Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2011
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
1e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Ploegentijdrit
GER
Harderwijk
Parel van de Veluwe
NE
Wedstrijd
NED
Harderwijk (V)
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
5e etappe Sayram Lake Stage Race
Sailimu Lake Stage Race
NE
Etappe
CHN
Proloog Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Proloog
LUX
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.2
Etappe
NOR
02 juni
1e etappe Østfold 3-dagers
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
Basking Ridge
Base camp international
NE
Criterium
USA
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
Deinze, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Diessenhofen
Auffahrtskriterium Diessenhofen
NE
Criterium
SUI
Diessenhofen (V)
Auffahrtskriterium Diessenhofen
NE
Criterium
SUI
Diessenhofen, Junioren (V)
Auffahrtskriterium Diessenhofen
NE
Criterium
SUI
Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
Dortmund (o)
Westfalen Preis
NE
Wedstrijd
GER
Games of Small States of Europe, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Gooik (V) (a)
Gooik - Geraardsbergen - Gooik
1.2
Wedstrijd
BEL
Grünbachtal, Chrono
NE
Individuele tijdrit
AUT
Herk-de-Stad (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Hvidovre
NE
Wedstrijd
DEN
Korbeek-Lo, Junioren
Vlaams-Brabantse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Kumtich, Elite/U23
Kumtich-Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
Lambach
NE
Individuele tijdrit
AUT
Lambach (V)
NE
Individuele tijdrit
AUT
Proloog Mount Hood Classic
NE
Proloog
USA
Ordino, Chrono
Ordino - Coll d'Ordino
NE
Klimtijdrit
AND
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Individuele tijdrit
POL
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Rieti
Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
Senonchamps
NE
Wedstrijd
BEL
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
NE
Klimwedstrijd
SUI
Sint-Martens-Bodegem, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe Tour of Isparta
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.2
Etappe
NOR
1e etappe Vlaanderen Ridley Tour, Nieuwelingen
NE
Proloog
BEL
1e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
Wemeldinge, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
Wielsbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Wodecq
GP Dany Rasson - GP PV Remorques
NE
Wedstrijd
BEL
03 juni
2e etappe Østfold 3-dagers
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
Averbode, Mountainbike
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Individuele tijdrit
GER
4e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
Calais, Criterium
NE
Criterium
FRA
Games of Small States of Europe, Mountainbike, XC, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Hana Tour, Elite/U23
NE
Criterium
CZE
Hengelo, Criterium
NE
Criterium
NED
Hoogerheide
NE
Criterium
NED
Izhevsk
Izhevsk Mountain
NE
Klimwedstrijd
RUS
Kontich (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Lahti
Lahti GP
NE
Wedstrijd
FIN
Langenlois (V)
NE
Wedstrijd
AUT
1e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
2e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
Proloog Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Proloog
ALB
2e etappe Tour of Isparta
2.2
Etappe
TUR
3e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.2
Etappe
NOR
1e etappe Tyumen Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
2e etappe Vlaanderen Ridley Tour, Nieuwelingen
NE
Etappe
BEL
1e etappe Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
2e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
04 juni
3e etappe Østfold 3-dagers
Kalas Cup/Norgescup
NE
Criterium
NOR
Auburn
Lake Auburn
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Berlin, U23
Tour de Berlin
2.2
Etappe
GER
Bonheiden, Junioren
Bonheiden-Rijmenam
NE
Wedstrijd
BEL
Botticino
GP Industria Commercio Artigianato - Botticino
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Colin Mayer Classic
NE
Individuele tijdrit
MRI
2e etappe Colin Mayer Classic
NE
Etappe
MRI
Copa Radioshack 1
NE
Individuele tijdrit
ESA
Diex
Völkermarkter Radsporttage, Diexer Bergrennen
NE
Klimwedstrijd
AUT
Gippingen, Elite zonder contract
GP Kanton Aargau, Radsporttage Gippingen
NE
Wedstrijd
SUI
2e etappe Hana Tour, Elite/U23
NE
Individuele tijdrit
CZE
Huntington (b)
McDonald's Tri-State Criterum
NE
Criterium
USA
Ipoh (a)
Ipoh Cycling Carnival
NE
Wedstrijd
MAS
Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Kampioenschap van de Regio Andalusië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van de Regio Andalusië, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Langenlois (V) (b)
Langenlois Bergrennen
NE
Klimtijdrit
AUT
Limelette (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Louis Trichardt
Kremetart
NE
Wedstrijd
RSA
Luanda, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ANG
2e etappe Mount Hood Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Mount Hood Classic
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Sri Lanka
NE
Regionaal kampioenschap
SRI
Norfolk
Norfolk Classic
NE
Wedstrijd
USA
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Papendrecht
NE
Criterium
NED
3e etappe Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Etappe
NZL
6e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Criterium
POL
3e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
2e etappe Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Etappe
HUN
1e etappe Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Etappe
HUN
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
NE
Criterium
GER
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
2e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
3e etappe Tour of Isparta
2.2
Etappe
TUR
4e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.2
Etappe
NOR
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
Tozeur
NE
Wedstrijd
TUN
1e etappe Trophée Fédéral
NE
Etappe
ALG
Proloog Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Proloog
ROM
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
2e etappe Tyumen Stage Race
NE
Etappe
RUS
3e etappe Vlaanderen Ridley Tour, Nieuwelingen
NE
Etappe
BEL
2e etappe Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
Vuelta Ciclista a Cartagena
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
3e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Etappe
MEX
Wissekerke, Amateurs
Ronde van Noord-Beveland
NE
Wedstrijd
NED
05 juni
Aarhus (b)
2 dage ved Aarhus
NE
Individuele tijdrit
DEN
Achocalla
NE
Wedstrijd
BOL
Almaty, Mountainbike
NE
Wedstrijd
KAZ
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Čachtice
NE
Wedstrijd
SVK
Baelen
NE
Wedstrijd
BEL
Cheboksary, Criterium
NE
Criterium
RUS
3e etappe Colin Mayer Classic
NE
Etappe
MRI
Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Proloog
FRA
Cubura
Velika Nagrade Čubure
NE
Wedstrijd
SRB
Diex
Völkermarkter Radsporttage, GP Südkärnten
NE
Wedstrijd
AUT
7e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
8e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Ellignies
NE
Wedstrijd
BEL
Etten-Leur
Ronde van de Leur
NE
Criterium
NED
Exloo (V)
Kasseien Omloop Exloo
1.2
Wedstrijd
NED
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.1
Wedstrijd
SUI
Gits
Trofee van Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Hana Tour, Elite/U23
NE
Etappe
CZE
Hiroshima
West Japan Road Classic
NE
Wedstrijd
JPN
Hong Kong, Criterium (b)
Hong Kong Criterium Series 5
NE
Criterium
HKG
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Aragon, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Madrid, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Madrid, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Langenlois (V) (a)
NE
Wedstrijd
AUT
Leonora
Tribune Resources Leonora Golden Wheels Handicap Race
NE
Wedstrijd
AUS
Montalbano
Giro del Montalbano
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Mount Hood Classic
NE
Etappe
USA
Mynämäen, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nevele (b)
Nevele-Poesele
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Nynäshamn
Falkenloppet
NE
Wedstrijd
SWE
OECS Cycling Challenge
NE
Wedstrijd
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Ouezzane
NE
Wedstrijd
MAR
Philadelphia (a)
Philadelphia International Ch'ship
1.HC
Wedstrijd
USA
Philadelphia (V)
Liberty Classic
1.1WE
Wedstrijd
USA
Riga (a)
Riga GP
NE
Wedstrijd
LAT
Ronde van Limburg
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.Ncup
Etappe
CAN
San Antonio de Padua Classic Event Guayama
NE
Wedstrijd
PUR
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
Seychelles Road Race
NE
Ploegentijdrit
SEY
Solbiate Arno, Junioren
GP dell'Arno
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Spijkenisse (b)
Tour de Rijke
1.1
Wedstrijd
NED
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
3e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
4e etappe Tour of Isparta
2.2
Etappe
TUR
5e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.2
Etappe
NOR
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
Trevenzuolo
Roncoleva di Trevenzuola
NE
Criterium
ITA
2e etappe Trophée Fédéral
NE
Etappe
ALG
2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
3e etappe Tyumen Stage Race
NE
Criterium
RUS
Valladolid (V) (a)
GP Ciudad de Valladolid
CDM/F
Wedstrijd
ESP
Viljandi
Mulgi Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
4e etappe Vlaanderen Ridley Tour, Nieuwelingen
NE
Etappe
BEL
3e etappe Volta as Comarcas de Lugo
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
4e etappe Vuelta Mazatlán
Mazatlan
NE
Criterium
MEX
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.2
Wedstrijd
BEL
Wolvertem
GROTE PRIJS FAMILIE VAN DOORSLAER
NE
Wedstrijd
BEL
06 juni
Bergara (c)
Pentekostes Saria - Arcelor Mittal
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
1e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
3e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
07 juni
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.2
Wedstrijd
ESP
Kampioenschap van Murcia, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Murcia, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Piauí
Olimpiauí
NE
Wedstrijd
BRA
Thun, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
NE
Etappe
ALB
2e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
Tours
GP Tours
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
08 juni
Proloog Carpathia Couriers Path
2.2
Proloog
POL
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
DNB Nor Cup 3
NE
Wedstrijd
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
5e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Stony Mountain, Criterium
NE
Criterium
CAN
3e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
5e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
1e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Viimsi, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
09 juni
All-Ukranian Summer Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
NE
Individuele tijdrit
UKR
All-Ukranian Summer Games, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Oekraïne
NE
Koppeltijdrit
UKR
1e etappe Carpathia Couriers Path
2.2
Etappe
POL
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
Proloog Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Proloog
LUX
Honselersdijk
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Lidice
NE
Individuele tijdrit
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
6e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
1e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
6e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
2e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
10 juni
All-Ukranian Summer Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
NE
Individuele tijdrit
UKR
All-Ukranian Summer Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
NE
Klimtijdrit
UKR
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Belsele
NE
Wedstrijd
BEL
Bornem, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
2e etappe Carpathia Couriers Path
2.2
Etappe
POL
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
7e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Ramalde, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo do Futebol Clube Ramalde
NE
Criterium
POR
2e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
Proloog Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic
Delta Tour Zeeland
2.1
Proloog
NED
1e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
1e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
7e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
3e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
2e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
1e etappe Volta Ciclista do Pará
NE
Etappe
BRA
11 juni
1e etappe ACTAS Sikring
NE
Etappe
DEN
All-Ukranian Summer Games, Op de weg, Elite, Oekraïne
NE
Wedstrijd
UKR
Aniversario da CST
NE
Wedstrijd
STP
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
3e etappe Carpathia Couriers Path
2.2
Etappe
POL
Cottbus, U23
Cottbus - Görlitz - Cottbus
NE
Wedstrijd
GER
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Elverum
Elverum Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
3e etappe deel a Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe deel b Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Geer, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Grandglise
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
2e etappe Kwita Izina
2.2
Etappe
RWA
1e etappe Kwita Izina
2.2
Etappe
RWA
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Linden (a)
Linden-Lubbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Manukau
Counties Manukau Waiau Pa
NE
Wedstrijd
NZL
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NE
Wedstrijd
NED
8e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Individuele tijdrit
SVK
Oudelande, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Etappe
NZL
1e etappe Puchar Prezesa LZS (V)
2.2
Individuele tijdrit
POL
3e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic
Delta Tour Zeeland
2.1
Etappe
NED
Silkeborg
NE
Wedstrijd
DEN
1e etappe Skane (a)
Skanes 2 dagars
NE
Criterium
SWE
Smithfield
Smithfield Circuit
NE
Criterium
GBR
Strombeek-Bever, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
3e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Louisiane
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour de Louisiane
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
6e etappe deel b Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
6e etappe deel a Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
2e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
8e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.2
Etappe
ROM
4e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
1e etappe VI Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
3e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
2e etappe Volta Ciclista do Pará
NE
Individuele tijdrit
BRA
3e etappe Volta Ciclista do Pará
NE
Etappe
BRA
12 juni
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe ACTAS Sikring
NE
Etappe
DEN
All-Ukranian Summer Games, Op de weg, Criterium, Elite, Oekraïne
NE
Criterium
UKR
2e etappe Arlington
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
NE
Etappe
USA
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Berlin, Criterium
Lichterfelde
NE
Criterium
GER
Boutersem
Boutersem Interclub 2
NE
Wedstrijd
BEL
Capernwray (V)
Capernwray Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Carpathia Couriers Path
2.2
Etappe
POL
Chişinău, Junioren
Cup President Moldova
NE
Wedstrijd
MDA
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Elverum
Elverum Sykkelfestival
NE
Individuele tijdrit
NOR
2e etappe Elverum
Elverum Sykkelfestival
NE
Individuele tijdrit
NOR
4e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Gavardo (b)
Trofeo F.P.T. Tapparo
NE
Wedstrijd
ITA
Herning
NE
Wedstrijd
DEN
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
1.2
Wedstrijd
AUT
Kirkuk
NE
Wedstrijd
IRQ
Kitchener
KW Classic
NE
Wedstrijd
CAN
3e etappe Kwita Izina
2.2
Etappe
RWA
La Mézière
La Valle D'Ille U - Souvenir Julien Ditlecadet
1.2
Wedstrijd
FRA
Lauwe
NE
Wedstrijd
BEL
Leipzig (a)
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle
1.1
Wedstrijd
GER
Lembeek (a)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Meilen
NE
Criterium
SUI
Meilen (V)
NE
Criterium
SUI
Namaacha
Classica de Namaacha
NE
Criterium
MOZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Fiji
CN
Nationaal kampioenschap
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Puerto Rico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bermuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Fiji
CN
Nationaal kampioenschap
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Fiji (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Puerto Rico
CN
Nationaal kampioenschap
PUR
Oberhausen
nt. Grosser Preis der Möbelstadt Rück
NE
Criterium
GER
Oudenbosch
NE
Wedstrijd
NED
Paraná (b)
GP Aniversario ex Alumnos Centro Don Bosco Paraná
NE
Wedstrijd
ARG
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
2e etappe Puchar Prezesa LZS (V)
2.2
Etappe
POL
4e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Ronde van Zeeland Seaports - Tacx Pro Classic
Delta Tour Zeeland
2.1
Etappe
NED
São Domingos de Rana, Nieuwelingen
Circuito de Mato-Cheirinhos
NE
Criterium
POR
San Gregorio
San Gregorio Proba
NE
Wedstrijd
ESP
San Martino di Lupari
iG.P. Banca di Credito Cooperativo dell'Alta Padovana
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Skane (a)
Skanes 2 dagars
NE
Etappe
SWE
1e etappe Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Etappe
BEL
2e etappe deel b Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Etappe
BEL
2e etappe deel a Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Ploegentijdrit
BEL
4e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Louisiane
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
7e etappe deel b Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
7e etappe deel a Tour of Singkarak
2.2
Etappe
INA
3e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
2e etappe VI Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
4e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
4e etappe Volta Ciclista do Pará
NE
Etappe
BRA
Proloog Vuelta a Colombia
2.2
Proloog
COL
Walhain
Grand Prix Emile Degueldre
NE
Wedstrijd
BEL
Warszawa (c)
Tyskie Kryterium Fiata
NE
Wedstrijd
POL
Westside classic
NE
Wedstrijd
CAN
13 juni
3e etappe ACTAS Sikring
NE
Etappe
DEN
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Baden
Memorial Leo Wirth
NE
Wedstrijd
GER
Borsbeek (a)
Stan Ockers Classic - Borsbeek Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Districtskampioenschap Midden-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
Districtskampioenschap Noord-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Districtskampioenschap
NED
Districtskampioenschap Oost-Nederland, Op de weg, Nederland (V)
NE
Regionaal kampioenschap
NED
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Grâce-Hollogne
NE
Wedstrijd
BEL
Hammel
NE
Wedstrijd
DEN
Incourt
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Luneray
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Fiji (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Fiji
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Fiji (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Fiji
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Fiji (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FJI
1e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Ploegentijdrit
EST
3e etappe Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Etappe
BEL
1e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Leinster Two Day
NE
Etappe
IRL
Villasana de Mena
GP San Antonio
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
14 juni
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
5e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
2e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
2e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Ploegentijdrit
GER
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Leinster Two Day
NE
Etappe
IRL
2e etappe deel a Vuelta a Colombia
2.2
Ploegentijdrit
COL
2e etappe deel b Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
15 juni
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Individuele tijdrit
ITA
Belsele
Kampioenschap van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
Keerbergen
Grote Prijs Terrasdallen De Wandeleer
NE
Wedstrijd
BEL
Kraków
Zloty Pierscien Krakowa
NE
Criterium
POL
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Le Bizet (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Luzern (V)
NE
Individuele tijdrit
