1
MAGNUS
SHEFFIELD
INEOS GRENADIERS
20 USA 00:13:35 20.00
2
MATTIAS
JENSEN
TREK - SEGAFREDO
22 DEN 00:13:38 10.00
3
CHRISTOPHE
LAPORTE
JUMBO-VISMA
30 FRA 00:13:41 5.00
4
GERAINT
THOMAS
INEOS GRENADIERS
36 GBR 00:13:50
5
SØREN
KRAGH ANDERSEN
TEAM DSM
28 DEN 00:13:50
6
MAGNUS CORT
NIELSEN
EF EDUCATION - EASYPOST
29 DEN 00:13:55
7
JOHAN
PRICE PEJTERSEN
23 DEN 00:13:57
8
JOSEF
ČERNÝ
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
29 CZE 00:13:59
9
JASPER
STUYVEN
TREK - SEGAFREDO
30 BEL 00:13:59
10
LASSE NORMAN
HANSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
30 DEN 00:14:00
11
CASPER
PEDERSEN
TEAM DSM
26 DEN 00:14:04
12
FREDERIK
MUFF
TEAM COLOQUICK
29 DEN 00:14:05
13
MICK
VAN DIJKE
JUMBO-VISMA
22 NED 00:14:05
14
MAURO
SCHMID
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
23 SUI 00:14:07
15
STEFANO
OLDANI
ALPECIN-DECEUNINCK
24 ITA 00:14:09
16
MADS WÜRTZ
SCHMIDT
ISRAEL - PREMIER TECH
28 DEN 00:14:10
17
MARTIN TOFT
MADSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
37 DEN 00:14:11
18
JASPER
PHILIPSEN
ALPECIN-DECEUNINCK
24 BEL 00:14:12
19
NIKLAS
LARSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
25 DEN 00:14:12
20
ETHAN
VERNON
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
22 GBR 00:14:14
21
JONAS
RUTSCH
EF EDUCATION - EASYPOST
24 GER 00:14:15
22
MATIAS
MALMBERG
TEAM COLOQUICK
22 DEN 00:14:15
23
NICKOLAS
ZUKOWSKY
HUMAN POWERED HEALTH
24 CAN 00:14:17
24
JONAS
WILSLY
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 DEN 00:14:17
25
ANTHON
CHARMIG
UNO-X PRO CYCLING TEAM
24 DEN 00:14:17
26
NICKLAS
PEDERSEN
29 DEN 00:14:18
27
ALEX
DOWSETT
ISRAEL - PREMIER TECH
34 GBR 00:14:18
28
MATHIAS
BREGNHØJ
RIWAL CYCLING TEAM
27 DEN 00:14:19
29
JOSHUA AMOS
GUDNITZ
TEAM COLOQUICK
21 DEN 00:14:19
30
RASMUS
PEDERSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
20 DEN 00:14:20
31
NILS LAU
BROGE
BHS-PL BETON BORNHOLM
30 DEN 00:14:21
32
JENNO
BERCKMOES
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
21 BEL 00:14:26
33
THOMAS
SCULLY
EF EDUCATION - EASYPOST
32 NZL 00:14:28
34
PASCAL
EENKHOORN
JUMBO-VISMA
25 NED 00:14:28
35
MARKUS
HOELGAARD
TREK - SEGAFREDO
28 NOR 00:14:30
36
MATTHIAS
BRÄNDLE
ISRAEL - PREMIER TECH
33 AUT 00:14:30
37
MADS
ANDERSEN
TEAM COLOQUICK
22 DEN 00:14:32
38
ZDENĚK
ŠTYBAR
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
37 CZE 00:14:32
39
GIJS
LEEMREIZE
JUMBO-VISMA
23 NED 00:14:34
40
ALAN
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 00:14:35
41
NICOLA
CONCI
GAZPROM-RUSVELO
25 ITA 00:14:35
42
SEBASTIAN
LANGEVELD
EF EDUCATION - EASYPOST
37 NED 00:14:36
43
PIER ANDRE
COTE
HUMAN POWERED HEALTH
25 CAN 00:14:36
44
JAMES
KNOX
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
27 GBR 00:14:38
45
JAKUB
KACZMAREK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 00:14:39
46
JEPPE
PALLESEN
TEAM COLOQUICK
25 DEN 00:14:39
47
GUILLAUME
BOIVIN
ISRAEL - PREMIER TECH
33 CAN 00:14:39
48
RASMUS BØGH
WALLIN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 00:14:40
49
MAGNUS BAK
KLARIS
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 00:14:40
50
BEN
SWIFT
INEOS GRENADIERS
35 GBR 00:14:40
51
FREDERIK
WANDAHL
21 DEN 00:14:41
52
JENS
KEUKELEIRE
EF EDUCATION - EASYPOST
34 BEL 00:14:42
53
VITO
BRAET
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
22 BEL 00:14:42
54
CHAD
HAGA
HUMAN POWERED HEALTH
34 USA 00:14:43
55
ALEXANDER
KAMP
TREK - SEGAFREDO
29 DEN 00:14:43
56
TOBIAS
ANDRESEN
DEVELOPMENT TEAM DSM
20 DEN 00:14:44
57
MICHAEL
MØRKØV
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
37 DEN 00:14:46
58
TOSH
VAN DER SANDE
JUMBO-VISMA
32 BEL 00:14:46
59
JHONATAN MANUEL
NARVAEZ PRADO
INEOS GRENADIERS
25 ECU 00:14:46
60
OMAR
FRAILE MATARRANZ
INEOS GRENADIERS
32 ESP 00:14:47
61
TIMO
KIELICH
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
23 BEL 00:14:47
62
MAGNUS
HENNEBERG
22 DEN 00:14:47
63
CORBIN
STRONG
ISRAEL - PREMIER TECH
22 NZL 00:14:49
64
JACOPO
MOSCA
TREK - SEGAFREDO
29 ITA 00:14:51
65
EGAN ARLEY
BERNAL GOMEZ
INEOS GRENADIERS
25 COL 00:14:52
66
GILLES
DE WILDE
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 00:14:54
67
JULIAN
MERTENS
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
25 BEL 00:14:55
68
NIKOLAJ
MENGEL
BHS-PL BETON BORNHOLM
20 DEN 00:14:56
69
JULIEN
VERMOTE
ALPECIN-DECEUNINCK
33 BEL 00:14:56
70
ANDERS
SKAARSETH
UNO-X PRO CYCLING TEAM
27 NOR 00:14:57
71
MATHIAS ALEXANDER E.
LARSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
23 DEN 00:14:57
72
ERLEND
BLIKRA
UNO-X PRO CYCLING TEAM
25 NOR 00:14:59
73
ALESSANDRO
TONELLI
BARDIANI CSF FAIZANE'
30 ITA 00:14:59
74
ANDRÉ
DREGE
TEAM COOP
23 NOR 00:14:59
75
TIM
DECLERCQ
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
33 BEL 00:15:01
76
ANDERS
FOLDAGER
21 DEN 00:15:03
77
ANDREAS STOKBRO
NIELSEN
TEAM COOP
25 DEN 00:15:03
78
MADS
RAHBEK
BHS-PL BETON BORNHOLM
27 DEN 00:15:04
79
SILVAN
DILLIER
ALPECIN-DECEUNINCK
32 SUI 00:15:04
80
LUDOVIC
ROBEET
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
28 BEL 00:15:05
81
STANISLAW
ANIOLKOWSKI
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
25 POL 00:15:05
82
COLIN
JOYCE
HUMAN POWERED HEALTH
28 USA 00:15:05
83
OLIVER
KNUDSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
23 DEN 00:15:06
84
CHRISTIAN
LINDQUIST
RESTAURANT SURI - CARL RAS
25 DEN 00:15:06
85
LOUIS
BENDIXEN
TEAM COOP
27 DEN 00:15:08
86
FREDERIK
SØRENSEN
TEAM COLOQUICK
19 DEN 00:15:08
87
CERIEL
DESAL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
23 BEL 00:15:10
88
DECLAN
IRVINE
TEAM NOVO NORDISK
23 AUS 00:15:11
89
FREDERIK
JENSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
23 DEN 00:15:11
90
MORTEN
NØRTOFT
RIWAL CYCLING TEAM
20 DEN 00:15:12
91
SASHA
WEEMAES
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 00:15:13
92
OTTO
VERGAERDE
TREK - SEGAFREDO
28 BEL 00:15:13
93
RASMUS
TILLER
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 00:15:13
94
SEBASTIAN
NIELSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
22 DEN 00:15:13
95
LUCAS
ERIKSSON
RIWAL CYCLING TEAM
26 SWE 00:15:14
96
KAMIEL
BONNEU
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 00:15:15
97
ASBJØRN
ANDERSEN
TEAM DSM
30 DEN 00:15:16
98
FREDERIK
MADSEN
TEAM DSM
24 DEN 00:15:16
99
ALEXANDER
SALBY
RIWAL CYCLING TEAM
24 DEN 00:15:16
100
MORITZ
KÄRSTEN
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 GER 00:15:16
101
GUSTAV
DAHL
22 DEN 00:15:18
102
NADAV
RAISBERG
ISRAEL CYCLING ACADEMY
21 ISR 00:15:20
103
FLORIS
DE TIER
ALPECIN-DECEUNINCK
30 BEL 00:15:20
104
TOMASZ
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 00:15:20
105
LUCA
COLNAGHI
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 00:15:22
106
OLAV
KOOIJ
JUMBO-VISMA
21 NED 00:15:22
107
JACOB
ERIKSSON
RIWAL CYCLING TEAM
23 SWE 00:15:23
108
MADS
KRISTENSEN
TEAM COLOQUICK
24 DEN 00:15:23
109
ALEX
COLMAN
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 00:15:23
110
EIRIK
LUNDER
GAZPROM-RUSVELO
23 NOR 00:15:23
111
LEON
HEINSCHKE
TEAM DSM
23 GER 00:15:24
112
TOM
WIRTGEN
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
26 LUX 00:15:24
113
MICHAL
KWIATKOWSKI
INEOS GRENADIERS
32 POL 00:15:25
114
ADRIAN
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 00:15:25
115
TAJ
JONES
ISRAEL - PREMIER TECH
22 AUS 00:15:25
116
MARCELI
BOGUSLAWSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 00:15:27
117
KASPER
ANDERSEN
20 DEN 00:15:27
118
DAVIDE
GABBURO
BARDIANI CSF FAIZANE'
29 ITA 00:15:28
119
MARTIJN
BUDDING
RIWAL CYCLING TEAM
27 NED 00:15:28
120
EMIL
TOUDAL
BHS-PL BETON BORNHOLM
26 DEN 00:15:30
121
QUINN
SIMMONS
TREK - SEGAFREDO
21 USA 00:15:30
122
NORBERT
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 00:15:30
123
DANIEL
ARROYAVE CAÑAS
EF EDUCATION - EASYPOST
22 COL 00:15:30
124
LAURENZ
REX
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
23 BEL 00:15:30
125
HAMISH
BEADLE
TEAM NOVO NORDISK
24 NZL 00:15:30
126
KARL PATRICK
LAUK
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
25 EST 00:15:33
127
MATYÁŠ
KOPECKÝ
TEAM NOVO NORDISK
19 CZE 00:15:34
128
TOBIASZ
PAWLAK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
27 POL 00:15:35
129
MANUELE
TAROZZI
BARDIANI CSF FAIZANE'
24 ITA 00:15:36
130
SAMUELE
ZOCCARATO
BARDIANI CSF FAIZANE'
24 ITA 00:15:37
131
FILIPPO
RIDOLFO
TEAM NOVO NORDISK
21 ITA 00:15:37
132
ANDREA
PERON
TEAM NOVO NORDISK
34 ITA 00:15:41
133
TIMOTHY
DUPONT
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
35 BEL 00:15:41
134
HÅKON LUNDER
AALRUST
TEAM COOP
24 NOR 00:15:42
135
PÉTER
KUSZTOR
TEAM NOVO NORDISK
38 HUN 00:15:43
136
DAVID
LOZANO RIBA
TEAM NOVO NORDISK
34 ESP 00:15:44
137
ARVID
DE KLEIJN
HUMAN POWERED HEALTH
28 NED 00:15:47
138
OLAV
HJEMSÆTER
TEAM COOP
23 NOR 00:15:50
139
TOBIAS
KONGSTAD
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 00:15:54
140
SACHA
MODOLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
35 ITA 00:15:58
141
ENRICO
ZANONCELLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
25 ITA 00:16:02
142
ADAM
DE VOS
HUMAN POWERED HEALTH
29 CAN 00:16:07
143
LENNARD
HOFSTEDE
JUMBO-VISMA
28 NED 00:16:19
gc
AGE NAT RESULT PTS
1
MAGNUS
SHEFFIELD
INEOS GRENADIERS
20 USA 05:12:55 5.00
2
MATTIAS
JENSEN
TREK - SEGAFREDO
22 DEN 05:12:58
3
CHRISTOPHE
LAPORTE
JUMBO-VISMA
30 FRA 05:13:01
4
GERAINT
THOMAS
INEOS GRENADIERS
36 GBR 05:13:10
5
SØREN
KRAGH ANDERSEN
TEAM DSM
28 DEN 05:13:10
6
MAGNUS CORT
NIELSEN
EF EDUCATION - EASYPOST
29 DEN 05:13:15
7
JOSEF
ČERNÝ
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
29 CZE 05:13:19
8
JASPER
STUYVEN
TREK - SEGAFREDO
30 BEL 05:13:19
9
LASSE NORMAN
HANSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
30 DEN 05:13:20
10
CASPER
PEDERSEN
TEAM DSM
26 DEN 05:13:24
11
FREDERIK
MUFF
TEAM COLOQUICK
29 DEN 05:13:25
12
MICK
VAN DIJKE
JUMBO-VISMA
22 NED 05:13:25
13
JASPER
PHILIPSEN
ALPECIN-DECEUNINCK
24 BEL 05:13:26
14
MAURO
SCHMID
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
23 SUI 05:13:27
15
STEFANO
OLDANI
ALPECIN-DECEUNINCK
24 ITA 05:13:29
16
MADS WÜRTZ
SCHMIDT
ISRAEL - PREMIER TECH
28 DEN 05:13:30
17
MARTIN TOFT
MADSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
37 DEN 05:13:31
18
NIKLAS
LARSEN
UNO-X PRO CYCLING TEAM
25 DEN 05:13:32
19
ETHAN
VERNON
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
22 GBR 05:13:34
20
JONAS
RUTSCH
EF EDUCATION - EASYPOST
24 GER 05:13:35
21
NICKLAS
PEDERSEN
29 DEN 05:13:36
22
NICKOLAS
ZUKOWSKY
HUMAN POWERED HEALTH
24 CAN 05:13:37
23
JONAS
WILSLY
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 DEN 05:13:37
24
ANTHON
CHARMIG
UNO-X PRO CYCLING TEAM
24 DEN 05:13:37
25
MATHIAS
BREGNHØJ
RIWAL CYCLING TEAM
27 DEN 05:13:39
26
JOSHUA AMOS
GUDNITZ
TEAM COLOQUICK
21 DEN 05:13:39
27
RASMUS
PEDERSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
20 DEN 05:13:40
28
NILS LAU
BROGE
BHS-PL BETON BORNHOLM
30 DEN 05:13:41
29
JENNO
BERCKMOES
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
21 BEL 05:13:46
30
THOMAS
SCULLY
EF EDUCATION - EASYPOST
32 NZL 05:13:48
31
PASCAL
EENKHOORN
JUMBO-VISMA
25 NED 05:13:48
32
MARKUS
HOELGAARD
TREK - SEGAFREDO
28 NOR 05:13:50
33
MATTHIAS
BRÄNDLE
ISRAEL - PREMIER TECH
33 AUT 05:13:50
34
ZDENĚK
ŠTYBAR
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
37 CZE 05:13:52
35
GIJS
LEEMREIZE
JUMBO-VISMA
23 NED 05:13:54
36
ALAN
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 05:13:55
37
NICOLA
CONCI
GAZPROM-RUSVELO
25 ITA 05:13:55
38
PIER ANDRE
COTE
HUMAN POWERED HEALTH
25 CAN 05:13:56
39
JAMES
KNOX
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
27 GBR 05:13:58
40
JAKUB
KACZMAREK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 05:13:59
41
JEPPE
PALLESEN
TEAM COLOQUICK
25 DEN 05:13:59
42
RASMUS BØGH
WALLIN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 05:13:59
43
GUILLAUME
BOIVIN
ISRAEL - PREMIER TECH
33 CAN 05:13:59
44
MAGNUS BAK
KLARIS
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 05:14:00
45
BEN
SWIFT
INEOS GRENADIERS
35 GBR 05:14:00
46
FREDERIK
WANDAHL
21 DEN 05:14:01
47
JENS
KEUKELEIRE
EF EDUCATION - EASYPOST
34 BEL 05:14:02
48
VITO
BRAET
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
22 BEL 05:14:02
49
CHAD
HAGA
HUMAN POWERED HEALTH
34 USA 05:14:03
50
ALEXANDER
KAMP
TREK - SEGAFREDO
29 DEN 05:14:03
51
TOBIAS
ANDRESEN
DEVELOPMENT TEAM DSM
20 DEN 05:14:04
52
MICHAEL
MØRKØV
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
37 DEN 05:14:06
53
TOSH
VAN DER SANDE
JUMBO-VISMA
32 BEL 05:14:06
54
JHONATAN MANUEL
NARVAEZ PRADO
INEOS GRENADIERS
25 ECU 05:14:06
55
OMAR
FRAILE MATARRANZ
INEOS GRENADIERS
32 ESP 05:14:07
56
TIMO
KIELICH
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
23 BEL 05:14:07
57
MAGNUS
HENNEBERG
22 DEN 05:14:07
58
CORBIN
STRONG
ISRAEL - PREMIER TECH
22 NZL 05:14:09
59
JACOPO
MOSCA
TREK - SEGAFREDO
29 ITA 05:14:11
60
GILLES
DE WILDE
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 05:14:14
61
JULIAN
MERTENS
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
25 BEL 05:14:15
62
NIKOLAJ
MENGEL
BHS-PL BETON BORNHOLM
20 DEN 05:14:16
63
JULIEN
VERMOTE
ALPECIN-DECEUNINCK
33 BEL 05:14:16
64
ANDERS
SKAARSETH
UNO-X PRO CYCLING TEAM
27 NOR 05:14:17
65
MATHIAS ALEXANDER E.
LARSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
23 DEN 05:14:17
66
ALESSANDRO
TONELLI
BARDIANI CSF FAIZANE'
30 ITA 05:14:19
67
TIM
DECLERCQ
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
33 BEL 05:14:21
68
ANDREAS STOKBRO
NIELSEN
TEAM COOP
25 DEN 05:14:23
69
MADS
RAHBEK
BHS-PL BETON BORNHOLM
27 DEN 05:14:24
70
SILVAN
DILLIER
ALPECIN-DECEUNINCK
32 SUI 05:14:24
71
STANISLAW
ANIOLKOWSKI
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
25 POL 05:14:25
72
COLIN
JOYCE
HUMAN POWERED HEALTH
28 USA 05:14:25
73
CHRISTIAN
LINDQUIST
RESTAURANT SURI - CARL RAS
25 DEN 05:14:26
74
SEBASTIAN
NIELSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
22 DEN 05:14:27
75
LOUIS
BENDIXEN
TEAM COOP
27 DEN 05:14:28
76
FREDERIK
SØRENSEN
TEAM COLOQUICK
19 DEN 05:14:28
77
CERIEL
DESAL
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
23 BEL 05:14:30
78
DECLAN
IRVINE
TEAM NOVO NORDISK
23 AUS 05:14:31
79
FREDERIK
JENSEN
BHS-PL BETON BORNHOLM
23 DEN 05:14:31
80
OLAV
KOOIJ
JUMBO-VISMA
21 NED 05:14:32
81
SASHA
WEEMAES
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 05:14:33
82
OTTO
VERGAERDE
TREK - SEGAFREDO
28 BEL 05:14:33
83
LUCAS
ERIKSSON
RIWAL CYCLING TEAM
26 SWE 05:14:34
84
KAMIEL
BONNEU
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
23 BEL 05:14:35
85
FREDERIK
MADSEN
TEAM DSM
24 DEN 05:14:36
86
ALEXANDER
SALBY
RIWAL CYCLING TEAM
24 DEN 05:14:36
87
MORITZ
KÄRSTEN
DEVELOPMENT TEAM DSM
19 GER 05:14:36
88
GUSTAV
DAHL
22 DEN 05:14:38
89
EIRIK
LUNDER
GAZPROM-RUSVELO
23 NOR 05:14:39
90
NADAV
RAISBERG
ISRAEL CYCLING ACADEMY
21 ISR 05:14:40
91
TOMASZ
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 05:14:40
92
LUCA
COLNAGHI
BARDIANI CSF FAIZANE'
23 ITA 05:14:42
93
ADRIAN
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 05:14:42
94
JACOB
ERIKSSON
RIWAL CYCLING TEAM
23 SWE 05:14:43
95
ALEX
COLMAN
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
24 BEL 05:14:43
96
MARCELI
BOGUSLAWSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 05:14:47
97
KASPER
ANDERSEN
20 DEN 05:14:47
98
DAVIDE
GABBURO
BARDIANI CSF FAIZANE'
29 ITA 05:14:48
99
NORBERT
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 05:14:50
100
LAURENZ
REX
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
23 BEL 05:14:50
101
KARL PATRICK
LAUK
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
25 EST 05:14:53
102
TOBIASZ
PAWLAK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
27 POL 05:14:55
103
MANUELE
TAROZZI
BARDIANI CSF FAIZANE'
24 ITA 05:14:56
104
TIMOTHY
DUPONT
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
35 BEL 05:14:57
105
ANDREA
PERON
TEAM NOVO NORDISK
34 ITA 05:15:01
106
DAVID
LOZANO RIBA
TEAM NOVO NORDISK
34 ESP 05:15:04
107
ARVID
DE KLEIJN
HUMAN POWERED HEALTH
28 NED 05:15:07
108
OLAV
HJEMSÆTER
TEAM COOP
23 NOR 05:15:10
109
TOBIAS
KONGSTAD
RESTAURANT SURI - CARL RAS
26 DEN 05:15:14
110
SACHA
MODOLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
35 ITA 05:15:18
111
MATIAS
MALMBERG
TEAM COLOQUICK
22 DEN 05:15:22
112
EMIL
TOUDAL
BHS-PL BETON BORNHOLM
26 DEN 05:15:39
113
ANDERS
FOLDAGER
21 DEN 05:15:49
114
LUDOVIC
ROBEET
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
28 BEL 05:16:12
115
EGAN ARLEY
BERNAL GOMEZ
INEOS GRENADIERS
25 COL 05:16:18
116
ASBJØRN
ANDERSEN
TEAM DSM
30 DEN 05:16:42
117
QUINN
SIMMONS
TREK - SEGAFREDO
21 USA 05:16:49
118
TOM
WIRTGEN
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
26 LUX 05:16:50
119
MICHAL
KWIATKOWSKI
INEOS GRENADIERS
32 POL 05:16:51
120
HÅKON LUNDER
AALRUST
TEAM COOP
24 NOR 05:16:53
121
MARTIJN
BUDDING
RIWAL CYCLING TEAM
27 NED 05:17:12
122
LEON
HEINSCHKE
TEAM DSM
23 GER 05:17:45
123
SEBASTIAN
LANGEVELD
EF EDUCATION - EASYPOST
37 NED 05:18:32
124
FLORIS
DE TIER
ALPECIN-DECEUNINCK
30 BEL 05:18:52
125
SAMUELE
ZOCCARATO
BARDIANI CSF FAIZANE'
24 ITA 05:19:08
126
TAJ
JONES
ISRAEL - PREMIER TECH
22 AUS 05:19:18
127
ERLEND
BLIKRA
UNO-X PRO CYCLING TEAM
25 NOR 05:19:22
128
OLIVER
KNUDSEN
RESTAURANT SURI - CARL RAS
23 DEN 05:19:29
129
ALEX
DOWSETT
ISRAEL - PREMIER TECH
34 GBR 05:19:50
130
MADS
KRISTENSEN
TEAM COLOQUICK
24 DEN 05:20:19
131
ADAM
DE VOS
HUMAN POWERED HEALTH
29 CAN 05:20:30
132
ANDRÉ
DREGE
TEAM COOP
23 NOR 05:24:29
133
RASMUS
TILLER
UNO-X PRO CYCLING TEAM
26 NOR 05:24:43
134
HAMISH
BEADLE
TEAM NOVO NORDISK
24 NZL 05:25:00
135
MATYÁŠ
KOPECKÝ
TEAM NOVO NORDISK
19 CZE 05:25:04
136
MORTEN
NØRTOFT
RIWAL CYCLING TEAM
20 DEN 05:25:10
137
PÉTER
KUSZTOR
TEAM NOVO NORDISK
38 HUN 05:25:13
138
ENRICO
ZANONCELLO
BARDIANI CSF FAIZANE'
25 ITA 05:25:32
139
LENNARD
HOFSTEDE
JUMBO-VISMA
28 NED 05:25:49
140
FILIPPO
RIDOLFO
TEAM NOVO NORDISK
21 ITA 05:26:23
141
JOHAN
PRICE PEJTERSEN
23 DEN 05:34:28
142
MADS
ANDERSEN
TEAM COLOQUICK
22 DEN 05:35:02
143
DANIEL
ARROYAVE CAÑAS
EF EDUCATION - EASYPOST
22 COL 05:35:55