Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Hechtel, Cyclocross, Cat. B 2018
Agter de Berg Cyclocross
België
Datum :
18-02-2018
Cross - Wedstrijd
Start
Hechtel (Limburg), België
Aankomst
Hechtel (Limburg), België
Hoofdindex Hechtel, Cyclocross, Cat. B
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Mathijs Wuyts
BEL
in 54m 58.00s
2
Pieter-Jan Vliegen
BEL
op 00.00s
3
Ingmar Uytdewilligen
BEL
op 20.00s
Details
1
WUYTS Mathijs
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19980730
U23
54´58"
2
VLIEGEN Pieter-Jan
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19990915
U23
54´58"
3
UYTDEWILLIGEN Ingmar
TARTELETTO - ISOREX
BEL19911008
EL.CZC
55´18"
+0´20"
4
SMETS Gert
ERA
BEL19970926
U23.C
55´20"
+0´22"
5
HUYS Stijn
BRUYNOOGHE CYCLING TEAM
BEL19860506
ELITE
55´38"
+0´40"
6
LEMMENS Sander
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19991208
U23
55´58"
+1´00"
7
VERHEYEN Onno
RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS
BEL19941006
ELITE
56´13"
+1´15"
8
PAUWELS Tijl
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19980824
U23.C
56´19"
+1´21"
9
SIEMONS Julian
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19991016
U23
56´27"
+1´29"
10
DE WIT Edwin
RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
BEL19830430
ELITE
56´37"
+1´39"
11
GYS Jens
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19890326
ELITE
56´47"
+1´49"
12
VERHEYEN Thomas
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19970214
U23
56´54"
+1´56"
13
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529
U23
57´05"
+2´07"
14
GOOSEN Wouter
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
57´38"
+2´40"
15
SWEECK Hendrik
TRICYCLING
BEL19920113
ELITE
57´53"
+2´55"
16
PEERS Nick
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981224
U23
58´17"
+3´19"
17
VAN STAEYEN Maarten
WAC TEAM
BEL19980101
U23
58´24"
+3´26"
18
KAISE Julien
DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO
10009366039
ELITE
58´53"
+3´55"
19
KOYEN Niels
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
58´53"
+3´55"
20
HELSOCHT Liam
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19970513
U23
1H00´06"
+5´08"
21
VEESTRAETEN Sieën
KZLWC HEYLEN
BEL19910829
ELITE
1H00´46"
+5´48"
22
STUER Kwinten
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19991121
U23
1H01´17"
+6´19"
23
MEELBERGHS Pieter
INDIVIDUEEL
BEL19880507
ELITE
1H01´37"
+6´39"
24
STEURS Ward
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL19991105
U23
1H02´12"
+7´14"
25
SYDLIK Benjamin
TWC TEMPO VELDOVEN
GER19900913
ELITE
1H02´21"
+7´23"
26
VANDENKERCKHOVE Stan
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980114
U23
1 r
DNF
DE MEYER Jarne
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
BEL19990914
U23
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close