Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Bordeaux - Saintes 2022
Frankrijk
Datum :
13-03-2022
168,4 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
Website
http://www.bordeaux-saintes.fr
Hoofdindex Bordeaux - Saintes
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Kévin Boyer
FRA
in 04h 02m 21.00s
2
Loick Dussol
FRA
op 00.00s
3
Fabien Schmidt
FRA
op 00.00s
4
Thomas Hinault
FRA
op 00.00s
5
Dorian Perleaux
FRA
op 00.00s
Details
1. BOYER Kévin UC BRIOCHINE BLEU MERCURE les 168,430 km en 4h02'21'' (moy. 41,699 km/h)
2. DUSSOL Loick DN OCCITANIE CYCLISME à 00''
3. SCHMIDT Fabien UC BRIOCHINE BLEU MERCURE ''
4. * HINAULT Thomas VELOCE VANNETAIS-LA CREPE DE BROCELIANDE BLC ''
5. * PERLEAUX Dorian SABLE SARTHE CYCLISME PAYS DE LA LOIRE ''
6. BOISSIERE Antonin TEAM 24 ''
7. * LE BOHEC Axel US SAINT HERBLAIN CYCLISME ''
8. * BODNAR Bastien UNION VELOCIPEDIQUE DE L'AUBE ''
9. ELOY Maxime CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE ''
10. DE JONCKHEERE Johan UNION VELOCIPEDIQUE DE L'AUBE ''
11. PETIT Tomas VCA ST QUENTIN ''
12. DUBOIS Corentin BMC BEZIERS ''
13. * LE GALUDEC Louis VELOCE VANNETAIS-LA CREPE DE BROCELIANDE BLC ''
14. * GLOT Raphael VELO CLUB AVRANCHINAIS ''
15. CUEFF Romain VELO CLUB AVRANCHINAIS ''
16. ROUAT Geoffrey BMC BEZIERS ''
17. * RIFFLET Simon VCA ST QUENTIN ''
18. DUCROCQ Quentin ASPTT NANCY MEURTHE ET MOSELLE ''
19. TOUBOUL Steeve BMC BEZIERS ''
20. GUY Titouan LESCAR VELO SPRINT ''
21. CLERE Emilien VELO CLUB LUCEEN ''
22. BROSSEL Bérenger UNION SPORTIVE PEDALE ISSOIRIENNE''
23. * CHANUT Lucas VELO CLUB TOURNUS – PASSION BOULANGE ''
24. SOUBES Yohan TEAM 24 ''
25. * THORLET Maxence VCA ST QUENTIN ''
26. * DUTRANNOY Killian CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE ''
27. JAVOUHEY Clément VELO CLUB TOURNUS – PASSION BOULANGE ''
28. * PHILLIPPON Elliot DN OCCITANIE CYCLISME ''
29. MANCEL Romain US SAINT HERBLAIN CYCLISME ''
30. * PROTIN Célian UNION VELOCIPEDIQUE DE L'AUBE ''
31. URBAIN Mathieu VELO CLUB LUCEEN ''
32. * DEUS Alexis PAU VELO 64 ''
33. LE BARBIER Loïc MORLAIX CYCLISME PERFORMANCE ''
34. POITEVIN Benoit SABLE SARTHE CYCLISME PAYS DE LA LOIRE ''
35. * PHILIPPE William MORLAIX CYCLISME PERFORMANCE ''
36. ALBARET Damien BMC BEZIERS ''
37. LATREILLE Ayrton LESCAR VELO SPRINT ''
38. BOTTIN Timo SPRINTER NICE METROPOLE ''
39. * DE VINCENZI Luca PAU VELO 64 ''
40. RIVALLAIN Hugo UC BRIOCHINE BLEU MERCURE ''
41. BLONDEL HERMANT Emile UNION VELOCIPEDIQUE DE L'AUBE ''
42. EVRARD Laurent VCA ST QUENTIN ''
43. PASQUET Audric TEAM 24 '' ddv
44. * CARREAU Dorian PAU VELO 64 ''
45. LE LAY Aurélien VELO CLUB AVRANCHINAIS ''
46. LEBEAU Mattis SPRINTER NICE METROPOLE ''
47. ESTEVES Paul Victor VELO CLUB TOURNUS – PASSION BOULANGE ''
48. * COCAULT Paul SABLE SARTHE CYCLISME PAYS DE LA LOIRE ''
49. * LHUILLIER Nathan VELO CLUB LUCEEN ''
50. PELLERIAUX Nicolas VCA ST QUENTIN ''
51. * GUEDON Antoine DN OCCITANIE CYCLISME ''
52. GUYOT Maxime VELO CLUB TOURNUS – PASSION BOULANGE ''
53. VILA Emiliano ASPTT NANCY MEURTHE ET MOSELLE ''
54. ENGUEHARD Cédric VELO CLUB AVRANCHINAIS ''
55. KERVRAN Kevin SABLE SARTHE CYCLISME PAYS DE LA LOIRE ''
56. CAPPOEN Florian VELO CLUB LUCEEN ''
57. * LE BOT Enzo VELOCE VANNETAIS-LA CREPE DE BROCELIANDE BLC ''
58. CADIOU Raphaël MORLAIX CYCLISME PERFORMANCE ''
59. BENCHEHIDA Djilali UNION SPORTIVE PEDALE ISSOIRIENNE''
60. STEMPEL Cédric UNION SPORTIVE PEDALE ISSOIRIENNE''
61. SOUFFACHE Stellio SABLE SARTHE CYCLISME PAYS DE LA LOIRE ''
62. CERESUELA Mathieu LESCAR VELO SPRINT ''
63. RAYNAUD Baptiste UNION SPORTIVE PEDALE ISSOIRIENNE''
64. JOIN Alexandre UNION SPORTIVE PEDALE ISSOIRIENNE''
65. * PAPON Victor UNION VELOCIPEDIQUE DE L'AUBE à 16''
66. GRACIANNETTE Gaetan PAU VELO 64 ''
67. JUSSELIN Théo VELO CLUB TOURNUS – PASSION BOULANGE ''
68. * LE MEUT Adrien VELOCE VANNETAIS-LA CREPE DE BROCELIANDE BLC à 19''
69. * GUERN Ilan VELOCE VANNETAIS-LA CREPE DE BROCELIANDE BLC à 21''
70. * MALGORN Adrien VELOCE VANNETAIS-LA CREPE DE BROCELIANDE BLC à 36''
71. * MICHEL Quentin US SAINT HERBLAIN CYCLISME ''
72. JOSSELIN Emmanuel SABLE SARTHE CYCLISME PAYS DE LA LOIRE ''
73. COLLET Julien MORLAIX CYCLISME PERFORMANCE ''
74. BARBIN Louis US SAINT HERBLAIN CYCLISME à 41''
75. GINESTET Ugo TEAM 24 à 54''
76. VIDAL Victor DN OCCITANIE CYCLISME à 01'24''
77. * WARIN Hugo LESCAR VELO SPRINT à 02'10''
78. BENEYROL Jeremy TEAM 24 à 03'10''
79. PIERRAT Julien ASPTT NANCY MEURTHE ET MOSELLE à 04'46''
80. RETHORE Wilfried VELO CLUB LUCEEN à 05'44''
81. DELAFORGE Anthony TEAM 24 à 06'48''
82. * HELARY Steven UC BRIOCHINE BLEU MERCURE à 08'12''
83. BERTHIER Mayeul VELO CLUB TOURNUS – PASSION BOULANGE à 10'33''
84. * DIAZ Alexandre BMC BEZIERS à 10'39''
Abandons :
* FAURE Xavier UNION SPORTIVE PEDALE ISSOIRIENNE
* BURLOT Samuel UC BRIOCHINE BLEU MERCURE
* SILLIAU Nicolas UC BRIOCHINE BLEU MERCURE
HERVO Gautier MORLAIX CYCLISME PERFORMANCE
* PLUSQUELLEC Yann MORLAIX CYCLISME PERFORMANCE
CLAVIER Kendric VELO CLUB LUCEEN
BOUCHER Johan ASPTT NANCY MEURTHE ET MOSELLE
BOULZAT Simon ASPTT NANCY MEURTHE ET MOSELLE
COLLOT Maxime ASPTT NANCY MEURTHE ET MOSELLE
DUCROCQ Joris UNION VELOCIPEDIQUE DE L'AUBE
* DOLLIN Djiovany CSCA PROPRETE 2000
GENE Meving Allan CSCA PROPRETE 2000
LACHAGES Alexandre CSCA PROPRETE 2000
RELMY Widjy CSCA PROPRETE 2000
LARENAUDIE Axel VCA ST QUENTIN
FERGUEN Yanis CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE
* LAMAND Thomas CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE
* MARQUANT Léo CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE
* ROYER Jeremy VELO CLUB AVRANCHINAIS
TABOURET Clément VELO CLUB AVRANCHINAIS
* FOUQUET Florian LESCAR VELO SPRINT
* PAULOIN Guilhem LESCAR VELO SPRINT
AIM Remy PAU VELO 64
DONNENWIRTH Tom PAU VELO 64
D''HONDT Frederic DN OCCITANIE CYCLISME
* PIALHOUX Elian DN OCCITANIE CYCLISME
* MURARO Nicolas BMC BEZIERS
GAREL Mathis US SAINT HERBLAIN CYCLISME
GUICHETEAU Quentin US SAINT HERBLAIN CYCLISME
* FAVARD Gatien SPRINTER NICE METROPOLE
HAGEN Julien SPRINTER NICE METROPOLE
* LAURENS Anthony SPRINTER NICE METROPOLE
* PAYANY Matt SPRINTER NICE METROPOLE
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close