1 Boy van Poppel (Ned) DistSel Zuidwest 2.38.10
2 Ronan van Zandbeek (Ned) Peijnenburg/Aquadraat
3 Sep Vanmarcke (Bel) KSV Deerlijk
4 Sibrecht Pieters (Bel) Bodysol Lotto CT
5 Thomas Chamon (Bel) Sportgroep Maes Koksijde
6 Lars Vierbergen (Bel) DCM-GB Vorselaer
7 Juliën Vermote (Bel) KSV Deerlijk
8 Jonathan Bellis (GBr) British National Team 0.55
9 Jan Ghyselinck (Bel) AVIA Waasland 0.58
10 Raymond Kreder (Bel) DCM-GB Vorselaer 1.01
11 Jonathan Bertrand (Bel) DCM-GB Vorselaer 1.05
12 Joris Wagemans (Bel) DCM-GB Vorselaer
13 Frederik Verkinderen (Bel) Sportgroep Maes Koksijde
14 Pim Ligthart (Ned) Hoorn/Sinnege Bouw WT 1.17
15 Nicolaj Olesen (Den) Team GLS Junior
16 Reno de Keulenaere (Bel) Bodysol Lotto CT
17 Birger Leys (Bel) Sportgroep Maes Koksijde
18 Daniel Schorn (Aut) Austrian National Team 1.25
19 Savié van Horik (Ned) DistSel Zuidoost Nederland
20 Matteo Palucchi (Ita) Italian National Team
21 Arnaud Margot (Swi) Swiss National Team
22 Thijs Bezemer (Ned) Westland Wil Vooruit
23 Jarl Salomein (Bel) AVIA Waasland
24 Johim Ariesen (Ned) DistSel Midden Nederland
25 Sebastian Baclk (Bel) KSV Deerlijk
26 Dries Ingels (Bel) Bodysol Lotto CT
27 Elia Viviani (Ita) Italian National Team
28 Mart van Blanken (Ned) DistSel Oost Nederland
29 Toby Reimert (Ned) DistSel Oost Nederland
30 Robin Chaigneau (Ned) DistSel Zuid Holland
31 Dries Heugebaert (Bel) Sportgroep Maes Koksijde
32 Klaas Lodewijck (Bel) AVIA Waasland
33 Matthias Allegaert (Bel) Koninklijke Balen BC
34 Niels Beelen (Bel) Scott USA CT
35 Jeroen Socquet (Bel) Scott USA CT
36 Maurice Vrijmoed (Bel) DCM-GB Vorselaer
37 Jelmer Stegink (Ned) Peijnenburg/Aquadraat
38 Bart van den Berghe (Bel) Victaulic Europe CT
39 Konrad Czajkowski (Pol) Polish National Team
40 Niki Ostergaard (Den) Team GLS Junior
41 Kay Leyssens (Ned) Sport & Steun Leopolds
42 Gernot Auer (Aut) Austrian National Team
43 Jeremy Butaye (Bel) Sportgroep Maes Koksijde
44 Julian van Dijk (Ned) DistSel Oost Nederland
45 Erik Berkhout (Ned) Westland Wil Vooruit
46 Willem Wauters (Bel) Onder Ons Parike
47 Stefan Kelderman (Ned) DistSel Oost Nederland
48 Sam Maertens (Bel) Victaulic Europe CT
49 Mikkel Schioler (Den) Team GLS Junior
50 Sebastien Sintobin (Bel) Bodysol Lotto CT
51 Dieter Meerschaert (Bel) Victaulic Europe CT
52 Pieter Serry (Bel) Bodysol Lotto CT
53 Mitchell Huenders (Ned) Hoorn/Sinnege Bouw WT
54 Jochen Vankerckhoven (Bel) Koninklijke Balen BC
55 Jetse Bol (Ned) Hoorn/Sinnege Bouw WT
56 Peter Salon (USA) USA National Team
57 Joeri Adams (Bel) AVIA Waasland
58 Kevin Verwaest (Bel) Belgian National Team
59 Matthew Rowe (GBr) British National Team
60 Jens Debusschere (Bel) Koninklijke Balen BC
61 Sven Vandousselaere (Bel) Koninklijke Balen BC
62 Timothy Heyse (Bel) KSV Deerlijk
63 Bjorn de Schamphelaire (Ned) KSC Denderstreek
64 Geert van der Sanden (Ned) DistSel Zuidoost Nederland
65 Jan van Veen (Ned) Westland Wil Vooruit
66 Morten Reckweg (Den) Danish National Team
67 Herman Spijkerman (Ned) DistSel Noord Nederland
68 Benjamin Conzelmann (Ger) LV Württemberg
69 Matthias Brändle (Aut) Austrian National Team
70 Bouke Kuiper (Ned) Hoorn/Sinnege Bouw WT
71 Martin van Plateringen (Ned) DistSel Midden Nederland
72 Russell Hampton (GBr) British National Team
73 Bernd van Snick (Bel) Onder Ons Parike
74 Laurent Vanden Bak (Bel) AVIA Waasland
75 Bert-Jan Lindeman (Ned) DistSel Noord Nederland 1.39
76 Nicky de Wit (Bel) Victaulic Europe CT
77 Sven van Luijk (Ned) Westland Wil Vooruit 2.00
78 Bart Sinnige (Ned) DistSel Noord-Holland 2.57
79 Glenn Bomans (Bel) Belgian National Team 3.17
80 Christopher Juul-Jensen (Den) Danish National Team 6.13
81 Rasmus Guldhammer (Den) Danish National Team
82 Johnny van Diermen (Ned) DistSel Midden Nederland Sluiten