Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Jack Kershaw
Voornaam: Jack
Achternaam: Kershaw
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 73 jaar
Geboortedatum: 15-06-1950
Geboorteplaats:
Oldham (Oldham), Groot-Brittannië
Voornaam: Jack
Achternaam: Kershaw
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 73 jaar
Geboortedatum: 15-06-1950
Geboorteplaats:
Oldham (Oldham), Groot-Brittannië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 1976-1989
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1969
1969
3e in Peak Forest Road Race,
(Buxton)
, Peak Forest (Derbyshire), Groot-Brittannië
1969
3e in 3e etappe Manchester Wheelers Two Day,
(Goostrey)
, Goostrey (Cheshire), Groot-Brittannië
1970
1970
4e in deel b Bury Black Budding,
(Bury, Criterium)
, Bury (Bury), Groot-Brittannië
1970
6e in Manchester Velo Spring Road Race,
(Lach Dennis)
, Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië
1971
1971
8e in 2e etappe Tour of the Grampians Three Day,
(Aberdeen (b))
, Ballater (Aberdeenshire), Groot-Brittannië
1971
6e in 1e etappe Zerny Two Day,
(Beverley (d))
, Scarborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1971
6e in Eindklassement Zerny Two Day,
(Beverley (d))
, Beverley (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1971
2e in deel a Bury Black Budding,
(Bury, Criterium)
, Bury (Bury), Groot-Brittannië
1971
1
e in deel b Bury Black Budding,
(Bury, Criterium)
, Bury (Bury), Groot-Brittannië
1971
1
e in deel c Bury Black Budding,
(Bury, Criterium)
, Bury (Bury), Groot-Brittannië
1971
1
e in deel a Spen Valley Wheelers Criterium,
(Cleckheaton, Criterium)
, Cleckheaton (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1971
2e in deel c Spen Valley Wheelers Criterium,
(Cleckheaton, Criterium)
, Cleckheaton (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1971
3e in John Padgett Memorial,
(Farnley (a))
, Farnley (Leeds), Groot-Brittannië
1971
2e in 3e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1971
5e in deel a Macclesfield Wheelers Criterium,
(Goostrey)
, Goostrey (Cheshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in deel b Macclesfield Wheelers Criterium,
(Goostrey)
, Goostrey (Cheshire), Groot-Brittannië
1971
5e in deel c Macclesfield Wheelers Criterium,
(Goostrey)
, Goostrey (Cheshire), Groot-Brittannië
1971
10e in Club Velo Cruz Road Race,
(Keighley (b))
, Queensbury (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1971
3e in deel a Keighley Festival Criterium,
(Keighley, Criterium)
, Keighley (Bradford), Groot-Brittannië
1971
1
e in deel b Keighley Festival Criterium,
(Keighley, Criterium)
, Keighley (Bradford), Groot-Brittannië
1971
6e in 1e etappe Sheffield Sports Two Day,
(Tideswell (c))
, Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië
1971
2e in Winster Carnival Grand Prix,
(Winster (b))
, Winster (Derbyshire), Groot-Brittannië
1971
2e in Eindklassement Levy Moores Memorial Two Day, Weeton (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
5e in 3e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
4e in Cheshire Circuit,
(Chelford)
, Chelford (Cheshire), Groot-Brittannië
1972
1972
6e in 2e etappe Tour of the Grampians Three Day,
(Aberdeen (b))
, Banff (Aberdeenshire), Groot-Brittannië
1972
3e in Cowans Cycles,
(Atherton, Cyclocross)
, Atherton (Wigan), Groot-Brittannië
1972
3e in deel a Laburnum Mill,
(Atherton, Cyclocross)
, Atherton (Wigan), Groot-Brittannië
1972
2e in 1e etappe Zerny Two Day,
(Beverley (d))
, Scarborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1972
3e in Eindklassement Zerny Two Day,
(Beverley (d))
, Beverley (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1972
5e in Clayton Velo Road Race,
(Earby (a))
, Earby (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1972
2e in 3e etappe Huddersfield Star Trophy Two Day,
(Huddersfield)
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1972
6e in Eindklassement Huddersfield Star Trophy Two Day,
(Huddersfield)
