Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender December 1984
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 December
Dromore, Cyclocross
Toyota Cyclo Cross League - Dromore
NE
Wedstrijd
GBR
Grimsby, Cyclocross
Lindsey Roads C.C. - Circuit of Weelsby Woods Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Kirkby, Cyclocross
Kirkby Sports Stadium Series Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Kirkby, Cyclocross, Nieuwelingen
Kirkby Sports Stadium Series Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
02 December
Addington, Cyclocross
Norwood Paragon C.C. - Addington Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Birmingham, Cyclocross
Sutton Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Birmingham, Cyclocross
Halfords Nations Cup International Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Bristol, Cyclocross
Rodway Common Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Bristol, Cyclocross, Nieuwelingen
Rodway Common Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Bungay, Cyclocross
Godric C.C. - Broome Heath Scramble Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Glamorgan, Cyclocross
Porth and District Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Leudelange, Cyclocross
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Junioren
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Nieuwelingen
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Little Eaton, Cyclocross
Notts & Derby League - Little Eaton Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Little Eaton, Cyclocross, Nieuwelingen
Notts & Derby League - Little Eaton Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
deel b Saint Helens, Cyclocross
Sherdley Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Saint Helens, Cyclocross, Nieuwelingen
Sherdley Park Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Schijndel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Scunthorpe, Cyclocross
Scunthorpe Poly West Common Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Scunthorpe, Cyclocross, Nieuwelingen
Scunthorpe Poly West Common Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Zürich, Zesdaagse
Zesdaagse
SUI
03 December
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
Europees kampioenschap
08 December
deel d Bangor, Cyclocross
Toyota Cyclo Cross League - Bangor
NE
Wedstrijd
GBR
Keswick, Cyclocross
Velo Club Cumbria - Keswick Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Keswick, Cyclocross, Nieuwelingen
Velo Club Cumbria - Keswick Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Koksijde, Cyclocross
Duinencross
Wedstrijd
BEL
Oxford, Cyclocross
Oxonian Great Haseley Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Sunderland, Cyclocross
North Eastern C.C.A. - Tunstall Hills Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
09 December
Ashton-under-Lyne, Cyclocross
Stamford Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Ashton-under-Lyne, Cyclocross, Nieuwelingen
Stamford Park Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Bristol, Cyclocross
Bristol R.C. - Ashton Court Scramble Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Bristol, Cyclocross, Nieuwelingen
Bristol R.C. - Ashton Court Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Cardiff, Cyclocross
South Glamorgan Institute Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Market Bosworth
Leicestershire Christmas Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Mildenhall, Cyclocross
Mildenhall & District C.C. - Riverside Scamble Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Milton Keynes, Cyclocross
National Trophy League - Milton Keynes Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Milton Keynes, Cyclocross
Milton Keynes Velo Sport Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Milton Keynes, Cyclocross, Nieuwelingen
National Trophy League - Milton Keynes Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Navan, Cyclocross
Irish Cyclo Cross League - Navan
NE
Wedstrijd
IRL
Roma, Cyclocross
Superprestige
ITA
Spalding, Cyclocross
Spalding C.C. Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Spalding, Cyclocross, Nieuwelingen
Spalding C.C. Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Surrey, Cyclocross, Nieuwelingen
Clarencourt Morden Park Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Sway, Cyclocross
New Forest Slade Bottom Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Wallsend, Cyclocross
Burns Closes Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Wolverhampton, Cyclocross
Wolverhampton Wheelers - Wolverhampton Stadium Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Wolverhampton, Cyclocross, Nieuwelingen
Wolverhampton Wheelers Wolverhampton Stadium Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Wolvertem, Cyclocross (a)
Wolvertem Centrum
NE
Wedstrijd
BEL
15 December
Essen, Cyclocross
GP Rouwmoer
Wedstrijd
BEL
16 December
Krokegem, Cyclocross
Asse, Snasserscross
NE
Wedstrijd
BEL
Milano, Cyclocross
GP Mamma e Papa' Guerciotti
Wedstrijd
ITA
North of England Championship, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
18 December
Maastricht, Zesdaagse
Zesdaagse
NED
19 December
Dumfries
Loudoun R.C - Dumfries C.C. Christmas 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Velo Sportiv Christmas 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
22 December
Afscheidscross Roger De Vlaeminck
Koppelwedstrijd
BEL
Chesterfield
Chesterfield Spire Christmas 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
23 December
Carrick-on-Suir
Christmas Hamper Road Race
NE
Wedstrijd
IRL
Chesterfield, Cyclocross
Chesterfield Spire Topton Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Chesterfield, Cyclocross, Nieuwelingen
Chesterfield Spire Topton Park Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Gateshead, Cyclocross
Newcastle Cheviot Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Goostrey
Manchester & District T.T.A. Christmas 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newcastle
Barnesbury Christmas 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oss, Cyclocross
Superprestige
NED
25 December
Antrim
Northern C.C. - Billy Morrow Memorial Christmas 9 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Gent
Oscar Daemers Trophy Track Omnium
NE
Wedstrijd
BEL
Jezus-Eik, Cyclocross
Grote prijs van het Zoniënwoud
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Oedelem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
26 December
Ballymena
Ballymena R.C. - Christmas 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bassett, Cyclocross
Renhams Grand Prix Christmas Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Kenilworth, Cyclocross
Kenilworth Common Boxing Day Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Kenilworth, Cyclocross, Nieuwelingen
Kenilworth Common Boxing Day Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
New Forest
New Forest Christmas 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Soestduinen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Stockport, Cyclocross
Hell of the North Christmas Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Stockport, Cyclocross, Nieuwelingen
Hell of the North Christmas Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
27 December
Loenhout, Cyclocross
Azencross
Wedstrijd
BEL
29 December
Alford, Cyclocross
Well Vale Scramble
NE
Wedstrijd
GBR
Alford, Cyclocross, Junioren
Willoughby Junior Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Alford, Cyclocross, Nieuwelingen
Willoughby Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Great Yarmouth, Cyclocross
Great Yarmouth C.C. - Seashore Holiday Village Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
30 December
Colchester, Cyclocross
Furze Hill Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Diegem, Cyclocross
Superprestige
BEL
Foots Cray, Cyclocross
Gemini B.C. Footscray Meadows Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Foots Cray, Cyclocross, Nieuwelingen
Gemini B.C. Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Keighley, Cyclocross
Silsden Park
NE
Wedstrijd
GBR
Keighley, Cyclocross, Nieuwelingen
Silsden Park Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Lichtervelde, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
deel b Macclesfield, Cyclocross
Macclesfield Wheelers - South Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Macclesfield, Cyclocross, Nieuwelingen
Macclesfield Wheelers - South Park Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Riek, Cyclocross
Riek Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
BEL
Teesside County Borough, Cyclocross
Teesside New Marske Woods Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Thatcham, Cyclocross
Newbury Harts Hill Copse Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
31 December
Leicester, Cyclocross
Western Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester, Cyclocross, Nieuwelingen
Western Park Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Port Talbot, Cyclocross
Port Talbot Wheelers Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!