Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 2022
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 augustus
Commonwealth Games, Baan, 1 km
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Keirin, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Puntenkoers
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Baan, Scratch, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Duizel
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
Lommel
Lommel-Barrier
NE
Wedstrijd
BEL
Roosendaal
Draai van de Kaai
1.CRT
Wedstrijd
NED
3e etappe Tour de Bowness Stage Race
NE
Criterium
CAN
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
6e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
02 augustus
Kapellen
NE
Wedstrijd
BEL
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
1.CRT
Criterium
NED
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
7e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Tour of Uppsala (V)
2.1WE
Etappe
SWE
1e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
03 augustus
Commonwealth Games, Mountainbike
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Mountainbike (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Heide, Nieuwelingen
Heide-Linter
NE
Wedstrijd
BEL
Kooigem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Linden
NE
Wedstrijd
BEL
Marcolès, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Riga
NE
Wedstrijd
LAT
1e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
8e etappe Tour of Qinghai Lake
2.2
Etappe
CHN
2e etappe Tour of Uppsala (V)
2.1WE
Etappe
SWE
2e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
Zillebeke
Zillebeke - Westouter - Zillebeke IC 1 - Hill 60 Koers
NE
Wedstrijd
BEL
04 augustus
1e etappe Clasica Ciudad de Ambato
NE
Individuele tijdrit
ECU
Commonwealth Games, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
1.CRT
Criterium
NED
1e etappe Randers Bike Week
NE
Individuele tijdrit
DEN
Santa Antao Sul
NE
Wedstrijd
CPV
2e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
POL
3e etappe Tour of Uppsala (V)
2.1WE
Etappe
SWE
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Proloog
POR
3e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
05 augustus
2e etappe Clasica Ciudad de Ambato
NE
Etappe
ECU
2e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
GP Indépendance de la Côte d'Ivoire
NE
Wedstrijd
CIV
Islamic Solidarity Games, Baan, Scratch
JR
Regionaal kampioenschap
Islamic Solidarity Games, Baan, Scratch (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Lede
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Mazenzele
Sint-Pietersprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Mont Sainte-Anne, Downhill
CDM
Afdaling
CAN
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
2e etappe Randers Bike Week
NE
Criterium
DEN
1e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Individuele tijdrit
GUA
3e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
2e etappe Tour International des Pyrénées (V)
2.1WE
Etappe
FRA
1e etappe Tour International des Pyrénées (V)
2.1WE
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Toledo Imperial S25
NE
Individuele tijdrit
ESP
06 augustus
Ballarat, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross, Junioren (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
AUS
Bamako
GP Sotelma MoovAfrica - Malitel
NE
Wedstrijd
MLI
Campo dos Goytacazes
Prova São Salvador
NE
Wedstrijd
BRA
3e etappe Clasica Ciudad de Ambato
NE
Etappe
ECU
3e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
Dun-le-Palestel, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Islamic Solidarity Games, Baan, Achtervolging
JR
Regionaal kampioenschap
Islamic Solidarity Games, Baan, Achtervolging (V)
JR
Regionaal kampioenschap
La Maurienne
1.2
Wedstrijd
FRA
3e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
2e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Individuele tijdrit
BEL
Littleton, Criterium
NE
Criterium
USA
Mehlingen
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
1e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
3e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
1e etappe Tlmace
NE
Criterium
SVK
2e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
4e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour International des Pyrénées (V)
2.1WE
Etappe
FRA
Proloog Tour of Mongolia
NE
Proloog
MGL
Uppsala
Skandisloppet - Scandinavian Race
1.2
Wedstrijd
SWE
Vårgårda, Chrono (V)
Open de Suede Vargarda TTT
1.WWT
Ploegentijdrit
SWE
Veracruz
Veracruz - Alvarado - Veracruz
NE
Individuele tijdrit
MEX
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Toledo Imperial S25
NE
Etappe
ESP
07 augustus
5e etappe Almacenes Roes
NE
Etappe
CRC
Almaty
Tour of World Class
NE
Wedstrijd
KAZ
Ballarat, Cyclocross (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross, Junioren (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
Ballarat, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
AUS
3e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Chacabuco
GP Aniversario Ciudad de Chacabuco
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Clasica Ciudad de Ambato
NE
Etappe
ECU
Commonwealth Games, Op de weg
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Games, Op de weg (V)
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.1
Etappe
CZE
Fort Portal
Tooro Kingdom Inter-County Obugaali bwa Masaza wa Tooro
NE
Wedstrijd
UGA
Hasselt (g)
Hasselt Rapertingen
NE
Wedstrijd
BEL
Huldenberg
Halfoogst Wielerwedstrijd
NE
Wedstrijd
BEL
Islamic Solidarity Games, Baan, Puntenkoers
JR
Regionaal kampioenschap
Islamic Solidarity Games, Baan, Puntenkoers (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Komárom
Brigetio Road Race
NE
Wedstrijd
HUN
Leuven
GP Jef Scherens
1.1
Wedstrijd
BEL
4e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Lomas de Zamora
Lomas de Zamora circuito
NE
Criterium
ARG
Lombok
Gran Fondo New York Bali
NE
Wedstrijd
INA
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
CDM
XCO
CAN
2e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Litouwen
1.CRT
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Oiartzun (a)
Xanisteban Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Oostnieuwkerke
NE
Wedstrijd
BEL
Orapa
NE
Wedstrijd
BOT
2e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
Pordenone (V)
Giro della Provincia di Pordenone
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
Regan Rodrigues Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
2e etappe Tlmace
NE
Etappe
SVK
3e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
5e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
4e etappe Tour International des Pyrénées (V)
2.1WE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
Uppsala
Skandis GP
NE
Wedstrijd
SWE
Vårgårda (V)
Open de Suede Vargarda
1.WWT
Wedstrijd
SWE
Vayrac, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Voerendaal
Hel van Voerendaal
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Toledo Imperial S25
NE
Etappe
ESP
Wijer, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zevenbergen, Omnium
Profronde van Zevenbergen / Wielerweekend Moerdijk
1.CRT
Puntenkoers
NED
Zunzgen
GP Oberbaselbiet
NE
Wedstrijd
SUI
08 augustus
Canada Zomerspelen, Mountainbike, Canada
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
Canada Zomerspelen, Mountainbike, Canada (V)
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
Islamic Solidarity Games, Baan, Omnium
JR
Regionaal kampioenschap
Islamic Solidarity Games, Baan, Omnium (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Kursk
NE
Criterium
RUS
3e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
3e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
4e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Tour of Mongolia
NE
Ploegentijdrit
MGL
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
Wilrijk, Dernycriterium (V)
NE
Dernyrace
BEL
09 augustus
Balmberg
Rüttenen - Balmberg
NE
Klimwedstrijd
SUI
Bryne, Chrono
Odeon Time Trial, Bue-Bryne
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
De Lier
Ronde van de Lier
NE
Wedstrijd
NED
Dudzele, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kursk
NE
Individuele tijdrit
RUS
Montpinchon
GP de Saint-Laurent
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
4e etappe Panorama Tour
NE
Individuele tijdrit
RSA
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Rooiwal
Rooiwal Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
1e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Etappe
NOR
1e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
1e etappe Vuelta a Colombia Internacional (V)
2.2
Etappe
COL
10 augustus
Beernem
NE
Wedstrijd
BEL
Beveren, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Canada Zomerspelen, Mountainbike, Team Relay, Elite, Canada
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
Canada Zomerspelen, Mountainbike, Team Relay, Elite, Canada (V)
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
1.HC
Wedstrijd
BEL
1e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Proloog
COL
Dadizele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Kursk
NE
Etappe
RUS
5e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Individuele tijdrit
POL
Struer, Criterium
NE
Criterium
DEN
2e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Tour of Anchorage
NE
Proloog
USA
4e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
2e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Etappe
NOR
2e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Colombia Internacional (V)
2.2
Etappe
COL
7e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
11 augustus
1e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
Briga
Trofeo Sportivi di Briga
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
Dadizele, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Individuele tijdrit
PAR
Halen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Islamic Solidarity Games, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Individuele tijdrit
Islamic Solidarity Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
1e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
3e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Etappe
NOR
3e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Colombia Internacional (V)
2.2
Etappe
COL
12 augustus
2e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
1e etappe Bánovce nad Bebravou
NE
Individuele tijdrit
SVK
3e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
1e etappe Clasica de Invierno Opticas Deluxe
NE
Etappe
GUA
Doorselaar
CN
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Etappe
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
1e etappe Nishapur
NE
Individuele tijdrit
IRI
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
2e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
8e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Individuele tijdrit
GUA
1e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
6e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
4e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Etappe
NOR
4e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Colombia Internacional (V)
2.2
Individuele tijdrit
COL
13 augustus
Anadia, U23
Premio Anadia
NE
Wedstrijd
POR
Angreau, Junioren
Angreau-Honnelles
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
2e etappe Bánovce nad Bebravou
NE
Individuele tijdrit
SVK
1e etappe Belgrade Trophy Milan Panic, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
SRB
Biron (V)
La Perigord
1.2
Wedstrijd
FRA
2e etappe Clasica de Invierno Opticas Deluxe
NE
Etappe
GUA
Concord, Criterium
NE
Criterium
USA
Course de Détection
NE
Wedstrijd
BEN
3e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Etappe
PAR
Islamic Solidarity Games, Op de weg
JR
Regionaal kampioenschap
Islamic Solidarity Games, Op de weg (V)
CN
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
2e etappe Nishapur
NE
Etappe
IRI
Roeselare
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
3e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Sucha Beskidzka
Memorial Henryka Lasaka
1.2
Wedstrijd
POL
Tasman Wheelers Winter Series 8
NE
Wedstrijd
AUS
Temelin
NE
Wedstrijd
CZE
9e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Etappe
NOR
5e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
Viimsi, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Colombia Internacional (V)
2.2
Etappe
COL
Windsor
Tour de Via Italia
NE
Wedstrijd
CAN
14 augustus
4e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1
Wedstrijd
FRA
3e etappe Bánovce nad Bebravou
NE
Etappe
SVK
Bekegem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Belgrade Trophy Milan Panic, Junioren
2.1MJ
Etappe
SRB
4e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Carcabuey
Vuelta a Carcabuey
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Clasica de Invierno Opticas Deluxe
NE
Etappe
GUA
Curia
Circuito de Curia
NE
Criterium
POR
Düsseldorf
Rund um die Kö
NE
Wedstrijd
GER
Duisburg (V)
NE
Wedstrijd
BEL
El Puyo
Ruta del Guerrero
NE
Wedstrijd
ECU
Etten-Leur, Criterium
Profronde van Etten-Leur
1.CRT
Criterium
NED
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite
CC
Europees Kampioenschap
4e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Etappe
PAR
GP FMC
NE
Wedstrijd
MRI
Guatire
Pote Mercure
NE
Wedstrijd
VEN
Heerlerheide
Pijl van Heerlerheide
NE
Wedstrijd
NED
Heugnes
GP Christian Fenioux
NE
Wedstrijd
FRA
Independence Day Classic
NE
Wedstrijd
PAK
Jõgeva
Jogeva Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Kilmessan
Collins/Christle Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Loudun (V)
Classic Féminine Vienne Poitou-Charentes, Picto-Charentaise
1.2
Wedstrijd
FRA
Mosteiros
NE
Wedstrijd
CPV
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Oudenaarde, Mountainbike
CDM
XCE
BEL
Pan American Championships, Baan, 1 km, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Afvalrace, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Omnium
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Omnium (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Poggiana
GP di Poggiana
1.2
Wedstrijd
ITA
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
1.CRT
Criterium
FRA
3e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
2e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Stary Sacz
Memorial Jana Magiery
1.2
Wedstrijd
POL
Tølløse
CK Nordsjælland og Birkerød BC
NE
Wedstrijd
DEN
10e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
2e etappe deel b Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
2e etappe deel a Tour de la Guyane Française
NE
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
5e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
7e etappe Tour of Mongolia
NE
Individuele tijdrit
MGL
6e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Derny
NOR
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
6e etappe Vuelta a Colombia Internacional (V)
2.2
Etappe
COL
Windhoek
Carin Park
NE
Ploegentijdrit
NAM
15 augustus
Dachau, Criterium
NE
Criterium
GER
Hoeleden, Junioren (a)
Hoeleden Dries
NE
Wedstrijd
BEL
Huesca
GP San Lorenzo
NE
Wedstrijd
ESP
Huldenberg, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE
Wedstrijd
BEL
Loppem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Noorderwijk (V)
GP Yvonne Reynders
1.2
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Perbais
Perbais-Walhain - GP Flahaut
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Rumst, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Rumst, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Tielt-Winge
