Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 2591 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Avignon (a) (Frankrijk)
Avignon - Cavaillon - Avignon
Ávila (Spanje)
Ávila, Cyclocross (Spanje)
Trofeo Ciudad de Ávila
Avilés (Spanje)
GP Agustin
Avilés, Cyclocross (Spanje)
Avilés, Cyclocross (a) (Spanje)
Avilés, Mountainbike (Spanje)
Avilés, Mountainbike (V) (Spanje)
Avion (Frankrijk)
Aviz, Mountainbike (Portugal)
Aviz, Mountainbike (V) (Portugal)
Avon (Groot-Brittannië)
Velo Club Bristol Criterium
Avon (Groot-Brittannië)
Gordano Valley C.C. 25 Time Trial
Avon (Groot-Brittannië)
Severn R.C. 10 Time Trial
Avon (Groot-Brittannië)
Severn R.C. 25 Time Trial
Avon, Junioren (Groot-Brittannië)
Velo Club Bristol Junior Criterium
Avondale, Criterium (Verenigde Staten)
Avondale Criterium Series
Avranches (Frankrijk)
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles (Frankrijk)
La Poly Normande
Avranches (a) (Frankrijk)
Grand Prix de la ville d'Avranches et des Trois Quartiers
Avusy (Zwitserland)
Le Défi Boscardin
Awaba, Downhill (Australië)
Awaba, Downhill (V) (Australië)
Awaba, Mountainbike (Australië)
All Mountain Cup
Awaba, Mountainbike (V) (Australië)
All Mountain Cup
Awans - Bierset (België)
Axel (Nederland)
Axel (V) (Nederland)
Axel, Amateurs (Nederland)
Ayacucho (Argentinië)
Aniversario Ciudad de Ayacucho
Aydın (Turkije)
Aye, Junioren (België)
GP Famenne
Ayeneux (België)
Ayeneux, Amateurs (België)
Ayiti, Mountainbike (Haïti)
Mountain Bike Ayiti
Aylesbury (Groot-Brittannië)
Aylesbury Summer Road Race
Aylesbury (Groot-Brittannië)
Aylesbury Spring Road Race
Aylesbury (Groot-Brittannië)
Len Thorpe Memorial 25 Time Trial
Aylesbury (Groot-Brittannië)
Aylesbury 25 Time Trial
Aylesbury (Groot-Brittannië)
Harp 25 Time Trial
Aylesbury (b) (Groot-Brittannië)
North Bucks Grand Prix
Aylesbury (V) (Groot-Brittannië)
Aylesbury, Junioren (Groot-Brittannië)
Aylesbury Junior Spring Road Race
Aylsham (Groot-Brittannië)
Aylsham Road Race
Aylsham (Groot-Brittannië)
Aylsham Criterium
Aylsham, Nieuwelingen (Groot-Brittannië)
Aylsham Novices Criterium
Ayolas (Paraguay)
Aniversario Ciudad de Ayolas
Ayr (Groot-Brittannië)
David Bell Memorial
Ayr (Groot-Brittannië)
Ayrshire Senior Road Race
Ayr (Groot-Brittannië)
Scottish Y.H.A. Golden Jubilee Road Race
Ayr (Groot-Brittannië)
Ayr Roads Club 10 Time Trial
Ayr (Groot-Brittannië)
Ayr Roads Club 25 Time Trial
Ayr (Groot-Brittannië)
Ayr Roads Club Road Race
Ayr (Groot-Brittannië)
Ayr Roads Club 50 Time Trial
Ayr, Chrono (Groot-Brittannië)
Tour of the Shire
Ayr, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Heads of Ayr Cyclo Cross
Ayrshire (Groot-Brittannië)
Drummond Trophy
Ayrshire (Groot-Brittannië)
Ayrshire & Dumfrieshire Road Race Championship
Ayrshire (Groot-Brittannië)
Wallacehill C.C. 10 Time Trial
Ayrshire (Groot-Brittannië)
Wallacehill C.C. 50 Time Trial
Ayrshire (Groot-Brittannië)
Wallacehill 25 Time Trial
Aywaille (België)
Aywaille (België)
La Get Up Cup IC 2
Aywaille (a) (België)
Aywaille - Halleux - Aywaille
Aywaille (b) (België)
Aywaille - Louveigné - Aywaille
Aywaille (c) (België)
Aywaille, Junioren (België)
La Philippe Gilbert
Azé, Cyclocross (Frankrijk)
Aze
Azay-sur-Cher, Cyclocross (Frankrijk)
Championnat d'Indre-et-loire
Azeitão, Nieuwelingen (Portugal)
Circuito Juvenil Arrábida
Azemmour (Marokko)
Azerbaïjan Tour - Tour of Iran (Iran)
Azerbaijan Cup (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Cup (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Cup (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Cup (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Cup (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Cup (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Cup Final (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Season Closer (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Season Opener (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Season Opener, Junioren (Azerbeidzjan)
Azerbaijan Stage Race (Azerbeidzjan)
Aziz Susa Tour (Azerbeidzjan)
Azkoitia (Spanje)
Memorial Jokin Ormaetxea
Azpeitia (Spanje)
Subida a Urraki
Azpeitia, Cyclocross (Spanje)
Azul (Argentinië)
GP Independencia
Azul (Argentinië)
Azul Circuito
Azul (Argentinië)
Azul Circuito
Azul (Argentinië)
Azul Circuito
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd