Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 2591 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Elite/U23, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Elite/U23, Griekenland (V) (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Griekenland (V) (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Elite/U23, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Elite/U23, Griekenland (V) (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Scratch, Junioren, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland (V) (Griekenland)
Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (Griekenland)
Athens, Criterium (Verenigde Staten)
Terrapin Twilight
Atherstone (Groot-Brittannië)
Birchfield C.C. 50 Time Trial
Atherstone (Groot-Brittannië)
Crookes Trophy
Atherstone (Groot-Brittannië)
Birchfield Road Race
Atherstone (b) (Groot-Brittannië)
Birchfield C.C. Cyclo Trophy
Atherstone, Chrono (Groot-Brittannië)
Birchfield C.C. 25 Time Trial
Atherstone, Chrono (Groot-Brittannië)
Atherstone C.C. Hilly Time Trial
Atherstone, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Baddesley Common Cyclo Cross
Atherton, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Laburnum Mill
Atherton, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Cowans Cycles
Athis (Frankrijk)
Athis (V) (België)
Athus (België)
Athus, Amateurs (België)
Athus, Junioren (België)
Athus, Nieuwelingen (België)
Atina (Italië)
Trofeo Internazionale Bastianelli
Atlanta (Verenigde Staten)
Wachovia Classic
Atlanta (a) (Verenigde Staten)
Wachovia Invitational, First Union Invitational
Atlanta (b) (Verenigde Staten)
First Union Invitational
Atlanta (c) (Verenigde Staten)
First Union Classic
Atlanta (d) (Verenigde Staten)
First Union Grand Prix
Atlanta (e) (Verenigde Staten)
Atlanta (f) (Verenigde Staten)
Atlanta GP
Atlanta (g) (Verenigde Staten)
US 100 K Classic
Atlanta (V) (Verenigde Staten)
US 100 K Classic
Atlanta, Zesdaagse (Verenigde Staten)
Atlantic City (Verenigde Staten)
Great Mohawk Carpet Classic
Atlantic City (V) (Verenigde Staten)
Great Mohawk Carpet Classic
Atlantic City, Zesdaagse (Verenigde Staten)
Atlantic Cup (Vietnam)
Atlantique Manche Féminine (V) (Frankrijk)
Attécoubé (Ivoorkust)
GP Ahoua Simon
Attécoubé (Ivoorkust)
GP de la Mairie d'Attécoubé
Attendorn (Duitsland)
Attendorn (V) (Duitsland)
Attenhoven (België)
Attenrode-Wever, Amateurs (België)
Attenrode-Wever, Junioren (België)
Attenrode-Wever, Nieuwelingen (België)
Attenrode, Junioren (België)
Attenrode - Glabbeek
Attenrode, Nieuwelingen (België)
Attert (België)
Attica Chrono Hill Climb (Griekenland)
Attleboro (Verenigde Staten)
Aubagne, Cyclocross (Frankrijk)
Aubagne, Cyclocross (Frankrijk)
Aubel (België)
Aubel, Amateurs (België)
Aubel, Junioren (België)
Aubel, Nieuwelingen (België)
Aubenas (Frankrijk)
Aubers (Frankrijk)
Prix Rayon Aubersois
Aubervilliers (Frankrijk)
Nocturne d´Aubervilliers
Auburn (Verenigde Staten)
Lake Auburn
Auburn Hills (Verenigde Staten)
Memorial Debaets-Devos
Auburn, Chrono (Verenigde Staten)
Icebreaker
Auburn, Cyclocross (Verenigde Staten)
Downeast cyclocross/(New) Gloucester Maine
Aubusson (Frankrijk)
Auch (Frankrijk)
GP Auguste Mallet
Auch (a) (Frankrijk)
Ronde et Boucles Gersoises
Auch (b) (Frankrijk)
Nocturne d´Auch
Auch (c) (Frankrijk)
Auchel (Frankrijk)
Auchy-les-Mines, Cyclocross (Frankrijk)
Auckland (Nieuw-Zeeland)
Dulux Tour Six Day
Auckland (Nieuw-Zeeland)
Auckland 1000/TelstraClear Challenge
Auckland (Nieuw-Zeeland)
Steve Nobilo Wines Classic Grand Prix
Auckland (Nieuw-Zeeland)
Auckland Open
Audéjos, Criterium (Frankrijk)
Lacq Audejos
Auenstein - Heilbronn (Duitsland)
Auenstein (V) (Duitsland)
Auensteiner Radsporttage
Aughton (V) (Groot-Brittannië)
Aughton Road Race
Augsburg (Duitsland)
Schwarzbräu-Straßenpreis
Augsburg (V) (Duitsland)
Augusta (Verenigde Staten)
Augusta (a) (Verenigde Staten)
Augusta Three Days (Verenigde Staten)
Auksinių kopų (Litouwen)
Aulnat (Frankrijk)
Aulnay-sous-Bois (Frankrijk)
Aulnay
Aulnoye (Frankrijk)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!