Grote Kermisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
8e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Individuele tijdrit
POR
16 augustus
Canada Zomerspelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Canada (V)
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
Canada Zomerspelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
2e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Nationaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Fermo
GP Capodarco
1.2
Wedstrijd
ITA
Grembergen
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden
Heusden Individueel
NE
Super Prestige Pernod
BEL
Maria-ter-Heide (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Maria-ter-Heide, Nieuwelingen
Grote Prijs Aq Fero
NE
Wedstrijd
BEL
Naaldwijk, Criterium
Valstar Holland
1.CRT
Criterium
NED
4e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
Velle
GP Burgemeester Luc de Ryck - Temse
NE
Wedstrijd
BEL
Xàtiva
Trofeu Fira d'Agost
NE
Wedstrijd
ESP
17 augustus
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Proloog One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Proloog
HUN
5e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Individuele tijdrit
DEN
18 augustus
1e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
Canada Zomerspelen, Op de weg, Canada (V)
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
Canada Zomerspelen, Op de weg, Elite, Canada
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
Hoeleden
Hoeleden Dries
NE
Wedstrijd
BEL
Kayseri
GP Tomarza - Erciyes High Altitude
1.2
Wedstrijd
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Libië
CN
Nationaal kampioenschap
LIB
1e etappe One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
Proloog Tour de l'Avenir
2.Ncup
Proloog
FRA
6e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
Vresse, U23
NE
Klimwedstrijd
BEL
19 augustus
2e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
1e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Individuele tijdrit
BRA
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kayseri
GP Kapuzbasi
1.2
Wedstrijd
TUR
Kortrijk (V)
Kortrijk Koerse
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libië
CN
Nationaal kampioenschap
LIB
2e etappe One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
1e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
NE
Ploegentijdrit
ESP
1e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
Werelduurrecord
NE
Uurrecord
20 augustus
1e etappe A Golpe de Pedal
NE
Individuele tijdrit
CHI
Alanya
Grand Prix Develi
1.2
Wedstrijd
TUR
Alcobaça
Circuito de São Bernardo
NE
Criterium
POR
3e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
1e etappe Battle of Warsaw 1920
Bitwa Warszawska 1920 Radzymin
NE
Individuele tijdrit
POL
Booischot, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Brusque
Volta de Brusque
NE
Individuele tijdrit
BRA
Canada Zomerspelen, Op de weg, Criterium, Elite, Canada
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
Canada Zomerspelen, Op de weg, Criterium, Elite, Canada (V)
JR
Regionaal kampioenschap
CAN
2e etappe Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
Tariba
NE
Etappe
VEN
1e etappe Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
Tariba
NE
Individuele tijdrit
VEN
Collie
Collie - Donnybrook - Collie
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Etappe
BRA
Dosun Suhua Climbing Chalenge
NE
Klimwedstrijd
TPE
Dromore
John Beggs Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
1e etappe Glåmdal
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
NE
Criterium
AUS
Kibugabuga Race
NE
Wedstrijd
RWA
Kortemark, Nieuwelingen
Kortemark-Edewalle
NE
Wedstrijd
BEL
Mazabuka
Turnpike Excursion Race
NE
Wedstrijd
ZAN
11e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Mount Washington
Mount Washington Hillclimb
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Oezbekistan
CC
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Jamaica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Plombières
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Etappe
FRA
Stolberg, Criterium
Stolberg-Breinig - BSR Radsporttag
NE
Criterium
GER
Proloog 1e etappe Syysetapit
NE
Proloog
FIN
2e etappe Syysetapit
NE
Etappe
FIN
Tollembeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
8e etappe deel b Tour de la Guyane Française
NE
Individuele tijdrit
FRA
8e etappe deel a Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
Vigo (a)
GP Cidade de Vigo
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
Zreče
Skok na Roglo
NE
Wedstrijd
SLO
21 augustus
's Gravenwezel
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe A Golpe de Pedal
NE
Etappe
CHI
Alanya
Grand Prix Cappadocia
1.2
Wedstrijd
TUR
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Ampleforth (V)
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
2e etappe Battle of Warsaw 1920
Bitwa Warszawska 1920 Radzymin
NE
Etappe
POL
5e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Casentino
Giro del Casentino
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
Tariba
NE
Etappe
VEN
1e etappe Clasica Nicaragua
NE
Etappe
NIC
3e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Etappe
