Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Luc Landuyt
Voornaam:
Luc
Achternaam:
Landuyt
Nationaliteit
België
Geslacht:
Werd:
86 jaar
Geboortedatum:
15-12-1930
Geboorteplaats:
Zulte (Oost-Vlaanderen), België
Overleden
01-05-2017
Plaats van overlijden
Zulte (Oost-Vlaanderen), België
Voornaam: Luc
Achternaam: Landuyt
Nationaliteit: België
Geslacht:
86 jaar
Geboortedatum: 15-12-1930
Geboorteplaats:
Zulte (Oost-Vlaanderen), België
Overleden: 01-05-2017
Plaats van overlijden:
Zulte (Oost-Vlaanderen), België
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
1969
Pull Over Centrale - Tasmanie
BEL
Assistent Ploegleider
1970
Hertekamp - Magniflex
BEL
Assistent Ploegleider
1972
Novy - Dubble Bubble
BEL
Ploegleider
1973
Novy - Romy Pils - Total
BEL
Ploegleider
1980
Splendor - Admiral - TV-Ekspres
BEL
Assistent Ploegleider
1981
Wickes - Splendor - Europ-Decor
BEL
Assistent Ploegleider
1982
Wickes Bouwmarkt - Splendor
BEL
Assistent Ploegleider
1983
Euro-Shop - Mondial Moquette - Splendor
BEL
Assistent Ploegleider
1984
Splendor - Mondial Moquette - Marc
BEL
Assistent Ploegleider
1985
Hitachi - Sunair - Splendor
BEL
Assistent Ploegleider
1986
Robland
BEL
Assistent Ploegleider
1987
Robland - Isoglass - Austin-Rover
BEL
Ploegleider
1988
Isoglass - EVS - Robland
BEL
Ploegleider
1989
Mini Flat - Isoglass
BEL
Manager
1990
Isoglass - Garden Wood
BEL
Assistent Ploegleider
1991
Collstrop - Isoglass
BEL
Assistent Ploegleider
1992
Collstrop - Garden Wood
BEL
Assistent Ploegleider
1993
Collstrop - Assur Carpets
BEL
Assistent Ploegleider
1994
Collstrop - Concorde
BEL
Assistent Ploegleider
1995
Collstrop - Lystex
BEL
Assistent Ploegleider
1996
Collstrop - Lystex
BEL
Assistent Ploegleider
1997
Collstrop - Zeno-Protect - Clean Off
BEL
Assistent Ploegleider
1998
Collstrop
BEL
Assistent Ploegleider
1999
Collstrop
BEL
Assistent Ploegleider
2000
Collstrop
BEL
Assistent Ploegleider
2001
Collstrop - Palmans
BEL
Assistent Ploegleider
2002
Palmans - Collstrop
BEL
Assistent Ploegleider
2003
Palmans - Collstrop - MrBookmaker.be
BEL
Assistent Ploegleider
2004
MrBookmaker - Palmans - Collstrop
BEL
Assistent Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
1969 Pull Over Centrale - Tasmanie
02-03-1969
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Freddy Decloedt
02-03-1969
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Freddy Decloedt
15-03-1969
Hulste
:
Noël Van Tyghem
15-03-1969
Hulste
:
Noël Van Tyghem
10-05-1969
Tournai (a)
:
Willy Bocklant
10-05-1969
Tournai (a)
:
Willy Bocklant
28-05-1969
Steenhuffel
:
Walter Boucquet
28-05-1969
Steenhuffel
:
Walter Boucquet
07-06-1969
3e etappe GP du Midi-Libre
:
Walter Boucquet
07-06-1969
3e etappe GP du Midi-Libre
:
Walter Boucquet
10-06-1969
Gullegem
:
Noël Van Tyghem
10-06-1969
Gullegem
:
Noël Van Tyghem
14-06-1969
Erembodegem (a)
:
Fernand Hermie
14-06-1969
Erembodegem (a)
:
Fernand Hermie
28-06-1969
Torhout (a)
:
Noël Van Tyghem
28-06-1969
Torhout (a)
:
Noël Van Tyghem
30-06-1969
Kachtem
:
Walter Boucquet
30-06-1969
Kachtem
:
Walter Boucquet
07-07-1969
Humbeek
:
Willy Bocklant
07-07-1969
Humbeek
:
Willy Bocklant
13-07-1969
Oostnieuwkerke
:
Freddy Decloedt
13-07-1969
Oostnieuwkerke
:
Freddy Decloedt
20-07-1969
Oedelem
:
Roland Van De Rijse
20-07-1969
Oedelem
:
Roland Van De Rijse
22-07-1969
Ingelmunster
:
Christian Callens
22-07-1969
Ingelmunster
:
Christian Callens
28-07-1969
Westrozebeke, Ind.
:
Remi Van Vreckom
28-07-1969
Westrozebeke, Ind.
:
Remi Van Vreckom
11-08-1969
Wilrijk, Dernycriterium
:
Fernand Hermie
11-08-1969
Wilrijk, Dernycriterium
:
Fernand Hermie
04-09-1969
Kortemark
:
Etienne Buysse
04-09-1969
Kortemark
:
Etienne Buysse
20-09-1969
Armentières
:
Noël Van Tyghem
20-09-1969
Armentières
:
Noël Van Tyghem
23-09-1969
Maldegem
:
Willy De Geest
23-09-1969
Maldegem
:
Willy De Geest
02-10-1969
Berlare
:
Richard Bukacki
02-10-1969
Berlare
:
Richard Bukacki
1970 Hertekamp - Magniflex
12-03-1970
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Willy Vekemans
12-03-1970
2e etappe Tirreno - Adriatico
:
Willy Vekemans
27-04-1970
4e etappe Vuelta a España
:
Jean Ronsmans
27-04-1970
4e etappe Vuelta a España
:
Jean Ronsmans
07-05-1970
Avelgem
:
Noël Van Tyghem
07-05-1970
Avelgem
:
Noël Van Tyghem
09-05-1970
Celles
:
Roland Van De Rijse
09-05-1970
Celles
:
Roland Van De Rijse
18-05-1970
Ertvelde
:
Etienne Buysse
18-05-1970
Ertvelde
:
Etienne Buysse
20-05-1970
Laarne
:
Georges Claes
20-05-1970
Laarne
:
Georges Claes
25-05-1970
Ronse (a)
:
Maurice Dury
25-05-1970
Ronse (a)
:
Maurice Dury
27-06-1970
Overpelt
:
Roger Jochmans
27-06-1970
Overpelt
:
Roger Jochmans
27-06-1970
Sint-Lievens-Houtem
:
Maurice Dury
27-06-1970
Sint-Lievens-Houtem
:
Maurice Dury
28-06-1970
Torhout (a)
:
Noël Vanclooster
28-06-1970
Torhout (a)
:
Noël Vanclooster
05-07-1970
Driel, Dernycriterium
:
Théo Verschueren
05-07-1970
Driel, Dernycriterium
:
Théo Verschueren
05-07-1970
Lede
:
Noël Vanclooster
05-07-1970
Lede
:
Noël Vanclooster
12-07-1970
Oostnieuwkerke
:
Rudy Serruys
12-07-1970
Oostnieuwkerke
:
Rudy Serruys
12-07-1970
Sint-Martens-Lierde
:
Noël Vanclooster
12-07-1970
Sint-Martens-Lierde
:
Noël Vanclooster
16-07-1970
Merelbeke
:
José Sersté
16-07-1970
Merelbeke
:
José Sersté
16-07-1970
Sinaai (a)
:
Willy De Geest
16-07-1970
Sinaai (a)
:
Willy De Geest
18-07-1970
Herne (a)
:
Alfons Scheys
18-07-1970
Herne (a)
:
Alfons Scheys
23-07-1970
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Dirk Baert
23-07-1970
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
:
Dirk Baert
23-07-1970
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
:
Théo Verschueren
23-07-1970
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
:
Théo Verschueren
23-07-1970
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
:
Robert Van Lancker
23-07-1970
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
:
Robert Van Lancker
27-07-1970
Westrozebeke, Ind.
:
Noël Van Tyghem
27-07-1970
Westrozebeke, Ind.
:
Noël Van Tyghem
02-08-1970
Wortegem
:
Dirk Baert
02-08-1970
Wortegem
:
Dirk Baert
07-08-1970
Kalmthout
:
Noël Vanclooster
07-08-1970
Kalmthout
:
Noël Vanclooster
20-08-1970
Geetbets
:
Roger Jochmans
20-08-1970
Geetbets
:
Roger Jochmans
20-08-1970
Mere
:
Willy De Geest
20-08-1970
Mere
:
Willy De Geest
21-08-1970
Rotterdam, Dernycriterium
:
Théo Verschueren
21-08-1970
Rotterdam, Dernycriterium
:
Théo Verschueren
23-08-1970
Melle (a)
:
Etienne Buysse
23-08-1970
Melle (a)
:
Etienne Buysse
27-08-1970
Haaltert
:
Noël Vanclooster
27-08-1970
Haaltert
:
Noël Vanclooster
28-08-1970
Tienen, Criterium
:
Georges Claes
28-08-1970
Tienen, Criterium
:
Georges Claes
05-09-1970
Destelbergen
:
Frans Kerremans
05-09-1970
Destelbergen
:
Frans Kerremans
06-09-1970
Glabbeek
:
Raymond Steegmans
06-09-1970
Glabbeek
:
Raymond Steegmans
06-09-1970
Herzele
:
Marc De Block
06-09-1970
Herzele
:
Marc De Block
08-09-1970
Izegem
:
Etienne Sonck
08-09-1970
Izegem
:
Etienne Sonck
09-09-1970
1e etappe Tour du Nord
:
Roger Jochmans
09-09-1970
1e etappe Tour du Nord
:
Roger Jochmans
17-09-1970
Koolskamp
:
Noël Vanclooster
17-09-1970
Koolskamp
:
Noël Vanclooster
20-09-1970
Landegem
:
Etienne Buysse
20-09-1970
Landegem
:
Etienne Buysse
26-09-1970
Gooik, Amateurs
:
Ludo Van Der Linden
26-09-1970
Gooik, Amateurs
:
Ludo Van Der Linden
29-09-1970
Circuit des Frontières
:
Noël Van Tyghem
29-09-1970
Circuit des Frontières
:
Noël Van Tyghem
02-10-1970
Gentbrugge
:
Willy De Geest
02-10-1970
Gentbrugge
:
Willy De Geest
03-10-1970
Heist-op-den-Berg, Cyclocross
:
René De Clercq
03-10-1970
Heist-op-den-Berg, Cyclocross
:
René De Clercq
04-10-1970
Fourmies
:
Noël Van Tyghem
04-10-1970
Fourmies
:
Noël Van Tyghem
04-10-1970
Tongrinne, Cyclocross
:
René De Clercq
04-10-1970
Tongrinne, Cyclocross
:
René De Clercq
10-10-1970
Linkebeek, Cyclocross
:
René De Clercq
10-10-1970
Linkebeek, Cyclocross
:
René De Clercq
11-11-1970
Meulebeke, Cyclocross
:
René De Clercq
11-11-1970
Meulebeke, Cyclocross
:
René De Clercq
13-12-1970
Moen, Cyclocross
:
René De Clercq
13-12-1970
Moen, Cyclocross
:
René De Clercq
20-12-1970
Meilegem, Cyclocross
:
Marc De Block
20-12-1970
Meilegem, Cyclocross
:
Marc De Block
27-12-1970
Heverlee, Cyclocross (a)
:
René De Clercq
27-12-1970
Heverlee, Cyclocross (a)
:
René De Clercq
1972 Novy - Dubble Bubble
13-04-1972
Wasmuel
:
Christian Callens
13-04-1972
Wasmuel
:
Christian Callens
00-05-1972
3e etappe Weston-super-Mare
:
Julien Van Geebergen
00-05-1972
3e etappe Weston-super-Mare
:
Julien Van Geebergen
00-05-1972
5e etappe Weston-super-Mare
:
Paul Crapez
00-05-1972
5e etappe Weston-super-Mare
:
Paul Crapez
01-05-1972
Melle (a)
:
André Hendryckx
01-05-1972
Melle (a)
:
André Hendryckx
07-05-1972
Meulebeke
:
Christian Callens
07-05-1972
Meulebeke
:
Christian Callens
21-05-1972
Deinze (a)
:
Frans Kerremans
21-05-1972
Deinze (a)
:
Frans Kerremans
29-05-1972
Ronse (a)
:
Aimé Delaere
29-05-1972
Ronse (a)
:
Aimé Delaere
31-05-1972
Westouter
:
Paul Crapez
31-05-1972
Westouter
:
Paul Crapez
06-07-1972
Melle
:
Rudy De Groote
06-07-1972
Melle
:
Rudy De Groote
24-07-1972
Westrozebeke, Ind.
:
Noël Van Tyghem
24-07-1972
Westrozebeke, Ind.
:
Noël Van Tyghem
10-08-1972
Kortrijk, Criterium
:
Rudy De Groote
10-08-1972
Kortrijk, Criterium
:
Rudy De Groote
12-08-1972
Beernem
:
Noël Van Tyghem
12-08-1972
Beernem
:
Noël Van Tyghem
00-09-1972
Southport, Criterium
:
José Vanackere
00-09-1972
Southport, Criterium
:
José Vanackere
11-09-1972
Zwevegem
:
Christian Callens
11-09-1972
Zwevegem
:
Christian Callens
12-09-1972
Desselgem
:
Christian Callens
12-09-1972
Desselgem
:
Christian Callens
01-10-1972
Paris - Tours
:
Noël Van Tyghem
01-10-1972
Paris - Tours
:
Noël Van Tyghem
03-10-1972
Circuit des Frontières
:
Noël Van Tyghem
03-10-1972
Circuit des Frontières
:
Noël Van Tyghem
1973 Novy - Romy Pils - Total
28-01-1973
Bellem, Cyclocross (b)
:
Michel Baele
28-01-1973
Bellem, Cyclocross (b)
:
Michel Baele
21-03-1973
Knokke
:
Guido Reybrouck
21-03-1973
Knokke
:
Guido Reybrouck
15-05-1973
Vilvoorde
:
Dirk Baert
15-05-1973
Vilvoorde
:
Dirk Baert
03-06-1973
Halle
:
Dirk Baert
03-06-1973
Halle
:
Dirk Baert
05-06-1973
Gullegem
:
Frans Van Looy
05-06-1973
Gullegem
:
Frans Van Looy
12-06-1973
Ninove
:
Dirk Baert
12-06-1973
Ninove
:
Dirk Baert
25-06-1973
Beveren
:
Willy Debosscher
25-06-1973
Beveren
:
Willy Debosscher
30-06-1973
Poperinge
:
José Vanackere
30-06-1973
Poperinge
:
José Vanackere
15-07-1973
Lede
:
Frans Van Looy
15-07-1973
Lede
:
Frans Van Looy
23-07-1973
Westrozebeke, Ind.
:
Eddy Cael
23-07-1973
Westrozebeke, Ind.
:
Eddy Cael
05-09-1973
1e etappe Tour du Nord
:
Frans Van Looy
05-09-1973
1e etappe Tour du Nord
:
Frans Van Looy
08-09-1973
Destelbergen
:
Johny Soenens
08-09-1973
Destelbergen
:
Johny Soenens
28-09-1973
deel b Beernem, Criterium
:
Daniel Van Ryckeghem
28-09-1973
deel b Beernem, Criterium
:
Daniel Van Ryckeghem
03-10-1973
Ichtegem (b)
:
Aimé Delaere
03-10-1973
Ichtegem (b)
:
Aimé Delaere
1980 Splendor - Admiral - TV-Ekspres
23-03-1980
Brabantse Pijl
:
Michel Pollentier
23-03-1980
Brabantse Pijl
:
Michel Pollentier
26-03-1980
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Sean Kelly
26-03-1980
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Sean Kelly
27-03-1980
Eindklassement Driedaagse van De Panne
:
Sean Kelly
27-03-1980
Eindklassement Driedaagse van De Panne
:
Sean Kelly
29-03-1980
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, België
:
Etienne De Wilde
29-03-1980
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, België
:
Etienne De Wilde
30-03-1980
Ronde van Vlaanderen
:
Michel Pollentier
30-03-1980
Ronde van Vlaanderen
:
Michel Pollentier
23-04-1980
1e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
23-04-1980
1e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
24-04-1980
2e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
24-04-1980
2e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
02-05-1980
10e etappe Vuelta a España
:
Paul Jesson
02-05-1980
10e etappe Vuelta a España
:
Paul Jesson
04-05-1980
12e etappe Vuelta a España
:
Etienne De Wilde
04-05-1980
12e etappe Vuelta a España
:
Etienne De Wilde
06-05-1980
14e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
06-05-1980
14e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
09-05-1980
17e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
09-05-1980
17e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
11-05-1980
19e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
11-05-1980
19e etappe Vuelta a España
:
Sean Kelly
11-05-1980
Puntenklassement Vuelta a España
:
Sean Kelly
11-05-1980
Puntenklassement Vuelta a España
:
Sean Kelly
18-05-1980
Meulebeke
:
Lieven Malfait
18-05-1980
Meulebeke
:
Lieven Malfait
14-06-1980
Wielsbeke (a)
:
Herman Beyssens
14-06-1980
Wielsbeke (a)
:
Herman Beyssens
17-07-1980
19e etappe Tour de France
:
Sean Kelly
17-07-1980
19e etappe Tour de France
:
Sean Kelly
19-07-1980
21e etappe Tour de France
:
Sean Kelly
19-07-1980
21e etappe Tour de France
:
Sean Kelly
09-08-1980
Moorslede, Criterium
:
Michel Pollentier
09-08-1980
Moorslede, Criterium
:
Michel Pollentier
11-08-1980
Sint-Niklaas, Criterium (a)
:
Sean Kelly
11-08-1980
Sint-Niklaas, Criterium (a)
:
Sean Kelly
18-08-1980
Dinant
:
Michel Pollentier
18-08-1980
Dinant
:
Michel Pollentier
18-08-1980
Geetbets
:
Guido Van Calster
18-08-1980
Geetbets
:
Guido Van Calster
24-08-1980
Sint-Pieters-Leeuw
:
Claude Criquielion
24-08-1980
Sint-Pieters-Leeuw
:
Claude Criquielion
30-08-1980
Hulste (a)
:
Lieven Malfait
30-08-1980
Hulste (a)
:
Lieven Malfait
10-09-1980
Wingene
:
Michel Pollentier
10-09-1980
Wingene
:
Michel Pollentier
13-09-1980
Oostduinkerke
:
Herman Beyssens
13-09-1980
Oostduinkerke
:
Herman Beyssens
14-09-1980
Isbergues
:
Etienne De Wilde
14-09-1980
Isbergues
:
Etienne De Wilde
19-09-1980
deel a Beernem, Criterium
:
Alain Desaever
19-09-1980
deel a Beernem, Criterium
:
Alain Desaever
19-09-1980
deel a Beernem, Criterium
:
Lieven Malfait
19-09-1980
deel a Beernem, Criterium
:
Lieven Malfait
25-09-1980
Adinkerke
:
Alain Desaever
25-09-1980
Adinkerke
:
Alain Desaever
06-10-1980
Oostrozebeke, Criterium
:
Alain Desaever
06-10-1980
Oostrozebeke, Criterium
:
Alain Desaever
11-10-1980
Sombreffe
:
Michel Pollentier
11-10-1980
Sombreffe
:
Michel Pollentier
20-12-1980
Carrick-on-Suir
:
Sean Kelly
20-12-1980
Carrick-on-Suir
:
Sean Kelly
1981 Wickes - Splendor - Europ-Decor
30-03-1981
1e etappe deel a Driedaagse van De Panne
:
Etienne De Wilde
30-03-1981
1e etappe deel a Driedaagse van De Panne
:
Etienne De Wilde
31-03-1981
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Eddy Planckaert
31-03-1981
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Eddy Planckaert
20-04-1981
1e etappe deel b Ronde van België
:
Guido Van Calster
20-04-1981
1e etappe deel b Ronde van België
:
Guido Van Calster
22-04-1981
3e etappe Ronde van België
:
Sean Kelly
22-04-1981
3e etappe Ronde van België
:
Sean Kelly
17-05-1981
Meulebeke
:
Eddy Planckaert
17-05-1981
Meulebeke
:
Eddy Planckaert
18-05-1981
GP de Wallonie
:
Walter Dalgal
18-05-1981
GP de Wallonie
:
Walter Dalgal
19-05-1981
Templeuve
:
Lieven Malfait
19-05-1981
Templeuve
:
Lieven Malfait
29-05-1981
De Haan
:
Eddy Planckaert
29-05-1981
De Haan
:
Eddy Planckaert
04-06-1981
Bredene
:
Ronan Onghena
04-06-1981
Bredene
:
Ronan Onghena
07-06-1981
Ganshoren
:
Etienne De Wilde
07-06-1981
Ganshoren
:
Etienne De Wilde
07-06-1981
Mettet (a)
:
Walter Planckaert
07-06-1981
Mettet (a)
:
Walter Planckaert
11-06-1981
1e etappe Tour de Luxembourg
:
Sean Kelly
11-06-1981
1e etappe Tour de Luxembourg
:
Sean Kelly
12-06-1981
2e etappe Tour de Luxembourg
:
Eddy Planckaert
12-06-1981
2e etappe Tour de Luxembourg
:
Eddy Planckaert
08-07-1981
12e etappe deel b Tour de France
:
Eddy Planckaert
08-07-1981
12e etappe deel b Tour de France
:
Eddy Planckaert
11-07-1981
15e etappe Tour de France
:
Sean Kelly
11-07-1981
15e etappe Tour de France
:
Sean Kelly
21-07-1981
Ronse
:
Johan De Muynck
21-07-1981
Ronse
:
Johan De Muynck
02-08-1981
Velaines
:
Etienne De Wilde
02-08-1981
Velaines
:
Etienne De Wilde
07-08-1981
Tienen, Criterium
:
Guido Van Calster
07-08-1981
Tienen, Criterium
:
Guido Van Calster
17-08-1981
Geetbets
:
Guido Van Calster
17-08-1981
Geetbets
:
Guido Van Calster
22-08-1981
Zingem, Criterium
:
Walter Planckaert
22-08-1981
Zingem, Criterium
:
Walter Planckaert
23-08-1981
Sint-Pieters-Leeuw
:
Sean Kelly
23-08-1981
Sint-Pieters-Leeuw
:
Sean Kelly
28-08-1981
Roeselare, Criterium
:
Eddy Planckaert
28-08-1981
Roeselare, Criterium
:
Eddy Planckaert
03-09-1981
Kortemark
:
Lieven Malfait
03-09-1981
Kortemark
:
Lieven Malfait
04-09-1981
Wetteren, Dernycriterium
:
Etienne De Wilde
04-09-1981
Wetteren, Dernycriterium
:
Etienne De Wilde
05-09-1981
Hulste (a)
:
Lieven Malfait
05-09-1981
Hulste (a)
:
Lieven Malfait
09-09-1981
Wingene
:
Luc De Smet
09-09-1981
Wingene
:
Luc De Smet
24-09-1981
Adinkerke
:
Patrick Devos
24-09-1981
Adinkerke
:
Patrick Devos
28-09-1981
Tienen (b)
:
Sean Kelly
28-09-1981
Tienen (b)
:
Sean Kelly
20-12-1981
Carrick-on-Suir
:
Sean Kelly
20-12-1981
Carrick-on-Suir
:
Sean Kelly
1982 Wickes Bouwmarkt - Splendor
28-03-1982
Brabantse Pijl
:
Claude Criquielion
28-03-1982
Brabantse Pijl
:
Claude Criquielion
31-03-1982
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Eddy Planckaert
31-03-1982
2e etappe Driedaagse van De Panne
:
Eddy Planckaert
21-04-1982
1e etappe deel a Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
21-04-1982
1e etappe deel a Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
21-04-1982
1e etappe deel b Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
21-04-1982
1e etappe deel b Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
22-04-1982
2e etappe Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
22-04-1982
2e etappe Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
23-04-1982
3e etappe Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
23-04-1982
3e etappe Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
02-05-1982
12e etappe Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
02-05-1982
12e etappe Vuelta a España
:
Eddy Planckaert
22-05-1982
Wielsbeke (a)
:
Walter Planckaert
22-05-1982
Wielsbeke (a)
:
Walter Planckaert
30-05-1982
Velaines
:
Walter Dalgal
30-05-1982
Velaines
:
Walter Dalgal
12-06-1982
Bonheiden (a)
:
Walter Schoonjans
12-06-1982
Bonheiden (a)
:
Walter Schoonjans
16-06-1982
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Jos Schipper
16-06-1982
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Jos Schipper
20-06-1982
Essen
:
Ronan De Meyer
20-06-1982
Essen
:
Ronan De Meyer
03-07-1982
Kruiningen
:
Heddie Nieuwdorp
03-07-1982
Kruiningen
:
Heddie Nieuwdorp
06-08-1982
Tienen, Criterium
:
Eddy Planckaert
06-08-1982
Tienen, Criterium
:
Eddy Planckaert
08-08-1982
Ottignies
:
Walter Dalgal
08-08-1982
Ottignies
:
Walter Dalgal
11-08-1982
Lessines
:
Claude Criquielion
11-08-1982
Lessines
:
Claude Criquielion
18-08-1982
Maffle
:
Eddy Planckaert
18-08-1982
Maffle
:
Eddy Planckaert
08-09-1982
Wingene
:
Patrick Devos
08-09-1982
Wingene
:
Patrick Devos
14-09-1982
Desselgem
:
Eddy Planckaert
14-09-1982
Desselgem
:
Eddy Planckaert
01-10-1982
deel b Beernem, Criterium
:
Walter Planckaert
01-10-1982
deel b Beernem, Criterium
:
Walter Planckaert
01-10-1982
Beernem, Criterium
:
Walter Schoonjans
01-10-1982
Beernem, Criterium
:
Walter Schoonjans
02-10-1982
Sombreffe
:
Claude Criquielion
02-10-1982
Sombreffe
:
Claude Criquielion
1983 Euro-Shop - Mondial Moquette - Splendor
19-02-1983
Peymeinade
:
Eddy Planckaert
19-02-1983
Peymeinade
:
Eddy Planckaert
10-03-1983
1e etappe Paris - Nice
:
Eddy Planckaert
10-03-1983
1e etappe Paris - Nice
:
Eddy Planckaert
26-03-1983
Harelbeke
:
William Tackaert
26-03-1983
Harelbeke
:
William Tackaert
27-03-1983
Brabantse Pijl
:
Eddy Planckaert
27-03-1983
Brabantse Pijl
:
Eddy Planckaert
28-04-1983
Ruddervoorde
:
Eddy Planckaert
28-04-1983
Ruddervoorde
:
Eddy Planckaert
29-05-1983
Meulebeke
:
William Tackaert
29-05-1983
Meulebeke
:
William Tackaert
15-06-1983
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Eddy Planckaert
15-06-1983
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Eddy Planckaert
09-08-1983
Sint-Denijs
:
Patrick Devos
09-08-1983
Sint-Denijs
:
Patrick Devos
17-08-1983
Donostia/San Sebastián
:
Claude Criquielion
17-08-1983
Donostia/San Sebastián
:
Claude Criquielion
12-09-1983
Zwevegem
:
Luc Meersman
12-09-1983
Zwevegem
:
Luc Meersman
13-09-1983
Merelbeke
:
Eric Van De Wiele
13-09-1983
Merelbeke
:
Eric Van De Wiele
15-09-1983
Koolskamp
:
Patrick Devos
15-09-1983
Koolskamp
:
Patrick Devos
25-09-1983
Aalter (a)
:
Patrick Versluys
25-09-1983
Aalter (a)
:
Patrick Versluys
1984 Splendor - Mondial Moquette - Marc
18-03-1984
Kemzeke
:
Yvan Lamote
18-03-1984
Kemzeke
:
Yvan Lamote
18-04-1984
Anderlues (a)
:
Géry Verlinden
18-04-1984
Anderlues (a)
:
Géry Verlinden
23-04-1984
Hannut (a)
:
Géry Verlinden
23-04-1984
Hannut (a)
:
Géry Verlinden
15-05-1984
7e etappe Vuelta a Colombia
:
Jean-Philippe Vandenbrande
15-05-1984
7e etappe Vuelta a Colombia
:
Jean-Philippe Vandenbrande
20-05-1984
Purnode
:
Claude Criquielion
20-05-1984
Purnode
:
Claude Criquielion
27-05-1984
Meulebeke
:
Patrick Versluys
27-05-1984
Meulebeke
:
Patrick Versluys
20-06-1984
De Panne
:
Luc Meersman
20-06-1984
De Panne
:
Luc Meersman
05-08-1984
Herselt
:
Claude Criquielion
05-08-1984
Herselt
:
Claude Criquielion
08-08-1984
Opstal
:
Jean-Marie Wampers
08-08-1984
Opstal
:
Jean-Marie Wampers
09-08-1984
Kortrijk, Criterium
:
Dirk Demol
09-08-1984
Kortrijk, Criterium
:
Dirk Demol
21-08-1984
Overijse
:
Jean-Marie Wampers
21-08-1984
Overijse
:
Jean-Marie Wampers
25-08-1984
Eeklo
:
Rudy Dhaenens
25-08-1984
Eeklo
:
Rudy Dhaenens
28-08-1984
Merksem
:
Géry Verlinden
28-08-1984
Merksem
:
Géry Verlinden
02-09-1984
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
:
Claude Criquielion
02-09-1984
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
:
Claude Criquielion
04-09-1984
Izegem
:
Dirk Demol
04-09-1984
Izegem
:
Dirk Demol
08-09-1984
Boechout
:
Claude Criquielion
08-09-1984
Boechout
:
Claude Criquielion
09-09-1984
Brussel/Bruxelles (a)
:
Claude Criquielion
09-09-1984
Brussel/Bruxelles (a)
:
Claude Criquielion
11-09-1984
Desselgem
:
Patrick Versluys
11-09-1984
Desselgem
:
Patrick Versluys
13-09-1984
Koolskamp
:
Rudy Matthijs
13-09-1984
Koolskamp
:
Rudy Matthijs
24-09-1984
Herne
:
Claude Criquielion
24-09-1984
Herne
:
Claude Criquielion
21-10-1984
Eindklassement Montjuich (a)
:
Claude Criquielion
21-10-1984
Eindklassement Montjuich (a)
:
Claude Criquielion
21-10-1984
1e etappe deel a Montjuich (a)
:
Claude Criquielion
21-10-1984
1e etappe deel a Montjuich (a)
:
Claude Criquielion
1985 Hitachi - Sunair - Splendor
11-04-1985
Denain
:
Patrick Versluys
11-04-1985
Denain
:
Patrick Versluys
17-04-1985
Flèche Wallonne
:
Claude Criquielion
17-04-1985
Flèche Wallonne
:
Claude Criquielion
08-05-1985
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Rudy Matthijs
08-05-1985
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Rudy Matthijs
09-05-1985
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Rudy Rogiers
09-05-1985
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Rudy Rogiers
10-05-1985
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Rudy Matthijs
10-05-1985
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
:
Rudy Matthijs
19-05-1985
Purnode
:
Jean-Philippe Vandenbrande
19-05-1985
Purnode
:
Jean-Philippe Vandenbrande
26-05-1985
Meulebeke
:
Rudy Dhaenens
26-05-1985
Meulebeke
:
Rudy Dhaenens
01-06-1985
Sombreffe
:
Claude Criquielion
01-06-1985
Sombreffe
:
Claude Criquielion
03-06-1985
Strombeek-Bever
:
Dirk De Wolf
03-06-1985
Strombeek-Bever
:
Dirk De Wolf
17-06-1985
6e etappe Tour de Suisse
:
Rudy Matthijs
17-06-1985
6e etappe Tour de Suisse
:
Rudy Matthijs
29-06-1985
1e etappe Tour de France
:
Rudy Matthijs
29-06-1985
1e etappe Tour de France
:
Rudy Matthijs
30-06-1985
2e etappe Tour de France
:
Rudy Matthijs
30-06-1985
2e etappe Tour de France
:
Rudy Matthijs
14-07-1985
Wachtebeke
:
Marc Somers
14-07-1985
Wachtebeke
:
Marc Somers
21-07-1985
22e etappe Tour de France
:
Rudy Matthijs
21-07-1985
22e etappe Tour de France
:
Rudy Matthijs
23-07-1985
Ronse
:
Claude Criquielion
23-07-1985
Ronse
:
Claude Criquielion
29-07-1985
Westrozebeke, Ind.
:
Yvan Lamote
29-07-1985
Westrozebeke, Ind.
:
Yvan Lamote
31-07-1985
Scherpenheuvel
:
Claude Criquielion
31-07-1985
Scherpenheuvel
:
Claude Criquielion
10-08-1985
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
:
Stan Tourné
10-08-1985
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
:
Stan Tourné
10-08-1985
Wielsbeke, Criterium
:
Rudy Matthijs
10-08-1985
Wielsbeke, Criterium
:
Rudy Matthijs
20-08-1985
Overijse
:
Rudy Dhaenens
20-08-1985
Overijse
:
Rudy Dhaenens
05-09-1985
Wingene
:
Yvan Lamote
05-09-1985
Wingene
:
Yvan Lamote
23-09-1985
Herne
:
Claude Criquielion
23-09-1985
Herne
:
Claude Criquielion
26-09-1985
Lichtervelde
:
Yvan Lamote
26-09-1985
Lichtervelde
:
Yvan Lamote
07-10-1985
Oostrozebeke, Criterium
:
Claude Criquielion
07-10-1985
Oostrozebeke, Criterium
:
Claude Criquielion
10-10-1985
Zwevezele
:
Rudy Matthijs
10-10-1985
Zwevezele
:
Rudy Matthijs
15-10-1985
Putte-Kapellen
:
Jean-Marie Wampers
15-10-1985
Putte-Kapellen
:
Jean-Marie Wampers
20-10-1985
1e etappe deel a Montjuich (a)
:
Claude Criquielion
20-10-1985
1e etappe deel a Montjuich (a)
:
Claude Criquielion
1986 Robland
12-05-1986
Koersel
:
Ludo Frijns
12-05-1986
Koersel
:
Ludo Frijns
14-05-1986
Puivelde
:
Ludo Frijns
14-05-1986
Puivelde
:
Ludo Frijns
20-06-1986
Oostende
:
Ludo Frijns
20-06-1986
Oostende
:
Ludo Frijns
07-08-1986
Kortrijk, Criterium
:
Walter Dalgal
07-08-1986
Kortrijk, Criterium
:
Walter Dalgal
25-09-1986
Adinkerke
:
Gino Ligneel
25-09-1986
Adinkerke
:
Gino Ligneel
1987 Robland - Isoglass - Austin-Rover
06-08-1987
Kortrijk, Criterium
:
Patrick Cocquyt
06-08-1987
Kortrijk, Criterium
:
Patrick Cocquyt
03-09-1987
deel a Rummen
:
Danny Vanderaerden
03-09-1987
deel a Rummen
:
Danny Vanderaerden
27-09-1987
Aalter (a)
:
Geert Decorte
27-09-1987
Aalter (a)
:
Geert Decorte
30-09-1987
Buggenhout (c)
:
Johan De Lathouwer
30-09-1987
Buggenhout (c)
:
Johan De Lathouwer
01-10-1987
Lichtervelde
:
Hendrik Redant
01-10-1987
Lichtervelde
:
Hendrik Redant
1988 Isoglass - EVS - Robland
06-03-1988
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Hendrik Redant
06-03-1988
Kuurne - Brussel - Kuurne
:
Hendrik Redant
31-03-1988
3e etappe Driedaagse van De Panne
:
Hendrik Redant
31-03-1988
3e etappe Driedaagse van De Panne
:
Hendrik Redant
06-04-1988
Oostakker
:
Dirk Heirweg
06-04-1988
Oostakker
:
Dirk Heirweg
09-07-1988
Heverlee (a)
:
Peter Schumans
09-07-1988
Heverlee (a)
:
Peter Schumans
25-07-1988
Westrozebeke, Ind.
:
Jean-Marc Vandenberghe
25-07-1988
Westrozebeke, Ind.
:
Jean-Marc Vandenberghe
13-08-1988
4e etappe Ronde van België
:
Hendrik Redant
13-08-1988
4e etappe Ronde van België
:
Hendrik Redant
10-09-1988
Eindklassement Elgg
:
Daniel Wyder
10-09-1988
Eindklassement Elgg
:
Daniel Wyder
1989 Mini Flat - Isoglass
05-07-1989
Sint-Niklaas, Criterium
:
Dirk Heirweg
05-07-1989
Sint-Niklaas, Criterium
:
Dirk Heirweg
21-07-1989
Sint-Denijs
:
Dirk Heirweg
21-07-1989
Sint-Denijs
:
Dirk Heirweg
28-08-1989
Putte
:
Dirk Heirweg
28-08-1989
Putte
:
Dirk Heirweg
22-09-1989
Adinkerke
:
Peter Van Impe
22-09-1989
Adinkerke
:
Peter Van Impe
24-09-1989
Aalter (a)
:
Dirk Heirweg
24-09-1989
Aalter (a)
:
Dirk Heirweg
1990 Isoglass - Garden Wood
30-04-1990
7e etappe Vuelta a España
:
Benny Van Brabant
30-04-1990
7e etappe Vuelta a España
:
Benny Van Brabant
22-06-1990
Beveren
:
Edwin Bafcop
22-06-1990
Beveren
:
Edwin Bafcop
16-07-1990
Dentergem
:
Geert Decorte
16-07-1990
Dentergem
:
Geert Decorte
19-08-1990
Abergavenny, Criterium
:
Franky Pattyn
19-08-1990
Abergavenny, Criterium
:
Franky Pattyn
25-09-1990
Vichte
:
Patrick Hendrickx
25-09-1990
Vichte
:
Patrick Hendrickx
1991 Collstrop - Isoglass
25-04-1991
Ruddervoorde
:
Jan Bogaert
25-04-1991
Ruddervoorde
:
Jan Bogaert
16-05-1991
Puivelde
:
Jan Bogaert
16-05-1991
Puivelde
:
Jan Bogaert
28-06-1991
Beveren
:
Ferdi Dierickx
28-06-1991
Beveren
:
Ferdi Dierickx
14-07-1991
Temse
:
Jan Bogaert
14-07-1991
Temse
:
Jan Bogaert
04-08-1991
Antwerpen (a)
:
Corneille Daems
04-08-1991
Antwerpen (a)
:
Corneille Daems
05-08-1991
Sint-Denijs
:
Alain De Schacht
05-08-1991
Sint-Denijs
:
Alain De Schacht
27-08-1991
Merendree, Amateurs
:
Luc Dierickx
27-08-1991
Merendree, Amateurs
:
Luc Dierickx
29-08-1991
Kortemark
:
Peter Naessens
29-08-1991
Kortemark
:
Peter Naessens
07-10-1991
Oostrozebeke, Criterium
:
Peter Naessens
07-10-1991
Oostrozebeke, Criterium
:
Peter Naessens
1992 Collstrop - Garden Wood
10-03-1992
Knokke
:
Laurenzo Lapage
10-03-1992
Knokke
:
Laurenzo Lapage
23-05-1992
Anderlecht
:
Patrick Evenepoel
23-05-1992
Anderlecht
:
Patrick Evenepoel
24-05-1992
Proloog Milk Race
:
Danny In 't Ven
24-05-1992
Proloog Milk Race
:
Danny In 't Ven
27-05-1992
3e etappe Milk Race
:
Danny In 't Ven
27-05-1992
3e etappe Milk Race
:
Danny In 't Ven
05-06-1992
11e etappe Milk Race
:
Rik Coppens
05-06-1992
11e etappe Milk Race
:
Rik Coppens
06-06-1992
12e etappe Milk Race
:
Peter Verbeken
06-06-1992
12e etappe Milk Race
:
Peter Verbeken
07-06-1992
Affligem
:
Marc Bouillon
07-06-1992
Affligem
:
Marc Bouillon
17-06-1992
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
David Windels
17-06-1992
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
David Windels
23-06-1992
Ottignies
:
Patrick Evenepoel
23-06-1992
Ottignies
:
Patrick Evenepoel
06-08-1992
Kortrijk, Criterium
:
Willy Willems
06-08-1992
Kortrijk, Criterium
:
Willy Willems
07-08-1992
Opstal
:
Johan Melsen
07-08-1992
Opstal
:
Johan Melsen
27-09-1992
Aalter (a)
:
Johnny Dauwe
27-09-1992
Aalter (a)
:
Johnny Dauwe
1993 Collstrop - Assur Carpets
04-01-1993
Köln, Zesdaagse
:
Remig Stumpf
04-01-1993
Köln, Zesdaagse
:
Remig Stumpf
26-02-1993
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Remig Stumpf
26-02-1993
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Remig Stumpf
07-03-1993
Ichtegem (a)
:
Niko Eeckhout
07-03-1993
Ichtegem (a)
:
Niko Eeckhout
17-03-1993
Wanzele
:
Chris Peers
17-03-1993
Wanzele
:
Chris Peers
03-04-1993
Eindklassement Hel van het Mergelland
:
Erwin Thijs
03-04-1993
Eindklassement Hel van het Mergelland
:
Erwin Thijs
21-04-1993
Tour de La Côte Picarde
:
Peter Verbeken
21-04-1993
Tour de La Côte Picarde
:
Peter Verbeken
20-05-1993
GP de Wallonie
:
Patrick Evenepoel
20-05-1993
GP de Wallonie
:
Patrick Evenepoel
27-05-1993
3e etappe Tour d'Armorique
:
Hendrik Redant
27-05-1993
3e etappe Tour d'Armorique
:
Hendrik Redant
05-06-1993
Wielsbeke (a)
:
Johnny Dauwe
05-06-1993
Wielsbeke (a)
:
Johnny Dauwe
21-06-1993
1e etappe Route du Sud
:
Hendrik Redant
21-06-1993
1e etappe Route du Sud
:
Hendrik Redant
23-06-1993
3e etappe deel b Route du Sud
:
Benjamin Van Itterbeeck
23-06-1993
3e etappe deel b Route du Sud
:
Benjamin Van Itterbeeck
24-06-1993
Oostende
:
Niko Eeckhout
24-06-1993
Oostende
:
Niko Eeckhout
02-07-1993
Beveren
:
Benjamin Van Itterbeeck
02-07-1993
Beveren
:
Benjamin Van Itterbeeck
18-07-1993
Oosteeklo
:
Niko Eeckhout
18-07-1993
Oosteeklo
:
Niko Eeckhout
05-08-1993
Kortrijk, Criterium
:
Benjamin Van Itterbeeck
05-08-1993
Kortrijk, Criterium
:
Benjamin Van Itterbeeck
08-08-1993
Portsmouth
:
Hendrik Redant
08-08-1993
Portsmouth
:
Hendrik Redant
09-09-1993
Zomergem - Adinkerke
:
Jean-Pierre Heynderickx
09-09-1993
Zomergem - Adinkerke
:
Jean-Pierre Heynderickx
19-09-1993
Geel, Amateurs (a)
:
Wim Feys
19-09-1993
Geel, Amateurs (a)
:
Wim Feys
23-09-1993
Stekene
:
Jean-Pierre Heynderickx
23-09-1993
Stekene
:
Jean-Pierre Heynderickx
04-10-1993
Oostrozebeke, Criterium
:
Niko Eeckhout
04-10-1993
Oostrozebeke, Criterium
:
Niko Eeckhout
10-10-1993
Deerlijk
:
Wim Feys
10-10-1993
Deerlijk
:
Wim Feys
1994 Collstrop - Concorde
09-01-1994
Antwerpen, Zesdaagse
:
Etienne De Wilde
09-01-1994
Antwerpen, Zesdaagse
:
Etienne De Wilde
26-01-1994
Stuttgart, Zesdaagse
:
Etienne De Wilde
26-01-1994
Stuttgart, Zesdaagse
:
Etienne De Wilde
06-02-1994
5e etappe Etoile de Bessèges
:
Jean-Pierre Heynderickx
06-02-1994
5e etappe Etoile de Bessèges
:
Jean-Pierre Heynderickx
08-02-1994
1e etappe deel b Tour Méditerranéen
:
Wiebren Veenstra
08-02-1994
1e etappe deel b Tour Méditerranéen
:
Wiebren Veenstra
26-03-1994
Eindklassement Hel van het Mergelland
:
John Van Den Akker
26-03-1994
Eindklassement Hel van het Mergelland
:
John Van Den Akker
29-04-1994
Vilvoorde
:
Wiebren Veenstra
29-04-1994
Vilvoorde
:
Wiebren Veenstra
08-05-1994
4e etappe Tour Du Pont
:
Peter Verbeken
08-05-1994
4e etappe Tour Du Pont
:
Peter Verbeken
17-06-1994
4e etappe deel b GP du Midi-Libre
:
Wiebren Veenstra
17-06-1994
4e etappe deel b GP du Midi-Libre
:
Wiebren Veenstra
28-06-1994
Oostende
:
Chris Peers
28-06-1994
Oostende
:
Chris Peers
02-07-1994
Beveren
:
Peter Verbeken
02-07-1994
Beveren
:
Peter Verbeken
17-07-1994
Oosteeklo
:
Adrie Van Der Poel
17-07-1994
Oosteeklo
:
Adrie Van Der Poel
21-07-1994
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België
:
Laurenzo Lapage
21-07-1994
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België
:
Laurenzo Lapage
21-07-1994
Ninove
:
Wiebren Veenstra
21-07-1994
Ninove
:
Wiebren Veenstra
25-07-1994
Westrozebeke, Ind.
:
Johan Verstrepen
25-07-1994
Westrozebeke, Ind.
:
Johan Verstrepen
29-07-1994
Heerlen
:
Adrie Van Der Poel
29-07-1994
Heerlen
:
Adrie Van Der Poel
30-07-1994
Steenwijk, Criterium
:
Wiebren Veenstra
30-07-1994
Steenwijk, Criterium
:
Wiebren Veenstra
05-08-1994
Opstal
:
Jean-Pierre Heynderickx
05-08-1994
Opstal
:
Jean-Pierre Heynderickx
07-08-1994
Glasgow, Criterium
:
Adrie Van Der Poel
07-08-1994
Glasgow, Criterium
:
Adrie Van Der Poel
09-08-1994
2e etappe Tour of Britain
:
Wiebren Veenstra
09-08-1994
2e etappe Tour of Britain
:
Wiebren Veenstra
14-08-1994
6e etappe Regio Tour International
:
Peter Verbeken
14-08-1994
6e etappe Regio Tour International
:
Peter Verbeken
17-08-1994
3e etappe deel a Ronde van Nederland
:
Wiebren Veenstra
17-08-1994
3e etappe deel a Ronde van Nederland
:
Wiebren Veenstra
04-09-1994
Proloog deel a Tour de Pologne
:
Erwin Biets
04-09-1994
Proloog deel a Tour de Pologne
:
Erwin Biets
08-09-1994
Zomergem - Adinkerke
:
Adrie Van Der Poel
08-09-1994
Zomergem - Adinkerke
:
Adrie Van Der Poel
27-09-1994
Circuit des Frontières
:
Eric De Clercq
27-09-1994
Circuit des Frontières
:
Eric De Clercq
29-09-1994
Lichtervelde
:
Etienne De Wilde
29-09-1994
Lichtervelde
:
Etienne De Wilde
18-12-1994
Overijse, Cyclocross
:
Adrie Van Der Poel
18-12-1994
Overijse, Cyclocross
:
Adrie Van Der Poel
25-12-1994
Diegem, Cyclocross
:
Adrie Van Der Poel
25-12-1994
Diegem, Cyclocross
:
Adrie Van Der Poel
1995 Collstrop - Lystex
04-01-1995
Surhuisterveen, Cyclocross
:
Adrie Van Der Poel
04-01-1995
Surhuisterveen, Cyclocross
:
Adrie Van Der Poel
08-01-1995
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
:
Adrie Van Der Poel
08-01-1995
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
:
Adrie Van Der Poel
28-02-1995
Almería
:
Jean-Pierre Heynderickx
28-02-1995
Almería
:
Jean-Pierre Heynderickx
15-03-1995
Wanzele
:
Ludo Dierckxsens
15-03-1995
Wanzele
:
Ludo Dierckxsens
11-04-1995
Denain
:
Jo Planckaert
11-04-1995
Denain
:
Jo Planckaert
14-04-1995
Nokere
:
Jo Planckaert
14-04-1995
Nokere
:
Jo Planckaert
17-04-1995
Hannut (a)
:
Niko Eeckhout
17-04-1995
Hannut (a)
:
Niko Eeckhout
11-06-1995
Strombeek-Bever
:
Wim Omloop
11-06-1995
Strombeek-Bever
:
Wim Omloop
17-06-1995
4e etappe deel b Postgirot Open
:
Jo Planckaert
17-06-1995
4e etappe deel b Postgirot Open
:
Jo Planckaert
22-06-1995
Beveren-Waas
:
Adrie Van Der Poel
22-06-1995
Beveren-Waas
:
Adrie Van Der Poel
30-06-1995
Beveren
:
Jo Planckaert
30-06-1995
Beveren
:
Jo Planckaert
02-07-1995
Lede
:
Jo Planckaert
02-07-1995
Lede
:
Jo Planckaert
04-07-1995
2e etappe Coca-Cola Trophy
:
Jo Planckaert
04-07-1995
2e etappe Coca-Cola Trophy
:
Jo Planckaert
04-07-1995
2e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
04-07-1995
2e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
05-07-1995
3e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
05-07-1995
3e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
06-07-1995
4e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
06-07-1995
4e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
06-07-1995
Melle
:
Wim Omloop
06-07-1995
Melle
:
Wim Omloop
07-07-1995
5e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
07-07-1995
5e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
08-07-1995
6e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
08-07-1995
6e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
09-07-1995
7e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
09-07-1995
7e etappe Coca-Cola Trophy, Chrono
:
Jo Planckaert
11-07-1995
Vilvoorde (a)
:
Michel Vanhaecke
11-07-1995
Vilvoorde (a)
:
Michel Vanhaecke
13-07-1995
Mechelen
:
Ludo Dierckxsens
13-07-1995
Mechelen
:
Ludo Dierckxsens
16-07-1995
Oosteeklo
:
Adrie Van Der Poel
16-07-1995
Oosteeklo
:
Adrie Van Der Poel
20-07-1995
Ninove
:
Michel Vanhaecke
20-07-1995
Ninove
:
Michel Vanhaecke
24-07-1995
Westrozebeke, Ind.
:
Wim Omloop
24-07-1995
Westrozebeke, Ind.
:
Wim Omloop
26-07-1995
Deinze (b)
:
Eric De Clercq
26-07-1995
Deinze (b)
:
Eric De Clercq
26-07-1995
Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
:
Adrie Van Der Poel
26-07-1995
Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
:
Adrie Van Der Poel
06-08-1995
La Calamine
:
Eric Van Lancker
06-08-1995
La Calamine
:
Eric Van Lancker
09-08-1995
Maastricht
:
Adrie Van Der Poel
09-08-1995
Maastricht
:
Adrie Van Der Poel
19-08-1995
Merbes-le-Château
:
Eric De Clercq
19-08-1995
Merbes-le-Château
:
Eric De Clercq
20-08-1995
Liedekerke
:
Chris Peers
20-08-1995
Liedekerke
:
Chris Peers
21-08-1995
Geetbets
:
Ludo Dierckxsens
21-08-1995
Geetbets
:
Ludo Dierckxsens
24-08-1995
Mere
:
Jean-Pierre Heynderickx
24-08-1995
Mere
:
Jean-Pierre Heynderickx
29-08-1995
6e etappe GP Guillaume Tell
:
Peter Verbeken
29-08-1995
6e etappe GP Guillaume Tell
:
Peter Verbeken
30-08-1995
Eindklassement GP Guillaume Tell
:
Peter Verbeken
30-08-1995
Eindklassement GP Guillaume Tell
:
Peter Verbeken
02-09-1995
Meulebeke
:
Niko Eeckhout
02-09-1995
Meulebeke
:
Niko Eeckhout
05-09-1995
Izegem
:
Jean-Pierre Heynderickx
05-09-1995
Izegem
:
Jean-Pierre Heynderickx
21-09-1995
Stekene
:
Jean-Pierre Heynderickx
21-09-1995
Stekene
:
Jean-Pierre Heynderickx
27-09-1995
Berlare
:
Jo Planckaert
27-09-1995
Berlare
:
Jo Planckaert
28-10-1995
2e etappe Tour of China I
:
Jean-Pierre Heynderickx
28-10-1995
2e etappe Tour of China I
:
Jean-Pierre Heynderickx
31-10-1995
3e etappe Tour of China I
:
Jo Planckaert
31-10-1995
3e etappe Tour of China I
:
Jo Planckaert
03-11-1995
5e etappe deel a Boland Bank Tour
:
Peter Verbeken
03-11-1995
5e etappe deel a Boland Bank Tour
:
Peter Verbeken
1996 Collstrop - Lystex
10-03-1996
Lillers
:
Niko Eeckhout
10-03-1996
Lillers
:
Niko Eeckhout
21-04-1996
Zellik - Galmaarden
:
Niko Eeckhout
21-04-1996
Zellik - Galmaarden
:
Niko Eeckhout
25-04-1996
Düren
:
Eric De Clercq
25-04-1996
Düren
:
Eric De Clercq
16-05-1996
Hasselt (a)
:
Johan Capiot
16-05-1996
Hasselt (a)
:
Johan Capiot
05-06-1996
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Gilles Bouvard
05-06-1996
3e etappe Critérium du Dauphiné
:
Gilles Bouvard
06-06-1996
Philadelphia
:
Johan Capiot
06-06-1996
Philadelphia
:
Johan Capiot
07-06-1996
Aartrijke
:
Danny Daelman
07-06-1996
Aartrijke
:
Danny Daelman
15-06-1996
Flèche Ardennaise
:
Benoit Salmon
15-06-1996
Flèche Ardennaise
:
Benoit Salmon
05-07-1996
Beveren
:
Niko Eeckhout
05-07-1996
Beveren
:
Niko Eeckhout
11-07-1996
Melle
:
Wim Omloop
11-07-1996
Melle
:
Wim Omloop
20-07-1996
Hemiksem
:
Wim Omloop
20-07-1996
Hemiksem
:
Wim Omloop
07-08-1996
Maastricht, Dernycriterium
:
Rob Mulders
07-08-1996
Maastricht, Dernycriterium
:
Rob Mulders
08-08-1996
Kortrijk, Criterium
:
Johan Capiot
08-08-1996
Kortrijk, Criterium
:
Johan Capiot
13-08-1996
Heusden
:
Johan Capiot
13-08-1996
Heusden
:
Johan Capiot
20-08-1996
Zottegem
:
Chris Peers
20-08-1996
Zottegem
:
Chris Peers
25-08-1996
Gendringen
:
Daniel Sjöberg
25-08-1996
Gendringen
:
Daniel Sjöberg
09-09-1996
Zwevegem
:
Danny Daelman
09-09-1996
Zwevegem
:
Danny Daelman
16-09-1996
Viane
:
Danny Daelman
16-09-1996
Viane
:
Danny Daelman
20-09-1996
Koolskamp
:
Niko Eeckhout
20-09-1996
Koolskamp
:
Niko Eeckhout
22-09-1996
Bioul
:
Rudy Verdonck
22-09-1996
Bioul
:
Rudy Verdonck
26-09-1996
Lichtervelde
:
Johan Capiot
26-09-1996
Lichtervelde
:
Johan Capiot
28-09-1996
Tienen (b)
:
Johan Capiot
28-09-1996
Tienen (b)
:
Johan Capiot
29-09-1996
Aalter (a)
:
Niko Eeckhout
29-09-1996
Aalter (a)
:
Niko Eeckhout
02-10-1996
Bredene
:
Johan Capiot
02-10-1996
Bredene
:
Johan Capiot
10-10-1996
Zwevezele
:
Peter De Clercq
10-10-1996
Zwevezele
:
Peter De Clercq
20-10-1996
Proloog Boland Bank Tour
:
Magnus Bäckstedt
20-10-1996
Proloog Boland Bank Tour
:
Magnus Bäckstedt
24-10-1996
5e etappe Boland Bank Tour
:
Magnus Bäckstedt
24-10-1996
5e etappe Boland Bank Tour
:
Magnus Bäckstedt
26-10-1996
Eindklassement Boland Bank Tour
:
Magnus Bäckstedt
26-10-1996
Eindklassement Boland Bank Tour
:
Magnus Bäckstedt
1997 Collstrop - Zeno-Protect - Clean Off
18-06-1997
De Panne
:
Frank Høj
18-06-1997
De Panne
:
Frank Høj
21-07-1997
Dentergem
:
Frank Høj
21-07-1997
Dentergem
:
Frank Høj
17-08-1997
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
:
Frank Høj
17-08-1997
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
:
Frank Høj
19-08-1997
Zottegem
:
Frank Høj
19-08-1997
Zottegem
:
Frank Høj
21-08-1997
Mere
:
Eric De Clercq
21-08-1997
Mere
:
Eric De Clercq
20-10-1997
2e etappe Boland Bank Tour
:
Frank Høj
20-10-1997
2e etappe Boland Bank Tour
:
Frank Høj
1998 Collstrop
14-03-1998
Laken, Amateurs
:
Danny Daelman
14-03-1998
Laken, Amateurs
:
Danny Daelman
07-06-1998
Strombeek-Bever
:
Tony Bracke
07-06-1998
Strombeek-Bever
:
Tony Bracke
09-09-1998
Wingene
:
Tom Desmet
09-09-1998
Wingene
:
Tom Desmet
10-09-1998
Zomergem - Adinkerke
:
Eric De Clercq
10-09-1998
Zomergem - Adinkerke
:
Eric De Clercq
21-09-1998
Viane
:
Eric De Clercq
21-09-1998
Viane
:
Eric De Clercq
1999 Collstrop
10-03-1999
Wanzele
:
Tom Desmet
10-03-1999
Wanzele
:
Tom Desmet
11-06-1999
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Andrey Mizourov
11-06-1999
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Andrey Mizourov
25-06-1999
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
:
Andrey Mizourov
25-06-1999
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
:
Andrey Mizourov
27-10-1999
5e etappe deel B Commonwealth Bank Classic
:
Franky Van Haesebroucke
27-10-1999
5e etappe deel B Commonwealth Bank Classic
:
Franky Van Haesebroucke
2000 Collstrop
09-01-2000
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
09-01-2000
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
16-01-2000
Heather, Cyclocross
:
Roger Hammond
16-01-2000
Heather, Cyclocross
:
Roger Hammond
23-01-2000
Thatcham, Cyclocross
:
Roger Hammond
23-01-2000
Thatcham, Cyclocross
:
Roger Hammond
05-03-2000
2e etappe Guldensporentweedaagse
:
Roger Hammond
05-03-2000
2e etappe Guldensporentweedaagse
:
Roger Hammond
08-03-2000
Wanzele
:
Tony Bracke
08-03-2000
Wanzele
:
Tony Bracke
11-03-2000
Laken, Amateurs
:
Roger Hammond
11-03-2000
Laken, Amateurs
:
Roger Hammond
20-04-2000
London
:
Roger Hammond
20-04-2000
London
:
Roger Hammond
01-05-2000
Hoboken
:
Tony Bracke
01-05-2000
Hoboken
:
Tony Bracke
10-06-2000
Saint-Quentin (b)
:
Marc Streel
10-06-2000
Saint-Quentin (b)
:
Marc Streel
11-06-2000
Strombeek-Bever
:
Tony Bracke
11-06-2000
Strombeek-Bever
:
Tony Bracke
11-07-2000
Vilvoorde (a)
:
Geert Omloop
11-07-2000
Vilvoorde (a)
:
Geert Omloop
17-07-2000
Dentergem
:
Dany Baeyens
17-07-2000
Dentergem
:
Dany Baeyens
01-08-2000
4e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Marc Streel
01-08-2000
4e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Marc Streel
24-08-2000
Mere
:
Hans De Meester
24-08-2000
Mere
:
Hans De Meester
11-09-2000
Zwevegem
:
Eric De Clercq
11-09-2000
Zwevegem
:
Eric De Clercq
18-09-2000
Viane
:
Eric De Clercq
18-09-2000
Viane
:
Eric De Clercq
24-09-2000
Aalter (a)
:
Dany Baeyens
24-09-2000
Aalter (a)
:
Dany Baeyens
27-09-2000
Berlare
:
Roger Hammond
27-09-2000
Berlare
:
Roger Hammond
12-11-2000
Cheltenham, Cyclocross
:
Roger Hammond
12-11-2000
Cheltenham, Cyclocross
:
Roger Hammond
26-11-2000
Ipswich, Cyclocross
:
Roger Hammond
26-11-2000
Ipswich, Cyclocross
:
Roger Hammond
10-12-2000
Leeds, Cyclocross (a)
:
Roger Hammond
10-12-2000
Leeds, Cyclocross (a)
:
Roger Hammond
2001 Collstrop - Palmans
14-01-2001
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
14-01-2001
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
28-01-2001
Ibstock, Cyclocross
:
Roger Hammond
28-01-2001
Ibstock, Cyclocross
:
Roger Hammond
14-03-2001
Wanzele
:
Donatas Virbickas
14-03-2001
Wanzele
:
Donatas Virbickas
25-03-2001
Nevele
:
Geert Omloop
25-03-2001
Nevele
:
Geert Omloop
01-05-2001
Hoboken
:
Geert Omloop
01-05-2001
Hoboken
:
Geert Omloop
13-05-2001
Veldhoven
:
Eric De Clercq
13-05-2001
Veldhoven
:
Eric De Clercq
15-05-2001
5e etappe Závod Míru
:
Marc Streel
15-05-2001
5e etappe Závod Míru
:
Marc Streel
05-06-2001
Gullegem
:
Roger Hammond
05-06-2001
Gullegem
:
Roger Hammond
06-06-2001
Helchteren
:
Hans De Meester
06-06-2001
Helchteren
:
Hans De Meester
11-06-2001
Strombeek-Bever
:
Erwin Thijs
11-06-2001
Strombeek-Bever
:
Erwin Thijs
28-06-2001
Ruddervoorde
:
Eric De Clercq
28-06-2001
Ruddervoorde
:
Eric De Clercq
19-07-2001
1e etappe Grand Prix de la Somme
:
Staf Scheirlinckx
19-07-2001
1e etappe Grand Prix de la Somme
:
Staf Scheirlinckx
14-08-2001
Heusden
:
Geert Omloop
14-08-2001
Heusden
:
Geert Omloop
23-08-2001
Mere
:
Kristof Trouvé
23-08-2001
Mere
:
Kristof Trouvé
29-08-2001
Viane
:
Roger Hammond
29-08-2001
Viane
:
Roger Hammond
05-09-2001
Wingene
:
Erwin Thijs
05-09-2001
Wingene
:
Erwin Thijs
08-09-2001
Merelbeke
:
Tony Bracke
08-09-2001
Merelbeke
:
Tony Bracke
20-09-2001
Stekene
:
Erwin Thijs
20-09-2001
Stekene
:
Erwin Thijs
23-09-2001
Isbergues
:
Peter Van Petegem
23-09-2001
Isbergues
:
Peter Van Petegem
25-09-2001
Vichte
:
Roger Hammond
25-09-2001
Vichte
:
Roger Hammond
27-09-2001
Lichtervelde
:
Geert Omloop
27-09-2001
Lichtervelde
:
Geert Omloop
30-09-2001
Aalter (a)
:
Dany Baeyens
30-09-2001
Aalter (a)
:
Dany Baeyens
28-10-2001
Kayl, Cyclocross
:
Marc Janssens
28-10-2001
Kayl, Cyclocross
:
Marc Janssens
04-11-2001
Dudzele, Cyclocross
:
Marc Janssens
04-11-2001
Dudzele, Cyclocross
:
Marc Janssens
01-12-2001
Hillingdon, Cyclocross
:
Roger Hammond
01-12-2001
Hillingdon, Cyclocross
:
Roger Hammond
09-12-2001
Leicester, Cyclocross
:
Roger Hammond
09-12-2001
Leicester, Cyclocross
:
Roger Hammond
23-12-2001
Overijse, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
23-12-2001
Overijse, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
30-12-2001
London, Cyclocross (d)
:
Roger Hammond
30-12-2001
London, Cyclocross (d)
:
Roger Hammond
2002 Palmans - Collstrop
13-01-2002
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
13-01-2002
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
24-02-2002
4e etappe Tour of Rhodes
:
Hendrik Van Dyck
24-02-2002
4e etappe Tour of Rhodes
:
Hendrik Van Dyck
01-05-2002
Hoboken
:
Roger Hammond
01-05-2002
Hoboken
:
Roger Hammond
22-05-2002
Proloog Ronde van België
:
Bert Roesems
22-05-2002
Proloog Ronde van België
:
Bert Roesems
01-06-2002
Wielsbeke (a)
:
Geert Omloop
01-06-2002
Wielsbeke (a)
:
Geert Omloop
07-06-2002
Boom, Dernycriterium
:
Mario De Clercq
07-06-2002
Boom, Dernycriterium
:
Mario De Clercq
12-06-2002
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Danny Daelman
12-06-2002
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
:
Danny Daelman
12-06-2002
1e etappe deel a Postgirot Open
:
Bert Roesems
12-06-2002
1e etappe deel a Postgirot Open
:
Bert Roesems
05-07-2002
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Bjorn Leukemans
05-07-2002
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Bjorn Leukemans
09-07-2002
Vilvoorde (a)
:
Peter Wuyts
09-07-2002
Vilvoorde (a)
:
Peter Wuyts
11-07-2002
Melle
:
Tony Bracke
11-07-2002
Melle
:
Tony Bracke
12-07-2002
Beveren
:
Danny Daelman
12-07-2002
Beveren
:
Danny Daelman
22-07-2002
Dentergem
:
Geert Omloop
22-07-2002
Dentergem
:
Geert Omloop
25-07-2002
Ninove
:
Bjorn Leukemans
25-07-2002
Ninove
:
Bjorn Leukemans
27-07-2002
2e etappe Tour of Qinghai Lake
:
Hendrik Van Dyck
27-07-2002
2e etappe Tour of Qinghai Lake
:
Hendrik Van Dyck
01-08-2002
4e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Erwin Thijs
01-08-2002
4e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Erwin Thijs
09-08-2002
Opstal
:
Geert Omloop
09-08-2002
Opstal
:
Geert Omloop
13-08-2002
Heusden
:
Peter Wuyts
13-08-2002
Heusden
:
Peter Wuyts
28-08-2002
Geraardsbergen
:
Erwin Thijs
28-08-2002
Geraardsbergen
:
Erwin Thijs
31-08-2002
Spijkenisse (a)
:
Roger Hammond
31-08-2002
Spijkenisse (a)
:
Roger Hammond
04-09-2002
Wingene
:
Geert Omloop
04-09-2002
Wingene
:
Geert Omloop
17-09-2002
Viane
:
Eric De Clercq
17-09-2002
Viane
:
Eric De Clercq
20-09-2002
Tienen (b)
:
Peter Wuyts
20-09-2002
Tienen (b)
:
Peter Wuyts
24-09-2002
Vichte
:
Kristof Trouvé
24-09-2002
Vichte
:
Kristof Trouvé
25-09-2002
Berlare
:
Geert Omloop
25-09-2002
Berlare
:
Geert Omloop
29-09-2002
Aalter (a)
:
Geert Omloop
29-09-2002
Aalter (a)
:
Geert Omloop
03-10-2002
Berlin, Cyclocross
:
Mario De Clercq
03-10-2002
Berlin, Cyclocross
:
Mario De Clercq
07-10-2002
Oostrozebeke, Criterium
:
Bart Leysen
07-10-2002
Oostrozebeke, Criterium
:
Bart Leysen
10-10-2002
Zwevezele
:
Geert Omloop
10-10-2002
Zwevezele
:
Geert Omloop
12-10-2002
Harderwijk, Cyclocross
:
Mario De Clercq
12-10-2002
Harderwijk, Cyclocross
:
Mario De Clercq
12-10-2002
Oostende, Cyclocross
:
Davy Commeyne
12-10-2002
Oostende, Cyclocross
:
Davy Commeyne
15-10-2002
Putte-Kapellen
:
Geert Omloop
15-10-2002
Putte-Kapellen
:
Geert Omloop
27-10-2002
Kayl, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
27-10-2002
Kayl, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
07-12-2002
Rijkevorsel, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
07-12-2002
Rijkevorsel, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
08-12-2002
Igorre, Cyclocross
:
Mario De Clercq
08-12-2002
Igorre, Cyclocross
:
Mario De Clercq
25-12-2002
Wortegem, Cyclocross (a)
:
Mario De Clercq
25-12-2002
Wortegem, Cyclocross (a)
:
Mario De Clercq
29-12-2002
Diegem, Cyclocross
:
Mario De Clercq
29-12-2002
Diegem, Cyclocross
:
Mario De Clercq
30-12-2002
Veldegem, Cyclocross
:
Mario De Clercq
30-12-2002
Veldegem, Cyclocross
:
Mario De Clercq
2003 Palmans - Collstrop - MrBookmaker.be
03-01-2003
Surhuisterveen, Cyclocross
:
Mario De Clercq
03-01-2003
Surhuisterveen, Cyclocross
:
Mario De Clercq
12-01-2003
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
12-01-2003
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
12-03-2003
Wanzele
:
Peter Wuyts
12-03-2003
Wanzele
:
Peter Wuyts
16-03-2003
3e etappe GP Erik Breukink
:
Bert Roesems
16-03-2003
3e etappe GP Erik Breukink
:
Bert Roesems
16-03-2003
Kemzeke
:
Geert Omloop
16-03-2003
Kemzeke
:
Geert Omloop
17-04-2003
Denain
:
Bert Roesems
17-04-2003
Denain
:
Bert Roesems
09-06-2003
Cras-Avernas (a)
:
Erwin Thijs
09-06-2003
Cras-Avernas (a)
:
Erwin Thijs
16-06-2003
Strombeek-Bever
:
Danny Daelman
16-06-2003
Strombeek-Bever
:
Danny Daelman
16-06-2003
Strombeek-Bever (a)
:
Danny Daelman
16-06-2003
Strombeek-Bever (a)
:
Danny Daelman
29-06-2003
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
:
Geert Omloop
29-06-2003
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
:
Geert Omloop
29-06-2003
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
29-06-2003
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
04-07-2003
4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Michel Vanhaecke
04-07-2003
4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Michel Vanhaecke
05-07-2003
5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Bert Roesems
05-07-2003
5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
:
Bert Roesems
10-07-2003
2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
:
Roger Hammond
10-07-2003
2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
:
Roger Hammond
12-07-2003
Eindklassement Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
:
Roger Hammond
12-07-2003
Eindklassement Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
:
Roger Hammond
15-07-2003
Vilvoorde (a)
:
Steve De Wolf
15-07-2003
Vilvoorde (a)
:
Steve De Wolf
20-07-2003
Oosteeklo
:
Geert Omloop
20-07-2003
Oosteeklo
:
Geert Omloop
21-07-2003
Dentergem
:
Andy De Smet
21-07-2003
Dentergem
:
Andy De Smet
24-07-2003
Ninove
:
Andy De Smet
24-07-2003
Ninove
:
Andy De Smet
08-08-2003
Opstal
:
Bjorn Leukemans
08-08-2003
Opstal
:
Bjorn Leukemans
11-08-2003
Wilrijk, Dernycriterium
:
Geert Omloop
11-08-2003
Wilrijk, Dernycriterium
:
Geert Omloop
18-08-2003
's Gravenwezel, Dernycriterium
:
Mario De Clercq
18-08-2003
's Gravenwezel, Dernycriterium
:
Mario De Clercq
19-08-2003
Zottegem
:
Geert Omloop
19-08-2003
Zottegem
:
Geert Omloop
21-08-2003
Mere
:
Bert Roesems
21-08-2003
Mere
:
Bert Roesems
04-09-2003
Kortemark
:
Bert Roesems
04-09-2003
Kortemark
:
Bert Roesems
08-09-2003
Wetteren, Dernycriterium
:
Andy De Smet
08-09-2003
Wetteren, Dernycriterium
:
Andy De Smet
22-09-2003
Viane
:
Andy De Smet
22-09-2003
Viane
:
Andy De Smet
02-10-2003
Lichtervelde
:
Geert Omloop
02-10-2003
Lichtervelde
:
Geert Omloop
03-10-2003
Berlin, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
03-10-2003
Berlin, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
09-10-2003
Zwevezele
:
Andy De Smet
09-10-2003
Zwevezele
:
Andy De Smet
02-11-2003
Contern, Cyclocross
:
Mario De Clercq
02-11-2003
Contern, Cyclocross
:
Mario De Clercq
11-11-2003
Châteaubernard, Cyclocross
:
Mario De Clercq
11-11-2003
Châteaubernard, Cyclocross
:
Mario De Clercq
23-11-2003
Frankfurt am Main, Cyclocross
:
Mario De Clercq
23-11-2003
Frankfurt am Main, Cyclocross
:
Mario De Clercq
23-11-2003
Leicester, Cyclocross
:
Roger Hammond
23-11-2003
Leicester, Cyclocross
:
Roger Hammond
29-11-2003
Hamme-Zogge, Cyclocross
:
Mario De Clercq
29-11-2003
Hamme-Zogge, Cyclocross
:
Mario De Clercq
26-12-2003
Differdange, Cyclocross
:
Davy Commeyne
26-12-2003
Differdange, Cyclocross
:
Davy Commeyne
26-12-2003
Zeddam, Cyclocross
:
Mario De Clercq
26-12-2003
Zeddam, Cyclocross
:
Mario De Clercq
28-12-2003
Eymoutiers, Cyclocross
:
Mario De Clercq
28-12-2003
Eymoutiers, Cyclocross
:
Mario De Clercq
2004 MrBookmaker - Palmans - Collstrop
01-01-2004
Pétange, Cyclocross
:
Mario De Clercq
01-01-2004
Pétange, Cyclocross
:
Mario De Clercq
04-01-2004
Hoogerheide, Cyclocross
:
Mario De Clercq
04-01-2004
Hoogerheide, Cyclocross
:
Mario De Clercq
11-01-2004
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
11-01-2004
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
24-01-2004
5e etappe Tour Down Under
:
Ben Day
24-01-2004
5e etappe Tour Down Under
:
Ben Day
24-01-2004
Zonnebeke, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
24-01-2004
Zonnebeke, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
25-01-2004
Lanarvily, Cyclocross
:
Mario De Clercq
25-01-2004
Lanarvily, Cyclocross
:
Mario De Clercq
29-02-2004
Knokke-Heist, Mountainbike
:
Mario De Clercq
29-02-2004
Knokke-Heist, Mountainbike
:
Mario De Clercq
14-03-2004
Kemzeke
:
Christoph Roodhooft
14-03-2004
Kemzeke
:
Christoph Roodhooft
21-03-2004
Nevele
:
Geert Omloop
21-03-2004
Nevele
:
Geert Omloop
23-05-2004
5e etappe Ronde van België
:
Bjorn Leukemans
23-05-2004
5e etappe Ronde van België
:
Bjorn Leukemans
29-05-2004
Lochristi
:
Geert Omloop
29-05-2004
Lochristi
:
Geert Omloop
20-06-2004
Lede
:
Geert Omloop
20-06-2004
Lede
:
Geert Omloop
22-06-2004
Ruddervoorde
:
Mario De Clercq
22-06-2004
Ruddervoorde
:
Mario De Clercq
27-06-2004
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
27-06-2004
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Roger Hammond
18-07-2004
Oosteeklo
:
Peter Wuyts
18-07-2004
Oosteeklo
:
Peter Wuyts
19-07-2004
Dentergem
:
Roger Hammond
19-07-2004
Dentergem
:
Roger Hammond
22-07-2004
Ninove
:
Erwin Thijs
22-07-2004
Ninove
:
Erwin Thijs
26-07-2004
Westrozebeke, Ind.
:
Mario De Clercq
26-07-2004
Westrozebeke, Ind.
:
Mario De Clercq
31-07-2004
Getxo
:
Gert Vanderaerden
31-07-2004
Getxo
:
Gert Vanderaerden
08-08-2004
Eindklassement Eindklassement
:
Mario De Clercq
08-08-2004
Eindklassement Eindklassement
:
Mario De Clercq
08-08-2004
Elewijt, Afvalrace
:
Roger Hammond
08-08-2004
Elewijt, Afvalrace
:
Roger Hammond
08-08-2004
Elewijt, Puntenkoers, Amateurs
:
Mario De Clercq
08-08-2004
Elewijt, Puntenkoers, Amateurs
:
Mario De Clercq
13-08-2004
Opstal
:
Peter Wuyts
13-08-2004
Opstal
:
Peter Wuyts
03-10-2004
Berlin, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
03-10-2004
Berlin, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
30-10-2004
Dottignies, Cyclocross
:
Davy Commeyne
30-10-2004
Dottignies, Cyclocross
:
Davy Commeyne
31-10-2004
Sint Michielsgestel, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
31-10-2004
Sint Michielsgestel, Cyclocross
:
Tom Vannoppen
21-11-2004
Frankfurt am Main, Cyclocross
:
Mario De Clercq
21-11-2004
Frankfurt am Main, Cyclocross
:
Mario De Clercq
19-12-2004
Gernelle, Cyclocross
:
Frédéric Gabriel
19-12-2004
Gernelle, Cyclocross
:
Frédéric Gabriel
19-12-2004
Hamburg, Cyclocross
:
Mario De Clercq
19-12-2004
Hamburg, Cyclocross
:
Mario De Clercq
27-12-2004
Veldegem, Cyclocross
:
Mario De Clercq
27-12-2004
Veldegem, Cyclocross
:
Mario De Clercq
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close