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1972
6e in Westmorland Tankard,
(Kendal)
, Kendal (Cumbria), Groot-Brittannië
1972
2e in Oldham Century Road Race,
(Lach Dennis)
, Greenfield (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1972
4e in deel a Leek Support Criterium,
(Leek, Criterium (a))
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1972
1
e in deel b Leek Support Criterium,
(Leek, Criterium (a))
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1972
2e in Eindklassement Leek Support Criterium,
(Leek, Criterium (a))
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1972
4e in Double Diamond Road Race,
(Manchester)
, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1972
3e in 3e etappe Newcastle Journal Two Day,
(Newcastle)
, Newcastle (Newcastle upon Tyne), Groot-Brittannië
1972
3e in Otley Road Race,
(Otley (d))
, Otley (Leeds), Groot-Brittannië
1972
3e in Derby Wheelers Road Race,
(Swadlincote)
, Swadlincote (Derbyshire), Groot-Brittannië
1972
2e in Tideswell Carnival,
(Tideswell)
, Tideswell (Derbyshire), Groot-Brittannië
1972
5e in 1e etappe Tour of the Lakes Two Day,
(Morecambe (d))
, Penrith (Cumbria), Groot-Brittannië
1972
6e in Cheshire Circuit,
(Chelford)
, Chelford (Cheshire), Groot-Brittannië
1972
2e in Division Championship Manchester, Op de weg, Groot-Brittannië, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1972
1
e in Holcombe Grand Prix,
(Holcombe)
, Holcombe (Bury), Groot-Brittannië
1972
1
e in Withington Wheelers - Peaslows Hill Climb,
(Chapel en le Frith, Chrono)
, Chapel en le Frith (Derbyshire), Groot-Brittannië
1973
1973
6e in Oldham Century Mountain Time Trial,
(Greenfield, Chrono)
, Greenfield (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1973
6e in Hattersley Criterium,
(Hyde, Criterium)
, Hyde (Tameside), Groot-Brittannië
1973
2e in Westmorland Tankard,
(Kendal)
, Kendal (Cumbria), Groot-Brittannië
1973
3e in Circuit of Tandle Hill,
(Royton, Cyclocross)
, Royton (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1973
12e in Eindklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1973
57e in Eindklassement Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race,
(Závod Míru)
, Berlin (Berlin), Duitse Democratische Republiek
1973
4e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1973
24e in Eindklassement Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Dunbar (East Lothian), Groot-Brittannië
1973
2e in Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië, Weston Subedge (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1973
5e in Circuit of Sinderland Woods,
(Altrincham, Cyclocross)
, Dunham (Cheshire), Groot-Brittannië
1974
1974
2e in Grand Prix Peugeot,
(Dommeldange)
, Dommeldange (Luxembourg), Luxemburg
1974
10e in 6e etappe Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race,
(Závod Míru)
, Neubrandenburg (Mecklenburg-Vorpommern), Duitse Democratische Republiek
1974
57e in Eindklassement Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race,
(Závod Míru)
, Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië
1974
5e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1974
1
e in Nancy, Criterium, Amateurs, Nancy (Lorraine), Frankrijk
1974
1
e in Withington Wheelers - Peaslows Hill Climb,
(Chapel en le Frith, Chrono)
, Chapel en le Frith (Derbyshire), Groot-Brittannië
1974
6e in Clayton Velo Nick O' Pendle Hill Climb,
(Sabden, Chrono)
, Sabden (Lancashire), Groot-Brittannië
1974
8e in Kirkby Klassic Kross,
(Kirkby, Cyclocross)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1975
1975
3e in Ben Shaws Trophy,
(Huddersfield, Cyclocross)
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
1
e in deel b Kirkby Sports Stadium Series Cyclo Cross,
(Kirkby, Cyclocross)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1975
3e in deel d Kirkby Sports Stadium Series Cyclo Cross,
(Kirkby, Cyclocross)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1975
3e in deel a Yellow & Red Madison Cyclo Cross,
(Kirkby, Cyclocross)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1975
1
e in 1e etappe Tour of Ireland, Birr (Offaly), Ierland
1975
6e in 5e etappe Tour of Ireland, Buncrana (Donegal), Ierland
1975
5e in 7e etappe Tour of Ireland, Mullingar (Donegal), Ierland
1975
12e in Eindklassement Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1975
4e in Clayton Velo Spring Classic,
(Barnoldswick)
, Barnoldswick (Lancashire), Groot-Brittannië
1975
6e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Aintree (Liverpool), Groot-Brittannië
1975
3e in Leeds R.R.C. Road Race,
(Leeds)
, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië
1975
9e in 9e etappe deel a Tour of Britain,
(Milk Race)
, Seacroft (Leeds), Groot-Brittannië
1975
7e in 9e etappe deel b Tour of Britain,
(Milk Race)
, Seacroft (Leeds), Groot-Brittannië
1975
32e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1975
5e in Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië, Sabden (Lancashire), Groot-Brittannië
1975
2e in Circuit of the Brickworks,
(Flixton, Cyclocross)
, Flixton (Trafford), Groot-Brittannië
1976
1976
3e in 5e etappe Falcon Cycles, Elite, Tour of Lincolnshire Five Day,
(Barton Upon Humber)
, Barton upon Humber (North Lincolnshire), Groot-Brittannië
1976
3e in Southend Jubilee Grand Prix, Elite, Criterium,
(Basildon, Criterium)
, Basildon (Essex), Groot-Brittannië
1976
1
e in Circuit of Witton Park Cyclo Cross,
(Blackburn, Cyclocross)
, Blackburn (Blackburn with Darwen), Groot-Brittannië
1976
4e in 1e etappe Rediffusion 500 Grand Prix, Elite, Tour,
(Blackpool)
, Bolton (Bolton), Groot-Brittannië
1976
7e in 2e etappe Rediffusion 500 Grand Prix, Elite, Tour,
(Blackpool)
, Morecambe (Lancashire), Groot-Brittannië
1976
5e in 3e etappe Rediffusion 500 Grand Prix, Elite, Tour,
(Blackpool)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1976
3e in Eindklassement Rediffusion 500 Grand Prix, Elite, Tour,
(Blackpool)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1976
13e in C.A.V. Medway Grand Prix, Elite, Criterium,
(Chatham)
, Chatham (Medway), Groot-Brittannië
1976
17e in Wakelins Trophy, Elite, Criterium,
(Felixstowe, Criterium)
, Felixstowe (Suffolk), Groot-Brittannië
1976
9e in Harrogate Cycling Festival Dawes Cycles, Elite, Criterium,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1976
10e in Northern Dairies Grand Prix, Elite, Road Race,
(Kirmington)
, Kirmington (North Lincolnshire), Groot-Brittannië
1976
15e in Eastway Circuit Cycling Festival, Sponsors, Elite, Criterium,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1976
10e in Sartorius, Elite, Road Race,
(Melksham)
, Melksham (Wiltshire), Groot-Brittannië
1976
7e in Greater Manchester Grand Prix, Elite, Road Race,
(Manchester)
, Heywood (Rochdale), Groot-Brittannië
1976
5e in Norwich Amateur B.C. Elite, Criterium,
(Norwich)
, Norwich (Norfolk), Groot-Brittannië
1976
1
e in Charlie Caines Memorial, Elite, Road Race,
(Woodstock)
, Woodstock (Oxfordshire), Groot-Brittannië
1976
6e in London - Battle - London, Elite, Road Race,
(London (q))
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1976
9e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1976
6e in Homecharm Paints Grand Prix, Elite, Criterium,
(Dewsbury)
, Dewsbury (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1976
10e in Hinckley and Barwell Co-op Grand Prix, Elite, Road Race,
(Hinckley)
, Hinckley (Leicestershire), Groot-Brittannië
1976
12e in McMullens Beer, Elite, Criterium,
(Hertford)
, Hertford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1976
5e in Tour of the Peak Elite, Road Race,
(Buxton)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1976
4e in Darlington, Elite, Criterium,
(Darlington)
, Darlington (Middlesbrough), Groot-Brittannië
1976
11e in Eindklassement Prestige Pernod Trophy, Elite, Road, Series,
(Southport)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1977
1977
9e in Clarks Cables Trophy, Elite, Criterium,
(Birmingham)
, Solihull (Solihull), Groot-Brittannië
1977
6e in Bradford Junior Chamber of Commerce Grand Prix, Elite, Criterium,
(Bradford)
, Bradford (Bradford), Groot-Brittannië
1977
4e in C.A.V. Medway Grand Prix, Elite, Criterium,
(Chatham)
, Chatham (Medway), Groot-Brittannië
1977
3e in Bowerfold Cyclo Cross,
(Cheshire, Cyclocross)
, Stockport (Stockport), Groot-Brittannië
1977
4e in 2e etappe Tour of Essex, Elite, Three Day,
(Colchester)
, Clacton (Essex), Groot-Brittannië
1977
14e in 3e etappe Tour of Essex, Elite, Three Day,
(Colchester)
, Colchester (Essex), Groot-Brittannië
1977
13e in Eindklassement Tour of Essex, Elite, Three Day,
(Colchester)
, Colchester (Essex), Groot-Brittannië
1977
3e in 3e etappe Halfords Royal Jubilee Trophy Elite Three Day, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1977
4e in Harrogate Cycling Festival Viscount, Elite, Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1977
6e in Harrogate Cycling Festival T.I. - Raleigh, Elite, Criterium,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1977
10e in Haverhill Grand Prix, Elite, Road Race,
(Haverhill)
, Haverhill (Suffolk), Groot-Brittannië
1977
6e in McMullens Beer, Elite, Criterium,
(Hertford)
, Hertford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1977
6e in Greater Manchester Grand Prix, Elite, Road Race,
(Manchester)
, Heywood (Rochdale), Groot-Brittannië
1977
7e in Becontree Jubilee Grand Prix Elite, Road Race,
(Navestock)
, Navestock (Essex), Groot-Brittannië
1977
10e in Norwich Amateur B.C. Elite, Criterium,
(Norwich)
, Norwich (Norfolk), Groot-Brittannië
1977
5e in Sam Williams Cycles,
(Preston, Cyclocross)
, Preston (Lancashire), Groot-Brittannië
1977
7e in Circuit of Ridge Hill, Elite, Road Race,
(Saint Albans)
, Saint Albans (Herefordshire), Groot-Brittannië
1977
4e in Worcestershire, Elite, Road Race,
(Worcestershire)
, Worcestershire (Worcestershire), Groot-Brittannië
1977
3e in Zodiac C.R.C. - Saddleworth Scramble Cyclo Cross,
(Saddleworth, Cyclocross)
, Diggle (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1978
1978
3e in Bowerfold Cyclo Cross,
(Cheshire, Cyclocross)
, Stockport (Stockport), Groot-Brittannië
1978
5e in Haverhill Grand Prix, Elite, Road Race,
(Haverhill)
, Haverhill (Suffolk), Groot-Brittannië
1978
6e in Oakes Park Cyclo Cross,
(Sheffield, Cyclocross)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1978
9e in Charles Wells Brewery, Elite, Criterium,
(Bedford, Criterium)
, Bedford (Bedfordshire), Groot-Brittannië
1978
5e in Kirklees Grand Prix Elite, Criterium,
(Huddersfield, Criterium)
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1978
8e in Greater Manchester Grand Prix, Elite, Road Race,
(Manchester)
, Heywood (Rochdale), Groot-Brittannië
1978
8e in C.A.V. Medway Grand Prix, Elite, Criterium,
(Chatham)
, Chatham (Medway), Groot-Brittannië
1978
26e in Eindklassement Tour of Britain, London (Greater London), Groot-Brittannië
1978
7e in Alan Rushton Trophy Elite, Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1978
3e in Silsden Park,
(Keighley, Cyclocross)
, Keighley (Bradford), Groot-Brittannië
1978
3e in Zodiac C.R.C. - Saddleworth Scramble Cyclo Cross,
(Saddleworth, Cyclocross)
, Diggle (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1979
1979
6e in Eindklassement Halfords Hill Climb Challenge, Elite, Two Stage Race,
(Hirwaun)
, Hirwaun (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1979
6e in 2e etappe Halfords Hill Climb Challenge, Elite, Two Stage Race,
(Hirwaun)
, Hirwaun (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1979
8e in 1e etappe Fibrax Brakes, Elite, Mountain Climb, Horseshoe Pass,
(Llangollen)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1979
4e in Eindklassement Fibrax Brakes, Elite, Mountain Climb, Horseshoe Pass,
(Llangollen)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1979
4e in 2e etappe Fibrax Brakes, Elite, Mountain Climb, Horseshoe Pass,
(Llangollen)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1979
7e in G.S. Strada - Lutz, Elite, Couple Time Trial,
(Stone)
, Stone (Staffordshire), Groot-Brittannië
1979
10e in Shropshire Welding Supplies Ltd Elite, Road Race,
(Telford)
, Oakengates (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië
1979
8e in McMullens Beer, Elite, Criterium,
(Hertford)
, Hertford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1979
2e in Staffordshire Moorlands, Elite, Criterium,
(Leek)
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1979
8e in Glossop Grand Prix,
(Glossop (a))
, Glossop (Derbyshire), Groot-Brittannië
1979
8e in C.B. Builders, Elite, Criterium,
(Oakengates)
, Oakengates (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië
1979
3e in Harrogate Cycling Festival Borough Council, Elite, Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1979
6e in Harrogate Cycling Festival T.I. - Raleigh, Elite, Criterium,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1979
8e in Clarks Cables Trophy, Elite, Criterium,
(Birmingham)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1979
2e in Netherseal Grand Prix, Elite, Road Race,
(Netherseal (b))
, Netherseal (Derbyshire), Groot-Brittannië
1979
5e in Greater Manchester Grand Prix, Elite, Road Race,
(Manchester)
, Heywood (Rochdale), Groot-Brittannië
1979
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië, Milton Keynes (Milton Keynes), Groot-Brittannië
1979
2e in Chartist Grand Prix, Town Centre, Elite, Criterium,
(Newport)
, Newport (Shropshire), Groot-Brittannië
1979
1
e in Gala Grand Prix Elite, Criterium,
(Southport, Criterium)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1979
5e in C.A.V. Medway Grand Prix, Elite, Criterium,
(Chatham)
, Chatham (Medway), Groot-Brittannië
1979
1
e in Macclesfield Wheelers - Danesford Cyclo Cross,
(Macclesfield, Cyclocross)
, Congleton (Cheshire), Groot-Brittannië
1979
2e in Zodiac C.R.C. - Saddleworth Scramble Cyclo Cross,
(Saddleworth, Cyclocross)
, Diggle (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1980
1980
2e in Mercian Asphalt Grand Prix Elite, Road Race,
(Cannock)
, Cannock (Staffordshire), Groot-Brittannië
1980
37e in Eindklassement Elswick Hopper Centennial Tour Elite Four Day, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
1980
3e in Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium,
(Delyn)
, Delyn (Denbighshire), Groot-Brittannië
1980
10e in Staffordshire Moorlands, Elite, Criterium,
(Leek)
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1980
10e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Redditch (Worcestershire), Groot-Brittannië
1980
4e in T.E. Jones, Elite, Criterium,
(Shrewsbury)
, Shrewsbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1980
5e in Huddersfield Grand Prix Elite, Criterium,
(Huddersfield, Criterium)
, Huddersfield (West Yorkshire), Groot-Brittannië
1980
9e in Milton Keynes - Higgs & Hill Grand Prix Elite, Criterium,
(Milton Keynes)
, Milton Keynes (Milton Keynes), Groot-Brittannië
1980
4e in Sherdley Park Cyclo Cross,
(Saint Helens, Cyclocross)
, Saint Helens (St. Helens), Groot-Brittannië
1980
3e in Zodiac C.R.C. - Saddleworth Scramble Cyclo Cross,
(Saddleworth, Cyclocross)
, Diggle (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1981
1981
3e in Yorkshire Clarion Road Race,
(Yorkshire (b))
, Leeds (Leeds), Groot-Brittannië
1981
5e in deel b Leeds R.R.C. Spring Criteriums,
(Thorner)
, Farnley (Leeds), Groot-Brittannië
1981
6e in 4e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1981
6e in Lancaster Grand Prix, Elite, Road Race,
(Lancaster)
, Lancaster (Lancashire), Groot-Brittannië
1981
3e in Olympic Day, Elite, Road Race,
(Telford)
, Telford (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië
1981
8e in Carrefour Grand Prix, Elite, Road Race,
(Caerphilly)
, Caerphilly (Caerphilly), Groot-Brittannië
1981
1
e in Barry Clarke Memorial,
(Bashall Eaves)
, Bashall Eaves , Groot-Brittannië
1981
8e in Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium,
(Delyn)
, Delyn (Denbighshire), Groot-Brittannië
1981
9e in Tour of Delyn, Elite, Road Race,
(Delyn)
, Mold (Flintshire), Groot-Brittannië
1981
2e in Horwich Carnival Criterium,
(Horwich)
, Horwich (Bolton), Groot-Brittannië
1981
9e in Trustees Savings Bank, Elite, Criterium,
(Birmingham)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1981
1
e in Scorton Priory Classic,
(Scorton)
, Oakenclough (Lancashire), Groot-Brittannië
1981
13e in C.B. Builders, Elite, Criterium,
(Oakengates)
, Oakengates (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië
1981
6e in Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race,
(Newport)
, Newport (Shropshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Harrogate Cycling Festival Chicken - Weinmann, Elite, Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
11e in Harrogate Cycling Festival T.I. - Raleigh, Elite, Criterium,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
4e in Hereford Carnival, Elite, Criterium,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1981
4e in Greater Manchester Grand Prix, Elite, Road Race,
(Manchester)
, Birch (Rochdale), Groot-Brittannië
1981
9e in Ken Roberts Grand Prix, Elite, Criterium,
(Newport)
, Newport (Newport), Groot-Brittannië
1981
5e in Newport Town Centre, Elite, Devil Criterium,
(Newport)
, Newport (Newport), Groot-Brittannië
1981
2e in Hednesford City Centre, Elite, Criterium,
(Hednesford)
, Hednesford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1981
3e in West Bretton Carnival Road Race,
(West Bretton)
, West Bretton (Wakefield), Groot-Brittannië
1981
6e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië, Newtown (Staffordshire), Groot-Brittannië
1981
12e in Eindklassement Prestige Pernod Trophy, Elite, Road, Series,
(Southport)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1981
4e in Sherdley Park Cyclo Cross,
(Saint Helens, Cyclocross)
, Saint Helens (St. Helens), Groot-Brittannië
1981
2e in Zodiac C.R.C. - Saddleworth Scramble Cyclo Cross,
(Saddleworth, Cyclocross)
, Diggle (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1982
1982
2e in C & C Plant Hire Criterium,
(Burton upon Trent, Criterium)
, Burton upon Trent (Staffordshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Sam Williams Cycles,
(Preston, Cyclocross)
, Preston (Lancashire), Groot-Brittannië
1982
2e in Saracen Team Time Trial,
(Birmingham)
, Ullenhall (Warwickshire), Groot-Brittannië
1982
3e in Issis Grand Prix, Elite, Road Race,
(Cornwall)
, Cornwall (Cornwall), Groot-Brittannië
1982
8e in Jager Lager Town Centre, Elite, Criterium,
(Birmingham)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1982
8e in Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium,
(Delyn)
, Delyn (Denbighshire), Groot-Brittannië
1982
7e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië, Newport (Newport), Groot-Brittannië
1982
1
e in C.M.A. Cycles, Elite, Criterium,
(Saint Helens)
, Saint Helens (St. Helens), Groot-Brittannië
1982
4e in Lancaster Grand Prix, Elite, Road Race,
(Lancaster)
, Lancaster (Lancashire), Groot-Brittannië
1982
10e in Worfield, Elite, Road Race,
(Worfield)
, Worfield (Shropshire), Groot-Brittannië
1982
15e in Eindklassement Prestige Pernod Trophy, Elite, Road, Series,
(Southport)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1983
1983
12e in Vectis R.C.C. - Circuit of the Isle of Wight Time Trial,
(West Cowes)
, East Cowes (Isle of Wight), Groot-Brittannië
1983
6e in Hope Valley Classic,
(Pontesbury)
, Pontesbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1983
7e in Greater Manchester Grand Prix, Elite, Road Race,
(Manchester)
, Birch (Rochdale), Groot-Brittannië
1983
8e in Moducel Marathon, Elite, Road Race,
(Worfield)
, Hilton (Shropshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Oldham Century Road Race,
(Lach Dennis)
, Saddleworth (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1983
6e in Saddleworth Festival Grand Prix,
(Saddleworth)
, Saddleworth (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1983
4e in Alton Towers Classic, Elite, Road Race,
(Leek)
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1983
9e in Stafford Festival Town Centre, Elite, Kermesse,
(Stafford)
, Stafford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1983
8e in Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium,
(Delyn)
, Delyn (Denbighshire), Groot-Brittannië
1983
2e in 2e etappe Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
10e in deel b Kellogg's Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Glasgow)
, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
1983
8e in deel d Kellogg's Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Glasgow)
, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1983
8e in deel b Bath Road Club Hilly Time Trial,
(Bath, Chrono)
, Bradfield (Berkshire), Groot-Brittannië
1983
6e in Milton Keynes - Higgs & Hill Grand Prix Elite, Criterium,
(Milton Keynes)
, Milton Keynes (Milton Keynes), Groot-Brittannië
1984
1984
6e in 4e etappe Tour of Ireland, Navan (Meath), Ierland
1984
8e in deel d Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium,
(Milton Keynes)
, Norwich (Norfolk), Groot-Brittannië
1984
6e in Nottingham Grand Prix Elite, Criterium,
(Nottingham, Criterium)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1984
7e in Stafford Festival Town Centre, Elite, Kermesse,
(Stafford)
, Stafford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1984
6e in Staffordshire Moorlands, Elite, Criterium,
(Leek)
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1984
8e in Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium,
(Delyn)
, Delyn (Denbighshire), Groot-Brittannië
1984
10e in Hednesford City Centre, Elite, Criterium,
(Hednesford)
, Hednesford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1984
10e in Hanley Town Centre, Elite, Criterium,
(Hanley)
, Hanley (Stoke-on-Trent), Groot-Brittannië
1984
5e in deel a Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1984
8e in deel c Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1984
6e in deel d Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Bristol (Bristol, City of), Groot-Brittannië
1984
7e in deel e Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Cardiff (Cardiff), Groot-Brittannië
1984
7e in deel f Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1984
6e in deel g Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
1984
4e in Eindklassement Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
1984
9e in P.C.A. Gala Elite, Race,
(Wolverhampton)
, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1985
1985
1
e in Shaw, Shaw (Greater Manchester), Groot-Brittannië
1985
7e in 2e etappe Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day, Great Wyrley (Staffordshire), Groot-Brittannië
1985
10e in Dinnington R.C. - Thurcroft, Elite, Road Race,
(Thurcroft)
, Thurcroft (Rotherham), Groot-Brittannië
1987
1987
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië
Ploegen
1976
Bird's - Alisian (Groot-Brittannië)
1977
Bird's - Alisian (Groot-Brittannië)
1978
Ron Kitching - Suntour (Groot-Brittannië)
1979
Wightmann - Knight (Groot-Brittannië)
1980
Ron Kitching - Suntour (Groot-Brittannië) tot 29-02
1980
Elswick - Falcon (Groot-Brittannië)
1981
Wightmann - Galli - Fibrax (Groot-Brittannië) vanaf 01-03
1982
Wightmann - Galli - Fibrax (Groot-Brittannië)
1983
Wightmann - Vega (Groot-Brittannië)
1984
Wightmann - Fibrax - Columbus (Groot-Brittannië)
1985
Wightmann - Koolstop - Fibrax (Groot-Brittannië)
1986
individueel (Onbekend) tot 25-04
1986
Project Air (Groot-Brittannië) vanaf 25-04
1987
individueel (Onbekend)
1988
individueel (Onbekend) tot 15-07
1988
Alpha Print (Groot-Brittannië) vanaf 15-07
1989
individueel (Onbekend)
Fotoalbum Jack Kershaw
Foto: Courtesy Guy Dedieu
1976
Foto: Courtesy Willem Dingemanse
1976
Foto: © Philippe HUGUENIN
1978
Foto: © Philippe HUGUENIN
1980
Foto: © Philippe HUGUENIN
1981
Foto: © Unknown
1983
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close