BRA
Delfzijl
Ronde van Delfzijl
NE
Wedstrijd
NED
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Glåmdal
NE
Etappe
NOR
2e etappe Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
NE
Etappe
AUS
Haasdonk, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hamburg
Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GER
Heerhugowaard
NE
Wedstrijd
NED
Helkijn, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ingelmunster, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ivanic-Grad
Memorijal Stjepan Grgac
NE
Wedstrijd
CRO
Kláštor pod Znievom
NE
Wedstrijd
SVK
Knesselaere, U23
Memorial Bjorn Lambrecht IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Lami - Pacific Harbour
NE
Wedstrijd
FJI
Landen, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Landen, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Langemark (c)
Langemark-Madonna
NE
Wedstrijd
BEL
Lennik, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lujan
GP Ciudad de Lujan
NE
Wedstrijd
ARG
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Mellerud
Brudfjällsracet
NE
Wedstrijd
SWE
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Merksem (V)
Merxem Classic
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Jamaica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nettetal
Großer Preis von Nettetal
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Robert Peters Race
NE
Individuele tijdrit
ANT
2e etappe Robert Peters Race
NE
Etappe
ANT
2e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Etappe
FRA
Sakarya, Mountainbike
CDM
XCE
TUR
San Luis Potosí
Clásica Feria San Luis Rey
NE
Wedstrijd
MEX
Spremberger Vorstadt
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Syysetapit
NE
Etappe
FIN
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
NE
Wedstrijd
EST
6e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
9e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
Vichte, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Vigo (e)
GP Cidade de Vigo
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
Werchter, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Windhoek
Nedbank
NE
Wedstrijd
NAM
22 augustus
Balegem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Geetbets
Grote Geteprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Le Pertre, U23
Circuit des 2 Provinces - Le Pertre
NE
Wedstrijd
FRA
Moita
Circuito da Moita - Oeste
NE
Criterium
POR
Nafarros
Circuito de Nafarros
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Overmere, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België (V
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
4e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
23 augustus
1e etappe Belorechensk
NE
Koppelwedstrijd
RUS
GP Paquot René
Jauche
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
5e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Wervik (a)
Omloop van de Grensstreek IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
1.1
Wedstrijd
BEL
24 augustus
De Klinge
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
Overijse
Druivenkoers
1.1
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
2e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Waasmunster, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
25 augustus
Aarschot, Criterium
Knoet Criterium
NE
Wedstrijd
BEL
Aarschot, Criterium (V)
Knoet Criterium
NE
Criterium
BEL
2e etappe Belorechensk
NE
Ploegentijdrit
RUS
Couvin, Junioren
Course de cote / Klimkoers
NE
Klimwedstrijd
BEL
Couvin, Nieuwelingen (a)
Course de cote / Klimkoers
NE
Klimwedstrijd
BEL
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
Proloog Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Proloog
ITA
Kreiz Breizh (V)
1.1WE
Wedstrijd
FRA
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour of Sakarya
2.2
Etappe
TUR
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
NE
Wereldkampioenschap
26 augustus
Almelo, Criterium
Profronde van Almelo, Nacht van Almelo
1.CRT
Criterium
NED
Amiens, Criterium
GP Jean Renaux
1.CRT
Criterium
FRA
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
Gijzenzele
Grote Prijs Van Durme-Michiels
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Criterium
USA
Olembé - Yaoundé
NE
Wedstrijd
CMR
Portsmouth
Portsmouth evening circuits
NE
Wedstrijd
GBR
Rollegem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Spiere
Spiere-Helkijn
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
7e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Panamá
NE
Individuele tijdrit
PAN
5e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Sakarya
2.2
Etappe
TUR
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
27 augustus
Šenčur
Šenčurja
NE
Wedstrijd
SLO
1e etappe Belorechensk Kup
NE
Individuele tijdrit
RUS
Braunau
NE
Wedstrijd
AUT
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
1e etappe Emakumeen Euskal Bira, Junioren (V)
Bizkaikoloreak
2.Ncup
Etappe
ESP
2e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
Hastings
Ohiti Circuit
NE
Wedstrijd
NZL
Helsinki
Tour de Helsinki
NE
Wedstrijd
FIN
2e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Etappe
USA
Houtvenne, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Indianapolis, Criterium
IU Health Momentum Indy
NE
Criterium
USA
Kalfort, Nieuwelingen
Kalfort - Puurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van Québec, Op de weg, Elite, Canada
NE
Wedstrijd
CAN
Leinster - Hammond, Chrono
NE
Individuele tijdrit
IRL
Los Muermos, Chrono
NE
Individuele tijdrit
CHI
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Plouay (V)
GP Ouest France, GP de Plouay - Classic Lorient Agglomération
1.WWT
Wedstrijd
FRA
Plouay, Junioren
GP Plouay
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
Plouay, Junioren (V)
GP Plouay Ceratizit Challenge
1.1WJ
Wedstrijd
FRA
2e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
8e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
6e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
Proloog Tour of Bulgaria
2.2
Proloog
BUL
3e etappe Tour of Sakarya
2.2
Etappe
TUR
1e etappe VCJCC
NE
Individuele tijdrit
MRI
Vertova, Junioren (a)
Trofeo Comune di Vertova
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren (V)
NE
Wereldkampioenschap
28 augustus
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
1.2
Wedstrijd
NED
Beauvechain, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Beauvechain, Cat. A
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Belorechensk Kup
NE
Etappe
RUS
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
NE
Wedstrijd
FRA
Braunau
NE
Wedstrijd
AUT
Brisbane
Lifecycle classic
NE
Wedstrijd
AUS
Brumana
Zadourian Brothers Time Trial
NE
Individuele tijdrit
LBA
6e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Clark Classic
NE
Wedstrijd
PHI
2e etappe Clasica Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Colombo
Nestomalt Criterium
NE
Criterium
SRI
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
2e etappe Emakumeen Euskal Bira, Junioren (V)
Bizkaikoloreak
2.Ncup
Etappe
ESP
8e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
3e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
Heidelberg
Rand Water Race for Victory
NE
Wedstrijd
RSA
Hohenstein-Ernstthal
Rund um den Sachsenring
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Etappe
USA
La Route des Géants, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Melo (a)
Todo Vale
NE
Wedstrijd
URU
Melsele, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Opgrimbie
De Graal van Grömme
NE
Wedstrijd
BEL
Opgrimbie, Nieuwelingen
De Graal van Grömme
NE
Wedstrijd
BEL
Palangkaraya, Mountainbike
CDM
XCE
INA
1e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
NE
Etappe
HUN
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Rovescala
GP Colli Rovescalesi
NE
Wedstrijd
ITA
Sakiai
NE
Wedstrijd
LTU
Sevnica
Skok na Lisco
NE
Wedstrijd
SLO
Thiès
NE
Wedstrijd
SEN
Tlaxcala
Clásica Miguel Arroyo
NE
Wedstrijd
MEX
3e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
9e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
1e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
4e etappe Tour of Sakarya
2.2
Etappe
TUR
Tubize
Tubize Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Tubize (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen (V)
GP Peter Boone
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe VCJCC
NE
Etappe
MRI
Vertova, Junioren
Trofeo Emilio Paganessi
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
Waanrode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite
NE
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite (V)
NE
Wereldkampioenschap
Zwevezele, Junioren
Zwevezele Vanneke
NE
Wedstrijd
BEL
Zwevezele, Nieuwelingen (a)
Zwevezele Vanneke
NE
Wedstrijd
BEL
29 augustus
3e etappe Belorechensk Kup
NE
Criterium
RUS
8e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Erwetegem (V)
GP Jolien D'Hoore
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Proloog
POR
Hellemmes
Critérium du Guidon d'Or d'Hellemmes
1.CRT
Criterium
FRA
Kortemark (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Stekene (c)
Stekene-Heikant
NE
Wedstrijd
BEL
Tongeren (c)
Tongeren-Mal
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
2e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
30 augustus
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Ploegentijdrit
COL
9e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
1e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
5e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
4e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
3e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
Tremelo (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Tremelo, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
31 augustus
Almazán
Trofeo Villa de Almazan
NE
Wedstrijd
ESP
Andorra
Continental Super Cup Massi
NE
Wedstrijd
AND
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
Geraardsbergen
Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
2e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Oudenburg (a)
Memorial Danny Jonckheere Oudenburg IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs (b)
Puurs-Kalfort
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
1.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Proloog Vuelta a Tovar
NE
Proloog
VEN
1e etappe Vuelta a Tovar
NE
Etappe
VEN
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld