRA 
 
Chrono des Herbiers (V)
Chrono des Nations
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
Chrono des Herbiers, U23
Chrono des Nations
FRA 
 
Gloucester, Cyclocross
Craft Sportswear GP #2
USA 
 
Gloucester, Cyclocross (V)
Craft Sportswear GP #2
USA 
 
Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
AUS 
 
CMR 
 
TUR 
 
Sellin
Rund auf Rügen
GER 
 
BEL 
 
PER 
 
FRA 
 
PHI 
 
CHN 
 
BRA 
 
BRA 
 
NIC 
 
CHI 
 
Windhoek (c)
Namibian Cycle Classic
NAM 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

16  oktober


 
2e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
COL 
 
Orange Walk, Criterium
By-Pass Criterium
BIZ 
 
FRA 
 
CHN 
 

17  oktober


 
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
BEL 
 
FRA 
 
MAS 
 
CHN 
 

18  oktober


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saint-Amand-Mont-Rond
Grand Prix des Foire d´Orval
FRA 
 
FRA 
 
FRA 
 
MAS 
 
1e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
AUS 
 
MEX 
 

19  oktober


 
BEL 
 
BEL 
 
 
 
FRA 
 
MAS 
 
2e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
CHN 
 
MEX 
 

20  oktober


 
Hualien - Wuling
Taiwan K.O.M.
TPE 
 
FRA 
 
KEN 
 
MAS 
 
3e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
AUS 
 
CHN 
 
COL 
 
MEX 
 

21  oktober


 
Almería
Clasica Baja Andarax
ESP 
 
Boom, Cyclocross
Niels Albertland Cyclo-cross
BEL 
 
Boom, Cyclocross (V)
Niels Albertland Cyclo-cross
BEL 
 
Boom, Cyclocross, Junioren
Niels Albertland Cyclo-cross
BEL 
 
Boom, Cyclocross, U23
Niels Albertland Cyclo-cross
BEL 
 
 
 
 
 
Midland, Cyclocross (a)
The Silver Goose #1
CAN 
 
Midland, Cyclocross (V) (a)
The Silver Goose #1
CAN 
 
CAN 
 
RWA 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
Siteki
Siteki Cycling Challenge
SWZ 
 
FRA 
 
MAS 
 
4e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
AUS 
 
CHN 
 
MEX 
 
MEX 
 
USA 
 
USA 
 

22  oktober


 
FRA 
 
FRA 
 
Biassono
Coppa d'Inverno
ITA 
 
NZL 
 
 
 
VEN 
 
Dundee (e)
Scottish Hill Climb
GBR 
 
Durban (a)
Amashova National Classic
RSA 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Hong Kong (c)
Hong Kong Road Race 1
HKG 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
La Ligua
Carrera Flecha de La Ligua
CHI 
 
Midland, Cyclocross
The Silver Goose #2
CAN 
 
Midland, Cyclocross (V)
The Silver Goose #2
CAN 
 
CAN 
 
Ottershaw (d)
Ottershaw Series 1
GBR 
 
Palapye
Morupule Colliery
BOT 
 
Rubavu - Musanze
Northern Circuit
RWA 
 
SWE 
 
SWE 
 
SWE 
 
Ternitz, Cyclocross
Tage des Querfeldeinsports Ternitz
AUT 
 
Ternitz, Cyclocross (V)
Tage des Querfeldeinsports Ternitz
AUT 
 
5e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
AUS 
 
CHN 
 
JPN 
 
MEX 
 
USA 
 
USA 
 

23  oktober


 
6e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
CHN 
 
GUA 
 

24  oktober


 
PAN 
 
7e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
ALG 
 
CHN 
 
CHN 
 
COL 
 
GUA 
 
Woerden, Cyclocross
Nacht van Woerden
NED 
 
Woerden, Cyclocross (V)
Nacht van Woerden
NED 
 

25  oktober


 
VIE 
 
PAN 
 
COL 
 
GUA 
 
GUA 
 

26  oktober


 
COL 
 
CRC 
 
KOR 
 
PAN 
 
COL 
 
GUA 
 

27  oktober


 
TUR 
 
CRC 
 
LTU 
 
LTU 
 
LTU 
 
LTU 
 
LTU 
 
PAN 
 
BUR 
 
COL 
 
GUA 
 
DOM 
 
VEN 
 

28  oktober


 
NED 
 
NED 
 
NED 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
CRC 
 
COL 
 
Coromandel
K2 Classic
NZL 
 
Covington, Cyclocross
Cincinnati Cyclocross @ Devou Park
USA 
 
Covington, Cyclocross (V)
Cincinnati Cyclocross @ Devou Park
USA 
 
Covington, Cyclocross, Junioren
Cincinnati Cyclocross @ Devou Park
USA 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
CZE 
 
CZE 
 
CZE 
 
USA 
 
USA 
 
Llodio, Cyclocross
Ziklokross Laudio
ESP 
 
Llodio, Cyclocross (V)
Ziklokross Laudio
ESP 
 
ESP 
 
Llodio, Cyclocross, U23
Ziklokross Laudio
ESP 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
CAN 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
PAN 
 
BUR 
 
CHN 
 
COL 
 
GUA 
 
VEN 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 

29  oktober


 
GBR 
 
GBR 
 
GBR 
 
TUR 
 
Cincinnati, Cyclocross
Harbin Park International
USA 
 
Cincinnati, Cyclocross (V)
Harbin Park International
USA 
 
USA 
 
CRC 
 
Contern, Cyclocross
Grand-Prix de la Commune de Contern
LUX 
 
Contern, Cyclocross (V)
Grand-Prix de la Commune de Contern
LUX 
 
Contern, Cyclocross, Junioren
Grand-Prix de la Commune de Contern
LUX 
 
Florida
Vuelta de los Puentes
URU 
 
BEL 
 
BEL 
 
SUI 
 
SUI 
 
USA 
 
USA 
 
Limassol
Phoenix Club Circuit
CYP 
 
GBR 
 
GBR 
 
GBR 
 
GBR 
 
GRE 
 
FIN 
 
FIN 
 
FIN 
 
VIE 
 
Ottershaw (e)
Ottershaw Series 2
GBR 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
BEL 
 
Sagae, Cyclocross
Tohoku CX Project
JPN 
 
Sagae, Cyclocross (V)
Tohoku CX Project
JPN 
 
Savannah Bank
Sagitun Banana Classic
BIZ 
 
Singapore
Share the Road Criterium
SIN 
 
PAN 
 
PAR 
 
BUR 
 
CHN 
 
NZL 
 
SVK 
 
SVK 
 
SVK 
 
COL 
 
GUA 
 
VEN 
 

30  oktober


 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
BUR 
 
CHN 
 
NZL 
 
GUA 
 
VEN 
 

31  oktober


 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
IND 
 
BUR 
 
CHN 
 
NZL 
 
GUA 
 
VEN