Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 1984
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Nancy, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
FRA
01 mei
Cavriago
Trofeo Papa' Cervi
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
Etappe
FRA
5e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
Super Prestige Pernod
GER
6e etappe deel a Giro delle Regioni
NE
Etappe
ITA
6e etappe deel b Giro delle Regioni
NE
Criterium
ITA
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Rieti
Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour of Ireland
NE
Etappe
IRL
5e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
NE
Etappe
POR
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ESP
02 mei
Seraing
Seraing - Aachen - Seraing
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour of Ireland
NE
Etappe
IRL
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
03 mei
Oostkamp (a)
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour of Ireland
NE
Etappe
IRL
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
04 mei
1e etappe Dunoon
Tour of Argyll Four Day
NE
Etappe
GBR
4e etappe Tour of Ireland
NE
Etappe
IRL
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
05 mei
Aviemore
Aviemore Hotel - Cairngorm Criterium
NE
Criterium
GBR
Banbridge
Banbridge Golden Bloom Bakeries Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
GBR
Coventry
Diana Cooke Memorial 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Coventry (V)
Diana Cooke Memorial 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Devonshire
Launa Windows Three Day
NE
Klimtijdrit
GBR
1e etappe Devonshire
Launa Windows Three Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Dunoon
Tour of Argyll Four Day
NE
Etappe
GBR
Edinburgh
East of Scotland C.A. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Flint
Anfield 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Sam Robinson Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Kent
34 Nomads Jubilee Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Kent
34 Nomads Jubilee Two Day
NE
Etappe
GBR
Lichfield
Lichfield City C.&.A.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lincolnshire, Nieuwelingen
Division Championship Lincolnshire, Road, Novices, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
London
GP Springbank
NE
Wedstrijd
CAN
London
Crystal Palace Criterium
NE
Wedstrijd
GBR
Nottinghamshire, Nieuwelingen
Division Champpionship South East Midlands, Road, Novices, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
Wedstrijd
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
Schiphol (V)
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Tour of Ireland
NE
Etappe
IRL
18e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
18e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ESP
Wetherby
Holme Valley Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
06 mei
Aberdeen
Aberdeen & District C.A. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Astley
Wyre Forest Astley Circuit Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Aviemore
Cairngorm C.C. 10 Time Triel
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bedfordshire
Icknield 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Belfast
Belvoir R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Betekom
Omloop Hageland-Zuiderkempen
Wedstrijd
BEL
Bewdley
Jean Baker Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Birkenhead, Chrono
Britannia Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire
Dukinfield C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chilham
Wigmore C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chilham (V)
Wigmore C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Coventry
Coventry Spring Classic
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Devonshire
Launa Windows Three Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Devonshire
Launa Windows Three Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Dunoon
Tour of Argyll Four Day
NE
Etappe
GBR
Dursley
Dursley & District R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Edinburgh
Edinburgh R.C. - J. White Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Five Oaks
Tooting B.C. Burford Bridge-Five Oakes-Burford Bridge Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow, Junioren
Lomond Roads Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Goole
Goole Vermuyden C.C. - Town Centre, Elite, Criterium
Criterium
GBR
Goole
Goole Vermuyden C.C. Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Goostrey, Chrono
Cheshire Roads Club 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Grantham
Lincoln Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hull
Albert Nicholson Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Irvine
Fullarton Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Kent
34 Nomads Jubilee Two Day
NE
Ploegentijdrit
GBR
4e etappe Kent
34 Nomads Jubilee Two Day
NE
Etappe
GBR
Kidderminster
Sandwell C.R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kirkcaldy
Kirkcaldy & District Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Meulebeke, Junioren
Omloop Mandel-Leie-Schelde
NE
Wedstrijd
BEL
Milton Keynes
Milton Keynes C.C. - Michael Jones Jeweller Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Morecambe, Criterium
Morecambe weekend Criterium
NE
Criterium
GBR
deel b Morecambe, Criterium
Morecambe weekend Criterium
NE
Criterium
GBR
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
Stirling
Scottish Vets Group Open 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Swaffham
C.C. Breckland 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
7e etappe Tour of Ireland
NE
Etappe
IRL
6e etappe Tour of Ireland
NE
Etappe
IRL
19e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
Warrington
Veterans - Warrington Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Warrington (V)
Warrington Romar - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Warwick
Warwickshire 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wetherby
Pennine C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Woodbridge
Woodbridge Lions Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Woodbridge, Junioren
Woodbridge Lions Town Centre Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Woodbridge, Nieuwelingen
Woodbridge Lions Town Centre Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
NE
Super Prestige Pernod
SUI
07 mei
Alken (b)
Criterium
BEL
6e etappe Devonshire
Launa Windows Three Day
NE
Etappe
GBR
5e etappe Devonshire
Launa Windows Three Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Dunoon
Tour of Argyll Four Day
NE
Etappe
GBR
Proloog Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
Individuele tijdrit
ITA
Harlow
Harlow Olympic Day Track Sprint Race
NE
Wedstrijd
GBR
Harlow
Harlow Olympic Day Track Points Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leiden
Criterium
NED
Leiden, Dernycriterium
Dernyrace
NED
London
Crystal Palace Olympic Day Circuit - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Stratford
Paddington C.C. May Day Criterium
NE
Criterium
GBR
Proloog Vuelta a Colombia
Proloog
COL
08 mei
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
Etappe
ITA
Long Eaton
Long Eaton Paragon C.C. Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Proloog
SUI
1e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
09 mei
deel a Belfast
Northern Ireland C.F. League 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cockerham
Cleveleys Cockerham Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Fife
Mackie Tankard 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
Etappe
ITA
Kent
Catford 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nantwich
Crewe Clarion 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oostduinkerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
2e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Wraysbury
West London C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
10 mei
Bashall Eaves
Barry Clarke Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
Etappe
ITA
Kent
C.C. Bexley Brands Hatch Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Milton Keynes
Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
3e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
11 mei
deel b Belfast
Northern Ireland C.F. League 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bordeaux (V)
Bordeaux International Time Trial
NE
Individuele tijdrit
FRA
Bordeaux (V)
Bordeaux International Criterium
NE
Criterium
FRA
Rotterdam
Dernyrace
NED
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
4e etappe Vuelta a Colombia
Ploegentijdrit
COL
Wolverhampton
B.C.F. Midland Division Open Madison
NE
Wedstrijd
GBR
12 mei
Alrewas
Veterans - Concorde R.C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Andover, Chrono
Andover Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Artigues (V)
Artigues International Criterium
NE
Criterium
FRA
Ballyclare
Kings Moss C.C. - Hilly Circuit Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Barnstaple
Barnstable Imperial Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Birmingham, Criterium
Midland C. & A.C. Sutton Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Chichester
Hampshire 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dundee
Dundee Wheelers - Kettins Circuit Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ephrata
Pennsylvania Dutch Country Classic
NE
Wedstrijd
USA
Garstang
Wigan Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate
Harrogate Army Apprentices 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Hull
Skeltons Bakery Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Hull
Skeltons Bakery Two Day
NE
Etappe
GBR
Humberside
Brocklesby C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kenilworth
English Schools C.A. - Kenilworth Victoria Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Melksham
Bath C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Milton Keynes
Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Smethwick, Criterium
Man of the Midlands Trophy
NE
Criterium
GBR
Surrey
Redmon 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Terneuzen (V)
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Warwick
Coventry Alliance C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wavertree
B.C.F. Merseyside Division Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
West Sussex
Royal Navy 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
NE
Etappe
AUT
1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
NE
Etappe
AUT
13 mei
Armagh
Clann Eireann - Tour of Armagh
NE
Wedstrijd
GBR
Ashington
Wansbeck Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ayrshire
Wallacehill 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Banbury
Banbury Star C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Barnsley
Barnsley Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Bradford
Veterans - Club Velo Cruz Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Bristol
Bristol South C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cockerham
Pilling Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Colwyn Bay
Rhos on Sea C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Culemborg (V)
NE
Wedstrijd
NED
Dundee
Dundee Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Flint
Liverpool T.T.C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Gailey
Walsall R.C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Gradignan (V)
Hostens - Gradignan
NE
Wedstrijd
FRA
deel a Great Yarmouth
Great Yarmouth C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Haslemere, Criterium
Yerdley House Circuit
NE
Criterium
GBR
Haslemere, Criterium, Nieuwelingen
Yerdley House Novices Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
Havant
Royal Navy C.R.C. 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hempnall
Reg Cogman Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
High Wycombe
High Wycombe C.C. - Diamond Jubilee 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hinckley
Ernie Foster Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Hull
Skeltons Bakery Two Day
NE
Etappe
GBR
Law, Chrono
Law Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leeds (V)
Airedale Olympic Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester, Chrono
Leicester Forest 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Letchworth
Ketnor Cup Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lincoln
Lincoln Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Lincoln, Junioren
West Common Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Maryport
Veterans - Velo Club Cumbria Maryport Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nanno
Circuito degli Assi - Nanno, Trofeo Mele Val di Non
Criterium
ITA
Niel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Plumpton Green
Central Sussex Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ringwood
Antelope R.T. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ringwood (V)
Antelope R.T. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southend, Criterium
Southend & County Criterium
NE
Criterium
GBR
Stratford, Junioren
Southend & County Andrews Trophy Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Swaffham
C.C. Breckland 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Thanet
Thanet R.C. - Lydden Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
Tokyo (V)
NE
Wedstrijd
JPN
5e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
5e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Individuele tijdrit
SUI
Veltem-Beisem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Warrington
Greenall Whitley Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
NE
Etappe
AUT
Zulte, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
14 mei
Gradignan (V)
Gradignan International Criterium
NE
Criterium
FRA
15 mei
Apeldoorn (a)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
deel a Ashdown Forest
Norwood Paragon Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Durtol
Tour des communes de la vallée du Bédat
NE
Wedstrijd
FRA
Lutlommel
Lommel
Criterium
BEL
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
16 mei
Dundee
Dundee Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Goostrey (V)
Manchester & District L.C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Manchester
English Schools C.A. North West Area Time Trial Championship
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Musselburgh
Musselburgh R.C.C. - Luca Trophy 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
Wedstrijd
BEL
8e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
17 mei
Proloog Giro d'Italia
Ronde van Italië
Proloog
ITA
Glasgow
Erskine Fete Kermesse
NE
Criterium
GBR
Glasgow
Glasgow Nightingale C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel c Milton Keynes
Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
10e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
9e etappe Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
18 mei
Epping, Junioren
North Weald Circuit Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Ploegentijdrit
ITA
Stratford, Nieuwelingen
Southend & County Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
11e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Zuiddorpe
Criterium
NED
Zuiddorpe (V)
NE
Criterium
NED
19 mei
Birmingham
Warwickshire 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Brentwood
Becontree Westminster Bank Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Caistor
Bob Andrews Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Cookstown
East Tyrone C.C. - Spring Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Cramlington
Cramlington C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dishforth
Otley C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dishforth (V)
Otley C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Feltham
Feltham 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
Garstang
Preston Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Goes
Grote Prijs Wilhelminadorp
Dernyrace
NED
Goes (V)
NE
Wedstrijd
NED
Halesowen
Halesowen A & C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel d Milton Keynes
Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Ronde van Midden-Zeeland, Amateurs
Wedstrijd
NED
Ronde van Vlaanderen, U23
Wedstrijd
BEL
Ross, Junioren
Ross-on-Wye & District C.C. Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Shenfield
Essex C.R.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tabley
East Lancashire 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
12e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
20 mei
Allentown
Commerce Bank Triple Crown, Lehigh Valley Classic
NE
Wedstrijd
USA
Allentown (V)
NE
Wedstrijd
USA
Balbriggan
Harry Reynolds Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Barkway
V.A.T. Watkins Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
NE
Wedstrijd
ITA
Bath
Bath Road Club Senior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bavel (V)
NE
Wedstrijd
NED
Bedford
Velo Club Bedford - Ian Ivett Memorial Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Boroughbridge
Yorkshire C.F. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Buxton, Junioren
Peak Forest Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Cannock
Walsall Observer Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Cannock
Cannock 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cannock, Junioren
Talbot Stead Trophy Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Cardiff
Byways R.C.C. - Pentwyn Criterium
NE
Criterium
GBR
deel a Carlisle
Border City Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cobham
Johnnie Walker Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cobham, Chrono
Redmon Kingston Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Crathorne
Teesside C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Delyn
Tour of Delyn, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Denny
Denny R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dublin
Ardboe C.C. - McQuaid Cup - A.P.R.
NE
Wedstrijd
IRL
Eltham
Gemini B.C. - Sutcliffe Park Premier Criterium
NE
Criterium
GBR
Eltham, Nieuwelingen
Gemini B.C. - Sutcliffe Park Novices Premier Criterium
NE
Criterium
GBR
Essex
Eastern Counties C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
deel a Galashiels
Galashiels 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Glasgow
Glasgow Coureurs 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow (j)
Glasgow Wheelers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Hawick
Bantel Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kelshall, Junioren
Stevenage Vatman Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kentford
West Suffolk Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lamlash
Tour of Arran Trophy Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Liverpool, Chrono
Liverpool Phoenix 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Louth (V)
Louth Spire R.R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Norfolk
Rennrad Club Norwich - Norfolk Summer Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Osaka
Osaka International Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Osaka (V)
Osaka International Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Purnode
Criterium
BEL
Rawtenstall
Rawtenstall Criterium
NE
Criterium
GBR
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Rotherham
Scala Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Selby
Selby C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stein (V)
Omloop van de Maasvallei
NE
Wedstrijd
NED
Sulz
Schynberg Rundfahrt
Wedstrijd
SUI
Swindon
Swindon R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Tarleton (V)
Merseyside L.C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Theale
Archer 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Thurgarton
Beauvale C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tideswell
Sheffield R.C.C. Veterans - Burbage Trophy Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Trentham, Cyclocross
Trentham Gardens Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel c Trentham, Cyclocross
Trentham Gardens Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Trentham, Cyclocross
Trentham Gardens Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Usk
Welsh C.A. Championship 25 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
13e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
Wolverhampton
Elizabethan Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester, Chrono
Speedwell B.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
21 mei
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
22 mei
Bisterne
Bournemouth Arrow 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Hull
Hull City 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
London
Surrey Roads Crystal Palace - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
New Brighton, Criterium
Festival of Sport
NE
Criterium
GBR
Poeldijk (V)
NE
Wedstrijd
NED
23 mei
Binche
Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke
Wedstrijd
BEL
Bradford
Velo Club Routier Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Lage Zwaluwe
Criterium
NED
Lothian Region
Dale R.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Merchtem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sturton
Sturton-by-Stow School C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
24 mei
Ballyclare
Kings Moss C.C. - Mayfair Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Lincoln, Chrono
Velo Club Lincoln 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a London
Eastway Circuit Thursday League Criterium
NE
Criterium
GBR
Lothian Region
Lothian C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Ringwood
Wessex 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
25 mei
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Horwich
Horwich Carnival Criterium
NE
Criterium
GBR
1e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
26 mei
2e etappe Basingstoke
C.C. Basingstoke - Hambro-Alencon Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Basingstoke
C.C. Basingstoke - Hambro-Alencon Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
Belfast
Northern Ireland C.F. Championship 25 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Blackpool
Blackpool Weekend Criterium
NE
Criterium
GBR
Bordeaux - Paris
Super Prestige Pernod
FRA
Bordeaux - Paris (V)
NE
Dernyrace
FRA
Bournemouth
Bournemouth Arrow Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Dorking
Velo Club d'Or - Tour of Surrey
NE
Etappe
GBR
2e etappe Dorking
Velo Club d'Or - Tour of Surrey
NE
Etappe
GBR
Enniskillen
Fintona C.C. - Concorde Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Essex (V)
W.C.R.A. Essex International Weekend
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Essex (V)
W.C.R.A. Essex International Weekend
NE
Etappe
GBR
Garstang
Wigan Wheelers 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leicester
Spring Holiday Track Sprint
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Leicester
Leicester Track Stayers Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
Leon Meredith Trophy Track Points Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Leicester
Leicester Track Stayers Race
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester (V)
Coventry Leicester Track Omnium
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester, Sprint
Grand Prix of Great Britain Track Sprint
NE
Wedstrijd
GBR
Nieuwerkerk, Amateurs
NE
Criterium
NED
Notts
Mansfield Aces C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Overmere
Wedstrijd
BEL
Saint Aubin
Jersey Spring Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Skelton
Leeds Apollo 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Speen
Middlesex R.C. - Mal Rees Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Towcester
A.5. Rangers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Etappe
POR
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
Utrecht (V) (a)
NE
Criterium
NED
1e etappe Woodham Ferrers
Hainault B.L.R.C. Memorial Two Day
NE
Etappe
GBR
27 mei
deel b Angus
Angus C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Basingstoke
C.C. Basingstoke - Hambro-Alencon Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Bellingham
Bellingham Two Day
NE
Etappe
GBR
Blackpool
Blackpool Corporation Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Blackpool, Junioren
Blackpool Weekend Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
3e etappe Dorking
Velo Club d'Or - Tour of Surrey
NE
Etappe
GBR
Edinburgh
Edinburgh R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Essex (V)
W.C.R.A. Essex International Weekend
NE
Etappe
GBR
1e etappe Fife
Tour of the Kingdom
NE
Etappe
GBR
2e etappe Fife
Tour of the Kingdom
NE
Etappe
GBR
Garstang
Horwich C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Glasgow
Central Scotland Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hounslow, Chrono
Hounslow & District 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kelvedon
Colchester Rovers C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Luton, Criterium
Luton Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Luton, Junioren
Luton Town Centre Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Proloog Milk Race
Tour of Britain
Proloog
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Newry
Newry Wheelers - Tour of the Mournes
NE
Wedstrijd
GBR
Oswestry
Tanat Valley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Paris - Mantes
NE
Wedstrijd
FRA
Peterborough
Peterborough Evening Telegraph
NE
Wedstrijd
GBR
Richmond (a)
Richmond Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Rijen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Saint Helier, Criterium
Jersey Spring Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Somerville
Tour of Somerville
NE
Wedstrijd
USA
Somerville (V)
Tour of Somerville
NE
Wedstrijd
USA
Tonbridge
Gravesend Ramsey Cup 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Trefnant
Rhos on Sea C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
2e etappe deel A Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Etappe
POR
2e etappe deel B Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Open
Criterium
POR
Veldhoven
Omloop der Kempen
Wedstrijd
NED
Walshoutem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
West Cowes
Vectis R.C.C. - Circuit of the Isle of Wight Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Woodham Ferrers
Hainault B.L.R.C. Memorial Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Woodham Ferrers
Hainault B.L.R.C. Memorial Two Day
NE
Etappe
GBR
Yorkshire
Calder Clarion 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
28 mei
2e etappe Bellingham
Bellingham Two Day
NE
Etappe
GBR
Cheltenham
Cheltenham & County Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Essex (V)
W.C.R.A. Essex International Weekend
NE
Etappe
GBR
Fellbach
Criterium
GER
3e etappe Fife
Tour of the Kingdom
NE
Etappe
GBR
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
deel a Guildford
Charlotteville C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hants, Junioren
Charlotteville C.C. Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Knaresborough
Circuit of North Yorkshire Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Liverpool, Chrono
Anfield 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Navestock
Becontree 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Roche
Saint Austell Wheelers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Saint Peter
Jersey Spring Festival Premier Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Scunthorpe
Scunthorpe Poly Tighe 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
West Sussex
Redhill 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Woodbridge
Velo Club Barrachi 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
29 mei
Destelbergen
Criterium
BEL
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
30 mei
Bailleul, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Ludwigsburg
Criterium
GER
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
New York City (b)
GP Mengoni
NE
Wedstrijd
USA
New York City (V)
Central Park Race
NE
Wedstrijd
USA
Tadcaster
Tadcaster Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Tunstall, Chrono
Bob Watson Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
31 mei
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Glasgow
Landemar Festival Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
GP de Wallonie
Wedstrijd
BEL
Kent
Southborough & District Wheelers - Brands Hatch Criterium
NE
Criterium
GBR
Kumtich, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel b London
Eastway Circuit Thursday League Criterium
NE
Criterium
GBR
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Proloog Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
deel a Warrington
Millstone - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Wouw
NE
Criterium
NED
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld