Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Bram Welten
Voornaam: Bram
Achternaam: Welten
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 26 jaar
Geboortedatum: 29-03-1997
Geboorteplaats:
Tilburg (Noord-Brabant), Nederland
Voornaam: Bram
Achternaam: Welten
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 26 jaar
Geboortedatum: 29-03-1997
Geboorteplaats:
Tilburg (Noord-Brabant), Nederland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2018-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2011
2011
3e in Walsberg,
(Beesel, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Beesel (Limburg), Nederland
2011
2e in Rhenen, Cyclocross, Nieuwelingen, Rhenen (Utrecht), Nederland
2011
3e in Veldhoven, Cyclocross, Nieuwelingen, Veldhoven (Noord-Brabant), Nederland
2011
2e in Schaijk, Cyclocross, Nieuwelingen, Schaijk (Noord-Brabant), Nederland
2011
3e in Lieshout, Cyclocross, Nieuwelingen, Lieshout (Noord-Brabant), Nederland
2012
2012
3e in Bakel, Cyclocross, Nieuwelingen, Bakel (Noord-Brabant), Nederland
2012
2e in Rucphen, Cyclocross, Nieuwelingen, Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2012
2e in Montfoort, Cyclocross, Nieuwelingen, Montfoort (Utrecht), Nederland
2012
3e in Lierop, Cyclocross, Nieuwelingen, Lierop (Noord-Brabant), Nederland
2012
2e in Harderwijk, Cyclocross, Nieuwelingen, Harderwijk (Gelderland), Nederland
2012
2e in Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen, Zonhoven (Limburg), België
2012
3e in Flandriencross,
(Hamme-Zogge, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Hamme-Zogge (Oost-Vlaanderen), België
2012
3e in Duinencross 2° jaars,
(Koksijde, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2012
3e in Gieten, Cyclocross, Nieuwelingen, Gieten (Drenthe), Nederland
2012
2e in Moergestel, Cyclocross, Nieuwelingen, Moergestel (Noord-Brabant), Nederland
2012
3e in Scheldecross,
(Antwerpen, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Antwerpen (Antwerpen), België
2012
1
e in Huijbergen, Cyclocross, Nieuwelingen, Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2012
1
e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2012
2e in Boxtel, Cyclocross, Nieuwelingen, Boxtel (Noord-Brabant), Nederland
2012
2e in Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren,
(Reusel, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Reusel (Noord-Brabant), Nederland
2013
2013
3e in Bakel, Cyclocross, Nieuwelingen, Bakel (Noord-Brabant), Nederland
2013
2e in Rucphen, Cyclocross, Nieuwelingen, Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2013
3e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross, Nieuwelingen)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2013
1
e in Albrandswaard,
(Poortugaal, Cyclocross, Junioren)
, Poortugaal (Zuid-Holland), Nederland
2013
2e in Fort 6 Cross # 1,
(Wilrijk, Cyclocross, Junioren)
, Wilrijk (Antwerpen), België
2013
1
e in Boxtel, Cyclocross, Junioren, Boxtel (Noord-Brabant), Nederland
2014
2014
1
e in Budingen, Junioren, Budingen (Brabant), België
2014
2e in 1e etappe SPIE Internationale Juniorendriedaagse,
(Driedaagse van Axel, Junioren)
, Axel (Zeeland), Nederland
2014
3e in Eindklassement SPIE Internationale Juniorendriedaagse,
(Driedaagse van Axel, Junioren)
, Nederland
2014
1
e in 2e etappe deel b Aubel - Thimister - La Gleize,
(Liège - La Gleize, Junioren)
, Thimister (Liege), België
+
Stepan Kurianov
2015
2015
1
e in Guido Reybrouck Classic,
(Damme, Junioren)
, Damme (West-Vlaanderen), België
2015
1
e in Le Pavé de Roubaix,
(Paris - Roubaix, Junioren)
, Frankrijk
2015
2e in 1e etappe Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race,
(Závod Míru, Junioren)
, Onbekend
2015
1
e in 3e etappe SPIE Internationale Juniorendriedaagse,
(Driedaagse van Axel, Junioren)
, Axel (Zeeland), Nederland
2015
3e in Menen-Kemmel-Menen,
(Gent - Menen, Junioren)
, Menen (West-Vlaanderen), België
2015
3e in Omloop Het Volk, Trofee Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad, Junioren)
, Boekhoute (Oost-Vlaanderen), België
2015
1
e in Omloop der Vlaamse Gewesten,
(Wuustwezel, Junioren)
, Wuustwezel (Antwerpen), België
2016
2016
1
e in Handzame Challenge IC - Youngster Coast Challenge,
(Handzame)
, Handzame (West-Vlaanderen), België
2016
1
e in 1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23, Hérinnes (Brabant), België
2016
10e in Paris - Chauny, Frankrijk
2016
3e in Internatie Reningelst IC 1,
(Reningelst)
, Reningelst (West-Vlaanderen), België
2016
1
e in Zillebeke - Westouter - Zillebeke IC 1 - Hill 60 Koers,
(Zillebeke)
, Zillebeke (West-Vlaanderen), België
2016
1
e in Grote Kermisprijs,
(Tielt-Winge)
, Tielt-Winge (Brabant), België
2016
1
e in Meerle-Hoogstraten,
(Meerle)
, Meerle (Antwerpen), België
2017
2017
3e in Clubkampioenschap,
(Ingelmunster (c))
, Ingelmunster (West-Vlaanderen), België
2017
1
e in Brussel - Zepperen B-Z Fruitroute,
(Brussel/Bruxelles - Zepperen)
, België
2017
1
e in GP Café Le Central / Le Sixties,
(Templeuve)
, Templeuve (Hainaut), België
2017
2e in 2e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Forges-les-Eaux (Haute-Normandie), Frankrijk
2017
3e in 4e etappe Ronde van Normandië,
(Tour de Normandie)
, Argentan (Basse-Normandie), Frankrijk
2017
1
e in 1e etappe Tour de Bretagne, Merdrignac (Bretagne), Frankrijk
2017
1
e in GP Claude Criquielion, GP du Prèsident,
(Deux-Acren)
, Deux-Acren (Hainaut), België
2017
2e in Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse,
(Bern)
, Bern (Bern), Zwitserland
2017
2e in 1e etappe Giro Ciclistico d'Italia,
(Baby Giro)
, Imola (Emilia-Romagna), Italië
2017
3e in GP de la Ville de Pérenchies,
(Pérenchies)
, Pérenchies (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2017
2e in 3e etappe Tour Alsace, Blotzheim (Alsace), Frankrijk
2017
9e in 1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne, Saintes (Poitou-Charentes), Frankrijk
2017
2e in 3e etappe Olympia's Tour door Nederland,
(Olympia's Tour)
, Vledder (Drenthe), Nederland
2017
3e in 4e etappe Olympia's Tour door Nederland,
(Olympia's Tour)
, Hardenberg (Overijssel), Nederland
2017
5e in 5e etappe Olympia's Tour door Nederland,
(Olympia's Tour)
, Offenbeek (Limburg), Nederland
2017
14e in Delta Tour Zeeland,
(Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic)
, Nederland
2018
2018
8e in 1e etappe Tour of Oman, Al Seeb (Masqat), Oman
2018
6e in Paris - Troyes, Frankrijk
2018
5e in GP de Denain,
(Denain)
, Denain (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2018
9e in Scheldeprijs,
(Schoten (a))
, Schoten (Antwerpen), België
2018
9e in 3e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Ecques (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2018
10e in 1e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Buggenhout (Oost-Vlaanderen), België
2018
8e in 2e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2018
4e in 5e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Tongeren (Limburg), België
2018
3e in 4e etappe Ronde de l'Oise, Beauvais (Picardie), Frankrijk
2018
5e in 5e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Waremme (Liege), België
2018
5e in Kampioenschap van Vlaanderen,
(Koolskamp)
, Koolskamp (West-Vlaanderen), België
2018
20e in GP Raymond Impanis - Van Petegem / Kampenhout Interclub - Primus Classic,
(Kampenhout)
, België
2018
5e in Omloop van het Houtland,
(Lichtervelde)
, Lichtervelde (West-Vlaanderen), België
2018
18e in Tour de l'Eurométropole,
(Circuit Franco-Belge)
, België
2018
4e in Paris - Bourges, Frankrijk
2019
2019
8e in 2e etappe Etoile de Bessèges, La Calmette (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2019
8e in Nokere Koerse,
(Nokere)
, Nokere (Oost-Vlaanderen), België
2019
8e in GP de Denain,
(Denain)
, Denain (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2019
4e in GP Chôlet - Pays de Loire,
(Cholet)
, Cholet (Pays de la Loire), Frankrijk
2019
2e in Route Adélie de Vitré,
(Vitré)
, Vitré (Bretagne), Frankrijk
2019
6e in 2e etappe Région Pays de Loire Tour,
(Circuit Cycliste Sarthe)
, Belligné (Pays de la Loire), Frankrijk
2019
10e in 1e etappe Ronde van Portugal,
(Volta a Portugal)
, Leiria (Leiria), Portugal
2019
5e in 1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne, Rochefort-sur-Mer (Poitou-Charentes), Frankrijk
2019
6e in 2e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne, Aigre (Poitou-Charentes), Frankrijk
2020
2020
15e in Dwars door het Hageland,
(Aarschot (c))
, Aarschot (Vlaams-Brabant), België
2020
6e in Antwerp Port Epic,
(Antwerpen)
, Antwerpen (Antwerpen), België
2021
2021
8e in Handzame Classic - Bredene-Koksijde Classic,
(Handzame)
, België
2021
4e in La Roue Tourangelle, Frankrijk
2021
8e in 5e etappe Volta a la Comunitat Valenciana, Valencia (Comunidad Valenciana), Spanje
2021
8e in Tro-Bro Léon,
(Lannilis)
, Frankrijk
2021
5e in Ronde van Limburg,
(Tongeren)
, België
2021
9e in 1e etappe Boucles de la Mayenne, Ambrières-les-Vallées (Pays de la Loire), Frankrijk
2021
8e in 2e etappe Arctic Race of Norway, Kilpisjärvi (Lapland), Finland
2021
6e in GP Jef Scherens,
(Leuven)
, Leuven (Vlaams-Brabant), België
2021
4e in Grote Prijs Marcel Kint,
(Zwevegem)
, België
2021
5e in Druivenkoers,
(Overijse)
, België
2021
14e in Brussels Cycling Classic,
(Paris - Brussel)
, België
2021
4e in GP d'Isbergues,
(Isbergues)
, Frankrijk
2021
13e in GP de Denain,
(Denain)
, Frankrijk
2021
1
e in Ronde van de Vendée,
(Tour de Vendée)
, Frankrijk
2022
2022
5e in Nokere Koerse,
(Nokere)
, Nokere (Oost-Vlaanderen), België
2022
10e in GP de Denain,
(Denain)
, Frankrijk
2022
6e in La Roue Tourangelle, Frankrijk
2022
4e in 2e etappe Région Pays de Loire Tour,
(Circuit Cycliste Sarthe)
, Le Lude (Pays de la Loire), Frankrijk
2022
9e in 4e etappe Région Pays de Loire Tour,
(Circuit Cycliste Sarthe)
, La Chapelle-Saint-Aubin (Pays de la Loire), Frankrijk
2022
7e in 1e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Aniche (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2022
9e in 2e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Maubeuge (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2022
6e in 4e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Aire-sur-la-Lys (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2022
2e in 1e etappe Boucles de la Mayenne, Andouillé (Pays de la Loire), Frankrijk
2022
6e in 3e etappe Boucles de la Mayenne, Gontier (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2022
7e in 4e etappe Boucles de la Mayenne, Laval (Pays de la Loire), Frankrijk
2022
7e in Brussels Cycling Classic,
(Paris - Brussel)
, België
2022
6e in 1e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Kapelle (Zeeland), Nederland
2022
8e in 3e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Buchten (Limburg), Nederland
2022
7e in 4e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Mierlo (Noord-Brabant), Nederland
2022
9e in 5e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Rijsbergen (Noord-Brabant), Nederland
2022
9e in Acht van Chaam,
(Chaam, Criterium)
, Nederland
2022
1
e in Valstar Holland,
(Naaldwijk, Criterium)
, Nederland
+
Ramon Sinkeldam
2022
18e in Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics,
(Hamburg)
, Duitsland
2022
8e in Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race,
(Zottegem)
, België
2022
17e in GP de Fourmies,
(Fourmies)
, Frankrijk
2023
2023
18e in Nokere Koerse,
(Nokere)
, Nokere (Oost-Vlaanderen), België
2023
8e in 1e etappe Région Pays de Loire Tour,
(Circuit Cycliste Sarthe)
, Saint-Gilles-Croix-de-Vie (Pays de la Loire), Frankrijk
2023
8e in Ronde van de Vendée,
(Tour de Vendée)
, Frankrijk
Ploegen
2016
BMC Development Team (Verenigde Staten)
2017
BMC Development Team (Zwitserland) tot 31-07
2017
BMC (Verenigde Staten) vanaf 01-08 (Stagiair)
2018
Fortuneo - Samsic (Frankrijk)
2019
Arkea - Samsic (Frankrijk)
2020
Arkea - Samsic (Frankrijk)
2021
Arkea - Samsic (Frankrijk)
2022
Groupama - FDJ (Frankrijk)
2023
Groupama - FDJ (Frankrijk)
2024
DSM-Firmenich - PostNL (Nederland)
Fotoalbum Bram Welten
Foto: © Fortuneo - Samsic
2018
Foto: © Arkea - Samsic
2019
Foto: © Arkea - Samsic
2020
Foto: © Arkea - Samsic
2021
Foto: © Groupama - FDJ
2022
Foto: © Groupama - FDJ
2023
Foto: © DSM-Firmenich - PostNL
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close