Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender november 2022
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 november
Dijon, Cyclocross
Parc de la combe à la Serpent
C2
Wedstrijd
FRA
Dijon, Cyclocross (V)
Parc de la combe à la Serpent
C2
Wedstrijd
FRA
Dijon, Cyclocross, Junioren
Parc de la combe à la Serpent
CJ
Wedstrijd
FRA
Firenze, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Firenze, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Firenze, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Firenze, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ITA
Koppenberg, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour Tahiti Nui
NE
Etappe
PYF
10e etappe Vuelta a Guatemala
2.2
Etappe
GUA
5e etappe Vuelta Maule Sur
NE
Etappe
CHI
02 november
4e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
1e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Individuele tijdrit
COL
03 november
Laayoune
Les Challenges de la Marche Verte - GP Sakia Hamra
1.2
Wedstrijd
MAR
1e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
5e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
5e etappe Tour Tahiti Nui
NE
Etappe
PYF
2e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
04 november
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 60-64 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 65-69 (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 70-74
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 70+ (V)
CCM
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Masters, 75+
CCM
Europees Kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Pan American Championships, Cyclocross, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Cyclocross, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
6e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
7e etappe Tour Tahiti Nui
NE
Etappe
PYF
6e etappe Tour Tahiti Nui
NE
Individuele tijdrit
PYF
3e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
05 november
Burj Bou
NE
Wedstrijd
ALG
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23
CC
Europees Kampioenschap
Falmouth, Cyclocross
Really Rad Festival # 1
C1
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross (V)
Really Rad Festival # 1
C1
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren
Really Rad Festival # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren (V)
Really Rad Festival # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Laayoune (a)
Les Challenges de la Marche Verte - GP Oued Eddahab
1.2
Wedstrijd
MAR
Llodio, Cyclocross
Ziklokross Laudio
C1
Wedstrijd
ESP
Llodio, Cyclocross (V)
Ziklokross Laudio
C1
Wedstrijd
ESP
Llodio, Cyclocross, Junioren
Ziklokross Laudio
CJ
Wedstrijd
ESP
Mongolia Season Closer
NE
Wedstrijd
MGL
Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren (V)
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen
Sint-Jozef 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Sint-Jozef 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, U23
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
7e etappe Tour of Southland
NE
Individuele tijdrit
NZL
8e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
4e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Piura
NE
Etappe
PER
4e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
06 november
Apertura Federacion de San Luis
NE
Wedstrijd
ARG
Arendonk, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
Falmouth, Cyclocross (a)
Really Rad Festival # 2
C2
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross (V) (a)
Really Rad Festival # 2
C2
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren (a)
Really Rad Festival # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren (V)
Really Rad Festival # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Great Rift Valley Challenge
NE
Wedstrijd
KEN
Karrantza, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Karrantza, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Karrantza, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Karrantza, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ESP
Laayoune (b)
Les Challenges de la Marche Verte - GP Al Massira
1.2
Wedstrijd
MAR
Mendoza - San Juan (a)
NE
Wedstrijd
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Taiwan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TPE
Saitama, Criterium
Criterium by Le Tour de France
1.CRT
Criterium
JPN
San Diego
Gran Clasica San Diego Cuachayotla
NE
Wedstrijd
MEX
Soledade
Volta do Curimatau
NE
Wedstrijd
BRA
Stellenbosch
PPA One Tonner
NE
Wedstrijd
RSA
Valencia
Trofeu Vicente Arquimbau
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Piura
NE
Etappe
PER
5e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
07 november
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Taiwan
CN
Nationaal kampioenschap
TPE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Taiwan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TPE
08 november
Marrakech (b)
Challenge du Prince - Trophée Princier
1.2
Wedstrijd
MAR
10 november
Casablanca (a)
Challenge du Prince - Trophée de l'Anniversaire
1.2
Wedstrijd
MAR
1e etappe Vuelta al Estado Hidalgo
NE
Ploegentijdrit
MEX
2e etappe Vuelta al Estado Hidalgo
NE
Etappe
MEX
11 november
Casablanca (b)
Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale
1.2
Wedstrijd
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Niel, Cyclocross
Jaarmarktcross
C1
Superprestige
BEL
Niel, Cyclocross (V)
Jaarmarktcross
C1
Superprestige
BEL
Niel, Cyclocross, Junioren
Jaarmarktcross
CJ
Superprestige
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen
Jaarmarktcross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen
Jaarmarktcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Jaarmarktcross
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
Afgelast
3e etappe Vuelta al Estado Hidalgo
NE
Etappe
MEX
1e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
12 november
1e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
Caribbean Championships, Baan, 1 km, Elite
Class 2
Regionaal kampioenschap
Kinneret
Tour de Sonol Sob
NE
Wedstrijd
ISR
Middlesex
Full Gas Winter Series Hillingdon Circuit
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap
SEY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Northampton, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross, Junioren (V)
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Timisoara, Cyclocross
C1
Wedstrijd
ROM
Timisoara, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
ROM
Timisoara, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ROM
Veseli nad Luznici, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Veseli nad Luznici, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Veseli nad Luznici, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Veseli nad Luznici, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Veseli nad Luznici, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
1e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
4e etappe Vuelta al Estado Hidalgo
NE
Etappe
MEX
2e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
13 november
Auxerre, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Auxerre, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Auxerre, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
Banneux, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Banneux, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Banneux, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Banneux, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
3e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
2e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
Caribbean Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Afvalrace, Elite
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Afvalrace, Elite (V)
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Keirin, Elite
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Keirin, Elite (V)
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Omnium, Elite
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Omnium, Elite (V)
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Scratch, Elite
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Sprint, Elite
Class 2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
Class 2
Regionaal kampioenschap
Chynov, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Chynov, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Chynov, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Chynov, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Chynov, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Chynov, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
1e etappe Costa Sur Retalhuleu
NE
Etappe
GUA
Dangriga
TV Ramos Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Fanling
Anniversary HKSAR
NE
Wedstrijd
HKG
Hilvarenbeek, Cyclocross
Beekse Bergen
CDM
Wereldbeker
NED
Hilvarenbeek, Cyclocross (V)
Beekse Bergen
CDM
Wedstrijd
NED
Hilvarenbeek, Cyclocross, Junioren
Beekse Bergen
CJ
Wedstrijd
NED
Hilvarenbeek, Cyclocross, Junioren (V)
Beekse Bergen
CJ
Wedstrijd
NED
Hilvarenbeek, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Beekse Bergen
NE
Wedstrijd
NED
Hittnau, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Kigali
Kibeho Race
NE
Wedstrijd
RWA
Maldegem, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Nieuwelingen (b)
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Nieuwelingen (c)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Mankayane
Khemani Road Classic
NE
Wedstrijd
SWZ
Nagano-shi, Cyclocross
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 1
C2
Wedstrijd
JPN
Nagano-shi, Cyclocross (V)
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 1
C2
Wedstrijd
JPN
Nagano-shi, Cyclocross, Junioren
Minamimaki, Nobeyama Supercross
CJ
Wedstrijd
JPN
Northampton, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross, Junioren (V) (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Punta del Este
Premio Federacion Ciclista de Maldonado
NE
Wedstrijd
URU
Tarancón, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Tarancón, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Tarancón, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Tour de Okinawa
1.2
Wedstrijd
JPN
2e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
5e etappe Vuelta al Estado Hidalgo
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
Western State Sports Management Road Race
NE
Wedstrijd
IND
14 november
2e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
3e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
15 november
3e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
4e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
16 november
1e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Etappe
COL
Juegos Binacionales Argentina-Chile, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Proloog Vuelta a Boyacà
NE
Proloog
COL
5e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
17 november
4e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
2e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Individuele tijdrit
COL
Juegos Binacionales Argentina-Chile, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Samorin, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Samorin, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Samorin, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Samorin, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Samorin, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Slaný, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Slaný, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
6e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
Proloog Vuelta al Valle
NE
Proloog
ARG
18 november
5e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
4e etappe Binh Duong TV Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
7e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
1e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
19 november
Andover, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Andover, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Andover, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GBR
Andover, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
GBR
Bangalore
Nandi Epic Race
NE
Wedstrijd
IND
6e etappe Berghaus Yak Attack, Mountainbike
NE
Etappe
NEP
Boortmeerbeek, Cyclocross, Cat. B
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Junioren
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Junioren (V)
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Nieuwelingen
Hever-Schiplaken/Ravestein 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Nieuwelingen
Hever-Schiplaken/Ravestein 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Boortmeerbeek, Cyclocross, U23
Hever-Schiplaken/Ravestein
NE
Wedstrijd
BEL
Bougouni
GP Commémoration de la Journée de la Jeunesse d'Afrique
NE
Wedstrijd
MLI
Camors, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Camors, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Camors, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Camors, Cyclocross, Junioren (V)
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Hendersonville, Cyclocross
North Carolina Grand Prix # 1
C2
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross (V)
North Carolina Grand Prix # 1
C2
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross, Junioren
North Carolina Grand Prix # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross, Junioren (V)
North Carolina Grand Prix # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Hilversum, Cyclocross
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross (V)
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross, Junioren
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross, Nieuwelingen
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Málaga
Subida a la Fuente de la Reina
NE
Wedstrijd
ESP
Merksplas, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Merksplas, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
BEL
Merksplas, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Mutiny Crystal Road Race
NE
Wedstrijd
NZL
Nazwa - Sharjah
NE
Wedstrijd
UAE
Samorin, Cyclocross (a)
# 2
C1
Wedstrijd
SVK
Samorin, Cyclocross (V) (a)
# 2
C1
Wedstrijd
SVK
Samorin, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
SVK
Samorin, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Samorin, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Shoham, Criterium
NE
Criterium
ISR
Tucson
El Tour de Tucson
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
8e etappe Vuelta a Ecuador
2.2
Etappe
ECU
2e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
20 november
Alcobendas, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Alcobendas, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Alcobendas, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Alpuy Bike - La Costa Sport Club
NE
Wedstrijd
URU
Ardooie, Cyclocross, Cat. B
Waterbek
NE
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Waterbek
NE
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross, Junioren
Waterbek
NE
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross, Junioren (V)
Waterbek
NE
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross, Nieuwelingen
Waterbek 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross, Nieuwelingen
Waterbek 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Waterbek
NE
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross, U23
Waterbek
NE
Wedstrijd
BEL
Camors, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Camors, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Camors, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
FRA
Camors, Cyclocross, Junioren (V)
# 2
CJ
Wedstrijd
FRA
Camors, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Heeswijk-Dinther, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Heeswijk-Dinther, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Heeswijk-Dinther, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Heeswijk-Dinther, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Heeswijk-Dinther, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Hendersonville, Cyclocross
North Carolina Grand Prix # 2
C2
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross (V)
North Carolina Grand Prix # 2
C2
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross, Junioren
North Carolina Grand Prix # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross, Junioren (V) (a)
North Carolina Grand Prix # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Kampioenschap van Dakar, Op de weg, Elite, Senegal
NE
Regionaal kampioenschap
SEN
Kusatsu, Cyclocross
Kansai Biwako Grand Prix
C2
Wedstrijd
JPN
Kusatsu, Cyclocross (V)
Kansai Biwako Grand Prix
C2
Wedstrijd
JPN
Kusatsu, Cyclocross, Junioren
Kansai Biwako Grand Prix
CJ
Wedstrijd
JPN
La Guaira
Tour La Guaira
NE
Wedstrijd
VEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Noorwegen
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Noorwegen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NOR
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Overijse, Cyclocross (V)
Vlaamse Druivencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Overijse, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Druivencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Junioren (V)
Vlaamse Druivencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Paignton, Cyclocross
Torbay Velo Park
C2
Wedstrijd
GBR
Paignton, Cyclocross (V)
Torbay Velo Park
C2
Wedstrijd
GBR
Paignton, Cyclocross, Junioren
Torbay Velo Park
CJ
Wedstrijd
GBR
Paignton, Cyclocross, Junioren (V)
Torbay Velo Park
CJ
Wedstrijd
GBR
1e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Riversands
Ride Joburg 247 - 94.7 Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Soumagne, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Ayeneux Wégimont
NE
Wedstrijd
BEL
Soumagne, Cyclocross, Junioren
Ayeneux Wégimont
NE
Wedstrijd
BEL
Soumagne, Cyclocross, Nieuwelingen
Ayeneux Wégimont
NE
Wedstrijd
BEL
Tegucigalpa (b)
Vuelta a Tegucigalpa
NE
Wedstrijd
HON
9e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
Tour del Este
NE
Wedstrijd
PAR
Trnava, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
4e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
4e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
3e etappe Vuelta al Valle
NE
Individuele tijdrit
ARG
23 november
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
1.2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
1.2
Regionaal kampioenschap
Proloog Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
24 november
Caribbean Championships, Op de weg, Junioren
1.2
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Junioren (V)
1.2
Regionaal kampioenschap
Proloog GP Centenario Pepino
NE
Proloog
ANG
1e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
Proloog 1e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Proloog
BOL
1e etappe Vuelta del Futuro de Colombia, Nieuwelingen
NE
Etappe
COL
25 november
Proloog Doble San Francisco-Miramar
NE
Proloog
ARG
1e etappe GP Centenario Pepino
NE
Etappe
ANG
1e etappe Riad
Riyaad CC November Race
NE
Individuele tijdrit
KSA
2e etappe Riad
Riyaad CC November Race
NE
Etappe
KSA
2e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
2e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
2e etappe Vuelta del Futuro de Colombia, Nieuwelingen
NE
Etappe
COL
26 november
Caslav, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Caslav, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Caslav, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Caslav, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Caslav, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
1e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Gernelle, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Gernelle, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Gernelle, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
2e etappe GP Centenario Pepino
NE
Etappe
ANG
Kortrijk, Cyclocross
Urban Cross
C2
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Cyclocross (V)
Urban Cross
C2
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Cyclocross, Junioren
Urban Cross
CJ
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Cyclocross, Junioren (V)
Urban Cross
CJ
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Cyclocross, U23
Urban Cross
CU
Wedstrijd
BEL
Las Rozas
Memorial Isabel Clavero
NE
Wedstrijd
ESP
London
Full Gas Winter Circuit Series - Lee Valley Velopark
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
San Colombano Certenoli, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
San Colombano Certenoli, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
San Colombano Certenoli, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
San Colombano Certenoli, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ITA
Taupo
Lake Taupo Cycle Challenge
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Tour of Tasmania
NE
Etappe
AUS
3e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
3e etappe Vuelta del Futuro de Colombia, Nieuwelingen
NE
Individuele tijdrit
COL
27 november
2e etappe Costa Sur Retalhuleu
NE
Etappe
GUA
David
GP Municipio de David Chiriqui
1.2
Wedstrijd
PAN
Afgelast
2e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Giro de Rigo
NE
Wedstrijd
CRC
Gosciecin, Cyclocross
C2
Wedstrijd
POL
Gosciecin, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
POL
Gosciecin, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
POL
3e etappe GP Centenario Pepino
NE
Etappe
ANG
Hulst, Cyclocross
Vestingcross
CDM
Wereldbeker
NED
Hulst, Cyclocross (V)
Vestingcross
CDM
Wereldbeker
NED
Hulst, Cyclocross, Junioren
Vestingcross
CJ
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross, Nieuwelingen
Vestingcross
NE
Wedstrijd
NED
Hulst, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Vestingcross
NE
Wedstrijd
NED
La Grandville, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
La Grandville, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
La Grandville, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
Langford Station, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CAN
Langford Station, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CAN
Langford Station, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CAN
Langford Station, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
CAN
Monaco, Criterium
Monaco BeKing
1.CRT
Criterium
MCO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters A, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters A, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters B, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters B, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters C, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters C, België (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Amateurs, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Masters D, België
CN
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zambia
NE
Nationaal kampioenschap
ZAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zambia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zambia
CN
Nationaal kampioenschap
ZAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zambia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZAN
2e etappe Pre-Vuelta Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Solbiate Olona, Cyclocross
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross (V)
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Junioren
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Junioren (V)
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen
Gran Premio dell'Epifania 2° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Gran Premio dell'Epifania 1° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Gran Premio dell'Epifania 2° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
Gran Premio dell'Epifania 1° jaars
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, U23
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
Solbiate Olona, Cyclocross, U23 (V)
Gran Premio dell'Epifania
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Tour of Tasmania
NE
Criterium
AUS
Tupungato
Vuelta a Tupungato
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
4e etappe Vuelta del Futuro de Colombia, Nieuwelingen
NE
Etappe
COL
28 november
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
30 november
1e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd