Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië 2019
Australië
Datum :
05-01-2019
104,4 km
Weg - Nationaal kampioenschap
Start
Buninyong (Victoria), Australië
Aankomst
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Australië
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Patrick Eddy
AUS
in 02h 48m 28.00s
2
Samual Eddy
AUS
op 01m 34.00s
3
Alastair MacKellar
AUS
op 00.00s
Details
1. 10 Patrick EDDY 2h48:28
2. 11 Samual EDDY +1:34
3. 77 Alastair MACKELLAR +1:34
4. 48 Dylan HOPKINS +1:34
5. 6 Blake AGNOLETTO +1:53
6. 52 Jesse NORTON +1:54
7. 19 Henry DIETZE +2:01
8. 25 Charles LIEBENBERG +2:03
9. 55 Piper ALBRECHT +2:21
10. 65 Daniel DI DOMENICO +2:21
11. 8 Samuel BUCKELL +2:39
12. 70 Alexander MICALLEF +2:39
13. 43 Alex DUNBAR +2:39
14. 59 Declan TREZISE +2:39
15. 45 Sebastian BARRETT +3:40
16. 32 Anakin WILLIAMS +7:37
17. 7 Alexander ALLOTT +8:10
18. 69 Liam JOHNSTON +8:10
19. 47 Mackenzie EDWARDSON +9:40
20. 62 Chase COSTELLO-MANNING +9:40
21. 1 Jay LINDORFF +9:42
22. 18 Harry MORGAN +9:56
23. 3 James MORIARTY +9:56
24. 66 Jonathan FARLEY +11:21
25. 74 Joshua BRODIE +11:21
26. 73 Kael THOMAS +11:21
27. 50 Jared MADSEN +11:21
28. 14 Darcy MCCLURE-WALLACE +11:21
29. 22 Oskar MOORE +11:25
30. 81 Luke DEASEY +11:27
31. 15 Harrison MORLEY +11:30
32. 57 Marcus WORTH +11:43
33. 54 Momo FRANK +12:23
34. 60 Kurt EATHER +12:54
35. 36 Robert MATTHEWS +13:09
36. 29 Travis STEWART +13:44
37. 38 Steven ROBERTS +15:25
38. 80 Angus MCLEAN +15:28
39. 46 James DERRICK +17:38
40. 33 Scott GOODWIN +18:39
dnf 2 Oliver BLEDDYN
dnf 5 Liam WALSH
dnf 12 Spencer EVANS
dnf 16 Harry NANKERVIS
dnf 17 Connor SYMONS
dnf 20 Graeme FRISLIE
dnf 23 Abraham NASRE
dnf 24 Angus VANDER
dnf 27 Ben JONES
dnf 28 Ben LEEMBRUGGEN
dnf 30 Bill SIMPSON
dnf 31 Ben SOLLY
dnf 34 Angus MILLER
dnf 35 Lewis WALKER
dnf 37 Conor NOONAN
dnf 39 Jordie GRAY
dnf 40 Joshua HEATHER
dnf 42 Alastair HASTINGS
dnf 44 Oliver MCLEAN
dnf 49 Courtland WOOD
dnf 51 Zach OWEN
dnf 53 Travis O'BRIEN
dnf 56 Lincoln HEY
dnf 61 Luke ENSOR
dnf 63 Jack SEWELL
dnf 64 Zach LARSSON
dnf 67 Luke BRITTEN
dnf 71 Taylor FORREST
dnf 72 Nathan MANN
dnf 75 Riley BARTON
dnf 78 Devraj GREWAL
dnf 79 Zac BARNHILL
dns 9 Joshua CLARKE
dns 58 Bilal OCAL
dns 68 Henley JAMES-SMITH
dns 76 Rohan HAYDON-SMITH
Average speed of the winner: 37.2 km/h
Number of starters: 72
Riders abandoning the race: 32
Langdon Building Sprint Competition
Final Result
1. 10 Patrick EDDY 3 pt
2. 6 Blake AGNOLETTO 3
3. 73 Kael THOMAS 3
4. 11 Samual EDDY 2
5. 48 Dylan HOPKINS 2
6. 46 James DERRICK 2
7. 77 Alastair MACKELLAR 1
dnf 34 Angus MILLER 1
dnf 78 Devraj GREWAL 1
Intermediate Sprints
Sprint: 7 Laps to Go
1. 73 Kael THOMAS 3 pt
2. 46 James DERRICK 2
3. 78 Devraj GREWAL 1
Sprint: 3 Laps to Go
1. 6 Blake AGNOLETTO 3 pt
2. 48 Dylan HOPKINS 2
3. 34 Angus MILLER 1
Sprint Finish
1. 10 Patrick EDDY 3 pt
2. 11 Samual EDDY 2
3. 77 Alastair MACKELLAR 1
King of the Mountain
Final Result
1. 48 Dylan HOPKINS 11 pt
2. 10 Patrick EDDY 7
3. 77 Alastair MACKELLAR 7
4. 46 James DERRICK 7
5. 32 Anakin WILLIAMS 6
6. 38 Steven ROBERTS 6
7. 6 Blake AGNOLETTO 5
8. 11 Samual EDDY 4
9. 15 Harrison MORLEY 1
dnf 2 Oliver BLEDDYN 2
dnf 5 Liam WALSH 1
Hill Climbs
Climb: 7 Laps to Go
1. 38 Steven ROBERTS 3 pt
2. 2 Oliver BLEDDYN 2
3. 5 Liam WALSH 1
Climb: 6 Laps to Go
1. 46 James DERRICK 3 pt
2. 38 Steven ROBERTS 2
3. 15 Harrison MORLEY 1
Climb: 5 Laps to Go
1. 46 James DERRICK 4 pt
2. 32 Anakin WILLIAMS 2
3. 11 Samual EDDY 1
Climb: 4 Laps to Go
1. 32 Anakin WILLIAMS 4 pt
2. 11 Samual EDDY 2
3. 10 Patrick EDDY 1
Climb: 3 Laps to Go
1. 48 Dylan HOPKINS 4 pt
2. 6 Blake AGNOLETTO 2
3. 38 Steven ROBERTS 1
Climb: 2 Laps to Go
1. 48 Dylan HOPKINS 5 pt
2. 6 Blake AGNOLETTO 2
3. 10 Patrick EDDY 1
Climb: 1 Lap to Go
1. 77 Alastair MACKELLAR 5 pt
2. 48 Dylan HOPKINS 2
3. 6 Blake AGNOLETTO 1
Climb: Final Lap
1. 10 Patrick EDDY 5 pt
2. 77 Alastair MACKELLAR 2
3. 11 Samual EDDY 1
Stage Awards
Altus Traffic Most Aggressive Rider
10 Patrick EDDY
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close