AGE NAT RESULT PTS
1
ROBERT
SCOTT
WIV SUNGOD
24 GBR 04h11'40'' 40.00
2
XAVIER
CAÑELLAS SANCHEZ
JAVA KIWI ATLANTICO
25 ESP 04h11'40'' 30.00
3
KÉVIN
AVOINE
25 FRA 04h11'40'' 25.00
4
MATTHEW
TEGGART
WIV SUNGOD
26 IRL 04h11'40'' 20.00
5
DILLON
CORKERY
23 IRL 04h11'40'' 15.00
6
JOHANNES
HODAPP
LEOPARD PRO CYCLING
23 GER 04h11'40'' 10.00
7
OLIVER
KNIGHT
21 GBR 04h11'40'' 5.00
8
EMMANUEL
MORIN
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
27 FRA 04h11'40'' 3.00
9
MICKAËL
CRISPIN
24 FRA 04h11'40'' 3.00
10
LAURENCE
PITHIE
GROUPAMA - FDJ
20 NZL 04h11'40'' 3.00
11
AXEL
NARBONNE ZUCCARELLI
24 FRA 04h11'40''
12
ELIAS
MARIS
LEOPARD PRO CYCLING
23 BEL 04h11'40''
13
EDWIN YAIR
TORRES
JAVA KIWI ATLANTICO
25 VEN 04h11'40''
14
REECE
WOOD
WIV SUNGOD
24 GBR 04h11'40''
15
DAMIEN
GIRARD
21 FRA 04h11'40''
16
ENZO
PALENI
GROUPAMA - FDJ
20 FRA 04h11'40''
17
ANGUS
LYONS
ARA PRO RACING SUNSHINE COAST
26 AUS 04h11'40''
18
SANDER
ANDERSEN
23 DEN 04h11'40''
19
BRENDAN
LE CAM
23 FRA 04h11'45''
20
JACOB
SCOTT
WIV SUNGOD
27 GBR 04h11'45''
21
BENJAMIN
PERRY
WIV SUNGOD
28 CAN 04h11'53''
22
LEO
DANES
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
26 FRA 04h12'08''
23
HEBERTH ALEJANDRO
GUTIERREZ RENDON
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
23 COL 04h14'28''
24
JUSTIN
WOLF
LEOPARD PRO CYCLING
30 GER 04h14'29''
25
PAUL
PENHOET
GROUPAMA - FDJ
21 FRA 04h16'14''
26
MATTHEW
BOSTOCK
WIV SUNGOD
25 GBR 04h16'14''
27
JIM
BROWN
WIV SUNGOD
22 GBR 04h16'14''
28
COLIN
HEIDERSCHEID
LEOPARD PRO CYCLING
24 LUX 04h16'14''
29
ALEXANDER
KONIJN
23 NED 04h16'14''
30
RILEY
SHEEHAN
PREMIER TECH U23 CYCLING PROJECT
22 USA 04h16'14''
31
RÉMI
LELANDAIS
20 FRA 04h16'14''
32
GERGŐ
OROSZ
23 HUN 04h16'14''
33
LÉO
KRAEMER
19 FRA 04h16'14''
34
KEVIN
KUHN
EF EDUCATION - NIPPO DEVELOPMENT TEAM
24 SUI 04h16'14''
35
NIKIFOROS
ARVANITOU
JAVA KIWI ATLANTICO
19 GRE 04h16'14''
36
DYLAN
GUINET
EVOPRO RACING
25 FRA 04h16'14''
37
YUKI
ISHIHARA
JAVA KIWI ATLANTICO
25 JPN 04h16'14''
38
MAEL
GUEGAN
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
24 FRA 04h16'14''
39
OLIVIER
LEROY
34 FRA 04h16'14''
40
MATIAS
FITZWATER
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
24 NZL 04h16'14''
41
LORENZO
MARASCO
24 FRA 04h16'14''
42
THÉO
THOMAS
21 FRA 04h16'14''
43
PABLO
ALONSO MONTES
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
25 ESP 04h16'14''
44
CHARLES
QUARTERMAN
24 GBR 04h16'14''
45
VINCENT
ROTH
21 SUI 04h16'14''
46
MATHIAS
PIRON
20 FRA 04h16'14''
47
FLORENT
GARDELLA
22 FRA 04h16'14''
48
LEON
MAZZONE
SAINT PIRAN
26 GBR 04h16'14''
49
AURÉLIEN
PHILIBERT
27 FRA 04h16'14''
50
SZYMON
TRACZ
EF EDUCATION - NIPPO DEVELOPMENT TEAM
24 POL 04h16'14''
51
VICTOR
PAPON
21 FRA 04h16'14''
52
LOÏS
DUFAUX
24 SUI 04h16'14''
53
EDDY
LE HUITOUZE
GROUPAMA - FDJ
19 FRA 04h16'14''
54
KYLIAN
SENICOURT
21 FRA 04h16'14''
55
BASTIEN
BODNAR
21 FRA 04h16'14''
56
HUGO
JOT
21 FRA 04h16'14''
57
HENRI FRANÇOIS
RENARD HAQUIN
20 FRA 04h16'14''
58
ANTOINE
HUBY
21 FRA 04h16'14''
59
LOUIS
COQUERET
LEOPARD PRO CYCLING
21 FRA 04h16'14''
60
CORENTIN
DEVROUTE
19 FRA 04h16'14''
61
CARTER
BETTLES
ARA PRO RACING SUNSHINE COAST
24 AUS 04h16'14''
62
FELIX
STEHLI
EF EDUCATION - NIPPO DEVELOPMENT TEAM
22 SUI 04h16'14''
63
WELAY
BERHE
EF EDUCATION - NIPPO DEVELOPMENT TEAM
21 ETH 04h16'14''
64
MATS
WENZEL
LEOPARD PRO CYCLING
20 LUX 04h16'14''
65
JOSE MARIA
GARCIA SORIANO
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
24 ESP 04h16'14''
66
OLIVER
STENNING
ARA PRO RACING SUNSHINE COAST
24 AUS 04h16'14''
67
EMILE
BLONDEL HERMANT
28 FRA 04h16'14''
68
ELIOTE
PONCHON
19 FRA 04h16'14''
69
ALEXIS
COHEN
23 BEL 04h16'14''
70
BRADLEY
SYMONDS
SAINT PIRAN
25 GBR 04h16'14''
71
VALÈRE
THIÉBAUD
23 SUI 04h16'14''
72
NOAH
KNECHT
22 FRA 04h16'14''
73
CLÉMENT
DELCROS
23 FRA 04h16'14''
74
STEVE
CHAINEL
39 FRA 04h16'14''
75
TITOUAN
SAVIGNONI
25 FRA 04h16'14''
76
LUCAS
BENETEAU
20 FRA 04h16'14''
77
CLÉMENT
DAVY
GROUPAMA - FDJ
24 FRA 04h16'14''
78
GUILLAUME
DAUSCHY
PREMIER TECH U23 CYCLING PROJECT
24 FRA 04h16'14''
79
MATISSE
JULIEN
PREMIER TECH U23 CYCLING PROJECT
19 CAN 04h16'14''
80
LARRY
VALVASORI
26 LUX 04h16'14''
81
NICOLAS
HAMON
22 FRA 04h16'20''
82
CHARLES
PAIGE
21 GBR 04h16'20''
83
ROMAIN
BACON
32 FRA 04h16'20''
84
JORDAN
JEGAT
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
23 FRA 04h16'20''
85
MAXIME
RICHARD
22 FRA 04h16'20''
86
GWEN
LECLAINCHE
22 FRA 04h16'20''
87
MAXIMILIEN
JUILLARD
21 FRA 04h16'23''
88
LOUIS
BARRE
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
22 FRA 04h16'23''
89
MARCOS
JURADO RODRIGUEZ
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
31 ESP 04h16'23''
90
CLÉMENT
BRAZ AFONSO
23 FRA 04h16'28''
91
ETHAN
VILLANEDA
EF EDUCATION - NIPPO DEVELOPMENT TEAM
19 USA 04h16'44''
92
FLORIAN
RICHARD ANDRADE
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
20 FRA 04h16'46''
93
MATHIEU
RIGOLLOT
25 FRA 04h17'23''
94
FINLAY
PICKERING
GROUPAMA - FDJ
19 GBR 04h22'14''
95
HARRISON
BAILEY
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
26 AUS 04h22'14''
96
CARSON
MILES
PREMIER TECH U23 CYCLING PROJECT
22 CAN 04h22'14''
97
CHARLES
PAGE
SAINT PIRAN
23 GBR 04h22'14''
98
JHON STIVEN
RAMIREZ MUÑOZ
ELECTRO HIPER EUROPA - CALDAS
23 COL 04h22'14''
99
CORENTIN
ERMENAULT
26 FRA 04h22'14''
100
SIMON
BARAN
20 FRA 04h22'14''
101
FLORIAN
CAPPOEN
27 FRA 04h22'14''
102
TOM
PAQUET
TEAM U NANTES ATLANTIQUE
20 LUX 04h28'40''
103
CHRISTOPH
JANSSEN
22 SUI 04h28'40''
104
AXEL
RAMBAULT
20 FRA 04h28'40''
105
FLORIAN
CARPENTIER
PREMIER TECH U23 CYCLING PROJECT
20 FRA 04h28'40''
106
NIELS
VERDIJCK
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
29 BEL 04h28'42'' Sluiten