Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 4404 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Sion, Cyclocross, Junioren (Zwitserland)
Sion, Cyclocross, Nieuwelingen (Zwitserland)
Sion, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Zwitserland)
Sioux Falls, Criterium (Verenigde Staten)
Siparia (Trinidad en Tobago)
Siparia Fête Road Race
Siparia (Trinidad en Tobago)
Hummingbird CC Race
Siping (China)
Siping Circuit
Sirault (België)
Sirault, Amateurs (België)
Sirault
Sirault, Cyclocross (België)
Sirault, Junioren (België)
Sirault, Onafhankelijken (België)
Siroki Brijeg (Bosnië en Herzegovina)
Siroki Open
Sirone, Cyclocross (Italië)
Memorial Nonna Carmen
Sissek - Agram (Kroatië)
Sisak - Zagreb
Sisteron, Cyclocross (Frankrijk)
Sisteron, Cyclocross (V) (Frankrijk)
Sisteron, Cyclocross, Junioren (Frankrijk)
Sisteron, Cyclocross, U23 (Frankrijk)
Siteki (Swaziland)
Siteki Cycling Challenge
Sitges (Spanje)
Sittard (Nederland)
Cycling Limburg Training
Sittard - Maastricht (Nederland)
Sittard (V) (Nederland)
Sittard-Geleen (Nederland)
Sittard-Geleen (V) (a) (Nederland)
Boels Rental Hills Classic
Sittard-Geleen, Mountainbike (Nederland)
Sittard-Geleen, Mountainbike (V) (Nederland)
Sittard-Geleen, Mountainbike, Junioren (Nederland)
Sittard-Geleen, Mountainbike, Junioren (V) (Nederland)
Sivry (België)
Six Fours (Frankrijk)
Six Jours de Saint-Ambroix (V) (Frankrijk)
Sizun (Frankrijk)
Sizun (a) (Frankrijk)
Sizzling Summer Series (Australië)
Sjælland Rundt (Denemarken)
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken (Denemarken)
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken (V) (Denemarken)
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (Denemarken)
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V) (Denemarken)
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (Denemarken)
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V) (Denemarken)
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken (Denemarken)
Sjællandsmesterskab, Op de weg, Junioren, Denemarken (V) (Denemarken)
Skånes GP (Zweden)
Skýcov, Cyclocross (Slowakije)
Skýcov, Cyclocross (V) (Slowakije)
Skýcov, Cyclocross, Junioren (Slowakije)
Skýcov, Cyclocross, Nieuwelingen (Slowakije)
Skýcov, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Slowakije)
Skalka, Cyclocross (Slowakije)
Skalka, Cyclocross (V) (Slowakije)
Skalka, Cyclocross, Junioren (Slowakije)
Skalka, Cyclocross, Nieuwelingen (Slowakije)
Skalka, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Slowakije)
Skane (Zweden)
Skånska GP Veckan
Skane (a) (Zweden)
Skanes 2 dagars
Skane, Amateurs (Zweden)
Skane Runt 2-dagars
Skara (Zweden)
Skara (V) (Zweden)
Skegness (Groot-Brittannië)
Tour of the East Coast
Skegness (Groot-Brittannië)
National Clarion Kermesse
Skegness (Groot-Brittannië)
National Clarion Road Race
Skegness (Groot-Brittannië)
Skegness Wheelers 10 Time Trial
Skegness, Criterium (Groot-Brittannië)
Lindsey Roads C.C. Skegness Criterium
Skelmersdale (Groot-Brittannië)
Skelmersdale Reporter Two Day
Skelmersdale, Junioren (Groot-Brittannië)
Skelmersdale Junior Road Race
Skelton (Groot-Brittannië)
Leeds Apollo 10 Time Trial
Skipton (Groot-Brittannië)
Skipton White Hills Road Race
Skipton (Groot-Brittannië)
Dusty Rhodes Memorial
Skipton (Groot-Brittannië)
Keighley Golden Jubilee Road Race
Skipton (Groot-Brittannië)
Don Horseman Cycles Road Race
Skipton (b) (Groot-Brittannië)
Ravenshaw - A.P.R.
Skipton (V) (Groot-Brittannië)
Don Horseman Cycles Road Race
Skipton, Criterium (Groot-Brittannië)
Skipton, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Carleton Cyclo Cross
Skipton, Cyclocross (a) (Groot-Brittannië)
Skipton, Cyclocross (V) (Groot-Brittannië)
Skipton, Cyclocross, Junioren (Groot-Brittannië)
Skipton, Cyclocross, Junioren (V) (Groot-Brittannië)
Skive (Denemarken)
Skive, Criterium (Denemarken)
Team Designa Køkken
Skive, Elite/U23 (V) (Denemarken)
Vittoria Cup
Skjern (Denemarken)
Skjern-løbet
Skoda Road Bike Race, Amateurs (China)
Skogbygd, Chrono (Noorwegen)
Nes Mila
Skomlin (Polen)
Skopje (Macedonië)
Trofej Skopje
Skopje (Macedonië)
Trofej DNRB
Skopje, Criterium (Macedonië)
WB Energy Criterium Skopje
Skopje, Mountainbike (Macedonië)
Skopje, Mountainbike (a) (Macedonië)
Skudeneshavn (Noorwegen)
Skudefestivalen GP
Sky TV-Series (Groot-Brittannië)
Sky Valley, Mountainbike (Verenigde Staten)
Sky Valley, Mountainbike (V) (Verenigde Staten)
Slagelse (Denemarken)
Slagelse (V) (Denemarken)
Slagelse, Mountainbike (Denemarken)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd