1 77 ANIOLKOWSKI Stanislaw
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 22 02:13:38.96 14
2 2 GROSU Eduard-Michael
ROU
ROMANIA 27 02:13:39.07 5
3 132 BOBBO Riccardo
ITA
TEAM NOVAK 20 02:13:39.07 3
4 83 SMIRNOV Alexandr
RUS
LOKOSPHINX 21 02:13:39.59
5 74 STOSZ Patryk
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 25 02:13:39.70
6 104 NEUMAN Dominik
CZE
ELKOV - AUTHOR 24 02:13:39.83
7 121 MILAN Jonathan
ITA
CYCLING TEAM FRIULI ASD 19 02:13:39.86
8 32 BOMMEL Henning
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 36 02:13:39.98
9 31 BANUSCH Richard
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 21 02:13:40.02
10 164 OROSZ Gergő
HUN
PANNON CYCLING TEAM 20 02:13:40.20
11 56 KARAS Juraj
SVK
SLOVAKIA 34 02:13:40.22
12 13 DIMA Emil
ROU
GIOTTI VICTORIA 22 02:13:40.37
13 162 MÓRICZ Dániel
HUN
PANNON CYCLING TEAM 23 02:13:40.38
14 24 VAHTRA Norman
EST
ESTONIA 23 02:13:40.38
15 157 BANASZEK Adrian
POL
VOSTER ATS TEAM 26 02:13:40.57
16 174 MATUSIAK Sebastian
POL
POLAND 22 02:13:40.60
17 153 KRAWCZYK Szymon
POL
VOSTER ATS TEAM 21 02:13:40.68
18 172 NOCEN Adam
POL
POLAND 20 02:13:40.77
19 87 BARSOV Aleksandr
RUS
LOKOSPHINX 19 02:13:40.78
20 133 SANÒ Simone
ITA
TEAM NOVAK 22 02:13:40.89
21 82 NOVIKOV Savva
RUS
LOKOSPHINX 20 02:13:40.93
22 147 SLIK Ivar
NED
MONKEY TOWN - A BLOCK CT 26 02:13:40.94
23 72 BROZYNA Piotr
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 24 02:13:41.01
24 11 CRISTA Daniel
ROU
GIOTTI VICTORIA 28 02:13:41.15
25 12 DOBRE Vlad-Nicolae
ROU
GIOTTI VICTORIA 24 02:13:41.43
26 101 BÁRTA Jan
CZE
ELKOV - AUTHOR 35 02:13:41.58
27 84 VDOVIN Alexander
RUS
LOKOSPHINX 26 02:13:41.63
28 17 KOBAYASHI Marino
JPN
GIOTTI VICTORIA 25 02:13:41.71
29 61 TORRES AGUDELO Rodolfo Andres
COL
TEAM ILLUMINATE 32 02:13:41.72
30 144 MOLENAAR Alex
NED
MONKEY TOWN - A BLOCK CT 20 02:13:41.83
31 73 VALTER Attila
HUN
CCC DEVELOPMENT TEAM 21 02:13:41.86
32 165 FILUTÁS Viktor
HUN
PANNON CYCLING TEAM 23 02:13:41.96
33 93 EVTUSHENKO Alexander
RUS
RUSSIAN FEDERATION 26 02:13:41.96
34 75 WALKOWIAK Kacper
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 19 02:13:42.02
35 167 DINA Dániel
HUN
PANNON CYCLING TEAM 22 02:13:42.29
36 62 BARON CASTILLO Felix Alejandro
COL
TEAM ILLUMINATE 28 02:13:42.35
37 155 STACHOWIAK Adam
POL
VOSTER ATS TEAM 30 02:13:42.44
38 21 PAJUR Markus
EST
ESTONIA 19 02:13:42.48
39 76 PEKALA Piotr
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 21 02:13:42.73
40 102 HNÍK Karel
CZE
ELKOV - AUTHOR 28 02:13:42.76
1
2
3
1 - 40 of 92 items
41 136 DEMENTIEV Yehor
UKR
TEAM NOVAK 32 02:13:42.90
42 156 PLUCINSKI Leszek
POL
VOSTER ATS TEAM 29 02:13:43.06
43 97 SIDOROV Igor
RUS
RUSSIAN FEDERATION 20 02:13:43.11
44 95 TIKHONIN Evgenii
RUS
RUSSIAN FEDERATION 21 02:13:43.22
45 36 SCHMIEDEL Sebastian
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 22 02:13:43.55
46 103 KUKRLE Michael
CZE
ELKOV - AUTHOR 25 02:13:43.63
47 177 DETKO Artur
POL
POLAND 36 02:13:43.63
48 124 BAIS Davide
ITA
CYCLING TEAM FRIULI ASD 21 02:13:43.79
49 122 AMADIO Emanuele
ITA
CYCLING TEAM FRIULI ASD 20 02:13:44.11
50 71 PALUTA Michal
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 24 02:13:44.24
51 175 WARCHOL Bartosz
POL
POLAND 27 02:13:44.32
52 65 CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo
COL
TEAM ILLUMINATE 32 02:13:44.43
53 123 PETRELLI Gabriele
ITA
CYCLING TEAM FRIULI ASD 19 02:13:44.53
54 1 TVETCOV Serghei
ROU
ROMANIA 31 02:13:44.61
55 106 SCHLEGEL Michal
CZE
ELKOV - AUTHOR 24 02:13:44.78
56 173 HONKISZ Adrian
POL
POLAND 31 02:13:44.96
57 107 ZAHÁLKA Matěj
CZE
ELKOV - AUTHOR 26 02:13:45.04
58 105 OTRUBA Jakub
CZE
ELKOV - AUTHOR 21 02:13:45.43
59 135 LUCA Fioretti
ITA
35 02:13:45.74
60 134 MOLNÁR Gábor
HUN
TEAM NOVAK 20 02:13:45.85
61 126 FERRONATO Filippo
ITA
CYCLING TEAM FRIULI ASD 21 02:13:45.87
62 35 RUDYS Paul
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 21 02:13:46.05
63 51 OROS Samuel
SVK
SLOVAKIA 21 02:13:46.11
64 176 KISTOWSKI Kacper
POL
POLAND 26 02:13:46.26
65 166 SZABO Miklos
SVK
PANNON CYCLING TEAM 21 02:13:46.39
66 57 KUBIŠ Lukáš
SVK
SLOVAKIA 19 02:13:46.98
67 151 GRABIS Mateusz
POL
VOSTER ATS TEAM 25 02:13:47.27
68 91 MANAKOV Viktor
RUS
RUSSIAN FEDERATION 27 02:13:47.97
69 27 RÄIM Mihkel
EST
ESTONIA 26 02:13:48.57
70 154 JANISZEWSKI Sylwester
POL
VOSTER ATS TEAM 31 02:13:52.94
71 25 LAUK Karl Patrick
EST
ESTONIA 22 02:13:58.79
72 22 ÄRM Rait
EST
ESTONIA 19 02:14:04.15
73 23 KISKONEN Siim
EST
ESTONIA 22 02:14:40.55
74 34 MALCHAREK Moritz
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 22 02:14:40.60
75 163 FORRAY András
HUN
PANNON CYCLING TEAM 19 02:15:10.68
76 5 BARBU Leonard
ROU
ROMANIA 23 02:15:24.25
77 54 NÔTA ŠTefan
SVK
SLOVAKIA 25 02:15:25.56
78 26 SANKMANN Joosep
EST
ESTONIA 20 02:15:26.34
79 143 DE JONG Jeen
NED
MONKEY TOWN - A BLOCK CT 23 02:15:26.70
80 141 GAFFURINI Nicola
ITA
MONKEY TOWN - A BLOCK CT 30 02:15:26.72
1
2
3
41 - 80 of 92 items
81 145 SANTORO Antonio
ITA
MONKEY TOWN - A BLOCK CT 30 02:15:26.92
82 142 JANSSEN Adriaan
NED
MONKEY TOWN - A BLOCK CT 24 02:15:27.20
83 3 VASILOIU Valentin
ROU
ROMANIA 19 02:15:28.72
84 14 JITARU Ciprian Ioan
ROU
GIOTTI VICTORIA 19 02:15:28.76
85 6 COJANU Andrei
ROU
ROMANIA 20 02:15:47.29
86 33 KOCH Christian Maximilian
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 23 02:13:48.57
87 125 DONEGÀ Matteo
ITA
CYCLING TEAM FRIULI ASD 21 DNF
88 85 NIKIFOROV Arseny
RUS
LOKOSPHINX 21 DNF
89 86 SVESHNIKOV Kirill
RUS
LOKOSPHINX 27 DNF
90 171 DOMIN Krzysztof
POL
POLAND 19 DNF
91 131 BALAZSI Lorant
ROU
TEAM NOVAK 20 02:15:47.29 DNF
92 55 LAJCHA Juraj
SVK
SLOVAKIA 25 02:15:47.29 DNF