1 143 ABERASTURI IZAGA Jon
ESP
TEAM UKYO 28 1:50:50 20
2 41 MARECZKO Jakub
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 23 1:50:50 10
3 63 FREIBERG Michael
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 27 1:50:50 5
4 92 PAGE Dylan
SUI
SWITZERLAND 24 1:50:50
5 12 LIEPINS Emils
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 25 1:50:50
6 13 LAAS Martin
EST
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 24 1:50:50
7 1 MARONESE Marco
ITA
BARDIANI CSF 23 1:50:50
8 47 ZHUPA Eugert
ALB
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 27 1:50:50
9 31 BENHAMOUDA Mehdi
FRA
TEAM NOVO NORDISK 22 1:50:50
10 116 ZANOTTI Marco
ITA
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 29 1:50:50
11 36 POLI Umberto
ITA
TEAM NOVO NORDISK 21 1:50:50
12 195 MEILER Martin
GER
TEAM VORARLBERG 19 1:50:50
13 197 DÉR Zsolt
HUN
TEAM VORARLBERG 34 1:50:50
14 4 SIMION Paolo
ITA
BARDIANI CSF 25 1:50:50
15 15 COUANON Jonathan
FRA
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 20 1:50:50
16 185 CASTILLO SOTO Ulises Alfredo
MEX
JELLY BELLY P/B MAXXIS 25 1:50:50
17 85 CUESTA ZAMORA Steven Manuel
COL
HAINAN JILUN CYCLING TEAM 22 1:50:50
18 76 KULYK Andriy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 28 1:50:50
19 101 HILL Benjamin
AUS
ATTAQUE TEAM GUSTO 27 1:50:50
20 193 LIENHARD Fabian
SUI
TEAM VORARLBERG 24 1:50:50
21 115 SLIK Ivar
NED
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 24 1:50:50
22 165 CHEN Zhiwen
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:50:50
23 23 RUPNIK Jure
SLO
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 24 1:50:50
24 192 FRIESECKE Gian
SUI
TEAM VORARLBERG 23 1:50:50
25 103 MARTZ Alder
USA
ATTAQUE TEAM GUSTO 27 1:50:50
26 172 AYAZBAYEV Maxat
KAZ
KEYI LOOK CYCLING TEAM 25 1:50:50
27 74 KONONENKO Mykhaylo
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 1:50:50
28 54 TZORTZAKIS Polychronis
GRE
RTS - MONTON RACING TEAM 28 1:50:50
29 34 DE KEIJZER Gerd
NED
TEAM NOVO NORDISK 23 1:50:50
30 141 PRADES REVERTER Benjami
ESP
TEAM UKYO 34 1:50:50
31 177 USMANOV Islam
KAZ
KEYI LOOK CYCLING TEAM 20 1:50:50
32 53 LUNARDON Paolo
ITA
RTS - MONTON RACING TEAM 25 1:50:50
33 113 VAN LUIJK Sven
NED
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 28 1:50:50
34 125 OLLAMOV Dostonbek
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 20 1:50:50
35 46 KOSHEVOY Ilia
BLR
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 26 1:50:50
36 24 SAMUEL Travis
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 1:50:50
37 91 SPENGLER Lukas
SUI
SWITZERLAND 23 1:50:50
38 95 PAROZ Justin
SUI
SWITZERLAND 21 1:50:50
39 182 SHEEHAN Michael
USA
JELLY BELLY P/B MAXXIS 25 1:50:50
40 71 BUTS Vitaliy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 31 1:50:50
41 2 MAESTRI Mirco
ITA
BARDIANI CSF 26 1:50:50
42 191 SCHELLING Patrick
SUI
TEAM VORARLBERG 27 1:50:50
43 154 STANNARD Robert
AUS
MITCHELTON SCOTT 19 1:50:50
44 7 ZARDINI Edoardo
ITA
BARDIANI CSF 28 1:50:50
45 3 BARBIN Enrico
ITA
BARDIANI CSF 27 1:50:50
46 152 HINDLEY Jai
AUS
MITCHELTON SCOTT 21 1:50:50
47 65 HUCKER Robbie
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 27 1:50:50
48 93 BANZER Gordian
SUI
SWITZERLAND 21 1:50:50
49 156 XIAOLONG Sun
CHN
MITCHELTON SCOTT 23 1:50:50
50 162 XU Zhaoliang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:50:50
51 81 GRECHYN Sergiy
UKR
HAINAN JILUN CYCLING TEAM 38 1:50:50
52 32 HENTTALA Joonas
FIN
TEAM NOVO NORDISK 26 1:50:50
53 73 POLIVODA Oleksandr
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 1:50:50
54 184 CHEYNE Jordan
CAN
JELLY BELLY P/B MAXXIS 26 1:50:50
55 14 HUPOND Thierry
FRA
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 33 1:50:50
56 35 MCCLURE Reid
CAN
TEAM NOVO NORDISK 22 1:50:50
57 72 VASYLYUK Andriy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 1:50:50
58 25 PRENDERGAST Chris
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 1:50:50
59 171 DOMINGUEZ BARRAGAN Daniel
ESP
KEYI LOOK CYCLING TEAM 32 1:50:50
60 174 NAZAERBIEKE Bieken
CHN
23 1:50:50
61 181 RATHE Jacob
USA
JELLY BELLY P/B MAXXIS 26 1:50:50
62 82 ALARCON GONZALEZ Antonio Jose
COL
HAINAN JILUN CYCLING TEAM 27 1:50:50
63 66 CROME Sam
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 24 1:50:50
64 67 LEA Jason
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 21 1:50:50
65 196 HONIG Reinier
NED
TEAM VORARLBERG 34 1:50:50
66 175 HOU Weijie
CHN
21 1:50:50
67 77 PREVAR Oleksandr
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 27 1:50:50
68 194 MEILER Lukas
GER
TEAM VORARLBERG 22 1:50:50
69 123 SUNNATOV Akramjon
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 21 1:50:50
70 102 LAVRIČ Martin
SLO
ATTAQUE TEAM GUSTO 19 1:50:50
71 86 KONSTANTINOV Radoslav
BUL
HAINAN JILUN CYCLING TEAM 34 1:50:50
72 94 BUSSARD Dimitri
SUI
SWITZERLAND 21 1:50:50
73 153 JENNER Samuel
AUS
MITCHELTON SCOTT 20 1:50:50
74 112 VAN BREDA Rick
NED
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 27 1:50:50
75 142 PUJOL MUNOZ Oscar
ESP
TEAM UKYO 34 1:50:50
76 11 KRAGH ANDERSEN Asbjørn
DEN
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 25 1:50:50
77 17 ARISTI GARDOKI Mikel
ESP
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 24 1:50:50
78 111 BLOKKER Joris
NED
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 24 1:50:50
79 183 SHELDEN Taylor
USA
JELLY BELLY P/B MAXXIS 30 1:50:50
80 133 LIU Jianpeng
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 24 1:50:50
81 132 DE MAAR Marc
NED
HENGXIANG CYCLING TEAM 33 1:50:50
82 44 MOSCA Jacopo
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 24 1:50:50
83 45 TURRIN Alex
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 25 1:50:50
84 144 ARAQUE LORENTE Rodrigo
ESP
TEAM UKYO 26 1:50:50
85 43 FONZI Giuseppe
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 26 1:50:50
86 104 HUANG Wen Chung
TPE
ATTAQUE TEAM GUSTO 27 1:50:50
87 33 BRAND Sam
GBR
TEAM NOVO NORDISK 26 1:50:50
88 42 RAGGIO Luca
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 22 1:50:50
89 75 BRATASHCHUK Andrii
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 25 1:50:50
90 114 DE JONGE Maarten
NED
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 32 1:50:50
91 157 XUE Fuwen
CHN
MITCHELTON SCOTT 21 1:50:50
92 131 MA Guangtong
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 22 1:50:50
93 161 GU Tianhao
CHN
GIANT CYCLING TEAM 21 1:50:50
94 186 TVETCOV Serghei
ROU
JELLY BELLY P/B MAXXIS 29 1:50:50
95 6 TONELLI Alessandro
ITA
BARDIANI CSF 25 1:50:50
96 96 SCHÄPPI Martin
SUI
SWITZERLAND 21 1:50:50
97 146 TOKUDA Tanzou
JPN
TEAM UKYO 25 1:50:50
98 135 WANG Bo
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 24 1:50:50
99 121 WANG Yadong
CHN
23 1:50:50
100 147 TOKUDA Suguru
JPN
TEAM UKYO 23 1:50:50
101 145 HIRAI Eiichi
JPN
TEAM UKYO 27 1:50:50
102 122 AKPAROV Abdullojon
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 27 1:50:50
103 97 SCHNEITER Joab
SUI
SWITZERLAND 19 1:50:50
104 176 WANG Xin
CHN
25 1:50:50
105 5 STERBINI Simone
ITA
BARDIANI CSF 24 1:50:50
106 107 GUY Timothy
AUS
ATTAQUE TEAM GUSTO 28 1:50:50
107 51 ORTEGA RAMIREZ Mauricio
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 37 1:50:50
108 117 BAKKER Stephan
NED
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 23 1:50:50
109 16 DYBALL Benjamin
AUS
ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM 28 1:50:50
110 136 YAN Meng
CHN
22 1:50:50
111 56 PEÑA MENESES Cristian Andres
COL
RTS - MONTON RACING TEAM 26 1:50:50
112 55 MUDGWAY Luke
NZL
RTS - MONTON RACING TEAM 21 1:50:50
113 22 NADON Marc-Antoine
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 1:50:50
114 163 SHI Hang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:50:50
115 106 CHEN Chien Chou
TPE
ATTAQUE TEAM GUSTO 20 1:50:50
116 64 COOPER Joseph
NZL
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 32 1:50:50
117 61 GIACOPPO Anthony
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 31 1:50:50
118 105 LU Shao Hsuan
TPE
ATTAQUE TEAM GUSTO 23 1:50:50
119 155 LIU Jiankun
CHN
MITCHELTON SCOTT 22 1:51:29
120 84 CARRERO ACOSTA Juan Jose De Jesus
COL
HAINAN JILUN CYCLING TEAM 21 1:50:50
121 134 CHEN Mingrun
CHN
21 1:52:43
122 137 ZHANG Zheng
CHN
HENGXIANG CYCLING TEAM 22 1:52:43
123 173 TOREKHANOV Miras
KAZ
KEYI LOOK CYCLING TEAM 21 1:53:11
124 151 XUE Chaohua
CHN
MITCHELTON SCOTT 25 1:53:11
125 166 LI Xiang Yuan
CHN
GIANT CYCLING TEAM 22 1:53:11
126 164 LIU Haiwang
CHN
GIANT CYCLING TEAM 22 1:56:03
127 21 CARTIER Alexis
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 26 1:56:10
83 RIOS QUINTANA Kevin Daniel
COL
HAINAN JILUN CYCLING TEAM 24 2:06:22 OTL
124 KHARIN Ivan
RUS
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 24 2:10:20 OTL
62 VAN DER PLOEG Neil
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 30 2:10:20 OTL
87 YANG Tao
CHN
HAINAN JILUN CYCLING TEAM 20 2:12:17 OTL
52 BANI Eugenio
ITA
RTS - MONTON RACING TEAM 26 2:15:44 OTL
Gen
1 143 ABERASTURI IZAGA Jon
ESP
TEAM UKYO 28 1:50:40 5
2 41 MARECZKO Jakub
ITA
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 23 1:50:44
3 63 FREIBERG Michael
AUS
ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS 27 1:50:46
4 197 DÉR Zsolt
HUN
TEAM VORARLBERG 34 1:50:47
5 2 MAESTRI Mirco
ITA
BARDIANI CSF 26 1:50:48
6 116 ZANOTTI Marco
ITA
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 29 1:50:49
7 92 PAGE Dylan
SUI
SWITZERLAND 24 1:50:50
8 12 LIEPINS Emils
LAT
RIETUMU BANKA - RIGA 25 1:50:50
9 13 LAAS Martin
EST
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 24 1:50:50
10 1 MARONESE Marco
ITA
BARDIANI CSF 23 1:50:50
11 47 ZHUPA Eugert
ALB
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 27 1:50:50
12 31 BENHAMOUDA Mehdi
FRA
TEAM NOVO NORDISK 22 1:50:50
13 36 POLI Umberto
ITA
TEAM NOVO NORDISK 21 1:50:50
14 195 MEILER Martin
GER
TEAM VORARLBERG 19 1:50:50
15 4 SIMION Paolo
ITA
BARDIANI CSF 25 1:50:50
16 15 COUANON Jonathan
FRA
DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM 20 1:50:50
17 185 CASTILLO SOTO Ulises Alfredo
MEX
JELLY BELLY P/B MAXXIS 25 1:50:50
18 85 CUESTA ZAMORA Steven Manuel
COL
HAINAN JILUN CYCLING TEAM 22 1:50:50
19 76 KULYK Andriy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 28 1:50:50
20 101 HILL Benjamin
AUS
ATTAQUE TEAM GUSTO 27 1:50:50
21 193 LIENHARD Fabian
SUI
TEAM VORARLBERG 24 1:50:50
22 115 SLIK Ivar
NED
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 24 1:50:50
23 165 CHEN Zhiwen
CHN
GIANT CYCLING TEAM 19 1:50:50
24 23 RUPNIK Jure
SLO
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 24 1:50:50
25 192 FRIESECKE Gian
SUI
TEAM VORARLBERG 23 1:50:50
26 103 MARTZ Alder
USA
ATTAQUE TEAM GUSTO 27 1:50:50
27 172 AYAZBAYEV Maxat
KAZ
KEYI LOOK CYCLING TEAM 25 1:50:50
28 74 KONONENKO Mykhaylo
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 1:50:50
29 54 TZORTZAKIS Polychronis
GRE
RTS - MONTON RACING TEAM 28 1:50:50
30 34 DE KEIJZER Gerd
NED
TEAM NOVO NORDISK 23 1:50:50
31 141 PRADES REVERTER Benjami
ESP
TEAM UKYO 34 1:50:50
32 177 USMANOV Islam
KAZ
KEYI LOOK CYCLING TEAM 20 1:50:50
33 53 LUNARDON Paolo
ITA
RTS - MONTON RACING TEAM 25 1:50:50
34 113 VAN LUIJK Sven
NED
MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM 28 1:50:50
35 125 OLLAMOV Dostonbek
UZB
BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM 20 1:50:50
36 46 KOSHEVOY Ilia
BLR
WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA 26 1:50:50
37 24 SAMUEL Travis
CAN
H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 23 1:50:50
38 91 SPENGLER Lukas
SUI
SWITZERLAND 23 1:50:50
39 95 PAROZ Justin
SUI
SWITZERLAND 21 1:50:50
40 182 SHEEHAN Michael
USA
JELLY BELLY P/B MAXXIS 25 1:50:50 Sluiten