Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1971
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Colchester, Criterium
Criterium des Vainqueurs
NE
Criterium
GBR
Coventry
Coventry September Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Essex
Essex C.R.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
High Wycombe
High Wycombe C.C. - Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hull
Heineken Hull Autumn Classic
NE
Wedstrijd
GBR
London, Nieuwelingen
G.H.S. National Championship Road, ITT, Novices,Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Southport
Belgian Week Trophy
NE
Criterium
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Southport, Criterium
Gala Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Staffordshire
Oldbury & District 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 september
Geraardsbergen
Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic
Wedstrijd
BEL
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
Overijse
Druivenkoers
Wedstrijd
BEL
02 september
Blankenberge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Jabbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kaprijke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
Rummen
Wedstrijd
BEL
Vinkt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
03 september
Mariakerke, Cyclocross, Cat. B
Oostende
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Flandre française, Amateurs
NE
Etappe
FRA
Tour de l'Abitibi, Junioren
NE
Wedstrijd
CAN
04 september
Eke, Amateurs
Eke
NE
Wedstrijd
BEL
Hulste, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Jemappes (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Koekelare (a)
Criterium
BEL
Lens-Saint-Remy, Amateurs
GP Lens
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Katelijne-Waver
Criterium
BEL
3e etappe Tour de Flandre française, Amateurs
NE
Etappe
FRA
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
05 september
Antwerpen (a)
GP Stad Antwerpen
Criterium
BEL
Bossut-Gottechain, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Cadzand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Daknam, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Herzele
Herzele-Ressegem
Criterium
BEL
Hulste, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Laken, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Lint, Amateurs
Lint
NE
Wedstrijd
BEL
Opheylissem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Flandre française, Amateurs
NE
Etappe
FRA
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
Wereldkampioenschap
06 september
Cittadella (a)
Criterium
ITA
Grimbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Gillis-Waas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
Dernyrace
BEL
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
Wedstrijd
BEL
07 september
Bassevelde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Handzame, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
Wedstrijd
BEL
Sas van Gent, Amateurs
NE
Criterium
NED
Sint-Maria-Oudenhove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
08 september
Voghera
NE
Criterium
ITA
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
Zandvoorde, Amateurs
Zandvoorde-Oostende
NE
Wedstrijd
BEL
09 september
Critérium des As
Azencriterium
NE
Criterium
FRA
Oudegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ploegsteert, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Roosendaal, Amateurs
NE
Criterium
NED
13e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
11 september
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
NE
Wedstrijd
NED
Amougies, Amateurs
Amougies
NE
Wedstrijd
BEL
Beek
NE
Wedstrijd
NED
Destelbergen
Criterium
BEL
Harelbeke (d)
Criterium
BEL
Itegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Niel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Noorderwijk
Criterium
BEL
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
Wedstrijd
ITA
Ruisbroek, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
NE
Wedstrijd
BRA
Surhuisterveen (V)
NE
Criterium
NED
12 september
Essen
Wedstrijd
BEL
Ichtegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kumtich, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oosteeklo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Schinnen
Criterium
NED
13 september
Barcelona (a)
Trofeo Masferrer
Wedstrijd
ESP
De Pinte (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wiers, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
14 september
Desselgem
GP Briek Schotte
Wedstrijd
BEL
Nieuw-Namen, Amateurs
NE
Criterium
NED
Proloog Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Ploegentijdrit
ESP
Waarschoot
Wedstrijd
BEL
15 september
Merelbeke
Wedstrijd
BEL
Retie
Wedstrijd
BEL
Sint-Amands, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
16 september
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de l'Avenir
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
17 september
Berlin
Rund in Berlin
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
18 september
Eernegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Lazio
Wedstrijd
ITA
Heultje (V)
Westerlo
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Amateurs
Koningshooikt
NE
Wedstrijd
BEL
Nazareth
Criterium
BEL
1e etappe Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
Oostduinkerke
Criterium
BEL
Stambruges, Amateurs
Stambruges
NE
Wedstrijd
BEL
Terneuzen (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
19 september
Boutersem, Amateurs (a)
Boutersem
NE
Wedstrijd
BEL
Brasschaat, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Comines (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kapellen, Amateurs
Kapellen-Glabbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Landegem
Criterium
BEL
Leuven
GP Jef Scherens
Wedstrijd
BEL
3e etappe Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Omloop van Zeeuws-Vlaanderen, Amateurs
NE
Ploegentijdrit
NED
Oostburg (V)
NE
Criterium
NED
Roisin, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Saronno (V)
G.P. Esercenti
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Veldegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel A Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
5e etappe deel B Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
20 september
5e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Viane
GP Paul Borremans
Wedstrijd
BEL
21 september
Heist-op-den-Berg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwerkerken, Amateurs
Nieuwerkerken-Aalst
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
Vichte
Textielprijs
Wedstrijd
BEL
22 september
Aalter (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
7e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
23 september
Adinkerke
Criterium
BEL
Maldegem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Nouvelle France
Etappe
CAN
1e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
24 september
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
Criterium
BEL
1e etappe deel b Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimtijdrit
ESP
1e etappe deel a Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimwedstrijd
ESP
9e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Nouvelle France
Etappe
CAN
2e etappe deel b Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
2e etappe deel a Tour of Bulgaria
Ploegentijdrit
BUL
25 september
's Gravenpolder, Amateurs
NE
Criterium
NED
Baden-Baden
Koppeltijdrit
GER
Bredene, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Dampremy, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kemzeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mariekerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
Thulin, Amateurs
Thulin
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Nouvelle France
Etappe
CAN
3e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
26 september
Aalter (a)
Criterium
BEL
Fourmies
GP de Fourmies
Wedstrijd
FRA
Gavere, Amateurs
Gavere
NE
Wedstrijd
BEL
Glabbeek
Kapellen-Glabbeek
Criterium
BEL
Hertsberge, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Leest, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Merseyside (a)
Merseyside Wheel Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Polignano a Mare
Targa Crocifisso
NE
Wedstrijd
ITA
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Criterium
GER
11e etappe deel b Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
11e etappe deel a Tour de l'Avenir
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
Wichelen, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
27 september
Kemzeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lievens-Houtem
Wedstrijd
BEL
Tienen (b)
Criterium
BEL
5e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
28 september
Circuit des Frontières
Baisieux - Templeuve
Wedstrijd
BEL
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Jemeppe, Amateurs
Jemeppe-sur-Sambre
NE
Wedstrijd
BEL
Onze-Lieve-Vrouw-Waver
Criterium
BEL
29 september
Bilbao (p)
Trofee
NE
Wedstrijd
ESP
De Haan, Amateurs
NE
Criterium
BEL
6e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
30 september
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Peccioli
Coppa Sabatini
Wedstrijd
ITA
7e etappe deel b Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
7e etappe deel a Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld