Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Herselt, Junioren (V) 2013
Herselt Koerse
België
Datum :
08-06-2013
62,4 km
Weg - Wedstrijd
Start
Herselt (Antwerpen), België
Aankomst
Herselt (Antwerpen), België
Hoofdindex Herselt, Junioren (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Demi De Jong
NED
in 01h 35m 15.00s
2
Saartje Vandenbroucke
BEL
op 01m 39.00s
3
Demmy Druyts
BEL
op 01m 39.00s
Details
1. DE JONG Demi (RSC De Zuidwesthoek) de 62,4 km in 01H35'15"
2. VANDENBROUCKE Saartje (CT-DJ Matic Kortrijk) op 01'39"
3. DRUYTS Demmy (Topsport Vlaanderen) z.t.
4. LODEWYKS Dana (Kon. Balen BC)
5. RIJFF Anouk (TWC De Kempen)
6. MEYVISCH Molly (Sportclub Velocipedique Marchovelette)
7. LOWIE Lydwine (Royal Velo Sport Peruwelz-Bury)
8. VAN DEN STEEN Kelly (Autoglas Wetteren-Group Solar CT)
9. OOSTERMAN Esmee (Noord Oost)
10.VANDEWALLE Isabel (CT-DJ Matic Kortrijk)
11.GUERRA Daphne (WV De Jonge Renner)
12.VANELVERDINGHE Celine (Kon. Brugse Velosport)
13.DE DECKER Laura (Napoleon Games-St Martinus CT - Kerksken)
14.JANSSENS Sarah (Kon. Balen BC)
15.VAN DEN DRIESSCHE Femke (CT-DJ Matic Kortrijk)
16.GEERIS Femke (Zuid Oost)
17.HELDERWEIRT Alicia (Isorex Cycling Team)
18.DE PAEPE Fien (WC De Sprinters Malderen)
19.NYS Hanne (De Kastelse Durvers)
20.PETIT Lana (Isorex Cycling Team)
21.DEPUERS Lynn (CT-DJ Matic Kortrijk)
22.VAN DER ZEIJDEN Mady (Westland Wil Vooruit)
23.ALLAERT Ine (Jonge Renners Roeselare)
24.VAN GELOOF Marjolein
25.MAES Shana (Kriekel CT Tessenderlo)
26.DELBAERE Fien (Young Schelde CT)
27.VANDENBULCKE Jesse (Lotto-Ladiescycling)
DNF DOCX Mieke (CT_DJ Matic Kortrijk)
DNF CLAUS Eveline (Rijschool AH- Gentse VS)
DNF EL HOSNI Adeline (Lotto-VC Ardennes)
DNF MATTHEUS Sharon (Kon. Brugse Velosport)
DNF DE BRUYNE Meg (Rijschool AH-Gentse VS)
DNF VER EECKE Rianne (KVC De Zeemeeuw Oostende)
DNF VERMEIREN Nele (Keukens Redant CT)
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close