Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1993
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
01 september
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
Proloog Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Criterium
POL
02 september
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
03 september
Almelo, Criterium
Profronde van Almelo, Nacht van Almelo
NE
Criterium
NED
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
1e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Ploegentijdrit
POL
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
Vienne
Criterium
FRA
04 september
Egem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Egem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Egem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Emmeloord
Omloop Schokland
NE
Criterium
NED
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
1.3
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Amateurs
Meulebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke, Junioren
Omloop Mandel-Leie-Schelde
NE
Wedstrijd
BEL
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
2e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Sint-Lodewijk (V)
Deerlijk
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
05 september
Berlin, Mountainbike
CDM
XCO
GER
Berlin, Mountainbike (V)
CDM
XCO
GER
Brussegem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Cadzand, Amateurs
NE
Criterium
NED
6e etappe deel b Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
6e etappe deel a Giro della Valle d'Aosta
Etappe
ITA
Leuven
GP Jef Scherens
1.4
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Cat. B
't Vaardeken
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Junioren
't Vaardeken
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Nieuwelingen
't Vaardeken
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
Criterium
NED
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
Wolvertem, Junioren (V)
Imde - Wolvertem
NE
Wedstrijd
BEL
06 september
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
Dernyrace
BEL
Zonnebeke (V)
Avond van Zonnebeke
NE
Wedstrijd
BEL
07 september
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
08 september
Barcelona (a)
Trofeo Masferrer
Wedstrijd
ESP
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
09 september
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
Proloog Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Individuele tijdrit
ESP
Zomergem - Adinkerke
Wedstrijd
BEL
10 september
Decazeville
Criterium
FRA
1e etappe Delta Tour Zeeland, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
La Louvière
Criterium
BEL
10e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Individuele tijdrit
POL
11e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
11 september
2e etappe Delta Tour Zeeland, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
Desselgem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Este
GP Cementizillo
NE
Wedstrijd
ITA
Gavere, Cyclocross, Cat. B (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, Nieuwelingen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Hulsen, Cyclocross, Cat. B
Balen
NE
Wedstrijd
BEL
Hulsen, Cyclocross, Junioren
Balen
NE
Wedstrijd
BEL
Hulsen, Cyclocross, Nieuwelingen
Balen
NE
Wedstrijd
BEL
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
12e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Open
Etappe
POL
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
12 september
Brasschaat, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Brasschaat, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Brasschaat, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Delta Tour Zeeland, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Delta Tour Zeeland, Amateurs
NE
Wedstrijd
NED
Fourmies
GP de Fourmies
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
13 september
Ophasselt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
14 september
Hoegaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Etappe
ESP
15 september
Kwenenbos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
Wedstrijd
BEL
Retie, Junioren
GP Jean-Pierre Monseré
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.1
Individuele tijdrit
ESP
17 september
Nantes
Criterium
FRA
18 september
Aalsmeer, Criterium
Criterium
NED
Belsele (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Naranco
Subida al Naranco
Wedstrijd
ESP
Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
Saran
Criterium
FRA
Sint-Joris-ten-Distel, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Joris-ten-Distel, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Joris-ten-Distel, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lievens-Esse, Amateurs
Sint-Lievens-Esse
NE
Wedstrijd
BEL
Vouneuil-sous-Biard
Criterium
FRA
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
CM
Wereldkampioenschap
19 september
Bétheny, Chrono (V)
Chrono Champenois - Trophée Européen
Individuele tijdrit
FRA
Baden-Baden (a)
GP Telekom
Koppeltijdrit
GER
Geel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Geel, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Muizen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
Wereldkampioenschap
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wingene, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Wingene, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wingene, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Cat. B
Imde
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Junioren (a)
Imde
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Imde
NE
Wedstrijd
BEL
20 september
Sint-Maria-Lierde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Viane
GP Paul Borremans
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
21 september
Vichte
Textielprijs
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
22 september
Londerzeel (c)
Londerzeel-Linde
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
Etappe
ESP
23 september
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
Wedstrijd
BEL
24 september
1e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
25 september
Beervelde, Amateurs
Beervelde
NE
Wedstrijd
BEL
Bologna
Giro dell'Emilia
Wedstrijd
ITA
Giro del Friuli (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Tienen (b)
Criterium
BEL
2e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
Westmalle, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Westmalle, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Westmalle, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
26 september
Aalter (a)
Criterium
BEL
Aartrijke, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Aartrijke, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
Wedstrijd
BEL
Ottergem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Ottergem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Ottergem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Teplice, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
CZE
3e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
Wolvertem, Cyclocross, Cat. B
Dries
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Junioren
Dries
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross, Nieuwelingen
Dries
NE
Wedstrijd
BEL
Yorkshire, Cyclocross
Three Peaks Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Yorkshire, Cyclocross (V)
Three Peaks Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Zemst, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
27 september
4e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
28 september
Alzano Scrivia
Circuito Alzanese
NE
Wedstrijd
ITA
Circuit des Frontières
Baisieux - Templeuve
Wedstrijd
BEL
Peccioli
Coppa Sabatini
Wedstrijd
ITA
5e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
29 september
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
Criterium
BEL
Linz
NE
Criterium
AUT
Mlada Boleslav, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
6e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
30 september
1e etappe Barcelona - Montpellier, Amateurs
NE
Etappe
FRA
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
7e etappe Vuelta al Táchira
Etappe
VEN
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis