Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ochten 2012
Nederland
Datum :
21-07-2012
Weg - Wedstrijd
Start
Ochten (Gelderland), Nederland
Aankomst
Ochten (Gelderland), Nederland
Hoofdindex Ochten
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Bart Harmsen
NED
in
2
Jesper Asselman
NED
op
3
Joost Spring in't Veld
NED
op
4
Melvin Boskamp
NED
op
5
Jan Bos
NED
op
Details
1. Bart Harmsen Rucanor-Line Cyclingteam 25 -
2. Jesper Asselman Team Raiko - Stölting 23 -
3. Joost Spring In T Veld Uithoornse WTC 21 -
4. Melvin Boskamp Rabobank Continental Team 19 -
5. Jan Bos WC De Waardrenner 17 -
6. Wouter De Groot RTV De Bollenstreek 15 -
7. Jesper Schipper Cycling Team De Rijke - Shanks 14 -
8. Jeroen Van Zanten GRC Jan Van Arckel 13 -
9. Bart Vendrig GRC Jan Van Arckel 12 -
10. Kobus Hereijgers Parkhotel Valkenburg Cycling Team 11 -
11. Rob Disseldorp RCMD De Coureur 10 -
12. Tim Nederlof WC De Waardrenner 9 -
13. Tom Vermeer Team Nutrixxion Sparkasse 8 -
14. Robert De Poel DRC De Mol 7 -
15. Robin Wennekes Metec Continental Cyclingteam 6 -
16. Berden De Vries Ruiter Dakkapellen Wielerteam 5 -
17. Maarten Bremer TWC T Verzetje 4 -
18. Paul Heij UWTC De Volharding 3 -
19. Adrie Lindeman Metec Continental Cyclingteam 2 -
20. Rochez Harbers AWV De Zwaluwen 1 -
21. Steven Van Leijen W.V. Eemland - -
22. Jerry Kallenfels DRC De Mol - -
23. Maarten Van Zanten AR En TV De Adelaar - -
24. Boudewijn De Graaff UWTC De Volharding - -
25. Edwin Wielink WV De IJsselstreek - -
26. Mathijs Boerrigter Cycle Club 75 - -
27. Han Van Der Poppe AWV De Zwaluwen - -
28. Lars Rietveld WTC Woerden - -
29. Wilbert Van Binsbergen GRC Jan Van Arckel - -
30. Tom De Vreede Restore Cycling - -
31. Florian Smits ARC Ulysses - -
32. Alexandros Papaderos - -
33. Ronald Puttenstein - -
34. Christiaan De Rijk UWTC De Volharding - -
35. Fred Pronk Rsa Cyclingteam - -
36. Jarco Van Binsbergen GRC Jan Van Arckel - -
37. Joop De Gans Eddy Merckx - Indeland - -
38. Martin V.d. Pol UWTC De Volharding - -
39. Rik Van Ijzendoorn JvR De Batauwers - -
40. Jan-tijs Heideveld WV De IJsselstreek - -
41. Adriaan Van Den Berg - -
42. Hans Vonk Special Cycling Team - -
43. Erik Van Bekkum TML Dommelstreek - -
44. Sten Oostland Stma Cycling Team - -
45. Laurens Gijsbers UWTC De Volharding - -
46. Eddy Hermsen Special Cycling Team - -
47. Rikke Dijkxhoorn Geofco Ville D'Alger - -
48. Henk De Jong Uithoornse WTC - -
49. Rene Nijhuis Wv Holten - -
50. Ioannis Drakakis - -
51. Coen Bosch WV De IJsselstreek - -
52. Ferry De Ruiter W.V. Eemland - -
53. Thijs Kros GRC Jan Van Arckel - -
54. Jefte De Bruin WC De Waardrenner - -
55. Johan Wagenaar AR En TV De Adelaar - -
56. Philip Kootstra AWV De Zwaluwen - -
57. Robin De Pruyssenaere De La Woestijne UWTC De Volharding - -
58. Wouter Van Zanten Stma Cycling Team - -
59. Dennis Van Dijken WTC Woerden - -
60. Imo De Pruyssenaere De La Woestijne W.V. Eemland - -
61. Corné Verhoeks DRC De Mol - -
62. Alex Van Ruijven Westland Wil Vooruit - -
63. Geert Minkema GRC Jan Van Arckel - -
64. Delon Braamhaar RTV Oldenzaalse WLC - -
DNF Thijs Van Der Bijl WV De Maaskant - -
DNF Mitchell Boet WC De Waardrenner - -
DNF Ronny Bossers WC De Pedaalridders - -
DNF Wouter Haan Cyclingteam Jo Piels - -
DNF Arno Hartog - -
DNF Rick Van De Helder DRC De Mol - -
DNF Wouter Hendriksen R En TV De Zwaluwen - -
DNF Marc Janssen Kanjers Voor Kanjers Cycling Team - -
DNF Raymond Koch Hanzerenners Zwolle - -
DNF Thomas Kruk - -
DNF Nick Kweldam Kanjers Voor Kanjers Cycling Team - -
DNF Bram Wind GRC Jan Van Arckel - -
DNF Jasper Van Mierle WV De Maaskant - -
DNF Egon Nanninga WV De Noord-Westhoek - -
DNF Dirk Oude Ophuis RTV Oldenzaalse WLC - -
DNF Thijs Poelstra RTV Oldenzaalse WLC - -
DNF Francesco Rave RTC De Stofwolk - -
DNF Niek Ressing RTC De Stofwolk - -
DNF Erwin Rijnders WV Het Stadion - -
DNF Ronald Roos - -
DNF Maarten Schoemaker TWC De Kempen - -
DNF Robert Van Spanje WTC Woerden - -
DNF Pim Temmink AWV De Zwaluwen - -
DNF Ruben Ubels W.V. Eemland - -
DNF Timo De Vrijer AWV De Zwaluwen - -
DNF Mario Willemsen RETO - -
DNF Quido Berrens UWTC De Volharding
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close