Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 1980
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 oktober
Angus
Angus C.C. Cain O'Mount Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Belfast
Clann Eireann C.C. - Jim McConville Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Belper
East Midlands Holly Lane Ambergate Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Bergamo, Amateurs
Trofeo Valco Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
ITA
Bovey Tracey
Mid - Devon Bovey Tracey Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Bradford
East Bradford Norwood Edge Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Brighton
Gerry Jackson Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bromsgrove, Cyclocross
Bromsgrove Olympique C.C. Sanders Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Castleton
Birdwell Wheelers - Winnats Pass Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
deel b Garsington, Cyclocross
Oxonian C.C. - Scholars Well Farm Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Glamorgan, Cyclocross
Abercynon Mountain Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Hartfield
East Sussex C.A. Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Hounslow, Cyclocross
Chobham Common Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Huddersfield
Huddersfield C.A. Quarry Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Huddersfield, Chrono
Nunbrook Deep Lane Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
deel a Kirkby, Cyclocross
Kirkby Sports Stadium Series Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Kirkby, Cyclocross
Kirkby Sports Stadium Series Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Lennoxtown
Scottish National Championship Hill Climb
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Lincoln, Cyclocross
South Common Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Louth
Lincolnshire R.R.A. - Ruckland Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Matlock
Matlock C.C. - George Highton Memorial, Riber Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Otley
Otley Old Chevin Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Preston, Cyclocross
Fulwood Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Romsley
Midland Counties C.A. - Farley Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Senghenith, Cyclocross
South Wales C.C.A. - Senghenyth Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Sevenoaks
Catford Yorks Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Shenfield
Hainault Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Sint-Eloois-Winkel (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sowerby Bridge
Condor Scarhead Road Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Theale
Hillingdon C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Titsey
Bec C.C. - Titsey Lane Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Todmorden
East Lancashire Sharneyford Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
1e etappe Tour de l'Ile de France
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de l'Ile de France
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Ile de France
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de l'Ile de France
NE
Individuele tijdrit
FRA
01 oktober
Buggenhout (c)
Criterium
BEL
2e etappe Vuelta Ciclista de Chile
Etappe
CHI
02 oktober
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta Ciclista de Chile
Etappe
CHI
04 oktober
Boechout (a)
Criterium
BEL
Bologna
Giro dell'Emilia
Wedstrijd
ITA
Liedekerke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Gillis-Waas, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
05 oktober
Boxhill, Cyclocross
Surrey Roads High Ashurst Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Chichester
Bognor Regis C.C. - Goodwood Classic Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Circuit des Frontières
Baisieux - Templeuve
Wedstrijd
BEL
Flixton, Cyclocross
Flixton Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Gieten, Cyclocross
Wedstrijd
NED
Hatchmere, Chrono
Merseyside Wheelers Invitation Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Heusden-Zolder, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Houghton le Spring
Houghton Feast Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nogent-sur-Oise
Criterium
FRA
Pattingham, Junioren
Midland Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Petit-Waret, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Saint-Amand, Amateurs
Saint-Amand-lez-Fleurus
NE
Wedstrijd
BEL
Sutton Coldfield, Cyclocross
Royal Sutton Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Telford
Circuit of the Wrekin
NE
Wedstrijd
GBR
Warrington, Junioren
Weaver Valley Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Welwyn
Welwyn Gala Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wolvertem, Cyclocross
Grote Prijs Dries-Sport
Wedstrijd
BEL
06 oktober
Oostrozebeke, Criterium
Herfstcriterium
Criterium
BEL
Petegem
Petegem-aan-de-Leie
Wedstrijd
BEL
07 oktober
GP Australasian
Criterium
AUS
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
09 oktober
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
10 oktober
Coventry
Herbert Swift Memorial - Burton Dassett Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
1e etappe Lausanne (a)
A Travers Lausanne
Etappe
SUI
2e etappe Lausanne (a)
A Travers Lausanne
Etappe
SUI
11 oktober
Dunblane
Central Scotland Wheelers - Sherrifmuir Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Sombreffe
Criterium
BEL
12 oktober
Flumserberg, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
GP des Nations, Chrono, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
FRA
Grand Prix des Nations
Super Prestige Pernod
FRA
Heist-op-den-Berg (a)
Criterium
BEL
Hilversum, Cyclocross
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Kapelle-op-den-Bos, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Praia do Guincho
Circuito Ciclista da Areia
NE
Criterium
POR
Rotselaar, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
13 oktober
Boom
Criterium
BEL
14 oktober
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
Wedstrijd
BEL
15 oktober
Bramcote, Cyclocross
Bramcote Hills Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
18 oktober
Giro di Lombardia
Il Lombardia
Super Prestige Pernod
ITA
Middlebrough, Cyclocross, Nieuwelingen
Cleveland - Clairville Stadium Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Middlesbrough, Cyclocross
National Trophy League - Cleveland Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Middlesbrough, Cyclocross, Junioren
National Trophy League - Cleveland Junior Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Nantes, Chrono
Grand Prix de France Time Trial
NE
Individuele tijdrit
FRA
Pernod - Super Prestige
Super Prestige Pernod
Rivington
North Lancs Sheephouses Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Wichelen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
19 oktober
Eindhoven, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nieuwrode, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
20 oktober
3e etappe deel a Herald Sun - Tour of Victoria
Etappe
AUS
3e etappe deel b Herald Sun - Tour of Victoria
Etappe
AUS
Quistello
NE
Criterium
ITA
21 oktober
4e etappe deel a Herald Sun - Tour of Victoria
Etappe
AUS
4e etappe deel b Herald Sun - Tour of Victoria
Etappe
AUS
22 oktober
deel a Newbury, Cyclocross
Newbury Challenge Cup Series Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
23 oktober
2e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
24 oktober
Bergamo, Amateurs
Trofeo Baracchi
NE
Koppeltijdrit
ITA
15e etappe Herald Sun - Tour of Victoria
Etappe
AUS
3e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
25 oktober
Bergamo
Trofeo Baracchi
Koppeltijdrit
ITA
Bramcote, Cyclocross, Nieuwelingen
Bramcote Hills Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Drachten, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Guasca
Doble a Guasca
NE
Wedstrijd
COL
Oostham, Cyclocross, Cat. C
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel a Vuelta a Antioquia
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe deel b Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
26 oktober
Frauenfeld, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Greenwich, Cyclocross, Nieuwelingen
Velo Club Elan - Maryon Wilson Park Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Halesowen, Cyclocross
Halesowen A.& C. C. Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Halesowen, Cyclocross, Junioren
Halesowen A.& C. C. Junior Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Halesowen, Cyclocross, Nieuwelingen
Halesowen A.& C. C. Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Hemlington, Cyclocross
Northern Velo - Hemlington Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Hereford, Cyclocross
Dinedor Hill Scamble
NE
Wedstrijd
GBR
Johnstone, Cyclocross
Johnstone Wheelers Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Keighley, Cyclocross
Silsden Park
NE
Wedstrijd
GBR
Keighley, Cyclocross, Junioren
Silsden Park Junior Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
London, Cyclocross
Velo Club Elan Maryon Wilson Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield, Cyclocross
Macclesfield Wheelers - Danesford Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe deel a Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Koppeltijdrit
ESP
1e etappe deel c Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimtijdrit
ESP
1e etappe deel b Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimwedstrijd
ESP
Mount Parnitha, Elite/U23
Anavasi Parnithas
NE
Klimwedstrijd
GRE
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Schaffhausen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Tongerlo, Cyclocross, Cat. C
Tongerlo - Bree
NE
Wedstrijd
BEL
Tremelo, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a Antioquia
NE
Etappe
COL
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...