Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Lukas Pöstlberger
Voornaam: Lukas
Achternaam: Pöstlberger
Nationaliteit: Oostenrijk
Geslacht:
Leeftijd: 32 jaar
Geboortedatum: 10-01-1992
Geboorteplaats:
Breitenschutzing (Oberösterreich), Oostenrijk
Voornaam: Lukas
Achternaam: Pöstlberger
Nationaliteit: Oostenrijk
Geslacht:
Leeftijd: 32 jaar
Geboortedatum: 10-01-1992
Geboorteplaats:
Breitenschutzing (Oberösterreich), Oostenrijk
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Video
Professional 2011-
06-05-2017
Giro d'Italia 2017 Tappa 1
29-08-2012
Tour de l'Avenir 2012 Etape 3
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2007
2007
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk, Thorl (Steiermark), Oostenrijk
2009
2009
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk, Wien (Wien), Oostenrijk
2010
2010
2e in 3e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren, Attnang (Oberösterreich), Oostenrijk
2010
7e in Eindklassement International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren, Oostenrijk
2011
2011
2e in Rieder Rundstreckenrennen,
(Ried, Amateurs)
, Ried (Oberösterreich), Oostenrijk
2011
5e in Grünbachtal, Chrono, Grünbachtal (Oberösterreich), Oostenrijk
2011
3e in Lambach, Lambach (Oberösterreich), Oostenrijk
2011
1
e in 1e etappe Sibiu Cycling Tour, Sibiu (Sibiu), Roemenië
+
Riccardo Zoidl
+
Andreas Graf
+
Stephan Rabitsch
+
Jan Sokol
2011
3e in Schwaz (a), Schwaz (Tirol), Oostenrijk
2011
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk, Erpfendorf (Tirol), Oostenrijk
2011
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk, Oostenrijk
2012
2012
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk, Offenhausen (Oberösterreich), Oostenrijk
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk, Oostenrijk
2012
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk, Judendorf-Straßengel (Steiermark), Oostenrijk
2012
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk, Oostenrijk
2012
1
e in Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium,
(Wels, Criterium)
, Wels (Oberösterreich), Oostenrijk
2012
1
e in 3e etappe Tour de l'Avenir, Annemasse (Rhone-Alpes), Frankrijk
2012
3e in Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk, Judenburg (Steiermark), Oostenrijk
2012
3e in Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Oostenrijk, Knittelfeld (Steiermark), Oostenrijk
2013
2013
9e in GP San Giuseppe,
(Montecassiano)
, Montecassiano (Marche), Italië
2013
5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk, Bad Erlach (Niederösterreich), Oostenrijk
2013
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk, Oostenrijk
2013
6e in Proloog Sibiu Cycling Tour, Sibiu (Sibiu), Roemenië
2013
8e in 1e etappe Sibiu Cycling Tour, Bâlea Lac (Olt), Roemenië
2013
6e in Eindklassement Sibiu Cycling Tour, Roemenië
2013
9e in Europees Kampioenschap, Op de weg, U23, Olomouc (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2013
1
e in GP Kranj,
(Kranj)
, Kranj (Bohinj), Slovenië
2013
5e in Eindklassement Tour of Al Zubarah, Qatar
2014
2014
5e in 5e etappe Tour Alsace, Huningue (Alsace), Frankrijk
2014
1
e in Schwaz, Schwaz (Tirol), Oostenrijk
2014
1
e in Tour Bohemia,
(Budejovice - Praha)
, Tsjechië
2014
3e in Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk, Gaisberg (Karnten), Oostenrijk
2015
2015
1
e in Proloog Istrian Spring Trophy,
(Jadranska Magistrala)
, Umag (Istarska), Kroatië
2015
10e in Eindklassement Istrian Spring Trophy,
(Jadranska Magistrala)
, Kroatië
2015
3e in Schwarzbräu-Straßenpreis,
(Augsburg)
, Augsburg (Bayern), Duitsland
2015
3e in Trofeo Edil C,
(Collecchio (a))
, Collecchio (Emilia-Romagna), Italië
2015
2e in Beograd - Banja Luka II, Servië
2015
2e in Grünbachtal, Chrono, Grünbachtal (Oberösterreich), Oostenrijk
2015
2e in 1e etappe An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Carlow (Carlow), Ierland
2015
4e in 2e etappe An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Tipperary (Tipperary), Ierland
2015
5e in 4e etappe An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Newport (Tipperary), Ierland
2015
1
e in Eindklassement An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Skerries (Dublin), Ierland
2015
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk, Sulz im Burgenland (Burgenland), Oostenrijk
2015
1
e in 7e etappe Ronde van Oostenrijk,
(Österreich-Rundfahrt)
, Innsbruck (Tirol), Oostenrijk
2015
10e in Proloog Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié, Bourg-en-Bresse (Rhone-Alpes), Frankrijk
2015
2e in Schwaz, Schwaz (Tirol), Oostenrijk
2016
2016
1
e in 4e etappe Oberösterreich Rundfahrt, Windischgarsten (Oberösterreich), Oostenrijk
2016
10e in Druivenkoers,
(Overijse)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2017
2017
15e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2017
5e in E3 Prijs Harelbeke,
(Harelbeke)
, Harelbeke (West-Vlaanderen), België
2017
15e in Proloog Ronde van Romandië,
(Tour de Romandie)
, Aigle (Vaud), Zwitserland
2017
1
e in 1e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Olbia (Sardegna), Italië
2017
15e in 2e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Tortolì (Sardegna), Italië
2017
16e in 3e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Cagliari (Sardegna), Italië
2017
3e in 6e etappe Ronde van Italië,
(Giro d'Italia)
, Terme Luigiane (Calabria), Italië
2017
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk, Oostenrijk
2017
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk, Oostenrijk
2017
1
e in Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium,
(Wels, Criterium)
, Wels (Oberösterreich), Oostenrijk
2017
11e in GP Ouest France, GP Plouay,
(Plouay (a))
, Plouay (Bretagne), Frankrijk
2018
2018
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk, Oostenrijk
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk, Oostenrijk
2018
23e in Eindklassement International Presidency Turkey Tour, Turkije
2019
2019
5e in Cadel Evans Great Ocean Road Race Albert Park GP,
(Albert Park, Criterium)
, Albert Park (Victoria), Australië
2019
4e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2019
15e in 2e etappe International Presidency Turkey Tour, Eceabat (Canakkale), Turkije
2019
13e in 9e etappe Tour de France, Brioude (Auvergne), Frankrijk
2019
12e in 17e etappe Tour de France, Gap (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2019
25e in Eindklassement Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Onbekend
2019
20e in GP Ouest France, GP Plouay,
(Plouay (a))
, Plouay (Bretagne), Frankrijk
2019
6e in 3e etappe Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Hlohovec (Trnava), Slowakije
2019
8e in Eindklassement Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia,
(Okolo Slovenska)
, Slowakije
2020
2020
20e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, België
2020
19e in Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, België
2021
2021
1
e in 2e etappe Critérium du Dauphiné Libéré,
(Critérium du Dauphiné)
, Saugues (Auvergne), Frankrijk
2021
9e in 4e etappe Critérium du Dauphiné Libéré,
(Critérium du Dauphiné)
, Roche-la-Molière (Rhone-Alpes), Frankrijk
2021
16e in 21e etappe Tour de France, Paris (Ile-de-France), Frankrijk
2021
18e in Eindklassement Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Onbekend
2022
2022
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk, Oostenrijk
2023
2023
10e in Trofeo Luis Puig, Gran Premio de Valencia,
(Valencia)
, Spanje
2023
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk, Oostenrijk
2023
1
e in Hong Kong Cyclothon,
(Hong Kong)
, Hongkong
2024
2024
3e in Hungerburg Classic,
(Hungerburg, Chrono)
, Oostenrijk
Ploegen
2011
Gourmetfein - Simplon (Oostenrijk)
2012
Gourmetfein - Xentis - Simplon (Oostenrijk)
2013
Team Gourmetfein Simplon (Oostenrijk)
2014
Tirol Cycling Team (Oostenrijk)
2015
Tirol Cycling Team (Oostenrijk) tot 31-07
2015
Bora - Argon 18 (Duitsland) vanaf 01-08 (Stagiair)
2016
Bora - Argon 18 (Duitsland)
2017
Bora - Hansgrohe (Duitsland)
2018
Bora - Hansgrohe (Duitsland)
2019
Bora - Hansgrohe (Duitsland)
2020
Bora - Hansgrohe (Duitsland)
2021
Bora - Hansgrohe (Duitsland)
2022
Bora - Hansgrohe (Duitsland)
2023
Jayco - Alula (Australië)
de Wielersite ranking
Plaats: 694
Punten: 402.00
Etappes
28%
Details:
15-07-2013
Sibiu Cycling Tour
Etappes
8.00
Close
Berichten
(0)
06-05-2017
Giro de Italia 1ª: ¡Sorpresa! Gana Lukas Postlberger (Bora – Hansgrohe)
Fotoalbum Lukas Pöstlberger
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2012
Foto: Courtesy radlandtirol.at
2014
Foto: © Tirol Cycling Team
2015
Foto: © Bora Argon18
2016
Foto: © BORA-hansgrohe / VeloImages
2017
Foto: © Bora - Hansgrohe
2018
Foto: © Bora - Hansgrohe
2019
Foto: © Bora - Hansgrohe
2020
Foto: © Bora - Hansgrohe
2021
Foto: © Bora - Hansgrohe
2022
Foto: © Jayco - Alula
2023
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close