Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 2017
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 augustus
Castillon-la-Bataille, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Kapellen, Criterium
Grote Prijs Gemeentebestuur Ereprijs De Ren
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
NE
Criterium
NED
4e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
2e etappe Tour of Utah
2.HC
Etappe
USA
1e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Ploegentijdrit
COL
02 augustus
Antwerpen, Dernycriterium
1.CRT
Criterium
BEL
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CN
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
1.CRT
Criterium
NED
Marcolès, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Ransberg, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Ploegentijdrit
BEL
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
3e etappe Tour of Utah
2.HC
Klimtijdrit
USA
2e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Zillebeke
Zillebeke - Westouter - Zillebeke IC 1 - Hill 60 Koers
NE
Wedstrijd
BEL
03 augustus
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CN
Regionaal kampioenschap
Lombardsijde, Dernycriterium
Lombardsijde-Middelkerke
1.CRT
Dernyrace
BEL
Lombardsijde, Dernycriterium (V)
NE
Dernyrace
BEL
Oostkamp
Grote prijs Patrick Bruneel
NE
Wedstrijd
BEL
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
1.CRT
Criterium
NED
1e etappe Randers Bike Week
NE
Criterium
DEN
6e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
1e etappe Tour of Anchorage
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of Utah
2.HC
Etappe
USA
3e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Proloog 1e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Proloog
GUA
1e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
04 augustus
Bruckmühl, Criterium
Bruckmühler Radsportnacht
1.CRT
Criterium
GER
Cocani
One night stand
NE
Wedstrijd
ROM
Cottbus, Keirin
International Cycling Days Cottbus
Class 2
Wedstrijd
GER
Cottbus, Omnium (V)
International Cycling Days Cottbus
Class 2
Wedstrijd
GER
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
1e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
2e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
7e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
4e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
2e etappe Tour of Anchorage
NE
Klimwedstrijd
USA
5e etappe Tour of Utah
2.HC
Etappe
USA
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Individuele tijdrit
POR
4e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
2e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Zelzate
NE
Wedstrijd
BEL
05 augustus
Aarschot (c)
Dwars door het Hageland
1.1
Wedstrijd
BEL
Concord, Criterium
NE
Criterium
USA
Dun-le-Palestel, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Erondegem (V)
Erondegemse Pijl, GP Geert Gillis
1.2
Wedstrijd
BEL
Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CC
Europees Kampioenschap
Felino
GP Città di Felino
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe GP Indépendance de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
Kalmar
Hansa Bygg Kalmar GP
1.2
Wedstrijd
SWE
2e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Littleton, Criterium
1.CRT
Criterium
USA
Manizales, Mountainbike
La Leyenda del Dorado
S2
XCO
COL
Manizales, Mountainbike (V)
La Leyenda del Dorado
S2
XCO
COL
Mauna Kea
Sea to Stars Mauna Kea
NE
Wedstrijd
USA
15e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Mont Sainte-Anne, Downhill
CDM
Afdaling
CAN
Mont Sainte-Anne, Downhill (V)
CDM
Afdaling
CAN
Mont Sainte-Anne, Downhill, Junioren
CDM
Wereldbeker
CAN
Mont Sainte-Anne, Downhill, Junioren (V)
CDM
Wereldbeker
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap
IRI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Australië
CN
Wedstrijd
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Maleisië
CN
Nationaal Kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Lesotho
CN
Nationaal Kampioenschap
LES
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Maleisië
CN
Nationaal Kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Maleisië
CN
Nationaal Kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Maleisië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite, Maleisië
CN
Nationaal Kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XCE, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nueva Alborada, Mountainbike-Marathon
Trans Itapua Bike
3
Marathon
PAR
Nueva Alborada, Mountainbike-Marathon (V)
Trans Itapua Bike
3
Marathon
PAR
Overijse
Overijse-Tombeek W.K Molenhoek
NE
Wedstrijd
BEL
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
3e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
1e etappe Suir Valley
NE
Etappe
IRL
Tambunan, Downhill
2
Afdaling
MAS
Tambunan, Downhill (V)