Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2003
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sydney, 1 km
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Keirin
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Scratch
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Sprint
CDM
Wereldbeker
AUS
01 mei
Büttgen (V)
Büttgen-Kaarst
NE
Criterium
GER
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
1.6
Wedstrijd
ITA
Chocen
Criterium
CZE
1e etappe Clasica del Meta
Etappe
COL
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
1.1
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
1.7.1
Wedstrijd
GER
6e etappe Giro delle Regioni
Etappe
ITA
GP Weltour
1.5
Wedstrijd
POL
Greenwood
Criterium
USA
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
1.5
Wedstrijd
BEL
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
NE
Criterium
BRA
Kaarst, Criterium
Kaarst-Büttgen
Criterium
GER
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
Wedstrijd
ESP
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
1.7.1
Wedstrijd
BEL
Lichtenstein
Criterium
GER
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
Criterium
LIE
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
6e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
2e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Västeras (a)
Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
Etappe
SWE
Vila Chã de Ourique, Nieuwelingen
Circuito de Vila Chã de Ourique
NE
Criterium
POR
Villers-Cotterêts
1.3
Wedstrijd
FRA
1e etappe Volta a Coruña
Etappe
ESP
Worker's Day Challenge
Criterium
RSA
02 mei
Aiken
Criterium
USA
2e etappe Clasica del Meta
Etappe
COL
Klasyk im. Wincentego Witosa
Wedstrijd
POL
3e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
1e etappe Tour Nord-Isère
Etappe
FRA
3e etappe Tour of the Gila
Etappe
USA
3e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Västeras (a)
Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
Etappe
SWE
2e etappe Volta a Coruña
Etappe
ESP
03 mei
Berriatúa
San Gregorio Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Borsele (V)
Omloop van Borsele
Wedstrijd
NED
Chemnitz - Einsiedel
Criterium
GER
3e etappe Clasica del Meta
Etappe
COL
4e etappe Clasica del Meta
Etappe
COL
Coppa Cantina Valtidone
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe GP Gondomar, Elite/U23
Etappe
POR
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
Criterium
USA
Herning
GP Herning, En forårsdag på heden
1.3
Wedstrijd
DEN
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.2
Wedstrijd
ITA
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
4e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
Rotselaar, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Shelby
Criterium
USA
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Etappe
SUI
2e etappe Tour Nord-Isère
Etappe
FRA
4e etappe Tour of the Gila
Etappe
USA
4e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Criterium
USA
Turkey Hill Country Classic
Criterium
USA
3e etappe Västeras (a)
Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
Etappe
SWE
3e etappe Volta a Coruña
Etappe
ESP
Wolfsberg
Lavanttaler Radsporttage
Klimwedstrijd
AUT
04 mei
Aarhus
Colliers Classic
1.2
Wedstrijd
DEN
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
Wedstrijd
ITA
Benešov
VC Osvobozeni
Criterium
CZE
Bonsall
Bonsall-San Luis Rey Classic
Criterium
USA
Brøndby Strand
Brøndby CC/KCK-Herlev-løbet
Criterium
DEN
Chanteloup-les-Vignes
Trophée des Grimpeurs
1.3
Klimwedstrijd
FRA
Chanteloup-les-Vignes (V)
Trophée des Grimpeurs
NE
Klimwedstrijd
FRA
Giro della Toscana
1.3
Wedstrijd
ITA
2e etappe GP Gondomar, Elite/U23
Individuele tijdrit
POR
3e etappe GP Gondomar, Elite/U23
Etappe
POR
Köln
Rund um den Flughafen Köln-Bonn
1.3
Wedstrijd
GER
Kuusalu
Kuusalu Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
London
GP Springbank
NE
Criterium
CAN
Novo Mesto
GP Krka
1.3
Criterium
SLO
Radic
Criterium
CZE
5e etappe Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
2.5
Etappe
NOR
Rochester, Criterium
Criterium
USA
Ronde van Vlaanderen, U23
1.7.1
Wedstrijd
BEL
Roswell, Criterium
Criterium
USA
Sinaai, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sora (a)
La Ciociarissima
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.HC
Individuele tijdrit
SUI
4e etappe Tour Nord-Isère
Etappe
FRA
3e etappe Tour Nord-Isère
Etappe
FRA
2e etappe Tour of the Gila
Etappe
USA
5e etappe Tour of the Gila
Etappe
USA
5e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Ulster
Etappe
IRL
Trofeo Maurizio e Bruno Stagni
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Västeras (a)
Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
Etappe
SWE
Wolfsberg (a)
Lavanttaler Radsporttage
Wedstrijd
AUT
05 mei
Frauenfeld
Criterium
SUI
Sinaai, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Thüringen-Rundfahrt, U23
Proloog
GER
2e etappe Tour of Ulster
Etappe
IRL
Walhain-Saint-Paul, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
06 mei
Asti, U23
Coppa Citta' di Asti
Wedstrijd
ITA
Bethel
Ronde de Bethel
Criterium
USA
1e etappe Brno 500+1 Kolo
Etappe
CZE
2e etappe Brno 500+1 Kolo
Etappe
CZE
1e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
1e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
3e etappe Tour of Ulster
Etappe
IRL
Tuesday Twilight Racing Series
Criterium
USA
1e etappe Vuelta Ciclista a Leon
Etappe
ESP
07 mei
1e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Etappe
ESP
3e etappe Brno 500+1 Kolo
Etappe
CZE
4e etappe Brno 500+1 Kolo
Etappe
CZE
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
2e etappe Tour of Slovenia
2.5
Europees Kampioenschap
SLO
2e etappe Vuelta Ciclista a Leon
Etappe
ESP
08 mei
2e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Etappe
ESP
5e etappe Brno 500+1 Kolo
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Ploegentijdrit
GER
1e etappe Tour de la Manche
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
1e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Ciclista a Leon
Etappe
ESP
09 mei
3e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Etappe
ESP
1e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race National Race
Europees Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
2e etappe Tour de la Manche
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
2e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta Ciclista a Leon
Etappe
ESP
1e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
10 mei
Alta Padovana Tour
NE
Wedstrijd
ITA
Amsterdam (c)
PWZ Zuidenveld Tour
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe deel b Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Individuele tijdrit
ESP
4e etappe deel a Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
Etappe
ESP
Brooklyn
Criterium
USA
1e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.3
Etappe
ESP
Faluloppet
NE
Criterium
SWE
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
3e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race National Race
Etappe
USA
Kampen (V)
Flevotour
NE
Wedstrijd
NED
deel a Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
Hellenic National MTB Cup
C1
Wedstrijd
GRE
Logan
Lotoja Classic
Criterium
USA
Los Gatos
Cat's Hill Classic
Criterium
USA
Mijnsheerenland, Junioren (V)
Jeugdronde van Mijnsheerenland
NE
Criterium
NED
Monte Urano
Memorial Secondo Marziali
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nieuwrode, Junioren
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
Schwabach
Criterium
GER
5e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
3e etappe Tour de la Manche
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour de la Manche
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
Viljandi, Criterium
Viljandi Tänavasõit
NE
Criterium
EST
3e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta Ciclista a Leon
Etappe
ESP
Wemeldinge, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
11 mei
Altheim (a)
Criterium
AUT
Berkeley Hills
Criterium
USA
Bethlehem
Criterium
USA
Boulder (g)
Individuele tijdrit
USA
Brustem, Nieuwelingen
Brustem - Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
Burgdorf
Criterium
SUI
Carrara
GP Industrie del Marmo
Wedstrijd
ITA
2e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.3
Etappe
ESP
3e etappe Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
2.3
Individuele tijdrit
ESP
Dassow
Wedstrijd
GER
Eppegem, Junioren
Eppegem - Zemst
NE
Wedstrijd
BEL
Eppegem, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
3e etappe Highland Rim Classic
Etappe
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race (V)
NE
Criterium
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race National Race
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race National Race
Etappe
USA
deel b Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a)
Hellenic National MTB Cup
C1
Wedstrijd
GRE
Korfantow
Memorial Erwina Chmiela
Criterium
POL
Lincoln
Lincoln Grand Prix
1.5
Wedstrijd
GBR
Llobregales, Amateurs
Cursa Ciclista de Llobregat
NE
Wedstrijd
ESP
Mafra, Nieuwelingen
Circuito de Cadetes
NE
Criterium
POR
Mariekerke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Merchtem, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Mulgi, Mountainbike
Mulgi Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Palmeira, Junioren
Prémio de Ciclismo de Palmeira, Prémio Peixoto Alves
NE
Criterium
POR
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Districtskampioenschap
BEL
Puivelde, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Individuele tijdrit
FRA
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.1
Etappe
FRA
Rotterdam (V) (b)
Rotterdam Airport
NE
Dernyrace
NED
Saulheim
Criterium
GER
Slottskogen
Slottskogen GP
Criterium
SWE
6e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
Etappe
GER
Proloog Tour de Korea
2.5
Proloog
KOR
5e etappe Tour de la Manche
Etappe
FRA
Tour of Michigan
Wedstrijd
USA
6e etappe Tour of Slovenia
2.5
Etappe
SLO
Veldhoven
Omloop der Kempen
1.5
Wedstrijd
NED
Veldhoven (V)
GP Groenen Groep
NE
Criterium
NED
4e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
Willebringen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
12 mei
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Puivelde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Quentin (b)
Criterium
FRA
1e etappe Tour de Korea
2.5
Europees Kampioenschap
KOR
4e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
13 mei
Cicogna
Coppa Cicogna
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
2e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
3e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
1e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
5e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
14 mei
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
Open
Wedstrijd
BEL
1e etappe Rutas del Vino
Etappe
ESP
4e etappe Tour de Korea
2.5
Europees Kampioenschap
KOR
2e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
Etappe
ESP
6e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
15 mei
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
Plzen (a)
Criterium
CZE
2e etappe deel b Rutas del Vino
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe deel a Rutas del Vino
Etappe
ESP
5e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
Individuele tijdrit
ESP
7e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
16 mei
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe GP Mundo Ciclistico
Etappe
COL
1e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Sydney, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
6e etappe Tour de Korea
2.5
Etappe
KOR
1e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour of Connecticut
Etappe
USA
1e etappe deel a Tour of Connecticut
Etappe
USA
4e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
Etappe
ESP
8e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
17 mei
Apeldoorn (a)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
Apeldoorn (V)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
Braunau
Criterium
AUT
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
Günzach
Günzach Allgäu
Criterium
GER
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
2e etappe GP Mundo Ciclistico
Individuele tijdrit
COL
3e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
2e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
Kętrzyn
Kryterium w Kętrzynie
Criterium
POL
Proloog Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Proloog
NED
São João de Vêr, Elite/U23
Troféu E. Leclerc
NE
Wedstrijd
POR
Sydney, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
2e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Etappe
CAN
2e etappe Tour of Connecticut
Etappe
USA
5e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
Etappe
ESP
9e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.2
Etappe
18 mei
Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
Criterium
POL
Branst, Nieuwelingen
Branst - Bornem
NE
Wedstrijd
BEL
Braunau
Criterium
AUT
Deerlijk, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
NE
Wedstrijd
EST
5e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
3e etappe GP Mundo Ciclistico
Etappe
COL
Grenaa
Post Cup
Criterium
DEN
4e etappe Hammarö 3-dagars
Fryksdalens 3-dagars
NE
Etappe
SWE
Kampioenschap van Vizcaya, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Vizcaya, Op de weg, U23, Spanje
JR
Wedstrijd
ESP
Kirchheim unter Teck
Criterium
GER
Maleizen, Amateurs
Maleizen-Overijse
NE
Wedstrijd
BEL
Naranco
Subida al Naranco
1.3
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
CN
Nationaal Kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Park Forest
Criterium
USA
Pescara, Elite/U23
Trofeo Matteotti
Wedstrijd
ITA
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.6
Etappe
IRL
Schrobenhausen
Criterium
GER
Sulz
Schynberg Rundfahrt
1.3
Wedstrijd
SUI
Sydney, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
Wedstrijd
ESP
4e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe Tour of Connecticut
Etappe
USA
Varignana (a)
Coppa Varignana
NE
Wedstrijd
ITA
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
1.5
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
Etappe
ESP
Wolvertem, Nieuwelingen
Imde - Wolvertem
NE
Wedstrijd
BEL
19 mei
Budweis
Criterium
CZE
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
3e etappe Tour de Sask
Bikes on Broadway
NE
Criterium
CAN
20 mei
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
3e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.4
Etappe
ESP
21 mei
2e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Individuele tijdrit
GER
1e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.3
Etappe
BEL
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Ploegentijdrit
ESP
22 mei
3e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Criterium
GER
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
Praha (a)
Criterium
CZE
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
1e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.3
Etappe
BEL
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
23 mei
4e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
Calais, Criterium
Criterium
FRA
Dortmund (e)
Criterium
GER
1e etappe Ecology Center Classic Montana
Etappe
USA
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe GP Vila-Real
Etappe
ESP
7e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Individuele tijdrit
NED
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
2e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
Etappe
FRA
3e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
Etappe
FRA
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.3
Etappe
BEL
Tallinn (a)
E.O.S. Tallinn GP
1.3
Wedstrijd
EST
5e etappe Tour of Connecticut
Etappe
USA
2e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
1e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
4e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
24 mei
5e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
Boortmeerbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Borsele, Amateurs
Omloop van de EPZ, EPZ Klassieker
NE
Wedstrijd
NED
Burlington
Criterium
USA
Burlington, Criterium
Snake Alley
Criterium
USA
Camponogara
Memorial Carlo Valentini
NE
Criterium
ITA
Circuito Restaurante Alpendre, U23
NE
Criterium
POR
Dortmund (d)
Dortmund-Wellinghofen
Criterium
GER
Dubnica nad Váhom
GP ZTS
1.5
Wedstrijd
SVK
Durango
Iron Horse Classic
Criterium
USA
2e etappe Ecology Center Classic Montana
Etappe
USA
Erandio
Clasica Internacional Txuma
Wedstrijd
ESP
3e etappe Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
NE
Etappe
ITA
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Maartensdijk (V)
NE
Criterium
NED
8e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
4e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
Etappe
FRA
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.3
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Syracuse Race Weekend
Etappe
USA
Tartu
Tartu Tänavasõit
1.3
Wedstrijd
EST
Tavira
Circuito do Restaurante Alpendre/Circuito de Tavira
Criterium
POR
1e etappe Tri-Peaks Challenge Arkansas
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Triptyque Ardennaise
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.3
Etappe
ESP
Wolvertem, Amateurs (d)
Meusegem
NE
Wedstrijd
BEL
25 mei
6e etappe Bayern Rundfahrt
Ronde van Beieren
2.3
Etappe
GER
Bornem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bound Brook
Criterium
USA
Deinze, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ecology Center Classic Montana
Individuele tijdrit
USA
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ITA
Gouda (V)
NE
Criterium
NED
GP Palma
1.5
Wedstrijd
SVK
Hartford
Criterium
USA
Hoeleden, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Köfering
Criterium
GER
Kassel
Kassel-Edermünde
Criterium
GER
2e etappe Lima - Wakama - Lima
NE
Etappe
PER
Los Angeles (b)
Woodland Hills
Criterium
USA
Mount Hamilton
Klimwedstrijd
USA
Nieuwrode, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Oberriet
Criterium
SUI
9e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
2.5
Etappe
NED
Orsago
Circuito Bosco di Orsago, Memorial Fratelli Mion
NE
Criterium
ITA
Pardubice
Memoriál Josefa Křivky
Criterium
CZE
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
2.5
Etappe
IRL
5e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
Etappe
FRA
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
2.3
Etappe
BEL
Rosendal
Fuji Peloton GP
NE
Criterium
FIN
Sankt Wendel, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
GER
Sankt Wendel, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
GER
Schattdorf
Criterium
SUI
2e etappe Syracuse Race Weekend
Etappe
USA
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Tjejtrampet (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
Wedstrijd
SWE
2e etappe Tri-Peaks Challenge Arkansas
Etappe
USA
4e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
Wien - Lassnitzhöhe
Wedstrijd
AUT
Wuppertal
Wuppertal-Elberfeld
Criterium
GER
26 mei
Davenport, Criterium
Quad Cities / Kwik Star
Criterium
USA
5e etappe Ecology Center Classic Montana
Europees Kampioenschap
USA
Edermünde
NE
Criterium
GER
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
San Fausto
San Fausto de Durango
Criterium
ESP
Somerville
Tour of Somerville
Criterium
USA
Somerville (V)
Tour of Somerville
NE
Criterium
USA
3e etappe Tri-Peaks Challenge Arkansas
Etappe
USA
27 mei
1e etappe deel a Cykeltouren
Individuele tijdrit
SWE
1e etappe deel b Cykeltouren
Etappe
SWE
Floyd Bennett Field Tuesday Night Racing Series
Criterium
USA
1e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.6
Etappe
ESP
28 mei
2e etappe Cykeltouren
Etappe
SWE
De Panne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Etappe
POR
2e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
29 mei
1e etappe Albacete (a)
Vuelta a Albacete
Etappe
ESP
Bogaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Buchholz
GP Buchholz
Criterium
GER
3e etappe Cykeltouren
Etappe
SWE
Diessenhofen
Auffahrtskriterium Diessenhofen
Criterium
SUI
Dortmund (f)
Dortmund-Brackel
Criterium
GER
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Hasselt (a)
Hasselt - Spa - Hasselt
Wedstrijd
BEL
Herk-de-Stad, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lekkerkerk (V)
NE
Criterium
NED
Refrath
Criterium
GER
Sint-Martens-Latem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
Etappe
AUT
1e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
2e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Etappe
POR
3e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
30 mei
2e etappe Albacete (a)
Vuelta a Albacete
Etappe
ESP
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Cykeltouren
Etappe
SWE
1e etappe Dan Bolig Cup
Etappe
DEN
Proloog Dan Bolig Cup
Proloog
DEN
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Richmond
Captech Classic Richmond
Criterium
USA
Richmond (V)
Captech Classic Richmond
NE
Criterium
USA
1e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
Etappe
AUT
2e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
3e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Etappe
POR
4e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
31 mei
3e etappe Albacete (a)
Vuelta a Albacete
Etappe
ESP
Bela Bela
NE
Wedstrijd
RSA
Beloeil
Criterium
BEL
Caneva
Circuito Internazionale di Caneva
Criterium
ITA
Cham
Cham-Hagendorn
Criterium
SUI
5e etappe Cykeltouren
Etappe
SWE
Düsseldorf (a)
Criterium
GER
2e etappe Dan Bolig Cup
Etappe
DEN
Erfurt
Rund um die Hainleite
1.3
Criterium
GER
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Giro del Friuli (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Hotton
GP Joseph Bruyère
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Marquina
Memorial Sabin Foruria
NE
Wedstrijd
ESP
Montréal (V)
La Coupe du Monde Cycliste Féminine de Montréal
CDM
Wereldbeker
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Puttershoek
Omloop van Hoeksche Waard
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe Steiermark Rundfahrt
Select Tour
Etappe
AUT
Thun
Criterium
SUI
3e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Gironde
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Individuele tijdrit
LUX
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
4e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Etappe
POR
5e etappe Volta ao Alentejo
2.3
Individuele tijdrit
POR
5e etappe deel b Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.6
Klimtijdrit
ESP
5e etappe deel a Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
2.5
Etappe
ESP
Wissekerke, Amateurs
Ronde van Noord-Beveland
NE
Wedstrijd
NED
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord