Individueel 1944

         

Ploegnaam:
Individueel
Jaar
1944
vanaf - tot
01-01-1944 - 31-12-1944
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Individueel
Jaar  1944
vanaf - tot   01-01-1944 - 31-12-1944
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Martin Abadia


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Raffaele Abate


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


François Adam


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


? Aelen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Georges Aeschlimann


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Tomas Agote


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cipriano Aguirrezabal


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Louis Aimar


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ernest Allemeersch


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eugène Alpaerts


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Léo Amberg


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Julien Amie


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Anciaux


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Leo Andersen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


William Anderson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Natalino Arata


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ascanio Arcangeli


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Italo Astolfi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jules Audy


Canada
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Tino Ausenda


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Roger Bachelard


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Osvaldo Bailo


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cees Bakker


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cor Bakker


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Giacomo Bardelli


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Fabio Battesini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Armando Battistini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Kamiel Beeckman


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Beirnaert


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Isidro Bejarano


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Charles Bergna


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Elio Bertocchi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Antonio Bertola


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jacques Besson


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


H. Betten


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Billiet


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Aldo Bini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Joseph Bintener


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


André Blanchet


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Robert Bocklant


België
vanaf 10-08-1944 tot 31-12-1944


Alfons Boeckaerts


België
vanaf 17-08-1944 tot 31-12-1944


Gerrit Boeijen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Max Bolliger


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Bolliger


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Vincenzo Bosi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Dirk-Jan Bosland


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ab Bosma


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Paul Bouvy


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Alfredo Bovet


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Adolphe Braeckeveldt


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Firmin Braeckman


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Mario Brambilla


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Poul Brask


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


John Braspennincx


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


J. Broek


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Achiel Bruneel


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hector Bruneel


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Bruylandt


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Edy Bühler


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Wim Buis


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Karl Burkhardt


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Alfred Burli


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marinus Buuron


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Buysse


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Benito Cabestreros


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Amerigo Calcabrini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Celistino Camilla


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Francesco Campos


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Andrés Canals


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pierre Canavese


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Giacomo Capelli


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pasquale Carbone


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jules Carion


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Fernand Carpentier


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Remo Castiglioni


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


J. Catarino


Portugal
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Remo Cerasa


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jozef Ceuppens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Louis Chaillot


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Lucien Chaudre


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pierre Chazaud


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pietro Chiappini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Fernand Chollet


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Rupert Christensen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Christian Christiansen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Igino Ciccotelli


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Claessens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marcel Claeys


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Guy Claisy


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Roger Claus


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Maurice Clautier


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gabriel Claverie


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pierre Clemens


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Mathias Clemens


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Louis Clermont


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Roger Cnockaert


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Cools


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Giovanni Corrieri


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Cottard


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Giordano Cottur


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marc Crevoisier


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Salvatore Crippa


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henk Croonen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Numa Cuenoud


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Constant Damiano


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Georges Damiens


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Antonio D'Amore


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gustave Danneels


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Antoine Daveveld


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Angelo De Bacco


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Karel De Backer


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944
(Onafhankelijke)


Cor De Best


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Michael De Beuckelaer


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jerwis Chris de Bruijn


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Omer De Bruycker


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Sidon De Busscher


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Roger De Corte


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


François De Decker


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


François De Donder


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Corry de Groot


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henk de Hoog


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cock De Jong


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


André De Korver


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Félix De Raes


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans De Roover


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Mattia De Rubeis


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Wim De Ruyter


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Maurice De Smet


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henri Deboeck


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henri Decoopman


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Andre Degelas


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Camiel Dekuysscher


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ottavio Del Bino


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Rene Delorme


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hubert Deltour


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Fernand Delvallée


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Joop Demmenie


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Carel Den Otter


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Maurice Depauw jr


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Derksen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jesús Dermit


