1 35 HAIG Jack
AUS
ORICA - SCOTT 24 4:58:55 50
2 55 POELS Wout
NED
TEAM SKY 30 4:59:46 20
3 14 JUNGELS Bob
LUX
QUICK - STEP FLOORS 25 4:59:46 8
4 143 FARIA DA COSTA Rui Alberto
POR
UAE TEAM EMIRATES 31 4:59:46
5 85 KELDERMAN Wilco
NED
TEAM SUNWEB 26 4:59:46
6 124 NIBALI Vincenzo
ITA
BAHRAIN - MERIDA 33 4:59:46
7 97 ZAKARIN Ilnur
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 28 4:59:46
8 73 MAJKA Rafal
POL
BORA - HANSGROHE 28 4:59:46
9 31 YATES Adam
GBR
ORICA - SCOTT 25 4:59:46
10 86 OOMEN Sam
NED
TEAM SUNWEB 22 4:59:46
11 136 POZZOVIVO Domenico
ITA
AG2R LA MONDIALE 35 4:59:46
12 26 TEUNS Dylan
BEL
BMC RACING TEAM 25 4:59:46
13 153 EIKING Odd Christian
NOR
FDJ 23 5:01:21
14 17 VAKOČ Petr
CZE
QUICK - STEP FLOORS 25 5:01:21
15 215 RUTKIEWICZ Marek
POL
WIBATECH 7R FUJI 36 5:01:21
16 127 VISCONTI Giovanni
ITA
BAHRAIN - MERIDA 34 5:01:21
17 47 ROJAS Jose
ESP
MOVISTAR TEAM 32 5:01:21
18 103 DE TIER Floris
BEL
TEAM LOTTO NL - JUMBO 25 5:01:21
19 4 MARCZYNSKI Tomasz
POL
LOTTO SOUDAL 33 5:01:21
20 3 DE CLERCQ Bart
BEL
LOTTO SOUDAL 31 5:01:21
21 142 CONTI Valerio
ITA
UAE TEAM EMIRATES 24 5:01:21
22 163 SANCHEZ Luis León
ESP
ASTANA PRO TEAM 34 5:01:21
23 131 BIDARD François
FRA
AG2R LA MONDIALE 25 5:01:21
24 174 O'CONNOR Ben
AUS
TEAM DIMENSION DATA 22 5:01:21
25 46 IZAGUIRRE Gorka
ESP
MOVISTAR TEAM 30 5:01:21
26 154 MAISON Jérémy
FRA
FDJ 24 5:01:21
27 25 SANCHEZ GONZALEZ Samuel
ESP
BMC RACING TEAM 39 5:01:40
28 6 VALLS FERRI Rafael
ESP
LOTTO SOUDAL 30 5:01:53
29 44 OLIVEIRA Nelson
POR
MOVISTAR TEAM 28 5:04:23
30 75 MÜHLBERGER Gregor
AUT
BORA - HANSGROHE 23 5:04:23
31 27 VAN GARDEREN Tejay
USA
BMC RACING TEAM 29 5:04:23
32 52 PUCCIO Salvatore
ITA
TEAM SKY 28 5:04:23
33 115 SLAGTER Tom-Jelte
NED
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 28 5:05:29
34 106 OLIVIER Daan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 25 5:07:26
35 56 ROSA Diego
ITA
TEAM SKY 28 5:07:26
36 1 ARMEE Sander
BEL
LOTTO SOUDAL 32 5:07:26
37 21 DENNIS Rohan
AUS
BMC RACING TEAM 27 5:07:26
38 194 ROVNY Ivan
RUS
GAZPROM - RUSVELO 30 5:07:26
39 93 LOSADA ALGUACIL Alberto
ESP
TEAM KATUSHA ALPECIN 35 5:07:26
40 132 DUPONT Hubert
FRA
AG2R LA MONDIALE 37 5:07:26
41 202 SCHLEGEL Michal
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 22 5:07:26
42 41 ANACONA Winner Andrew
COL
MOVISTAR TEAM 29 5:07:26
43 96 ŠPILAK Simon
SLO
TEAM KATUSHA ALPECIN 31 5:07:26
44 92 KOCHETKOV Pavel
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 31 5:07:26
45 65 HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
ESP
TREK - SEGAFREDO 36 5:07:26
46 126 PELLIZOTTI Franco
ITA
BAHRAIN - MERIDA 39 5:07:26
47 102 BOUWMAN Koen
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 24 5:10:59
48 112 VILLELLA Davide
ITA
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 26 5:10:59
49 183 LOZANO RIBA David
ESP
TEAM NOVO NORDISK 29 5:10:59
50 94 MAMYKIN Matvey
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 23 5:10:59
51 212 CIESLIK Pawel
POL
ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 31 5:10:59
52 146 MOHORIC Matej
SLO
UAE TEAM EMIRATES 23 5:10:59
53 22 GERTS Floris
NED
BMC RACING TEAM 25 5:12:57
54 133 DENZ Nico
GER
AG2R LA MONDIALE 23 5:12:57
55 43 QUINTANA Dayer
COL
MOVISTAR TEAM 25 5:14:45
56 36 PLAZA Ruben
ESP
ORICA - SCOTT 37 5:14:45
57 53 GOLAS Michal
POL
TEAM SKY 33 5:14:45
58 62 BERNARD Julien
FRA
TREK - SEGAFREDO 25 5:14:45
59 111 DOMBROWSKI Joseph
USA
26 5:14:45
60 196 SHALUNOV Evgeny
RUS
GAZPROM - RUSVELO 25 5:14:45
61 114 SKUJINS Toms
LAT
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 26 5:14:45
62 74 KONRAD Patrick
AUT
BORA - HANSGROHE 26 5:14:45
63 207 TRATNIK Jan
SLO
CCC SPRANDI POLKOWICE 27 5:14:45
64 76 SAGAN Peter
SVK
BORA - HANSGROHE 27 5:14:45
65 203 HIRT Jan
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 26 5:14:45
66 91 GONÇALVES José
POR
TEAM KATUSHA ALPECIN 28 5:14:45
67 147 NIEMIEC Przemyslaw
POL
UAE TEAM EMIRATES 37 5:15:15
68 5 MONFORT Maxime
BEL
LOTTO SOUDAL 34 5:15:15
69 211 BERNAS Pawel
POL
DOMIN SPORT 27 5:16:43
70 57 WISNIOWSKI Lukasz
POL
TEAM SKY 26 5:16:43
71 83 HAGA Chad
USA
TEAM SUNWEB 29 5:16:43
72 42 SUTHERLAND Rory
AUS
MOVISTAR TEAM 35 5:16:43
73 54 VAN POPPEL Danny
NED
TEAM SKY 24 5:16:43
74 107 TOLHOEK Antwan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 23 5:16:43
75 34 POWER Rob
AUS
ORICA - SCOTT 22 5:16:43
76 192 LAGUTIN Sergey
RUS
GAZPROM - RUSVELO 36 5:16:43
77 84 KÄMNA Lennard
GER
TEAM SUNWEB 21 5:16:43
78 184 MEGIAS LEAL Javier
ESP
TEAM NOVO NORDISK 34 5:16:43
79 191 BRUTT Pavel
RUS
GAZPROM - RUSVELO 35 5:16:43
80 125 NOVAK Domen
SLO
BAHRAIN - MERIDA 22 5:16:43
81 24 OSS Daniel
ITA
BMC RACING TEAM 30 5:16:43
82 116 VAN ASBROECK Tom
BEL
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 27 5:16:43
83 135 MONTAGUTI Matteo
ITA
AG2R LA MONDIALE 33 5:17:28
84 206 PATERSKI Maciej
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 31 5:20:37
85 141 AIT EL ABDIA Anass
MAR
UAE TEAM EMIRATES 24 5:23:40
86 145 MODOLO Sacha
ITA
UAE TEAM EMIRATES 30 5:23:42
87 216 STACHOWIAK Adam
POL
VOSTER UNIWHEELS TEAM 28 5:23:42
88 95 BELKOV Maxim
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 32 5:23:42
89 72 BENEDETTI Cesare
ITA
BORA - HANSGROHE 30 5:23:42
90 166 MOSER Moreno
ITA
ASTANA PRO TEAM 27 5:23:42
91 105 LINDEMAN Bert-Jan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 28 5:24:48
92 121 BOARO Manuele
ITA
BAHRAIN - MERIDA 30 5:25:00
93 123 NIBALI Antonio
ITA
BAHRAIN - MERIDA 25 5:25:05
94 182 HENTTALA Joonas
FIN
TEAM NOVO NORDISK 26 5:27:02
95 12 CAVAGNA Rémi
FRA
QUICK - STEP FLOORS 22 5:27:02
96 61 BEPPU Fumiyuki
JPN
TREK - SEGAFREDO 34 5:27:02
97 82 FRÖHLINGER Johannes
GER
TEAM SUNWEB 32 5:27:02
98 45 DOWSETT Alex
GBR
MOVISTAR TEAM 29 5:27:02
99 175 REGUIGUI Youcef
ALG
TEAM DIMENSION DATA 27 5:27:02
100 214 GRADEK Kamil
POL
ONE PRO CYCLING 27 5:27:02
101 167 TLEUBAYEV Ruslan
KAZ
ASTANA PRO TEAM 30 5:27:02
102 101 BATTAGLIN Enrico
ITA
TEAM LOTTO NL - JUMBO 28 5:27:02
103 205 SISR FrantišEk
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 24 5:27:02
104 217 PIASKOWY Emanuel
POL
TEAM HUROM 26 5:27:02
105 186 PLANET Charles
FRA
TEAM NOVO NORDISK 24 5:27:02
106 155 MANZIN Lorrenzo
FRA
FDJ 23 5:27:02
107 171 BERHANE Natnael
ERI
TEAM DIMENSION DATA 26 5:27:02
108 161 BRESCHEL Matti
DEN
ASTANA PRO TEAM 33 5:27:02
109 66 DANIEL Gregory
USA
TREK - SEGAFREDO 23 5:27:02
110 67 VAN POPPEL Boy
NED
TREK - SEGAFREDO 29 5:27:02
111 81 DE BACKER Bert
BEL
TEAM SUNWEB 33 5:27:02
112 104 KEIZER Martijn
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 29 5:27:02
113 162 GATTO Oscar
ITA
ASTANA PRO TEAM 32 5:27:02
114 204 KUREK Adrian
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 29 5:27:02
115 164 FOMINYKH Daniil
KAZ
ASTANA PRO TEAM 26 5:27:02
116 177 DOUGALL Nicolas
RSA
TEAM DIMENSION DATA 25 5:27:02
117 197 TCATEVICH Aleksei
RUS
GAZPROM - RUSVELO 28 5:27:02
118 122 BONIFAZIO Niccolo'
ITA
BAHRAIN - MERIDA 24 5:27:02
119 13 DE PLUS Laurens
BEL
QUICK - STEP FLOORS 22 5:27:02
120 195 MAIKIN Roman
RUS
GAZPROM - RUSVELO 27 5:27:02
121 77 SARAMOTINS Aleksejs
LAT
BORA - HANSGROHE 35 5:27:02
122 172 FARRAR Tyler
USA
TEAM DIMENSION DATA 33 5:27:02
123 181 WILLIAMS Christopher
AUS
TEAM NOVO NORDISK 36 5:33:39
124 71 BASKA Erik
SVK
BORA - HANSGROHE 23 5:33:39
125 165 MINALI Riccardo
ITA
ASTANA PRO TEAM 22 5:33:39
126 63 COLEDAN Marco
ITA
TREK - SEGAFREDO 29 5:33:39
127 32 EWAN Caleb
AUS
ORICA - SCOTT 23 5:33:39
128 16 TERPSTRA Niki
NED
QUICK - STEP FLOORS 33 DNS
129 185 PERON Andrea
ITA
TEAM NOVO NORDISK 29 DNS
130 87 WALSCHEID Maximilian Richard
GER
TEAM SUNWEB 24 DNS
131 2 DEBUSSCHERE Jens
BEL
LOTTO SOUDAL 28 DNS
132 7 WALLAYS Jelle
BEL
LOTTO SOUDAL 28 DNS
133 193 PORSEV Alexander
RUS
GAZPROM - RUSVELO 31 DNS
134 51 BOSWELL Ian
USA
TEAM SKY 26 DNF
135 176 SBARAGLI Kristian
ITA
TEAM DIMENSION DATA 27 DNF
136 137 RIBLON Christophe
FRA
AG2R LA MONDIALE 36 DNF
137 151 FOURNIER Marc
FRA
FDJ 23 DNF
138 187 VERSCHOOR Martijn
NED
TEAM NOVO NORDISK 32 DNF
139 11 MARTINELLI Davide
ITA
QUICK - STEP FLOORS 24 DNF
140 33 MEZGEC Luka
SLO
ORICA - SCOTT 29 DNF
141 213 FRANCZAK Pawel
POL
TEAM HUROM 26 DNF
142 173 HAAS Nathan
AUS
TEAM DIMENSION DATA 28 DNF
143 113 KOREN Kristijan
SLO
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 31 DNF
144 144 FERRARI Roberto
ITA
UAE TEAM EMIRATES 34 DNF
145 134 ENGER Sondre
NOR
AG2R LA MONDIALE 24 DNF
Gen
1 26 TEUNS Dylan
BEL
BMC RACING TEAM 25 23:41:27 8
2 73 MAJKA Rafal
POL
BORA - HANSGROHE 28 23:41:33
3 85 KELDERMAN Wilco
NED
TEAM SUNWEB 26 23:41:37
4 55 POELS Wout
NED
TEAM SKY 30 23:41:40
5 136 POZZOVIVO Domenico
ITA
AG2R LA MONDIALE 35 23:41:45
6 31 YATES Adam
GBR
ORICA - SCOTT 25 23:41:46
7 86 OOMEN Sam
NED
TEAM SUNWEB 22 23:41:51
8 124 NIBALI Vincenzo
ITA
BAHRAIN - MERIDA 33 23:41:52
9 143 FARIA DA COSTA Rui Alberto
POR
UAE TEAM EMIRATES 31 23:41:55
10 14 JUNGELS Bob
LUX
QUICK - STEP FLOORS 25 23:41:56
11 97 ZAKARIN Ilnur
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 28 23:42:00
12 35 HAIG Jack
AUS
ORICA - SCOTT 24 23:42:10
13 153 EIKING Odd Christian
NOR
FDJ 23 23:43:19
14 46 IZAGUIRRE Gorka
ESP
MOVISTAR TEAM 30 23:43:27
15 3 DE CLERCQ Bart
BEL
LOTTO SOUDAL 31 23:43:32
16 142 CONTI Valerio
ITA
UAE TEAM EMIRATES 24 23:43:35
17 4 MARCZYNSKI Tomasz
POL
LOTTO SOUDAL 33 23:43:53
18 163 SANCHEZ Luis León
ESP
ASTANA PRO TEAM 34 23:44:23
19 215 RUTKIEWICZ Marek
POL
WIBATECH 7R FUJI 36 23:44:29
20 127 VISCONTI Giovanni
ITA
BAHRAIN - MERIDA 34 23:45:10
21 174 O'CONNOR Ben
AUS
TEAM DIMENSION DATA 22 23:45:31
22 131 BIDARD François
FRA
AG2R LA MONDIALE 25 23:45:40
23 17 VAKOČ Petr
CZE
QUICK - STEP FLOORS 25 23:45:40
24 25 SANCHEZ GONZALEZ Samuel
ESP
BMC RACING TEAM 39 23:46:30
25 44 OLIVEIRA Nelson
POR
MOVISTAR TEAM 28 23:46:52
26 154 MAISON Jérémy
FRA
FDJ 24 23:46:57
27 47 ROJAS Jose
ESP
MOVISTAR TEAM 32 23:47:10
28 27 VAN GARDEREN Tejay
USA
BMC RACING TEAM 29 23:48:49
29 75 MÜHLBERGER Gregor
AUT
BORA - HANSGROHE 23 23:49:11
30 106 OLIVIER Daan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 25 23:50:03
31 56 ROSA Diego
ITA
TEAM SKY 28 23:50:07
32 6 VALLS FERRI Rafael
ESP
LOTTO SOUDAL 30 23:50:19
33 92 KOCHETKOV Pavel
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 31 23:51:45
34 194 ROVNY Ivan
RUS
GAZPROM - RUSVELO 30 23:52:07
35 1 ARMEE Sander
BEL
LOTTO SOUDAL 32 23:52:11
36 41 ANACONA Winner Andrew
COL
MOVISTAR TEAM 29 23:53:14
37 52 PUCCIO Salvatore
ITA
TEAM SKY 28 23:54:51
38 202 SCHLEGEL Michal
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 22 23:55:01
39 76 SAGAN Peter
SVK
BORA - HANSGROHE 27 23:56:12
40 21 DENNIS Rohan
AUS
BMC RACING TEAM 27 23:56:16
41 115 SLAGTER Tom-Jelte
NED
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 28 23:56:32
42 102 BOUWMAN Koen
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 24 23:57:02
43 112 VILLELLA Davide
ITA
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 26 23:58:16
44 183 LOZANO RIBA David
ESP
TEAM NOVO NORDISK 29 23:58:37
45 212 CIESLIK Pawel
POL
ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 31 23:58:50
46 43 QUINTANA Dayer
COL
MOVISTAR TEAM 25 23:59:04
47 22 GERTS Floris
NED
BMC RACING TEAM 25 24:00:02
48 126 PELLIZOTTI Franco
ITA
BAHRAIN - MERIDA 39 24:00:56
49 203 HIRT Jan
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 26 24:00:59
50 132 DUPONT Hubert
FRA
AG2R LA MONDIALE 37 24:01:03
51 107 TOLHOEK Antwan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 23 24:02:16
52 36 PLAZA Ruben
ESP
ORICA - SCOTT 37 24:02:17
53 146 MOHORIC Matej
SLO
UAE TEAM EMIRATES 23 24:02:24
54 96 ŠPILAK Simon
SLO
TEAM KATUSHA ALPECIN 31 24:03:30
55 65 HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
ESP
TREK - SEGAFREDO 36 24:03:54
56 192 LAGUTIN Sergey
RUS
GAZPROM - RUSVELO 36 24:06:09
57 103 DE TIER Floris
BEL
TEAM LOTTO NL - JUMBO 25 24:07:03
58 93 LOSADA ALGUACIL Alberto
ESP
TEAM KATUSHA ALPECIN 35 24:07:06
59 53 GOLAS Michal
POL
TEAM SKY 33 24:07:34
60 147 NIEMIEC Przemyslaw
POL
UAE TEAM EMIRATES 37 24:07:41
61 191 BRUTT Pavel
RUS
GAZPROM - RUSVELO 35 24:08:53
62 91 GONÇALVES José
POR
TEAM KATUSHA ALPECIN 28 24:09:49
63 133 DENZ Nico
GER
AG2R LA MONDIALE 23 24:09:54
64 62 BERNARD Julien
FRA
TREK - SEGAFREDO 25 24:10:31
65 5 MONFORT Maxime
BEL
LOTTO SOUDAL 34 24:10:44
66 135 MONTAGUTI Matteo
ITA
AG2R LA MONDIALE 33 24:11:07
67 184 MEGIAS LEAL Javier
ESP
TEAM NOVO NORDISK 34 24:11:20
68 83 HAGA Chad
USA
TEAM SUNWEB 29 24:11:48
69 84 KÄMNA Lennard
GER
TEAM SUNWEB 21 24:12:14
70 116 VAN ASBROECK Tom
BEL
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 27 24:12:31
71 57 WISNIOWSKI Lukasz
POL
TEAM SKY 26 24:12:38
72 125 NOVAK Domen
SLO
BAHRAIN - MERIDA 22 24:13:23
73 74 KONRAD Patrick
AUT
BORA - HANSGROHE 26 24:13:53
74 217 PIASKOWY Emanuel
POL
TEAM HUROM 26 24:14:07
75 54 VAN POPPEL Danny
NED
TEAM SKY 24 24:14:24
76 24 OSS Daniel
ITA
BMC RACING TEAM 30 24:14:36
77 42 SUTHERLAND Rory
AUS
MOVISTAR TEAM 35 24:15:17
78 94 MAMYKIN Matvey
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 23 24:16:17
79 34 POWER Rob
AUS
ORICA - SCOTT 22 24:17:10
80 171 BERHANE Natnael
ERI
TEAM DIMENSION DATA 26 24:18:05
81 207 TRATNIK Jan
SLO
CCC SPRANDI POLKOWICE 27 24:18:59
82 175 REGUIGUI Youcef
ALG
TEAM DIMENSION DATA 27 24:19:03
83 161 BRESCHEL Matti
DEN
ASTANA PRO TEAM 33 24:19:22
84 196 SHALUNOV Evgeny
RUS
GAZPROM - RUSVELO 25 24:19:53
85 111 DOMBROWSKI Joseph
USA
26 24:19:56
86 114 SKUJINS Toms
LAT
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 26 24:20:46
87 101 BATTAGLIN Enrico
ITA
TEAM LOTTO NL - JUMBO 28 24:22:09
88 121 BOARO Manuele
ITA
BAHRAIN - MERIDA 30 24:22:42
89 162 GATTO Oscar
ITA
ASTANA PRO TEAM 32 24:22:57
90 206 PATERSKI Maciej
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 31 24:23:19
91 95 BELKOV Maxim
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 32 24:23:37
92 67 VAN POPPEL Boy
NED
TREK - SEGAFREDO 29 24:23:47
93 122 BONIFAZIO Niccolo'
ITA
BAHRAIN - MERIDA 24 24:23:59
94 166 MOSER Moreno
ITA
ASTANA PRO TEAM 27 24:24:00
95 72 BENEDETTI Cesare
ITA
BORA - HANSGROHE 30 24:24:06
96 61 BEPPU Fumiyuki
JPN
TREK - SEGAFREDO 34 24:24:12
97 177 DOUGALL Nicolas
RSA
TEAM DIMENSION DATA 25 24:24:30
98 81 DE BACKER Bert
BEL
TEAM SUNWEB 33 24:24:36
99 145 MODOLO Sacha
ITA
UAE TEAM EMIRATES 30 24:24:57
100 216 STACHOWIAK Adam
POL
VOSTER UNIWHEELS TEAM 28 24:25:38
101 12 CAVAGNA Rémi
FRA
QUICK - STEP FLOORS 22 24:26:50
102 204 KUREK Adrian
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 29 24:27:00
103 105 LINDEMAN Bert-Jan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 28 24:27:52
104 13 DE PLUS Laurens
BEL
QUICK - STEP FLOORS 22 24:28:11
105 155 MANZIN Lorrenzo
FRA
FDJ 23 24:28:59
106 186 PLANET Charles
FRA
TEAM NOVO NORDISK 24 24:29:49
107 141 AIT EL ABDIA Anass
MAR
UAE TEAM EMIRATES 24 24:31:00
108 214 GRADEK Kamil
POL
ONE PRO CYCLING 27 24:31:48
109 104 KEIZER Martijn
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 29 24:32:21
110 45 DOWSETT Alex
GBR
MOVISTAR TEAM 29 24:32:56
111 66 DANIEL Gregory
USA
TREK - SEGAFREDO 23 24:34:08
112 82 FRÖHLINGER Johannes
GER
TEAM SUNWEB 32 24:34:36
113 164 FOMINYKH Daniil
KAZ
ASTANA PRO TEAM 26 24:36:21
114 205 SISR FrantišEk
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 24 24:37:33
115 123 NIBALI Antonio
ITA
BAHRAIN - MERIDA 25 24:41:05
116 182 HENTTALA Joonas
FIN
TEAM NOVO NORDISK 26 24:46:15
117 172 FARRAR Tyler
USA
TEAM DIMENSION DATA 33 24:47:04
118 195 MAIKIN Roman
RUS
GAZPROM - RUSVELO 27 24:48:07
119 32 EWAN Caleb
AUS
ORICA - SCOTT 23 24:49:26
120 197 TCATEVICH Aleksei
RUS
GAZPROM - RUSVELO 28 24:50:44
121 167 TLEUBAYEV Ruslan
KAZ
ASTANA PRO TEAM 30 24:53:14
122 63 COLEDAN Marco
ITA
TREK - SEGAFREDO 29 24:53:47
123 165 MINALI Riccardo
ITA
ASTANA PRO TEAM 22 24:53:52
124 71 BASKA Erik
SVK
BORA - HANSGROHE 23 24:53:52
125 211 BERNAS Pawel
POL
DOMIN SPORT 27 24:56:30
126 77 SARAMOTINS Aleksejs
LAT
BORA - HANSGROHE 35 24:57:41
127 181 WILLIAMS Christopher
AUS
TEAM NOVO NORDISK 36 25:04:12 Sluiten