Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 1991
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Barnsley
Barnsley Town Centre Elite, Criterium
Criterium
GBR
Lincoln
Lincoln Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 mei
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main (V)
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
Wedstrijd
GER
6e etappe Giro delle Regioni
Etappe
ITA
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
Wedstrijd
BEL
Larciano
GP Industria & Artigianato
Wedstrijd
ITA
Liège, Junioren
Liège - Aywaille - Liège
NE
Wedstrijd
BEL
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
Wedstrijd
BEL
Merchtem, Amateurs (a)
Peisegem Merchtem
NE
Wedstrijd
BEL
Paal, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
6e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Schepdaal, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour d'Armor (V)
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour d'Armor (V)
NE
Etappe
FRA
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
02 mei
Proloog Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
NE
Proloog
FRA
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
03 mei
Hoeleden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
NE
Etappe
FRA
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
04 mei
Meise, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
Sweikhuizen (V)
Klauterkoers
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
NE
Ploegentijdrit
FRA
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
Yerseke, Amateurs
NE
Criterium
NED
05 mei
Apeldoorn
Criterium
NED
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
NE
Wedstrijd
ITA
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
Korbeek-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kwadendamme (V)
NE
Criterium
NED
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
London
GP Springbank
NE
Wedstrijd
CAN
Manosque, Mountainbike
CDM
XCO
FRA
Manosque, Mountainbike (V)
CDM
XCO
FRA
Olsene, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
Rieti
Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi
NE
Wedstrijd
ITA
Ronde van Vlaanderen, U23
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V)
NE
Etappe
FRA
Vitorchiano (V)
Coppa delle Nazioni
NE
Ploegentijdrit
ITA
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
06 mei
Arendonk
Wedstrijd
BEL
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
07 mei
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Proloog
SUI
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
Zulte, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
08 mei
Eghezée, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Plumelec (V)
GP Plumelec-Morbihan
NE
Wedstrijd
FRA
Puyricard
GP du Pays d'Aix
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
09 mei
Aalter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Junioren
Flanders-Europe Classic Geraardsbergen
NE
Wedstrijd
BEL
GP de Wallonie
Wedstrijd
BEL
Hasselt (a)
Hasselt - Spa - Hasselt
Wedstrijd
BEL
Houssay (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Oudenburg (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Roosdaal, Nieuwelingen
Strijtemse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
Proloog Tour Du Pont
2.4
Individuele tijdrit
USA
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Wemeldinge, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
10 mei
Huppaye (a)
GP Goffin
Criterium
BEL
Huppaye, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Amateurs
Knesselare
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
1e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
1e etappe Tour of the Sun (V)
NE
Individuele tijdrit
CAN
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Wondelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11 mei
Étalle, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Auvelais (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kampen (V)
Flevotour
Wedstrijd
NED
Lekkerkerk (a)
Omloop Lek en IJssel
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Terneuzen, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
4e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Sun (V)
NE
Etappe
CAN
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
12 mei
Aardenburg, Amateurs
Ronde Van Aardenburg
NE
Criterium
NED
Hofgeismar
NE
Wedstrijd
GER
Hoogstraten, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nanno
Circuito degli Assi - Nanno, Trofeo Mele Val di Non
Criterium
ITA
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Namen-Luxemburg-Waals Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Rillaar, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
3e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
3e etappe Tour of the Sun (V)
NE
Etappe
CAN
Veldhoven
Omloop der Kempen
Wedstrijd
NED
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ESP
13 mei
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Individuele tijdrit
IRL
4e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
14 mei
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
5e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
15 mei
Beveren-Waas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Binche (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
6e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
Zottegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
16 mei
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
Wedstrijd
BEL
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
7e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
18e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
17 mei
Le Bizet (V)
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
8e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
19e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
18 mei
Apeldoorn (a)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
Lombardsijde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Oosterzele (a)
Criterium
BEL
9e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Proloog Ronde van Limburg, Amateurs
Proloog
BEL
Ruisbroek - Meldert, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
9e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
Wedstrijd
NED
20e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
19 mei
Anderson
Labor Day Omnium, Anderson Omnium
Criterium
USA
Classique des Alpes
Wedstrijd
FRA
Hennuyères (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Made, Criterium
Ronde van Made
Criterium
NED
2e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Paris - Mantes
NE
Wedstrijd
FRA
11e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
10e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Individuele tijdrit
IRL
1e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
11e etappe Tour Du Pont
2.4
Etappe
USA
21e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
Walhain, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wortegem, Junioren
Wortegem Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
20 mei
De Pinte (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Luneray
NE
Wedstrijd
FRA
Michelstadt
Rund um das Michelstädter Rathaus
NE
Criterium
GER
3e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Ploegentijdrit
NED
3e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
Districtskampioenschap
NED
2e etappe deel a Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe deel b Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
Tjejtrampet (V)
Svenska Landsvägscupen/Kalas Cup Landsväg
Wedstrijd
SWE
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
NE
Wedstrijd
ESP
Wilsele, Amateurs
Wilsele
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Zemst, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
21 mei
Amiens, Criterium
GP Jean Renaux
Criterium
FRA
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
3e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
Woerden (V)
NE
Criterium
NED
22 mei
Laarne
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
5e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
5e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Individuele tijdrit
NED
23 mei
Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
Open
Wedstrijd
ESP
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
24 mei
7e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
1e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
1e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Individuele tijdrit
BEL
25 mei
8e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
8e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Individuele tijdrit
NED
1e etappe deel b Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
1e etappe deel a Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
2e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
26 mei
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Groesbeek, Mountainbike
CDM
XCO
NED
Groesbeek, Mountainbike (V)
CDM
XCO
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Neerijse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Pittsburgh
Thrift Drug Classic, Pittsburgh GP
1.4
Wedstrijd
USA
Stevoort, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Picardie
Tour de l'Oise
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
3e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
Zellik - Galmaarden
Wedstrijd
BEL
27 mei
2e etappe deel a Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe deel b Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
28 mei
Bredene
Criterium
BEL
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Lovendegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour d'Armorique
2.4
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Ploegentijdrit
TUN
29 mei
2e etappe Tour d'Armorique
2.4
Etappe
FRA
5e etappe deel a Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
5e etappe deel b Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
30 mei
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour d'Armorique
2.4
Etappe
FRA
6e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
31 mei
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
4e etappe Tour d'Armorique
2.4
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Tour de Tunisie
Tour de Tunisie Cycliste International
Etappe
TUN
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!