SUI
Luzern, Chrono
GP Luzern
NE
Individuele tijdrit
SUI
Luzern, U19
NE
Individuele tijdrit
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
1e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
3e etappe deel a Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
3e etappe deel b Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Proloog
NED
3e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe Tour of Leinster Two Day
NE
Etappe
IRL
3e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
2e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
16 juni
Austerlitz, Criterium, Amateurs
Ronde van Austerlitz
NE
Criterium
NED
Begijnendijk
NE
Wedstrijd
BEL
Benoni
Fountains Cycle Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Proloog Boucles de la Mayenne
2.2
Proloog
FRA
Kamabai
Kamabai Cycling Tour
NE
Wedstrijd
SLE
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
3e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
1e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
2.2
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
4e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
3e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
Proloog Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Proloog
FRA
2e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
Proloog Tour of Slovenia
2.1
Proloog
SLO
4e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe deel a Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
2e etappe deel b Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
Proloog Vuelta Orgullo Wanka
NE
Proloog
PER
17 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Bogense
NE
Criterium
DEN
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1WE
Etappe
ITA
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
4e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
1e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
2e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
2.2
Etappe
NED
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Saaremaa Velotuur
NE
Etappe
EST
3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
5e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Klimtijdrit
GER
4e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Individuele tijdrit
CAN
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
1e etappe Tour of Toowoomba
NE
Etappe
AUS
TOWC Kick-Off Classic Criterium
NE
Criterium
USA
5e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Vuelta al Besaya, Junioren
Vuelta Caja Cantabria al Besaya (J)
2.1MJ
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta Orgullo Wanka
NE
Etappe
PER
18 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Beijing (a)
Beijing International Cycling Tour
NE
Wedstrijd
CHN
Bertrange
NE
Wedstrijd
LUX
Boom, Mountainbike
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
Casterton
Wal Smith Memorial - Casterton 50
NE
Wedstrijd
AUS
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
NE
Klimwedstrijd
SLO
2e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1WE
Etappe
ITA
1e etappe High Uintas Classic
NE
Etappe
USA
Hvalfjörþur
NE
Wedstrijd
ISL
Israël Open
NE
Wedstrijd
ISR
1e etappe Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
NE
Etappe
IRL
2e etappe Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
NE
Individuele tijdrit
IRL
Kopong
Kopong Race
NE
Wedstrijd
BOT
6e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Life cycle race
NE
Wedstrijd
KEN
Loretto, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
NE
Ploegentijdrit
DEN
5e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
2e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
Nieuwerkerken
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
3e etappe RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
v/h Ster van Walcheren
2.2
Etappe
NED
Ribeiro
Díptico Ciclista do Ribeiro, Volta ao Ribeiro, GP Xacobeo
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Shanghai (c)
Shanghai China Road Race Series 4
NE
Individuele tijdrit
CHN
1e etappe Smith & Nephew/Marx & Bensdorf Gran Prix
NE
Etappe
USA
2e etappe Smith & Nephew/Marx & Bensdorf Gran Prix
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
6e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
2e etappe Tour de Commewijne
Guiana Seafoods Race
NE
Individuele tijdrit
SUR
1e etappe Tour de Commewijne
Guiana Seafoods Race
NE
Etappe
SUR
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
2e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
2e etappe Tour of Toowoomba
NE
Etappe
AUS
Trento - Monte Bondone
NE
Wedstrijd
ITA
Trucios-Turtzioz
Premio La Trinidad
NE
Wedstrijd
ESP
6e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe deel b Vuelta al Besaya, Junioren
Vuelta Caja Cantabria al Besaya (J)
2.1MJ
Etappe
ESP
2e etappe deel a Vuelta al Besaya, Junioren
Vuelta Caja Cantabria al Besaya (J)
2.1MJ
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Orgullo Wanka
NE
Etappe
PER
19 juni
Andon
GP d'Andon
NE
Wedstrijd
FRA
9e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Bavegem (a)
GP Erevoorzitter Hubert Verhoeyen
NE
Wedstrijd
BEL
Bornem (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.2
Etappe
FRA
Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Wedstrijd
GER
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
2.1WE
Etappe
ITA
Giro della Toscana
1.1
Wedstrijd
ITA
Grezzana
Medaglia d'Oro Consorzio Marmisti Valpantena
NE
Wedstrijd
ITA
Haderslev
NE
Wedstrijd
DEN
Harworth
Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe High Uintas Classic
NE
Criterium
USA
2e etappe High Uintas Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Hoksem - Hoegaarden
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, U23, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Regionaal kampioenschap
ESP
3e etappe Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
NE
Etappe
IRL
7e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Los Alamos
Tour de Los Alamos
NE
Wedstrijd
USA
Loudun (V)
Classic Féminine Vienne Poitou-Charentes, Picto-Charentaise
NE
Wedstrijd
FRA
Moorslede
Slypskapelle
NE
Wedstrijd
BEL
Mriehel By-Pass, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
6e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
Nevada City
Nevada City Classic
NE
Criterium
USA
New Kingston, Criterium (a)
New Kingston Criterium
NE
Criterium
JAM
3e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
NE
Wedstrijd
POL
Ottenburg
NE
Wedstrijd
BEL
Ovezande, Amateurs
NE
Criterium
NED
Petrópolis
Copa Petrópolis
NE
Wedstrijd
BRA
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Smith & Nephew/Marx & Bensdorf Gran Prix
NE
Criterium
USA
Sokolovce
NE
Individuele tijdrit
SVK
Southbury
Housatonic Hills Road Race
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
7e etappe Thüringen-Rundfahrt, U23
2.2
Etappe
GER
Tihany
Tihany Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
6e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
3e etappe Tour de Commewijne
Guiana Seafoods Race
NE
Etappe
SUR
3e etappe deel a Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
3e etappe deel b Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
Tour of the Reservoir
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Tour of Toowoomba
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Toowoomba
NE
Etappe
AUS
Trujillo - Viru
NE
Wedstrijd
PER
7e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
3e etappe Vuelta al Besaya, Junioren
Vuelta Caja Cantabria al Besaya (J)
2.1MJ
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta al Estado Portuguesa
NE
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta Orgullo Wanka
NE
Etappe
PER
20 juni
1e etappe Baikal Unity Irkutsk
NE
Individuele tijdrit
RUS
Kemzeke
Memorial Andre De Blieck
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Paraná
Aniversario Club Atlético del Paraná
NE
Wedstrijd
ARG
5e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Etappe
USA
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
21 juni
2e etappe Baikal Unity Irkutsk
NE
Etappe
RUS
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Moscou, Sprint (b)
Tula
NE
Wedstrijd
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland
NE
Nationaal kampioenschap
EST
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Sandefjord (a)
Spinn Cup 5
NE
Wedstrijd
NOR
6e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
8e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
22 juni
Albrandswaard
NE
Criterium
NED
Halle - Ingooigem
1.1
Wedstrijd
BEL
Memramcook
NE
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Newport, Criterium
Newport Nocturne
NE
Criterium
GBR
Otley, Criterium
NE
Criterium
GBR
Tienen, Elite/U23
Stadsprijs Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Individuele tijdrit
USA
9e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
23 juni
3e etappe Baikal Unity Irkutsk
NE
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
8e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
10e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Vuelta Provincia de Santo Domingo de los Tsáchiles
NE
Etappe
ECU
2e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
24 juni
Aguilar de Campóo
Trofeo San Juan y San Pedro
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Baikal Unity Irkutsk
NE
Etappe
RUS
Cottbus, Ploegsprint
NE
Wedstrijd
GER
Cottbus, Sprint
NE
Wedstrijd
GER
Cottbus, Sprint (V)
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
NE
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Niamey
GP de l'Impossible
NE
Wedstrijd
NIG
9e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
11e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Vuelta Provincia de Santo Domingo de los Tsáchiles
NE
Etappe
ECU
3e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
25 juni
Emptinne
NE
Wedstrijd
BEL
Gingelom (a)
Jeuk-Gingelom
NE
Wedstrijd
BEL
Glencoe, Criterium
Glencoe GP
NE
Criterium
USA
Kangarilla
John Venturi Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE
Criterium
USA
Malmantile
Trofeo Città di Malmantile
NE
Wedstrijd
ITA
Menen
Memorial Noël Soetaert, Menen-Moorsele Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Monaco (g)
Monaco - Col du Turini, Trophée Jean-Luc Schopf
NE
Wedstrijd
MCO
Mzuzu
Presidential Cycling Competition
NE
Wedstrijd
MWI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Curaçao
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Curaçao (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KGZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Lesotho
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LES
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Singapore (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Rheinbach
NE
Wedstrijd
GER
Rijkevorsel (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Segura (b)
Prueba San Juan
NE
Wedstrijd
ESP
Sliedrecht
NE
Criterium
NED
10e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
12e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
4e etappe Zollernalbkreis
NE
Klimwedstrijd
GER
26 juni
Anthisnes
NE
Wedstrijd
BEL
Bandar Seri Begawan (a)
LOF Cycling Challenge
NE
Wedstrijd
BRU
Brisbane (b)
Avanti Classic
NE
Criterium
AUS
Concesio
GP Sportivi di San Vigilio di Concesio
NE
Criterium
ITA
Día Nacional de la Bicicleta
NE
Wedstrijd
PAR
Donnerberg
Donnersbergkreis
NE
Wedstrijd
GER
Guanajuato
Aniversario Fiestas San Juan y Presa de la Olla
NE
Wedstrijd
MEX
Heusden-Zolder (b)
Dwars door Limburg
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hrastnik
Vzpon na Kal
NE
Wedstrijd
SLO
Is-Salina, Chrono
Salina
NE
Individuele tijdrit
MLT
3e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE
Criterium
USA
Kinshasa (b)
NE
Wedstrijd
COD
Manhattan Beach
Manhattan Beach GP
NE
Wedstrijd
USA
Meise (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Curaçao
CN
Nationaal kampioenschap
CUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Curaçao (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
CN
Nationaal kampioenschap
KGZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Lesotho
CN
Nationaal kampioenschap
LES
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malawi
CN
Nationaal kampioenschap
MWI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Lucia
CN
Nationaal kampioenschap
LCA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Singapore
CN
Nationaal kampioenschap
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Singapore (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Sint Vincent en de Grenadines
CN
Nationaal kampioenschap
VIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saint Kitts en Nevis
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Saint Kitts en Nevis (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Saint Kitts en Nevis
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
NE
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongarije
NE
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
NE
Criterium
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite (V)
NE
Criterium
Oostrozebeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Ordrup
Ordrup CC
NE
Wedstrijd
DEN
Perafort
GP Sant Pere - Perafort
NE
Wedstrijd
ESP
Reute
Reute - LBS Cup
NE
Wedstrijd
GER
Surabaya, Criterium
Surabaya Mayor's Cup, Piala Walikota
NE
Criterium
INA
Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Wedstrijd
USA
11e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
13e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Vuelta Provincia de Santo Domingo de los Tsáchiles
NE
Etappe
ECU
Warmenhuizen
Ronde van Warmenhuizen
NE
Wedstrijd
NED
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
5e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
27 juni
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Kitts en Nevis
CN
Nationaal kampioenschap
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Kitts en Nevis (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Saint Kitts en Nevis
CN
Nationaal kampioenschap
SKN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
NatWest Island Games, Mountainbike, Criterium
NE
Criterium
NatWest Island Games, Mountainbike, Criterium (V)
NE
Criterium
1e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
1e etappe Vuelta a Segovia
NE
Criterium
ESP
28 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
NatWest Island Games, Op de weg, Elite
NE
Wedstrijd
NatWest Island Games, Op de weg, Elite (V)
NE
Individuele tijdrit
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
2e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
29 juni
1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
Heist-op-den-Berg (f)
Heist-op-den-Berg/Wiekevorst
NE
Wedstrijd
BEL
Kruibeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2
Wedstrijd
BEL
Stafford, Criterium
Stafford Town Centre
NE
Criterium
GBR
3e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
3e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
3e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
30 juni
1e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
1e etappe Clásica del Caribe
NE
Etappe
COL
2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Individuele tijdrit
NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
NE
Individuele tijdrit
Paris - Chauny
NE
Wedstrijd
FRA
Piombino Dese
Notturna di Piombino Dese, Trofeo Artigiani e Commercianti Piombino Dese
NE
Criterium
ITA
Skoda Road Bike Race, Amateurs
NE
Wedstrijd
CHN
Tienen
Tienen-Oplinter Grote Prijs Café "De Kroeg"
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
1e etappe Tour of Cappadocia
2.2
Individuele tijdrit
TUR
1e etappe Vuelta Ciclista Aragua
NE
Etappe
VEN
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...