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Máximo Dermit


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Charles Deroo


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Theodore Desmedt


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Georges Desplenter


België
vanaf 25-05-1944 tot 31-12-1944


Joseph Dessertine


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eloi Devauchelles


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Raffaele Di Paco


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Rene Dick


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Joseph Didden


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Christophe Didier


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Antoon Dierickx


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Karel Dietvorst


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Louis Dietvorst


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Walter Diggelmann


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Heino Dissing


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jef Dominicus


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ugo Donetti


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Julien Douws


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Aldemiro Dragomanni


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jérôme Dufromont


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gaston Dujay


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Lodewijk Dumoulin


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marcel Dupont


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eugene Dupuis


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Agustin Echegaray


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Paul Egli


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Juan-Jose Eizaguirre


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Piet Ekelmans


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ernst Falck Ellegart


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jose-Javier Elzaguire


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Lorenzo Errandonea


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


José Felix Escauriaza


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ignacio Esnaola


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Juan Esnaola


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Antonio Esnaola


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


? Esposito


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Piet Evers


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Francisco Exposito


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Federico Ezquerra


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Erik Falck Hansen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Orfeo Falsiroli


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


André Fauvel


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pierino Favalli


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Sestro Fellini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Serafín Fernández


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Bernard Franken


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Johan Fransman


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Robert Fruythof


België
vanaf 23-04-1944 tot 31-12-1944


Eugene Gaille


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


José Gándara


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hermann Ganz


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Julio Garmendia


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jules Geens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henri Geertsen


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Louis Gérardin


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


J. Gerrits


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jacques Geus


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Gijsen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Oscar Giltay


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jacques Giner


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Nello Giri


San Marino
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Robert Godard


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Roger Godeau


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Guillaume Godere


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Oscar Goethals


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


German Golzarri


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Piet Gommans


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eusebio Gonzalez


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Émile Gosselin


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Felix Goyenaga


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Robert Grassin


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ferdinand Grillo


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Dirk Groenewegen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marcel Grosdidier


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Walter Gross


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Sylvain Grysolle


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Roger Gyselinck


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Haerbos


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hans Hagenbusch


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Hanssens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


André Hardegger


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Herbert Hauswald


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Edgar Hehlen


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Theo Heimann


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Edouard Heimann


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Urbain Heintz


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Alfons Hellemons


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gorgon Hermans


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Michel Hermie


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gerrit Heslinga


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henk Hoek


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Erich Hoffmann


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Charles Hofman


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Palle Høltzer


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henny Hooft


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Theo Hopstaken


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gottfried Hürtgen


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Juul Huvaere


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Constant Huys


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pierre Iacoponelli


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Igel


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Emile Ignat


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Joaquin Iturri


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eugeen Jacobs


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Victor Jacobs


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Knud Aage Jacobsen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Helge Jacobsen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Mathieu Jansen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hein Jansen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Sjefke Janssen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944
(Onafhankelijke)


Lode Janssens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


René Janssens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


August Janssens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Georges Jobé


België
vanaf 15-04-1944 tot 31-12-1944


Cees Joosen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Josiassen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Oscar Juner


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Willy Kaufmann


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hennie Keizer


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Richard Kemps


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marijn Kerkhof


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Willy Kern


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eugène Kiewiet


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gustav Kilian sr


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Kirchen


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Dethmer Klink


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Knaepkens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Josy Kraus


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Han Kreuer


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Chris Kropman


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ernst Kuhn


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Wim Kuipers


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Letterio La Rosa


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jozef Labrosse


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henk Lakeman


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Lambrichs


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Raymond Lamourux


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


José Antonio Landa


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


? Landais


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Aimone Landi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Aimé Landrieux


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Paul Langhoff


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Juan-Cruz Lasuen


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Constant Lauwers


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Bertus Lauwers


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marcel Lavaux


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Maurice Le Boulch


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marcel Le Guen


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Julien Legrand


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henri Lemoine


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Roland Lemoine


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Raoul Lesueur


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean-Baptiste Leysen


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Sepp Liebl


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Karl Litschi


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pedro Lizaso


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eloy Lizaso


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Miguel Llompart


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Bruno Loatti


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Rudolf Lodewijks


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Nedo Logli


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944
(Onafhankelijke)


Walter Lohmann


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ruud Lomans


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Louis Longo


Marokko
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gerrie Loos


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Antoon Loozer


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Annibal Lopez


Argentinië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Luis López


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jesús Lorono


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Francisco Lorono


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Lust


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hans Maag


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Harry Maas


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Leo Maas


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Romain Maes


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Sylvère Maes


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Karl August Magnussen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Majerus


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Markus


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Georges Martin


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hans Martin


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cayetano Martin


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Alfredo Martini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Andrés Martorell


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Faliero Masi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Willem Matena


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Mater


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Mario Mathieu


Argentinië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Leon Mattheeusen


België
vanaf 01-01-1944 tot 00-00-1944
(Onafhankelijke)


Leon Mattheeusen


België
vanaf 00-00-0000 tot 31-12-1944


Lorenzo Mazzarello


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Aloïs Meerschaert


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Maurice Meersman


België
vanaf 27-07-1944 tot 31-12-1944


Gustaaf Mels


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Richard Menapace


Oostenrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jose-Julian Mendizabal


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Angelo Menon


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Germain Mertens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Joseph Mertens


België
vanaf 04-10-1944 tot 31-12-1944


Senén Mesa


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


August Meuleman


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eloi Meyvisch


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Willy Michaux


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Francisco Michelena


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Lode Michiels


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Louis Minardi


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Agustin Miro


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Enrico Mollo


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Arthur Mommerency


België
vanaf 21-07-1944 tot 31-12-1944


Gildo Monari


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Monin


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Antonio Montes


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Julio Morales


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Anselmo Morandi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


D. Morland


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Mostert


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Fred Mostert


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Louis Motké


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Norman Munro


Australië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Attilio Musocchi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Lodewijk Nackaerts


België
vanaf 30-05-1944 tot 31-12-1944


Robert Naeye


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ernst Näf


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Bella Nagy


Hongarije
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Harold Nauwens


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Vittorio Naviganti


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Lorenzo Nervi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


François Neuens


Luxemburg
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Giordano Nicolosi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hans Christian Nielsen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Louis Noti


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cornelius Nuyten


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Raymond Nys


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Giuseppe Olivetti


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Dick Oole


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henk Ooms


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Teunis Ooms


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Vito Ortelli


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jose-Ramon Ortuoste


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Piet Ott


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henk Otten


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Overbeeke


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Paepe


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Elvezio Palla


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Lorenzo Parodi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eduardo Pascual


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Bruno Pasquini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Francesco Patti


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Pauwels


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


William-John Peden


Canada
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Arne W. Pedersen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Edward Peeters


België
vanaf 17-03-1944 tot 31-12-1944


Jozef Peeters


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Kees Pellenaars


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Henk Peters


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gerrit Peters


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jens Petersen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Arne Kohave Petersen


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Giuseppe Petrocchi


Italië
vanaf 01-10-1944 tot 31-12-1944


Georges Peuziat


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Pieters


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Angel Pintor


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Theo Pirmez


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Juan Planas


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Guido Pollini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


André Pousse


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Adolphe Prat


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Freek Pronk


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Pronk


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Angel Puente


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Ramon


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Raschevitch


Joegoslavië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Carlo Rebella


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Tino Reboli


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Johannes Reeling


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ben Remkes


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Rik Renders


België
vanaf 11-05-1944 tot 31-12-1944


Amelio Renedo


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Reuter


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Willem Reuter


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Maurice Richard


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Piet Rijnders


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Willi Rintelmann


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jerry Rodman


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Emiel Rogiers


België
vanaf 17-05-1944 tot 31-12-1944


Aldo Ronconi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Rosseel


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Karel Rossou


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Maurice Roux


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Paolo Rubiani


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gabriel Ruozzi


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Ryckers


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Martin-Remigio Saavedra


Argentinië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Louis Saen


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Tom Saetta


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Fritz Saladin


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Miguel Salom


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Achille Samijn


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Serafino Santambrogio


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Lorenzo Sastre


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Scheers


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Bouk Schellingerhoudt


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jef Scherens


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Richard Scholtens


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Constant Schoonjans


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Schorn Jr.


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Schuller


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gerrit Schulte


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jean Schweitzer


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gino Sciardis


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Georges Senfftleben


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Seton


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


George Shipman


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Huub Sijen


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


August Sins


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Slaats


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Italo Slaviero


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Nicolaas Sliphorst


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gerrie Slop


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Piet Smits


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Chris Smits


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cor Snelders


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Vital Sneyders


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


J-P. Snijders


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Joop Snoek


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Albert Sommer


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Guerrino Sostaro


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Francesco Spada


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frank Spears


Australië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Erwin Speichinger


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Mario Spinazzi


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Antoon Steenbakkers


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Fritz Stocker


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Alfred Strom


Australië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Oreste Sturini


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


? Suner


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Heiri Suter


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Josef Svoboda


Oostenrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Bela Szekeres


Hongarije
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Rene Tacken


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Edoardo Taddei


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Herman Taverne


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Karel Terryn


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Karel Tersago


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Theuns


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ernest Thijssen


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Svend Thøfner


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Omer Thys


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cor Tillieu


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Enrique Torres


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Georg Umbenhauer


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Giacomo Valdisolo


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cees Valentijn


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Giovanni Valetti


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Aad van Amsterdam


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cor Van De Star


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jef Van De Vijver


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Bertus Van De Wal


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Eugène Van den Bossche


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Martin Van Den Broeck


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Emile Van Der Veken


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ben Van Der Voort


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Van Der Zande


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Julien Van Dycke


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Robert Van Eenaeme


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Michel Van Elsué


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


August Van Gaever


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Chris Van Gent


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Piet Van Gerven


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Omer Van Geystelen


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Van Hassel


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Van Hellemont


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marcel Van Houtte


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Karel Van Loo


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Van Looveren


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Roger Van Melkebeke


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


August Van Mirlo


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Thijs Van Oers


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marcel Van Otteghem


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Adolf Van Peer


België
vanaf 08-08-1944 tot 31-12-1944


Emile Van Roy


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944
(Onafhankelijke)


Marcel Van Schil


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Adelin Van Simaeys


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Van Steen


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marcel Van Steenberghe


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gerrit Van Straten


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Adam Van Straten


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jan Van Swelm


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Petrus Van Verre


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Georges Vandenberghe


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Adolphe Vandenbossche


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Roger Vandendriessche


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Petrus Vanderrusten


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Francois Vanderschraeye


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Marcel Vandevivere


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jozef Vankerckhoven


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Dino Vanni


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


André Vanoutryve


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Vanransbeeck


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Frans Verboven


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pierre Vermeiren


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Stan Verschueren


België
vanaf 10-08-1944 tot 31-12-1944


Leopold Verschueren


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Piet Verschuren


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Triphon Verstraeten


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Thijs Verveer


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Gerrit Visser


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Wout Visser


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Piet Visser


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Arie Vooren


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Heinz Vopel sr


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Fernand Waechter


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Werner Wägelin


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jacques Wassilief


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hans Weber


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


August Werner


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jørgen Wiberg


Denemarken
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Cor Wijdenes


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


G-H. Willems


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


J-B. Wiltkamp


Nederland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Philippe Wouters


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Wilhelm Wuddernitz


Oostenrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Ernst Wüthrich


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Jozef Wuytack


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Paul Wydooghe


België
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Charly Yaccino


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Dominique Zanti


Frankrijk
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Kurt Zaugg


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Robert Zimmermann


Zwitserland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Hans Zims


Duitsland
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Primo Zuccotti


Italië
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


Pedro Zugasti


Spanje
vanaf 01-01-1944 tot 31-12-1944


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

21-05-1944    Zürich Ernst Näf
23-07-1944    Geleen Cees Joosen

Zeges in database

% Kamiel Beeckman:

2.63

% Adolphe Braeckeveldt:

2.63

% Salvatore Crippa:

2.63

% Karel De Backer:

5.26

% Camiel Dekuysscher:

2.63

% Jérôme Dufromont:

2.63

% Oscar Goethals:

2.63

% Sylvain Grysolle:

7.89

% Albert Hanssens:

2.63

% Victor Jacobs:

2.63

% Cees Joosen:

5.26

% Richard Kemps:

2.63

% Frans Knaepkens:

2.63

% Henk Lakeman:

2.63

% Willy Michaux:

2.63

% Arthur Mommerency:

2.63

% Robert Naeye:

2.63

% Ernst Näf:

5.26

% Kees Pellenaars:

5.26

% Jef Scherens:

2.63

% Gerrit Schulte:

2.63

% Antoon Steenbakkers:

2.63

% Martin Van Den Broeck:

2.63

% Robert Van Eenaeme:

7.89

% Frans Van Hellemont:

2.63

% Adolphe Vandenbossche:

5.26

% Petrus Vanderrusten:

5.26

% Paul Wydooghe:

2.63


Fotoalbum Individueel 1944


  Afbeelding toevoegen