Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Schattdorf 2009
Zwitserland
Datum :
24-05-2009
125,8 km
Weg - Criterium
Start
Schattdorf (Uri), Zwitserland
Aankomst
Schattdorf (Uri), Zwitserland
Hoofdindex Schattdorf
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
René Murpf
SUI
in 02h 53m 12s
2
Stefan Trafelet
SUI
op
3
Guillaume Bourgeois
SUI
op
4
Joël Frey
SUI
op 12s
5
Roger Devittori
SUI
op
Details
1 51 0 SUI19850226 Murpf-Rene E Team Hörmann VC Rain 2:53:12
2 63 0 SUI19840323 Trafelet-Stefan E VC Mendrisio PL Valli gl.Z.
3 7 0 SUI19830601 Bourgeois-Guillaume E Atlas Romer's Hausbäckerei gl.Z.
4 49 0 SUI19830627 Frey-Joel E Team Hörmann VC Pfaffnau-Roggliswil 00:12
5 57 0 SUI19690817 Devittori-Roger E VC Mendrisio PL Valli gl.Z.
6 89 0 SUI19900723 Erdin-Peter A/U23 GS PanSan-Silverreed 00:23
7 9 0 SUI19860412 Scherzinger-Frank E Atlas Romer's Hausbäckerei 02:21
8 72 0 SUI19900803 Dillier-Silvan A/U23 Atlas Romer's Hausbäckerei 02:25
9 136 0 SUI19900826 Aregger-Marcel A/U23 VC Ägeri Frirasport gl.Z.
10 68 0 GER19900101 Steigmiller-Jakob A/U23 team cycling sports gl.Z.
11 58 0 SUI19840705 Guggisberg-Bruno E VC Mendrisio PL Valli gl.Z.
12 76 0 SUI19900316 Addy-Raphael A/U23 BMC-Sogecoma-Hottinger Valais Cycling Team 02:35
13 10 0 GER19830705 Salzinger-Florian E Atlas Romer's Hausbäckerei 03:16
14 26 0 SUI19800202 Nägelin-Stefan E GS Rufalex Rollladen 03:23
15 33 0 ITA19830218 Visconti-Gianfranco E Nazionale Elettronica-Hadimec 03:28
16 45 0 SUI19880605 Lippuner-Marco E Team Hörmann RV Schaan gl.Z.
17 142 0 SUI19701017 Keller-Rudolf M VC Gippingen gl.Z.
18 53 0 SUI19800223 Birrer-Mario E VC Basilisk-Tanyx Consulting-Velo Schrade gl.Z.
19 31 0 SUI19861224 Dessibourg-Guillaume E Nazionale Elettronica-Hadimec gl.Z.
20 120 0 SUI19780608 Jaisli-Mirco A RV Höngg gl.Z.
21 64 0 SUI19840505 Müller-Martin E VC Steinmaur gl.Z.
22 29 0 SUI19851120 Zünd-Dominic E GS Rufalex Rollladen gl.Z.
23 1 0 SUI19831107 Locher-David E Alchimist-Skoda Cyclophile Sédunois gl.Z.
24 34 0 SUI19720225 Jörg-Peter E Neotel-CKT VC Steinmaur gl.Z.
25 21 0 SUI19870410 Bücheli-Lionel E GS Rufalex Rollladen gl.Z.
26 62 0 SUI19891010 Stricker-Roman E/U23 VC Mendrisio PL Valli gl.Z.
27 154 0 SUI19900727 Luternauer-Patrick A/U23 VC Pfaffnau - Pneuhaus Frank gl.Z.
28 28 0 SUI19841119 Wyss-Simon E GS Rufalex Rollladen gl.Z.
29 140 0 SUI19900501 Schelling-Patrick A/U23 VC Fischingen-Raiffeisen Neckertal-Volg gl.Z.
30 60 0 SUI19831020 Schelling-Sven E VC Mendrisio PL Valli 03:34
31 37 0 SUI19890526 Albasini-Lucca E/U23 team cycling sports gl.Z.
32 42 0 SUI19870822 Marguet-Tristan E/U23 team cycling sports gl.Z.
33 79 0 SUI19890528 Reichenbach-Sebastien A/U23 BMC-Sogecoma-Hottinger Valais Cycling Team 03:36
34 4 0 SUI19870126 Kalt-Lukas E/U23 Alchimist-Skoda VC Leibstadt gl.Z.
35 126 0 SUI19901211 Stucki-Dominik A/U23 RV Zürich 03:38
36 3 0 SUI19890101 Boutellier-Ivan E/U23 Alchimist-Skoda VMC Gansingen gl.Z.
37 113 0 SUI19831103 Kottmann-Patric A RRC goldwurst.ch Nordwest 03:40
38 133 0 SUI19801008 Schwitter-Reto A Team Hobi-Bau AG - M.F. Hügler - Wetzikon 03:42
39 69 0 SUI19860830 Rochat-Mathieu A AC Broye 03:43
40 25 0 SUI19850425 Müller-Roman E GS Rufalex Rollladen gl.Z.
41 81 0 SUI19900306 Jacot-Descombes-Gil A/U23 Bürgis Cycling Team gl.Z.
42 82 0 SUI19860512 Oehen-Lukas A Bürgis Cycling Team gl.Z.
43 54 0 SUI19860408 Lang-Rene E VC Bützberg gl.Z.
44 123 0 SUI19900407 Eicher-Tino A/U23 RV Zürich gl.Z.
45 59 0 SUI19870130 Maurer-Remy E/U23 VC Mendrisio PL Valli gl.Z.
46 65 0 SUI19821104 Krienbühl-Fabian E VC Sursee stegcomputer.ch gl.Z.
Rang Nr. UCI Code Name Vorname Kat. Sportgruppe/Verein Abstand
47 150 0 SUI19900119 Loic-Aubert A/U23 VC Orbe - Alchimist Skoda gl.Z.
48 147 0 SUI19900508 Rossi-Lorenzo A/U23 VC Mendrisio PL Valli 03:47
49 2 0 SUI19780615 Wettstein-Patrick E Alchimist-Skoda VC Industrie Zürich gl.Z.
50 11 0 SUI19851016 Wisler-Janick E Atlas Romer's Hausbäckerei gl.Z.
51 19 0 SUI19831208 Andres-Roman E GS Rufalex Rollladen gl.Z.
52 67 0 SUI19881102 Allenspach-Matthias E Towersports - VC Eschenbach gl.Z.
53 27 0 SUI19850209 Varé-Lionel E GS Rufalex Rollladen gl.Z.
54 50 0 SUI19860605 Stutz-Florian E Team Hörmann VC Pfaffnau-Roggliswil gl.Z.
55 66 0 SUI19840906 Streda-Reto E VMC Muhen gl.Z.
56 155 0 SUI19890824 Oeschger-Nino A/U23 VC Pfaffnau - Pneuhaus Frank gl.Z.
57 110 0 SUI19870921 Cottens-Romain A/U23 RRC goldwurst.ch Nordwest gl.Z.
58 166 0 SUI19860126 Sterchi-Marco A CI Ostermundigen Team Hörlacher Cycles gl.Z.
59 43 0 MDA19890521 Mironov-Victor E/U23 team cycling sports 03:54
60 128 0 SUI19870210 Frei-Thomas A/U23 Team Hobi-Bau AG - M.F. Hügler - Wetzikon gl.Z.
61 135 0 SUI19901227 Horstmann-Samuel A/U23 VC Ägeri 03:58
62 152 0 SUI19850114 Gut-Reto A VC Pfaffnau - Pneuhaus Frank gl.Z.
63 36 0 SUI19850517 Wildhaber-Marcel E Scott-Swisspower MTB Racing gl.Z.
64 23 0 SUI19850909 Furger-Bernhard E GS Rufalex Rollladen 04:07
65 124 0 SUI19900208 Fuchs-Dominik A/U23 RV Zürich 04:09
66 163 0 0 Weber-Christian M VC Spreitenbach gl.Z.
67 6 0 SUI19840220 Beney-Maxime E Atlas Romer's Hausbäckerei gl.Z.
68 91 0 SUI19801024 Münger-Marc A GS PanSan-Silverreed 04:18
69 137 0 SUI19900305 Monighetti-Mirko A/U23 VC Bellinzona 04:20
70 80 0 POR19900221 Teixeira-Stephane A/U23 BMC-Sogecoma-Hottinger Valais Cycling Team 04:23
71 40 0 SUI19850619 Kieliger-Ueli E team cycling sports 05:28
72 132 0 SUI19890507 Maurer-Lucas A/U23 Team Hobi-Bau AG - M.F. Hügler - Wetzikon 08:27
73 93 0 SUI19800123 Sahli-Christian A Pneuhaus Frank-Thalmann 08:44
74 92 0 SUI19890414 Wenk-Andy A/U23 GS PanSan-Silverreed 11:32
75 157 0 SUI19900628 Jungo-Michel A/U23 VC Sursee CreaBeton gl.Z.
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close