Terrot - Wolber 1950

         

Ploegnaam:
Terrot - Wolber
Jaar
1950
vanaf - tot
01-01-1950 - 31-12-1950
Nationaliteit
België
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
Terrot 


Ploegnaam:   Terrot - Wolber
Jaar  1950
vanaf - tot   01-01-1950 - 31-12-1950
Nationaliteit  België
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen  Terrot 


 Bevoegdheden

Ploegleider(s)

Pierre Dion

Ploegleider

Samenstelling ploeg

Lode Anthonis


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Robert Auclerc


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Armand Baeyens


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


René Beyens


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Auguste Botherel


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Joseph Bourgeois


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Omer Braekevelt


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Urbain Caffi


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Louis Chardonnet


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Henri Chardonnet


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Max Charroin


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Alex Close


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Hilaire Couvreur


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Léon Daenekynt


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Armand Darnauguilhem


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 12-07-1950


Georges Dautel


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Jozef De Feyter


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Henk De Hoog


Nederland
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Wim De Ruyter


Nederland
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Michel Decroix


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Leopold Degraeveleyn


België
vanaf 05-09-1950 tot 31-12-1950


Andre Denhez


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Jules Depraetere


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Roger Dequesne


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Roger Derous


België
vanaf 30-08-1950 tot 31-12-1950


Marcel Driesen


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Marcel Ernzer


Luxemburg
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Alejandro Fombellida


Spanje
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


André Forget


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Louis Gauthier


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Pascal Gnazzo


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Pierre Gnazzo


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Albert Goutal


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Sjefke Janssen


Nederland
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Victor Jonckheere


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Maurice Joye


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Ahmed Kebaïli


Algerije
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Amar Lakhdar


Algerije
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Jean-Jacques Lamboley


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


André Leliaert


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Louis Michiels


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Lode Michiels


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Arthur Mommerency


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Robert Nolf


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Stan Ockers


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


René Oreel


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


René Ostertag


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950
(Onafhankelijke)


Julien Plovie


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Jacques Pras


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Hervé Prouzet


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Maurice Roidot


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


André Rosseel


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Frans Ryckers


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Tino Sabbadini


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Joep Savelsberg


Nederland
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Henri Serin


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950
(Onafhankelijke)


Ernest Sterckx


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Jan Storms


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Maurice Stroobants


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


René Terrot


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Franz Van Den Borre


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Lucien Van Den Broucke


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Edward Van Dijck


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Lode Vanderauwera


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Georges Vandermeirsch


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Georges Vermeersch


België
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Gerrit Voorting


Nederland
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


Abdel-Kader Zaaf


Frankrijk
vanaf 01-01-1950 tot 31-12-1950


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database



Fotoalbum Terrot - Wolber 1950


  Afbeelding toevoegen