individueel 1989

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1989
vanaf - tot
01-01-1989 - 31-12-1989
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1989
vanaf - tot   01-01-1989 - 31-12-1989
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shoji Aizawa


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-07-1989


David Allan


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 06-06-1989


Ross Allen


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Andrews


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Phil Angus


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hiroaki Aoki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Raymond Appleby


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Naoki Arisaka


Japan
vanaf 01-08-1989 tot 31-12-1989


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Susumu Baba


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Malcolm Badcock


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ian Badcock


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tony Barnes


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Barnett


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shane Bartley


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Perry Benjamin


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darryl Benson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Homi Bhathena


India
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Milind Bhatkar


India
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ian Binder


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Warren Bishop


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Andrew Blackmore


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kim Blundell


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Robert Boag


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Bof


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kent Bowen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Gary Boylan


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Dale Bradford


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kevin Bradshaw


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Phil Bramich


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Doug Briggs


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Brown


Groot-Brittannië
vanaf 01-03-1989 tot 31-07-1989


Anthony Bryan


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kevin Bucy


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Bundy


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jim Burke


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Marcus Burns


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Bush


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ross Bush


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ashok Captain


India
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


David Capuano


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ronnie Carbone


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Graham Carlson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Gino Carmelli


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Carroll


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Simon Carter


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Casey


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren Casey


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Cattapan


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kurt Chesney


Verenigde Staten
vanaf 01-09-1989 tot 31-12-1989


Kurt Chesney


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 30-06-1989


Guiseppe Chiesa


Italië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Linard Cimermanis


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Brent Coe


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Alex Collins


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Murray Collins


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Robert Collins


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Collins


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hugh Cram


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Barry Cram


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Murray Crawford


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Rodney Crowe


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Michael Crowe


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Douglas D'Aluisio


Verenigde Staten
vanaf 01-09-1989 tot 31-12-1989


Douglas D'Aluisio


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 30-06-1989


Jim Dart


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Gary Dawson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Richard Dawson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ottavio Dazzan


Italië
vanaf 01-01-1989 tot 31-01-1989


Julio De Las Heras


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


A Degelder


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masahiro Deguchi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Brian Delaney


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Wayne Dellar


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Greg Demgen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Bill Dempsey


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


R Dennett


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren Derrico


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Richard Desmond


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Andrew Dick


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Alan Dipple


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Dobson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Gary Dorrington


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Steve Doughty


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mark Dove


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren Dowditch


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Matt Eaton


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1989 tot 31-05-1989


Darrel Eaves


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hiroshi Enokida


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Randy Ericksen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Rod Evans


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Evans


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mike Farr


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Cameron Forge


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Foster


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ray Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Noburu Fujitani


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Fuller


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


David Garfield


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


David Garrety


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Michael Goodge


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darius Goral


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Bill Gordin


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Alan Gornall


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren Goudie


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Steven Gray


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Andrew Gray


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Greg Griffiths


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ian Grindlay


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Bob Hackworth


Verenigde Staten
vanaf 01-06-1989 tot 31-12-1989


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Takaaki Hamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Robert Hands


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


T Hannaford


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Terry Harrington


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jamie Harrington


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Wayne Hildred


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tom Hill


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hans Hindelang


Duitsland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Bayashi Hisanori


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Grant Hocking


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Holgate


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ron Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ron Holmberg


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Brett Holmes


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yoshibaru Horibata


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Steve Hoskins


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Victor Hullinger


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ray Hunter


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Glen Hutchinson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yoshihiro Iida


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Noriyuki Iijima


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Iwao Ikegami


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Manzu Imura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Miyoshi Inoue


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hirofumo Iryo


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Greg Jeal


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tony Jelbort


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Trevor Johnson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Rodney Johnson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Johnson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yuichiro Kamiyama


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Lincoln Kelly


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Geoff Keogh


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jack Kershaw


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Simon King


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren King


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Brent Kircher


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Andreas Klaus


Duitsland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Knight


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masayoshi Kobashi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yoichi Kokado


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jim Krebbs


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Des Lane


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jack Lassiter


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Lawrie


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Brad Leach


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kevin Learihan


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Warwick Leggo


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ian Leighton


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darryl Letchford


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Wayne Leviston


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ken Lewins


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Andrew Lindsay


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Longstaff


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Clinton Love


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Steve Luttrell


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kanotoshi Madoba


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Greg Martino


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Takashi Matsuda


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hideyuki Matsui


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tim McAuley


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter McAuley


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Rik McCaig


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Vin McCarthy


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Rick McCorkell


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darryl McCormick


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ian McGeogh


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter McIntee


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Eric McKenzie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mark McLaren


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


David McLaughlin


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jeff McLean


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John McLean


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hilton McMurdo


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1989 tot 15-05-1989


Peter McPhearson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jim McPhearson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Medhurst


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Craig Milton


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hitoshi Mitani


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kiminori Mitsusada


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kyoshi Miura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shin Miyake


Japan
vanaf 01-08-1989 tot 31-12-1989


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tom Moloney


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Frank Moore


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Clint Moore


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Richard Moore


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Collin Morris


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tony Mortimore


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Mullan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-03-1989


John Mullan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-09-1989 tot 31-12-1989


Hideo Murakami


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Satoshi Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mitsuo Nakai


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


A Nicholls


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kiichi Nimura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tatsuo Nishikawa


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Laurie Norris


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Greg North


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Greg Nunn


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Eduard Nuri


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Nuttall


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


David O'Brien


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Bernard O'Dea


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Barry O'Hagan


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Brian Ohlson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yoshiyuki Okabe


Japan
vanaf 01-08-1989 tot 31-12-1989


Yutaka Okura


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-07-1989


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ken Ono


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mark Osborne


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Rik Patterson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Doug Patterson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Suryakant Pawar


India
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ken Payne


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Steven Pearce


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tony Petch


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Warwick Phillips


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Grant Phillips


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Phillips


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Victor Phillips


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tony Pickles


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren Pollard


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Steve Poulter


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


George Powles


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Imre Pribeck


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Craig Price


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Barry Primmer


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Provis


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren Pugh


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Vinod Punmiya


India
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kevin Radburn


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Martin Ragatz


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Max Rainsford


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Alistair Rau


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Graham Raymond


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Brian Raymond


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


David Reader


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Giovanni Renosto


Italië
vanaf 01-04-1989 tot 31-08-1989


Shane Revel


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


M Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Grant Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Dean Rice


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Vic Roberts


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren Roberts


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Bill Robertson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Alan Rodzinski


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Grant Rogers


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ian Rooney


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jeff Rutter


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1989 tot 31-05-1989


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masaru Saito


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masami Sakamaki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tsutomu Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Eichi Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masatoshi Sako


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Geoff Salter


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Laurie Sams


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Greg Sands


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Robert Santagada


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hitoshi Sato


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Colin Saul


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


David Saunders


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Sauvarin


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Terry Schintler


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Joachim Schlaphoff


Duitsland
vanaf 01-11-1989 tot 31-12-1989


Leo Schönenberger


Zwitserland
vanaf 15-05-1989 tot 15-09-1989


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Wayne Selby


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Thomas Sell


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Sens


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Bob Shannon


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


David Sharpe


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masafumi Shihara


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Prakash Shinde


India
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Stuart Showalter


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Zubin Shroff


India
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Siotas


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Skinner


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Rick Sloane


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Richard Smith


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1989 tot 15-06-1989


Adam Smith


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Graeme Smith


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Steve Speaks


Verenigde Staten
vanaf 01-04-1989 tot 30-06-1989


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Albert Steffan


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mark Stephens


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-03-1989


Dean Stewart


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren Stewart


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Russell Stewart


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Andrew Stewart


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


John Stewart


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jeff Stewart


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kip Stockton


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Blair Stockwell


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ian Strang


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Karl Stratton


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darren Strauch


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Gary Suckling


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Matthew Sumner


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Don Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Andrew Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jamie Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Don Sutton


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Makoto Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Jack Swart


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Zbig Szalinski


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Takahiro Takagi


Japan
vanaf 01-08-1989 tot 31-12-1989


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mitsuhiro Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Asao Tanimoto


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-07-1989


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Craig Taylor


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Alan Taylor


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Gary Tilley


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Brian Tilley


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kenji Tosawa


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Wayne Towler


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shane Toy


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tomonobu Toyota


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


J Trilsac


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Eric Turner


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Raymond Turner


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Modesto Urrutibeazcoa


Spanje
vanaf 01-01-1989 tot 10-02-1989


Wayne Van Moorsel


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Malcolm Van Unen


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Peter Varley


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Neville Veale


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Laurie Venn


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Michael Viavattene


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Keith Vierra


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Raymond Walters


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yasuo Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Greg Watkins


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Watson


Groot-Brittannië
vanaf 15-06-1989 tot 31-12-1989


Rudi Weber


Duitsland
vanaf 01-01-1989 tot 01-03-1989


Noel Welch


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Ray Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Andrew White


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Doug Willing


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Graham Wilson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mark Wishart


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Tony Wood


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Karl Wood


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Alastair Wood


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


David Woodhouse


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Gary Wright


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Paul Wylie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Neil Wylie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yuji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Koji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Mark Yeager


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Yoshihiro Yoshino


Japan
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Frank Zanatta


Australië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Flavio Zappi


Italië
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


Robin Zellner


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1989 tot 31-12-1989


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Giovanni Renosto:

50

% Bill Robertson:

50


Fotoalbum individueel 1989


  Afbeelding toevoegen