Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1993
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
5e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Rochester
Rochester Civic Week, Elite, Road Race
NE
Criterium
GBR
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
01
Oplinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Toronto
Canadian Tire-Shin
Wedstrijd
CAN
02
Beveren
Beveren-Leie
Criterium
BEL
Boskant, Amateurs
Bornem-Boskant
NE
Wedstrijd
BEL
Breskens, Amateurs
NE
Criterium
NED
Deftinge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
03
1e etappe Burseryd
Västboloppet
Wedstrijd
SWE
Erwetegem, Nieuwelingen (a)
Omloop van Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
Open
Criterium
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Criterium
NED
Steenokkerzeel (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Tour de France
WT/WT/GT
Proloog
FRA
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
Zwijndrecht (V)
NE
Criterium
NED
04
Bromont, Mountainbike
CDM
XCO
CAN
Bromont, Mountainbike (V)
CDM
XCO
CAN
2e etappe Burseryd
Västboloppet
Wedstrijd
SWE
Hodister (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Landskrona
Criterium
SWE
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
Wedstrijd
BEL
Meensel-Kiezegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
1e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
05
2e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
06
Beveren-Waas
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Westdorpe, Amateurs
NE
Criterium
NED
07
Coca-Cola Trophy
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
4e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Ploegentijdrit
FRA
08
Aalen, Criterium
1.CRT
Criterium
GER
Eslövs Varvlopp
Wedstrijd
SWE
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
09
Helsingborg
Klimwedstrijd
SWE
Sint-Eloois-Winkel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
10
Ieper, Amateurs
Ieper
NE
Wedstrijd
BEL
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Malmö
Ringenloppet Memorial Frans Desaix
Criterium
SWE
Poortvliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
11
Atembeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
NE
Wedstrijd
BEL
Gosselies, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kristianstad
Criterium
SWE
La Calamine
Kelmis - Ostbelgien-rundfahrt
Criterium
BEL
Laar, Amateurs
Laar-Landen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Amateurs, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
8e etappe Tour de France
Etappe
FRA
12
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
13
Burst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gent, Nieuwelingen (V)
Blaarmeersen
NE
Wedstrijd
BEL
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Criterium
BEL
14
Temse
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Zoutleeuw, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
15
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Eikevliet (V)
Hingene
NE
Wedstrijd
BEL
Kollum (V)
Kollum ploegentijdrit
NE
Ploegentijdrit
NED
11e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
16
Humbeek (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Humbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Derny
BEL
17
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Poperinge, Amateurs
Poperinge
NE
Wedstrijd
BEL
Sint Maartensdijk, Amateurs
NE
Criterium
NED
13e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Vorselaar (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Werelduurrecord -Beste prestaties-
Uurrecord
18
Hamont, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Amateurs
Moerbeke-Waas
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Oosteeklo
Omloop van het Meetjesland
Wedstrijd
BEL
14e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Derny
BEL
Vail, Mountainbike
CDM
XCO
USA
Vail, Mountainbike (V)
CDM
XCO
USA
Waasmont, Amateurs
Waasmont-Landen
NE
Wedstrijd
BEL
19
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
Criterium
BEL
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
15e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
20
Clinge, Amateurs
NE
Criterium
NED
Strijpen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
21
Grimbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe deel b Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
6e etappe deel a Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Westkapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
Westrozebeke
NE
Wedstrijd
BEL
22
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
17e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
23
Mammoth Lakes, Mountainbike
CDM
XCO
USA
Mammoth Lakes, Mountainbike (V)
CDM
XCO
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Roeselare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
18e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Werelduurrecord -Beste prestaties-
Uurrecord
24
Ardooie, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro Internazionale Dilettanti dell'Umbria
Criterium
ITA
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Schoonderbuken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
19e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
25
Boezinge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Fouleng, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Reningelst, Junioren
Trofee van Vlaanderen Reningelst
Wedstrijd
BEL
20e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour du Faso
Etappe
BUR
1e etappe deel a Tour du Faso
Etappe
BUR
26
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
Criterium
NED
Boxmeer, Dernycriterium
Dernyrace
NED
Sint-Maria-Lierde, Amateurs
Sint-Maria-Lierde
NE
Wedstrijd
BEL
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
27
Baal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Callac
NE
Criterium
FRA
Sáles
Circuito Salese
NE
Criterium
ITA
Stiphout
Profronde Stiphout
NE
Criterium
NED
28
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Kerksken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
Dernyrace
NED
29
Estella (b)
Trofeo Comunidad Foral de Navarra
Wedstrijd
ESP
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
Wateringen (V)
NE
Criterium
NED
30
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Cepagatti
Criterium d'Abruzzo
1.4
Wedstrijd
ITA
Geraardsbergen, Criterium
Criterium
BEL
Heerlen
Profronde van Heerlen
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
31
De Panne - Zonnebeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen
Criterium
BEL
Dilsen-Stokkem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hunter Mountain, Downhill
CDM
Afdaling
USA
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
Criterium
NED
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt